5 triků pro malý byt, aneb jak na to!

19.10.2018 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Sponzorované odkazy:

Říká se, že co je malé to je milé a roztomilé. Nemusí to však platit o malém bytě. Máte už po krk neustálé hledání volného místa, řešení uložení sezónních věcí či vměstnání všeho nábytku do vašeho malého bytečku? Čtěte dnešní článek.

5 triků pro malý byt, aneb jak na to!

I garosonka, či byt 1+1 se dá krásně rozdělit na více koutů. Vytvořte si svůj odpočinkový, spací či čtecí nebo pracovní kout. Inspirovat se můžete na obrázku.

Rafinovaný nábytek

Využijte dostatek místa pod postelí, pod schodištěm, u stropu nebo ve výklenku na stěně. Hodí se jako skladiště nepotřebných věcí, které je vám však líto vyhodit nebo sezonního oblečení. Spoustu místa také ušetříte, když jeden kus nábytku zastane více funkcí, jako je třeba křeslo rozložitelné na postel.

 

Podívejte se také, jak proměnit obývací pokoj za pár korun.

 

Úložny_prostor

Využijte vysokých stropů

Má váš byt hodně vysoké stropy? Využijte toho a udělejte si z horního patra vaši ložnici nebo třeba pracovnu. Záleží na vaší šikovnosti a také dispozicích vašeho bytu.

Zapomeňte na konferenční stůl

Velký konferenční stůl je zbytečný. Zabere hodně místa a stejně k vám tak často nechodí velké kupy návštěv, které snědí co armáda. Sáhněte raději po dvou až třech menších stolcích, které můžete použít také jako stoličky nebo odkládací místo pro vaše oblečení.

 

Využijte kuchyně na míru, ušetříte tak hodně místa.

 

Vysoké stropy

Využijte stěny na maximum

Chybí vám místo na podlaze a stále potřebujete uložit své věci? Využijte stěny, na kterých je dost místa. Rozmístěte na ně poličky, rohové police či závěsné organizační systémy, které vám chytře vyplní prázdné místo a nabídnou dostatek úložného místa.
 

Zdroj fotografií: decoomo.com, pixabay.com, ikea.com, curbed.com

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

7 tipů, jak oživit interiér

7 tipů, jak oživit interiér

3.11.2018 | StanislavaV | Tipy a rady

Občas cítíme, že je čas na změnu. A nezáleží na tom, zda má jít o změnu pracovní, změnu našeho vzhledu nebo změnu v interiéru. Někdy jsou totiž chvíl... Celý článek

Operativní leasing? Nejlepší cesta k novému automobilu

Operativní leasing? Nejlepší cesta k novému automobilu

24.10.2018 | PR článek | Tipy a rady

Je vaším snem rok co rok se těšit z nového auta? Splňte si ho operativním leasingem. Třeba každý rok. Nebo častěji. Vůz si můžeme pořídit několika zp... Celý článek

Hliníkové kotvící systémy usnadňují instalaci terasových prken

Hliníkové kotvící systémy usnadňují instalaci terasových prken

17.10.2018 | PR článek | Tipy a rady

Instalace terasových prken nemusí být výsadou odborníků. Pokud dodavatel nabízí jednoduchý kotvící systém, jejich pokládku a následné uchycení zvládne... Celý článek

Žaluzie vs. rolety: Co zvolit?

Žaluzie vs. rolety: Co zvolit?

17.10.2018 | PR článek | Tipy a rady

Sháníte zastínění pro váš domov, kancelář nebo rekreační objekt? Žaluzie i rolety mohou být ideální volbou, pokud však znáte jejich vlastnosti a máte ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii