Hypotéka - Diskuzní fórum

Hypotéka (Tipy a rady)

Toto téma se vztahuje k sekci Financování, rubrice Hypotéka.

<123>

Re: Re: Re: hypotéka

12.11.2018 14:43 | autor:  Faboš - 83.240.61.xxx

Taky nemám zrovna velký příjem, a hypotéku mi na https://www.burinka.cz/hypouver/ stejně dali, takže bych to zkusil tam. Myslím si, že nežádáš tak závratnou částku, tudíž by ti to schávlit měli bez jakéhokoliv problému, akorát počítej s tím, že 20% hodnoty nemovitosti musíš dokládat ty.

hypotéka

30.4.2012 14:39 | autor:  Adula - 178.72.207.xxx

Dobrý den, můj měsíční příjem je 10.000,-Kč. Zatím bydlím u rodičů. Chtěla bych hypotéku s délkou splatností 30 let, a ve výši 750.000,-Kč, cena nemovitosti je 800.000,-Kč. Jenže můj pracovní poměr je na dobu určitou, jednou již byl prodloužen. Pracuji jeden rok, tam kde pracuji nedávají smlouvu na dobu neurčitou ihned, ale po několika letech. Tak bych se chtěla zeptat jaká je reálná šance poskytnutí tohoto úvěru. V bytě budu bydlet s přítelem, který má odpracovaný rok a v současné době je na úřadu práce a shání práci, jelikož předešlá mu skončila uplynutím doby. Jsme bezdětní a bez jakýchkoliv závazků.
Děkuji za odpověď

Šrubařová Adéla

PŮJČKA NABÍDKA NA 3%

20.9.2012 13:31 | autor:  ANTONE - 41.203.67.xxx

Dobrý den,

I AM MR.ANTONE registrovaný peníze věřitele. I NABÍDKA úvěry, společnostem i jednotlivcům ve výši 3% nízkou úrokovou sazbou I se špatnou úvěrovou, ať už je to krátký nebo dlouhodobý úvěr. Máte-li zájem o tuto nabídku, kontaktujte mě na antoneloan@hotmail.com

S následujícími údaji níže.
(1) jména a příjmení:
(2) ADRESA:
(3) Státní:
(4) Stát:
(5) Kontaktní telefon #:
(6) Částka potřebná:
(7) Půjčka Doba trvání:
(8) Účel úvěru:

I čekají na Vaši rychlou reakci.

S pozdravem,

MR. Antone BALÍKU.
30 na náměstí Leicester Square. CITY, LONDON
SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ.
+447045711205

Re: PŮJČKA NABÍDKA NA 3%

22.12.2013 0:23 | autor:  matt

proč chodit tak daleko, my co toho doma máme málo?? Tady je vše co duše ráčí, pro rovnováhu tady máte tohle http://doorfinancial.com/ tohle je taky půjčka, ale domácí

Re: PŮJČKA NABÍDKA NA 3%

31.7.2015 23:31 | autor:  ankka - 37.221.245.xxx

Porovnávají aktuální nabídku všech bank na našem trhu a zájemcům o hypotéku nabízí tu, která pro ně dává největší smysl.

Re: hypotéka

2.8.2013 0:56 | autor:  alenka.01 - 88.102.244.xxx

Dobrý den,
řešíte podobnou věc jako před časem já s manželem...Hlavním problémem ze začátku bylo, za který konec hledání hypotéky vůbec vzít...všude jsou tisíce nabídek a aby se člověk prokousal tím vším, to by musel sedět u počítače hodiny a hodiny a stejně by z toho moc moudrý nebyl Já náhodou objevila na internetu tohle http://www.gpf.cz/hypotecni-kalkulacka a moc mi to ze začátku, když jsem byla v tom obrovském množství nabídek ztracená, pomohlo. Jednoduše jsem zjistila, co vlastně trh nabízí, jaké jsou rozdíly cen a také šance na získání. Snad Vám to aspoň trochu pomůže v orientaci na moři hypoték ...Přeji hodně štěstí a hlavně trpělivosti! Hezký den Alena K.

Hypotéka se zástavou nemovitostí

29.10.2012 14:13 | autor:  Janka - 212.4.155.xxx

Dobrý den,

potřebuji získat nebankovní hypotéku, kde se dají nastavit nízké splátky jako v bance a nabízí delší dobu splatnosti. Našla jsem na internetu pár typů, ale nechci platit žádné poplatky a odhad nemovitosti. Nemáte někdo nějaký typ, kde bych mohla zkusit zažádat a splňují mé požadavky? Díky za odpověď.

Hypotéka se zástavou nemovitostí

29.10.2012 14:14 | autor:  Janka - 212.4.155.xxx

Dobrý den,

potřebuji získat nebankovní hypotéku, kde se dají nastavit nízké splátky jako v bance a nabízí delší dobu splatnosti. Našla jsem na internetu pár typů, ale nechci platit žádné poplatky a odhad nemovitosti. Nemáte někdo nějaký typ, kde bych mohla zkusit zažádat a splňují mé požadavky? Díky za odpověď.

Re: Hypotéka se zástavou nemovitostí

16.11.2012 0:27 | autor:   - 90.178.99.xxx

Proč nebankovní hypotéku???vždycky vyjdou dráž než v bance, věřím, že se dá najít i jiné řešení (ne nechci vám půjčit, spíše poradit). Pokud máte zájem a.sonik@seznam.cz Hezký den

Re: Re: Hypotéka se zástavou nemovitostí

31.7.2013 19:50 | autor:  Christ Harmony - 41.203.67.xxx

Dobrý den,

Jsme křesťanská organizace se tvořila na pomoc lidem v potřebách pomáhá, jako je finanční help.So pokud se chystáte přes finanční potíže nebo jste v jakékoliv finanční nepořádek, a potřebujete finanční prostředky k zahájení vlastního podnikání, nebo potřebujete půjčku vyrovnat svůj dluh nebo splatit své účty, start pěkný podnikání, nebo jste zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mail: cristloanoffers1@gmail.com pro bible říká: "" Luke 11:10 Každý, kdo kdo žádá, dostává, kdo hledá, nalézá, a tomu, kdo tluče, bude dveře otevřít ", takže nenechte tyto příležitost projít se, protože Ježíš je stejný včera, dnes i na věky more.Please nich je pro vážné smýšlející a Bůh Lidé se bát.

Jste poradit vyplnit a vrátit podrobnosti níže ..

Vaše jméno: ______________________
Vaše adresa: ____________________
Vaše země: ____________________
Vaše Povolání: __________________
Výše úvěru potřebné: ______________
Doba trvání úvěru: ____________________
Měsíční příjem: __________________
Mobilní telefon číslo: ________________
Už jste požádali o půjčku před: ________________
Pokud jste požádali o půjčku před, kde jste léčeni upřímně? kde se firma nachází? ...

Jednat rychle a dostat se z finanční tísně, nepořádek a utrpení kontaktovat Annette Půjčka Corporation dnes e-mailem na adrese:. Cristloanoffers1@gmail.com Ty se považují za nejlepší z našich zdrojů, dokud si to finanční prostředky byly převedeny na váš účet, a va

22.11.2012 12:55 | autor:  janxx

Z vlastní zkušenosti bych vám mohl doporučit www.hypotekybezregistru.cz. Jedná se o nebankovní hypotéku bez nahlížení do registru a bez dokládání příjmů. Najdou pro Vás řešení a po dodání potřebných materiálů jednají rychle.

7.12.2012 17:37 | autor:  Jan Pachlopník - 94.112.143.xxx

Pokud máte zájem o nebankovní hypotéku, ať už je důvodem záznam v registru, nebo neprokazatelný příjem, můžete žádat u společnosti http://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/, zde je možné získat hypotéku bez registru s úrokem 7–10%p.a.Hypotéka je až na 30 let,splátka na 1 milion na 30 let 8300Kč.Navíc je možné tento úvěr kdykoliv splatit předčasně bez jakýchkoliv sankcí.

Re: Nepujcujte si

15.3.2013 7:56 | autor:  Ota - 213.29.56.xxx

Dobry den Tem kteri si chteji vzit uver od Hypotecni banky at rychle daji ruce pryc od teto spolecnosti jsou to jen sprosti vyderaci a nedej buch ji jistit domem oskubou vas dohola nejednaji svama narovinu a pokud jen dluzite 2 koruny hned na vas udeluji sankci a nezajima je ze jste treba platil vic nez musite..........

hypotéka

22.7.2013 10:59 | autor:  mischelinekk - 178.23.216.xxx

Dobrý den, mám v celku stručně napsaný dotaz ohledně hypotečního úvěru. S přítelem chceme aby hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření na koupi rodinného domu byl psaný jen na něho, avšak rodinný dům na oba dva. Je to tak možné kvůli zástavě nemovitosti bankou?
Předem děkuji za odpověď

elijah roland

14.8.2013 4:20 | autor:  elijah roland - 41.203.67.xxx

ahoj

Jsem Eliáš Roland ředitel Eliáš úvěr společnosti, to je příležitost pro finanční vašich dveří krok, se ještě dnes a získat úvěr rychle. Existuje spousta Hledáte finanční příležitost, nebo pomoc v místě a stále nemůžete dostat. Je však hospodářská příležitost ve vašich dveří krok, a jako takový si nemůže dovolit nechat ujít tuto příležitost. Jsme certifikováni půjčku věřiteli, že offer společnosti úvěr, osobní půjčky, půjček konsolidaci dluhu, půjček rizikového kapitálu, podnikatelské úvěry, vzdělávání Loans pro jakékoliv obyvatele na celém světě za velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Tyto úvěry jsou k dispozici v rozsahu od 1.000 dolarů na 100.000.000 dolar. Nabízíme úvěry na vážné lidi, Jsem certifikovaný, registrované a důvěryhodně věřitele. tak zajímá kandidát by měl kontaktujte nás prostřednictvím e-mail: elijahloanfirm@hotmail.com, nezbytné údaje potřebné k žádosti o úvěr.

Formulář žádosti o úvěr FILL a vrátit

Kandidát Celé jméno:

Půjčka Částka potřebná:

Doba trvání úvěru:

Mobil:

Kandidátské země:

Kandidát Adresa:

Kandidátská země:

Kandidát Věk:

Už jste aplikovali před?

Mluvíte anglicky:

Status kandidátské země:

Kandidát Zaměstnání:

Kandidát Měsíční příjem:

Doufám, že to slyším od zúčastněných kandidáta.

díky
Pan Eliáš Roland

Re:

18.10.2013 13:35 | autor:  Natchanok Pala-en - 208.100.56.xxx

Pozor prosím!

Jedná se o on-line inzerce z registrován, vláda schválila a licencí peníze věřitele, který dává z úvěrů různých typů, jako výplatní den, Osobní, hypotéky, podnikání, Auto Úvěry vážné a zájemci na velmi nízkou cenu přijatelnou úrokovou sazbou ve výši 2 %

Kontaktujte mě ještě dnes prostřednictvím e-mailu na jak začít pomocí :: hiltonfinanceagency@gmail.com

Děkuju.

Re:

4.11.2013 12:45 | autor:   - 194.228.18.xxx

Dobrý den,
chtěla bych varovat všechny před hypotékou v Equa bank. Vyřizuji ji již dva měsíce, z nichž 10 dní trvalo to aby nějaký pitomec pouze vytisknul papíry a nyní již skoro týden čekám na hloupou aktivaci účtu, na který když nepošlu poplatek za odhad, tak mi nevyplatí peníze. Posílají Vás od čerta k ďáblu, nelze se nikam a nikoho dovolat (a stejný problém bude u nich mít i Váš hypoteční poradce) takže si ani pořádně nepostěžujete. Jsem opravdu rozčarovaná, až mi skončí 3 letá fixace utíkám od nich tak rychle, jak to jen půjde

Re:

30.7.2014 9:14 | autor:  Zdeněk Vymětal - 109.81.209.xxx

Dobrý den touhle cestou bych Vás chtěl oslovit, pracuji jako finanční poradce u Wustenrot. Není problém zřídit hypotéku, refinancovat nemovitost a mnoho dalších služeb co Wustenrot nabízí. Můžete si nechat udělat jen kalkulaci ,abyste jste viděly kolik by jste popřípadě platily či naopak ušetřily. Není problém zavolat a domluvit se popřípadě požádat o pomoc.
S přáním hezkého dne Zdeněk Vymětal
Odborný finanční poradce
Tel : 734587081
Wustenrot a.s.
Dolní náměstí 21, 779 00 Olomouc

Re: Re:

1.8.2015 22:43 | autor:   - 185.17.144.xxx

Nejlepší je zajít si na pobočku osobně a žádat slevu, srovnávače nabízí je přibližnou cenu a osobní přístup určitě pomůže.

Re:

26.8.2015 12:41 | autor:  elenn - 37.221.245.xxx

Porovnávají aktuální nabídku všech bank na našem trhu a zájemcům o hypotéku nabízí tu, která pro ně dává největší smysl.

<123>

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii