Interiérové dveře - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Interiérové dveře (Okna a dveře)

Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

14.9.2010 11:14 | autor:   - 81.25.17.xxx

V nedávné době jsem si objednal od firmy EKOSERVIS z Teplic (tedy nepřímo od firmy SAPELI) interiérové dveře se zárubní. Můj zážitek byl natolik úžasný, že se o něj rád podělím i s ostatními čtenáři, kteří si zamýšlejí pořídit nové interiérové dveře.

Mým problémem ani tak nebylo pozdní dodání o cca 1-2 měsíce, což se u Sapeli z doslechu pravděpodobně stává běžně, ale stav dodaného zboží. Po rozbalení "nepoškozené!" krabice se zárubní jsem totiž s úžasem zíral na přepůlený obsah dlouho očekávaného balíčku...viz. foto. Bohužel pro mě, jsem tento balíček otevřel až doma, abych si náhodou zárubeň při převozu někde trochu nepoškrábal.

No a jak už to u seriózních firem bývá, reklamace mi NEBYLA uznána, že prý se nejedná o mechanickou vadu...nevím tedy co více by měla být mechanická vada, než onen stav zárubně.

Ponaučení pro příště : ze seznamu dodavatellů vyškrtnout bez váhání EKOSERVIS a SAPELI a pro ty nešťasníky co si již zboží objednali...než podepíšete onen předávací protokol o bezvadnosti zboží, krabici roztrhejte a důkladně zhlédněte každý kousek i za cenu toho, že si to po cestě domů někde poškrábete či zlomíte sami

Seriózním firmám jako je EKOSERVIS a SAPELI bych rád vzkázal, že 2tisKc (cena zárubně) opravdu nestojí za takto špatnou reklamu!

Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

10.1.2012 15:05 | autor:   - 193.165.69.xxx

My jsme si nedávno objednávali interiérové dveře značky SAPELI od firmy STAVBOOK (http://www.levne-dvere.cz) a žádné problémy jsme neměli. Mohu vřele doporučit. Nejspíš bude problém v dodavateli zboží, a ne v samotné značce .

Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

24.1.2012 16:20 | autor:  molak - 90.183.240.xxx

Taky si myslím že nebude problém ve značce Sapeli, ale v dodavateli zboží, záleží jak se ke zboží chovají když ho vezou k zákazníkovi. My je máme od firmy Grado Praha - http://www.gradopraha.cz. Všechno bylo v pořádku. Takže kdo to nemáte do Prahy daleko, tak doporučuji tuto firmu.

Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

14.1.2016 11:14 | autor:  Bulirova

také mám dobrou zkušenost

28.11.2017 23:03 | autor:  Jana - 88.102.79.xxx

My máme dveře z NEJDVEŘE. CZ a jsme spokojeni jak s kvalitou tak s cenou. Nabídku jsme měli i od Sapeli, ale ta cena byla děsná.

Re: Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

6.11.2018 21:33 | autor:   -

Taky mám dveře z NEJDVEŘE. Cz, mají nejlepší cenu a dveře krásné

7.3.2012 2:57 | autor:  A.k.

Po dobré zkušenosti v rodině jsme se rozhodli pro vnitřní dveře od Okna Macek.Cena oproti jiné firmě velmi výhodná no a prozatím jsme i my spokojeni s celým průběhem akce.

15.1.2013 12:52 | autor:   - 37.188.234.xxx

Okna MACEK už nikdy.Reklamaci neuznává /podána přes internet/hraje mrtvého brouka.Okna vyměřena špatně/jsou o 5 a více cm menší/více pěny než oken .Na tyto okna a na Vás firmo Macek nezapomínáme a je vidět ,že se v Brně nechytáte.

7.4.2013 23:18 | autor:   - 89.176.2.xxx

Dobrý den,

kamarád si nechával montovat interiérové dveře od firmy Sapeli a je velice nespokojen. Jak cenou, tak kvalitou, ale především přístupem zaměstanců Sapeli. Já jsem si objednala od firmy Novák z Brna, kde jsem byla naprosto spokojená. CENA A SERVIS na 100%
rknovak.cz

5.1.2015 13:28 | autor:  planosta - 81.30.229.xxx

Další podivná firma Dveře Novák Brno.Má na sobě několik exekucí ,dveře vybírám pečlivě a objednat dveře zde = velká odvaha a od pana Nováka prezentovat se na internetu velká hloupost nebo záměr.Planosta

Re: Re: Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

7.1.2015 20:46 | autor:  Magda - 46.165.196.xxx

No ono, je to vždy složité pokud o firmě nemáte nějaké dobré reference i když může být na první pohled cena lákavá. My jsme na podzim vyměňovali dveře v interiéru a dívala jsem se na dveře všude možně, ale bez dobrých referencí jsem se neodvažovala něco vybrat. Nakonec jsme nakoupili dveře od firmy Vekra, která nám před lety měnila okna a vše bez problémů jsem spokojena.

3.10.2015 22:21 | autor:  zeman76

Nezbývá mne, než souhlasit! Naprosto profesionální přístup a kvalitně odvedená práce. Zeman Robert

Re: Re: Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

14.1.2016 11:01 | autor:  Bulirova

Nezbývá mne, než souhlasit! Naprosto profesionální přístup a kvalitně odvedená práce

13.6.2012 10:37 | autor:  Kamila - 80.95.253.xxx

Dobrý den, nedávno jsme sháněli dveře interierové. Nemohla jsem si dlouho vybrat, chtěla jsem, aby byli kvalitní, levné a s velmi dobrého materiálu. To se nikde neobjevilo. Kamarádka mi poradila ať zkusím jeden web, že je to teď novinka. Říká se tomu poptákovkový systém. TAk jsem tam svůj požadavek napsala a čekala jestli mi odpoví. A byli velmi ochotní. Dveře jsem sehnala a ještě za velmi dobrou cenu..

http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/9-nabytek.html

8.2.2013 1:05 | autor:  dveresilva.cz - 90.177.117.xxx

Doporučuji www.dveresilva.cz

Kvalitní a levné dveře

17.2.2013 11:56 | autor:  Elenkaa

Doporučuji: www.dverehrdinka.cz

17.2.2013 11:54 | autor:  Elenkaa

Já jsem byla spokojená s vnitřními interiérovými dveřmi od jedné moravské firmy. Dveře jsou v bytě hezké a přírodní: www.dverehrdinka.cz

4.5.2016 13:32 | autor:   - 217.64.1.xxx

Dveře od Sapeli jsou podle mne na dobré úrovni.Nemáme s nimi problémy a já bych je mohl doporučit.Ostatní je otázka na jakého prodejce narazíte nebo ještě lépe na jakého montéra.U mne to klaplo na jedničku i když termín byl posunutý skoro o tři týdny,což mne vadilo.Chtěl jsem sem vložit fotky ,ale nějak se mne to nedaří.Pl

Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

15.2.2012 23:57 | autor:   - 193.165.76.xxx

http://www.podvodnefirmy.cz/ludmila-%C5%98ez%C3%A1%C4%8Dov%C3%A1-a-Ign%C3%A1c-Fran%C4%9Bk

5.1.2015 13:27 | autor:  planosta - 81.30.229.xxx

Další podivná firma Dveře Novák Brno.Má na sobě několik exekucí ,dveře vybírám pečlivě a objednat dveře zde = velká odvaha a od pana Nováka prezentovat se na internetu velká hloupost nebo záměr.Planosta

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii