5 tipů, jak si vyladit ložnici do posledních detailů

4.9.2018 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Sponzorované odkazy:

Ložnice sice zrovna není místností, kde se to hemží návštěvy. Není však na škodu si ji trochu vyšperkovat ke svému vkusu. S pár tipy a nápady, to půjde hravě a pokud právě zařizujete svou ložnici budou se vám naše tipy hodit dvojnásob.

5 tipů, jak si vyladit ložnici do posledních detailů

Vsaďte na jednu dominantní barvu

Říká se, že by ložnice měla být v tlumených tónech, které vás neruší v klidném odpočinku. Vsadit však můžete na jednu dominantní barvu, kterou použijete na doplňcích či ložním prádle. Zbytek pokoje pak může být v tlumených neutrálních. Zvolit můžete moderní tyrkysovou, velmi pěkná je také pomerančová nebo fialová či modrá barva.

 

tipy do ložnice

Připadá vám malá?

Pokud máte pocit, že je vaše ložnice malá, zkuste ji opticky zvětšit pomocí zrcadel. Velmi pěkně vypadá zrcadlová stěna, nebo menší zrcadla umístěné za nočními stolky. Pohrajte si i s takovou drobností jako je umístění zrcadla. Vybrat můžete i pěkný rám, který bude součástí zařízení celé ložnice. Výsledek pak bude famózní.

 

tipy do ložnice

Pryč s nudnými stěnami

Moderní jsou tapety, zapomeňte na nudné stěny s bílou barvou. Vsaďte na dokonalé tapety, které dokáží proměnit vaši ložnici v pokoj snů. Nádherná tapeta s krajinou nebo geometrické vzory, dokáží vykouzlit velmi pěknou atmosféru.

 

tipy do ložnice

Ložnice bez postele?

Není žádnou novinkou, že dnes nemusíte mít v ložnici nutně postel. Postačí vyvýšené místo ve stylu pódia, palety nebo velmi pěkné dřevěné trámy, které začistíte a opatříte ochranným nátěrem. Použijte dostatečně velkou matraci, která bude pohodlná a kvalitní a uvidíte, že dobře vyspat se můžete i bez postele.

 

tipy do ložnice

Doplňky jsou součástí každého pokoje

Ani v ložnici nezapomeňte na doplňky, které podtrhnou celý vzhled a styl. Vybírejte lampy, budíky, vázy nebo květináče ve stylu, v jakém chcete mít celou ložnici. Vše tak bude dokonale ladit a vypadat perfektně.

tipy do ložnice

Zdroj fotografií: notey.com, onekindesign.com, muralswallpaper.co.uk, decoholic.org, providence-north.com, nyde.co.uk

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Ochraňte svůj nábytek se škrabadlem pro kočky

Ochraňte svůj nábytek se škrabadlem pro kočky

19.9.2018 | PR článek | Tipy a rady

Máte interiér domu nebo bytu, a který jste hrdí? A to hlavně díky tomu, že zde máte dokonale vyhlížející nábytek? Potom je třeba dbát zvýšené opatrnos... Celý článek

Jak vybírat koupelnový nábytek

Jak vybírat koupelnový nábytek

18.9.2018 | StanislavaV | Tipy a rady

Zařizujete či rekonstruujete svou koupelnu, ale nevíte si rady? Pak jste tady správně. V tomto článku se dozvíte pár tipů a rad, jak si vybrat koupeln... Celý článek

Obývací pokoj ve třech stylech

Obývací pokoj ve třech stylech

2.9.2018 | StanislavaV | Tipy a rady

Momentálně je velkým trendem zařizování si bydlení v různých stylech. Tyto styly jsou nápadité a neotřelé. Nezapomeňte, že to jak bydlíte, je odrazem ... Celý článek

DIY nápad: Origami obaly na květináče

DIY nápad: Origami obaly na květináče

1.9.2018 | StanislavaV | Tipy a rady

Máte doma spoustu pokojových rostlin v nevzhledných květináčích? Zkuste si na ně vytvořit krásné origami obaly z papíru. Jejich výroba není nijak drah... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii