Domácí kavárna - Elektronika diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Electro World.

Domácí kavárna (Elektronika)

Toto téma se vztahuje k článku Domácí kavárna.

Presovač nebo kávovar

4.11.2010 8:10 | autor:   - 77.236.204.xxx

Zdravím,
rozhoduju se mezi presovačem a kávovarem, který bych si pořídila domů. Zajímavý článek o výběru sem našla tady
http://www.brana-bydleni.cz/espressovac-vs-kavovar-co-zvolit/
Kdo s tím máte zkušenost, souhlasíte s tím článkem? Poraďte co vybrat

Re: Presovač nebo kávovar

10.11.2010 23:59 | autor:   - 85.71.172.xxx

Dobrý den, podle toho článku se určitě neřiďte .... důležité je hlavně kolik kafe deně vypijete .... pokud hodně tak určitě automat nejlépe od Delonghi (jako jediný totiž nepouživá čistící tablety .... a to je velice důležité) pokud málo tzn. tak 2 kafe deně tak Nespesso je to velice dobrá mašinka a kapslí při této spotřebě se nebojte je to prvotřídní kafe ..... a má 19 barů .... jinak všechny automaty kromě neznačkovích mají 15 barů ...... pákově presso si určitě nekupujte jsou to vyhozené peníze oknem

Re: Re: Presovač nebo kávovar

5.12.2017 16:26 | autor:  Jarda -

Á pán chytrý...........:-) čím víc barů, tím lepší kafe...., to je jak u toho starého vtipu , čím víc pruhů, tím víc Adidas....

Re:

5.12.2017 12:32 | autor:  Olinka - 51.15.70.xxx

Ahoj, letos bych si uz take chtela poridit nejaky kvalitni kavorar, jen jako "lajk" nevim podle ceho vybirat, mate nejaké rady? Dekuji

Re: Re:

11.12.2017 12:46 | autor:  Zuzana -

To u ans kavovar vybiral manzel, vybral nakonec znacku Orava a s nim jsem spokojeni.

Re: Re: Re:

18.12.2017 10:56 | autor:  Olinka - 204.8.156.xxx

No, u toho by jsme mohli zacit, je fakt ze od Oravy uz nejakou elektroniku doma mam a jsem s ni spokojena.

Re: Re: Re: Re:

21.12.2017 9:49 | autor:  Zuzana -

No tak vidis, uz alespon vis jakym smerem se dat pri vyberu. :-) Pak napis svoji zkusenost.

Re:

24.11.2018 12:44 | autor:  JanaPok.

Dobrý den, chtěla bych překvapit manžela a koupit mu nějaký dobrý kávovar ne na kapsle. POradíte mi s jakou značkou máte dobrou zkušenost? Děkuji

Re: Re:

28.11.2018 20:08 | autor:  stavitel

Zdarec kup mu tady tenhle https://www.melitta-shop.cz/e-shop/melitta-passione-stribrny Já ho mám doma a je vážně dobrý.Manžel bude určitě spokojený.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii