Reklama

Víme, jak na léto bez zpocených a bolavých zad

06.08.2018 | Redakce | Rubrika - Židle a stoly

Tropická vedra od pondělí do pátku a vás čeká denně 8 hodin na kancelářské židli s košilí přilepenou potem na zmučených zádech? Jak zabránit tomu, aby záda trpěla? Vyměňte židli za zdravotní židli se vzdušným síťovaným opěradlem.

Víme, jak na léto bez zpocených a bolavých zad
Reklama

Také se v létě neskutečně potíte?

1/ Pocení je zcela normální jev, při kterém si organismus udržuje svoji stálou teplotu. Přes den se vytvoří asi ½ l potu. Při tělesné zátěži, ve stresu nebo v horkém prostředí bývá produkce potu i několikanásobná. Lidé postižení hyperhidrózou (nadměrným pocením) se ale potí i v klidu a při nízké teplotě a vyloučí i víc jak 1l potu za hodinu!

2/ Bolestí zad dnes podle evropské statistiky ústavu národního zdraví trpí 80 – 90 % dospělé populace.

Také se v létě neskutečně potíte?

Spinalis Ergonomic a SpinaliS Hacker jsou celoroční modely zdravotní židle se síťovanou opěrkou, na které nebudete unaveni a vaše záda neztuhnou ani po 8 a více prosezených hodinách. Zádová opěrka s prodyšnou síťkou zabrání pocení v horkých letních měsících, stejně jako v přetopené kanceláři. „ Díky pohyblivému sedáku je sed aktivní, páteř je neustále v ideální fyziognomické pozici a přirozeným pohupováním a balancováním přitom podvědomě zapojujete hluboké zádové i břišní svaly po celý den, kdy sedíte.“, říká Martin Trávník, fyzioterapeut spolupracující s Centrem zdravého sezení. Postarejte se o svou pohodu a zdraví - houpete se, posilujete, pracujete a ani se přitom nezapotíte! Večer bude vaše tělo téměř stejně svěží jako ráno.

„Pohyblivý sedák přirozeně mění pasivní sezení na aktivní pohyb a znamená konec bolesti zad, krční páteře i dalších „kancelářských syndromů“ způsobených nesprávným a zdraví poškozujícím statickým sezením.“, říká Adam Zaydlar z Centra zdravého sezení. Díky výškově ergonomicky tvarované zádové opěrce a područkám spojuje zdravotní židle SpinaliS výhody rehabilitačního míče a pohodlné zdravé kancelářské židle.

Více informací o zdravotních židlích SpinaliS® naleznete na www.zdravotni-zidle.cz.

Židle k počítači SpinaliS Hacker s patentovaným pohyblivým sedákem na pružině je nejprodávanější židlí k počítači a do kanceláře.  Je vhodná pro většinu typů postav, ženy i muže. Cena od 17 990 Kč bez DPH; 21 768 Kč vč. DPH, výběr z 8 barev, doprava a možnost zápůjčky zdarma.

Spinalis Ergonomic je nejlevnější židle do kanceláře s prokazatelnými zdravotními účinky na trhu. Je určena pro celodenní zdravé sezení bez bolesti zad pro muže a ženy do 185 cm. Cena od 13 990 Kč bez DPH; 16  928 Kč vč. DPH, výběr z 8 barev, doprava a možnost zápůjčky zdarma.

Reklama
Reklama

Související články

Nadčasový design

31.08.2014 | Židle a stoly

odstínů písku, kamene a dřeva a z rovných linií se zrodil interiér jako stvořený k relaxaci... Celý článek

Letní pohoda

14.07.2014 | Židle a stoly

Konečně přišel opět čas, kdy můžeme teplé dny, ale i večery trávit venku na zahradě či terase. Celý článek

Pánský styl

01.10.2012 | Židle a stoly

Zapomeňte na květinové vzory, pastelové barvy a romantické ozdoby. Ke slovu se dostávají čisté linie a funkční design. Celý článek

Svátky designu už ťukají na dveře

09.04.2012 | Židle a stoly

Blíží se každoroční nábytkářský veletrh v italském Miláně. Jedna z nejdůležitějších akcí, kde nesmí chybět žádný milovník designu. Čeština se zde… Celý článek

Reklama
Reklama