Reklama

Hezký obývák za málo peněz můžete mít i vy

9.1.2019 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Každá věc po čase vyjde z módy. Jinak tomu není ani u našich obývacích pokojů. Pokud si však myslíte, že můžete modernizovat jen v případě, kdy se vám podaří ušetřit větší obnos peněz, jste na omylu. Vytvořit si krásný obývák lze i poměrně levně.

Hezký obývák za málo peněz můžete mít i vy

K tomu, abychom změnili svůj obývací pokoj, stačí udělat málo. Vymalujte, přemítne nábytek, nebo si kupte jeden nový kousek a zbytek k němu pouze dolaďte. Není to nic složitého a nezabere vám to ani tolik času.

Hezký obývák za málo peněz můžete mít i vy

Obývací sestava trochu jinak

Máte v obýváku obývací sestavu, která leží po celé délce i výšce stěny? Tento typ obývacích stěn, které uskladní opravdu hodně nepořádku, je oblíbený od dob našich babiček. V současnosti se však klaníme spíše k minimalističtějšímu uspořádání a místo velkých a masivních stěn je lepší si pořídit novou stěnu skládající se z několika málo skříněk a polic, nebo můžete odstranit některé části staré stěny a případně ji i zrenovovat – ať už novou barvou nebo tapetou.

Co se starou sedačkou

Máte doma sedací sestavu, která už dávno vyšla z módy, ale stále je funkční, nepoškozená a nechce se vám kupovat nová? V tom případě se zde pusťte do menší úpravy, která tkví v nových potazích. Na výběr máte buď nové čalounění, nebo levnější variantu, kterou je koupě přehozů, které starou sedačku skryjí. Pokud však vaše pohovka vypadá jako by se měla rozpadnout, popřemýšlejte o koupi nové.

Hezký obývák za málo peněz můžete mít i vy

Nová výmalba dokáže zázraky

Podlaha i výmalba mají velkou roli v tom, jak celá místnost vypadá. Proto se postarejte o to, aby na stěnách nebyly žádné čmouhy či nedokonalosti a znovu vymalujte. Starý koberec vyměňte za nový, případně si konečně pořiďte vysněnou podlahu.

Zkuste alespoň něco nového

Nemusíte hned kupovat novou sedačku, stůl, stěnu i podlahy. I koupě jednoho výraznějšího kousku, a ne nutně drahého, může změnit celkovou atmosféru interiéru. Pořiďte si například hezký konferenční stůl, nebo se zaměřte na dekorace.

Zdroj: pexels.com

 

Související články

3 tipy pro příjemnější bydlení v obývacím pokoji

3 tipy pro příjemnější bydlení v obývacím pokoji

12.1.2019 | StanislavaV | Tipy a rady

Obývací pokoj je místem, kde trávíme svůj volný čas po návratu z práce. Jde o místo, kam se uchylujeme, když si chceme odpočinout, nebo když se chceme... Celý článek

5 tipů pro perfektní obývací pokoj

5 tipů pro perfektní obývací pokoj

10.1.2019 | PR článek | Tipy a rady

Zařizujete ve svém novém bytě nebo domě obývací pokoj? Nebo jen rekonstruujete ten starý? Pak se vám zajisté bude hodit našich 5 tipů pro perfektně za... Celý článek

Pořádek v šatníku a jak si jej udržet?

Pořádek v šatníku a jak si jej udržet?

2.1.2019 | StanislavaV | Tipy a rady

Možná se to nezdá, ale šatník je velmi důležitou součástí našeho bydlení. A to, v jakém stavu je, zase výrazně ovlivňuje to, jak se cítíme. Proto vám ... Celý článek

Nemůžete spát? Na vině může být i samotná ložnice!

Nemůžete spát? Na vině může být i samotná ložnice!

24.12.2018 | StanislavaV | Tipy a rady

Každý z nás si přeje probudit se dokonale odpočatý, svěží a natěšený do nového dne. Realita je však mnohdy úplně jinde a my se cítíme ne jako ranní pt... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii