Reklama

Rekonstrukce bytu - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Rekonstrukce bytu (Koupelny a toalety)

Re: Re: Rekonstrukce bytu

17.4.2018 20:21 | autor:  Mirka - 193.90.12.xxx

Jaké vybavení si zvolila ? Máš sprchový kout nebo vanu a od jaké značky ? Potřebuju komplet zařídit i koupelnu a uvažuju i nad bidetem, ale nevím jestli ho tam zvládnu umístit, zase bych nerada, aby to na sebe bylo naňahňané a působilo to přeplácaně.

Re: Re: Re: Rekonstrukce bytu

22.4.2018 21:26 | autor:  Petra -

Veškeré vybavení včetně vany, wc a bidetu mám od ravaku. Co se týče umístění, tak to ti už neporadím, na tyto případy je vhodné oslovit architekta. Už máš vybranou firmu odkud si vybavení budeš objednávat ?

4.6.2018 21:59 | autor:  Simona - 185.234.217.xxx

Nevíš Petro odkud obklady mají ? Konkrétně se mi líbí Atlas Concorde, což jsem se dívala, že má jedině Keraservis. Chceme nové obklady do koupelky včetně vybavení a nejspíše se budeme obracet na Keraservis. Mohla bych se zeptat jaké vybavení si zvolila ?

3.7.2018 16:42 | autor:  Petra - 216.218.222.xxx

Co vím, tak obklady mají ze Španělska. Jinak co se týče vybavení, tak jsem všechno volila od Ravaku.

2.7.2018 19:30 | autor:  Mirka - 95.130.10.xxx

No docela přemýšlím nad Keraservis, protože co jsem dívala na materiál a jejich návrhy, tak mě to hodně zaujalo.

3.7.2018 16:27 | autor:  Petra -

Všechno se Mirko odvíjí od toho, kolik do toho chceš investovat a jakou značku budeš volit. Mně se líbil Ravak, ale pokud chceš třeba moderní sprchový kout, tak bych šla do značky Huppe, ale ta je cenově zase trochu jinde oproti Ravaku. Co se týče bidetu, tak je to výborná věc, hlavně jsem ho ocenila já, protože máme dvě malé děti, takže je pořád v provozu . Každopádně je určitě lepší si zajít na prodejnu Keraservis a podívat se, co mají, jak to vypadá a co by se ti líbilo, aby si měla nějakou představu.

Re: Rekonstrukce bytu

22.12.2018 1:12 | autor:  Libuška320 - 185.242.6.xxx

Tak to záleží hlavně na tom, co umíte. Pokud máte se stavbou, obklady a takovými věcmi zkušenosti a víte, co děláte, pak nevidím důvod, proč objednávat firmu. My se toho pouštěli sami, respektive s pomocí pár přátel, a dopadlo to výborně. Největší problém nám překvapivě dělal výběr sprchového koutu, ale nakonec jsme přece jen vybrali, a to tu: https://www.levna-koupelna.cz/5-sprchove-kouty

Re: bytovy desing

13.12.2013 10:40 | autor:  In - 194.228.13.xxx

www.extradecor.cz

Re: Re: bytovy desing

3.8.2016 9:22 | autor:  Alena - 80.188.128.xxx

Zdravím,

mě se líbí zase http://www.homezin.cz/media/male-panelakove-koupelny-inspirace-fotogalerie . Rozhodně jsem pro firmu. Ušetří se čas, peníze a hlavně nervy. My jsme s manželem z finančních důvodů dělali všechnu rekonstrukci v domě sami, ale znova bych do toho už nešla.

Re:

17.5.2014 10:30 | autor:  Silvie - 95.130.9.xxx

Ahoj, už máme rezervovaný byt, doufáme, že se to dotáhne do konce a bude náš. Nyní jsme do konce června v pronájmu a rádi bychom si do té doby byt i zrekonstruovali, hlavně koupelnu a záchod, chtěli jsme to spojovat dohromady, ale jsou tam blbě stupačky takže to asi nepůjde. Hledáme opravdu dobrou firmu, která by nám věděla poradit a i rekonstrukci udělat, takový malý detail celý dům je trochu na křivě, takže stěna není rovná ...

Re: Re:

25.5.2014 21:54 | autor:  karelp

asi jsem ti už odepsal na jiné "otázce" ale tak pro jistotu, mně dělala rekonstrukci na klíč firma rekonstrukcepraha, předělávali mi bytové jádro, zbytek co jsem chtěl jsem si udělal sám. S křivou stěnou nepomůžu, jedině si ji při rekonstrukci nechat zarovnat, ale jde o to kolik prostoru by to vzalo.

Re: Re: Re:

12.6.2014 13:24 | autor:  Silvie - 109.81.147.xxx

: D jo jo už jsem to viděla, dík ještě jednou. Zarovananie by nám vzalo místy až 40 cm, takže to ne. Zkusíme to nějak vymyslet.

Re: Re: Re: Re:

24.6.2014 13:34 | autor:  lucie0

nedávno jsme dokončili rekonstrukci, nic velké jen koupelna, wc a obklady v kuchyni, předělali nám vodovodní baterie a vyměnili radiátor. Vše bylo za 14 dní hotové, naštěstí žádné problémy nenastaly. Vše nám udělali rekonstrukce-praha.com Za nás super firma. Už se ti podařilo vyřešit tu šikmou stěnu?

Re: Re: Re: Re: Re:

10.7.2015 10:45 | autor:  Pavel Strnad - 212.96.160.xxx

Zdravím,
taktéž se musím připojit k doporučení firmy rekonstrukce-praha,
jestli rekonstruovat byt či bytové jádro, tak jsou jasná volba v okolí Prahy.

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

18.8.2015 23:34 | autor:  Jakub Menšík - 212.96.160.xxx

Ahoj,
taky se ženou hledáme firmu na rekonstrukci, takže děkujeme za referenci

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

26.8.2015 13:18 | autor:  Gája - 212.96.160.xxx

Ahoj,
myslíš tady tuhle firmu ?

http://www.firmy.cz/detail/12722692-rekonstrukce-praha-s-r-o-praha-hostivar.html

Re: Re: Re:

21.10.2015 13:50 | autor:  marin - 89.176.3.xxx

Jaký máte názor na mramorový koberec do koupelny mě se to hrozně moc libí a plus je navíc možno pod to položit podlažni topení. Jenom si nejsem jist jak je to s jeho udržbou?

Obklad z technického kamene - někdo?

25.8.2014 12:23 | autor:   - 83.208.44.xxx

Nemáte někdo v koupelně použitý technický kámen na obklady? Mně se teď strašně zalíbil a je prý dost kvalitní a bytelný, tak rozhazuju sítě, nemáte někdo zkušenost? :-)

Re: Obklad z technického kamene - někdo?

3.2.2015 10:44 | autor:  petr molek - designer - 188.116.65.xxx

Je to jeden z nejkvalitnějších materiálů který můžeš do koupelny mít. Ale pozor, i cena tomu odpovídá.

Re: Obklad z technického kamene - někdo?

28.7.2015 22:20 | autor:  MartinaK

Pokud hledáte cenově dostupnou imitaci kamene, tak můžu doporučit společnost MBkeramika. Konkrétně tady, pokud se vám nechce googlit :

http://www.mbkeramika.cz/o-nas/firemni-novinky/dlazba-jako-kamen

mají docela velký výběr za dobrý poměr cena/kvalita. Doufám, že jsem pomohla

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii