Jak najít kvalitního řemeslníka? - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.


Jak najít kvalitního řemeslníka? (Ostatní)

www.sikovne-rucicky.cz

23.4.2010 16:33 | autor:  Jiří Macek - 62.168.11.xxx

Každý, kdo někdy hledal kvalitního řemeslníka, jistě ví, že to rozhodně není lehký úkol. Tuto skutečnost si dobře uvědomili i tvůrci webu www.sikovne-rucicky.cz, kteří nám hledání tímto unikátním projektem usnadňují. V jednoduché myšlence se skrývá obrovský potenciál pro řemeslníky i zákazníky.
Jste-li zákazník, můžete ve velice krátkém čase najít toho správného řemeslníka, posoudit jeho způsobilost na základě jeho hodnocení, případně fotografií realizovaných zakázek, apod. Pokud však nechcete hledáním ztrácet čas, a chcete být ten, který bude vyhledáván, jednoduše zadejte zcela ZDARMA svou poptávku, která bude okamžitě rozeslána všem řemeslníkům, kteří budou splňovat Vaše požadavky. Pak už jen čekáte na to, až Vás budou řemeslníci kontaktovat.
Jste-li řemeslník, nabízí se Vám možnost se presentovat v největším katalogu řemeslníků v České republice www.sikovne-rucicky.cz, a to přehlednou a poutavou formou. Můžete také získat přístup k oborovým poptávkám, které Vám budou zasílány na Vámi zadaný email. Zkrátka registrací na www.sikovne-rucicky.cz můžete jenom získat.

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii