BAUMAX jsou PODVODNÍCI! - Bazény, sauny, vířivky diskuze

BAUMAX jsou PODVODNÍCI!


Nový příspěvek
BAUMAX jsou PODVODNÍCI!

17.12.2010 20:09:09 | Pavel Pokorný

Chci varovat všechny zákazníky BAUMAXU, aby si dávali pozor při nákupech v této společnosti. Letos v létě jsem nakoupil sprchový kout v této společnosti. Jenže oni je maj jen vystavené a do vozíku vám dají krabici. Doma po otevření krabice, měl sprchový kout vysypané skla. Tato reklamace nebyla uznána. Proto buď se vyhněte této společnosti nebo si vždy nechte krabice otevřít a vše pečlivě zkontrolujte i za cenu horších podmínek(po rozbalení) pro přepravu koupeného zboží. Já mám svědomí čisté, ale to je mi houby platné.
Odpovědět
Re: BAUMAX jsou PODVODNÍCI!

14.01.2011 22:10:03 | Klára V.

Dobrý den, tak já mám naprosto stejnou zkušenost. Dnes mi volali, že má reklamace nebyla uznána. Jak to u Vás dopadlo? A ve kterém městě jste kout kupoval? Úplně se děsím pondělí, až to budu s nimi osobně řešit. Děkuji za odpověď, Klára
Odpovědět
Re: Re: BAUMAX jsou PODVODNÍCI!

12.08.2011 13:08:15 |

Já mám podobnou zkušenost, ale sklo se mi rozsypalo jen jedno, původně bylo vcelku, ale po vytažení a mírného naklonění, se rozsypalo... dnes jsme to podali jako reklamaci a milý pán nám napsal, že se to stalo v prodejně. takže uvidíme...
Odpovědět
Re: Re: Re: BAUMAX jsou PODVODNÍCI!

24.03.2012 14:31:09 |

Nemám zkušenost se skly ale s Baumaxem ano. Kupoval jsem v Českých Budějovicích wc mísu a k tomu sedátko, prodavač mi ochotně sedátko vybral. Když jsem dojel na chatu a instaloval mísu zjistil sem že sedátko na mísu nepasuje tak sem ho jel reklamovat. Sedátko mi vyměnily a do pytlíčku přibalily montážní materiál. Přijel sem znovu na chatu a zjistil že montážní materiál není kompletní. Jedu to znovu reklamovat. Už sem najel 80km a další 40km ještě kvůli Baumaxu najedu a to nepočítám ztrátu času.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: BAUMAX jsou PODVODNÍCI!

13.12.2012 21:54:03 | Nekovář

Doma v letáku cena přímočaré pily 2250 Kč. V Baumaxu v ČB 2750 Kč. Prý jsou ty ceny jen informativní. Zabité odpoledne, zkažená nálada. Nevěřte jim! :X
Odpovědět
Re: BAUMAX jsou PODVODNÍCI!

25.01.2019 09:04:29 | Janča.Nov19

Zajímavý! Já v Baumaxu nakupuju dost pravidelně a zatím se mi žádná špatná záležitost nestala.. Budu si dávat pozor. Díky :)
Odpovědět
Pozor na Bumax

12.05.2014 18:12:46 | michal

V pátek jsem si v Baumaxu v Karlových Varech koupil horkovzdušný ventilátor. V sobotu jsem jej strčil do zásuvky a ani se nuhnul. V neděli jsem jej reklamoval. Když jsem chtěl jiný kus nebo peníze, pani vedoucí se mi vysmála, že takhle se reklamace vyřizovaly před desti lety. Takže budu čekat 30 dní na posudek servisu. Never more Baumax.
Odpovědět
Re: Pozor na Bumax

20.10.2016 13:26:43 |

Mám naprosto stejnou negativní zkušenost s baumaxem. Já naletěl s vodárnou, která nefungovala. Zboží nevymění, musím čekat 30 dní. přitom jednání ze strany obchodu přímo katastrofální. V baumaxu nekoupím už ani šroubek.
Odpovědět
Re:

14.05.2014 08:50:19 | Jarda

Aha..................pravda se nenosí- no nic.
Odpovědět
Re:

25.03.2016 23:14:14 | VeronikaM

Mám přesně tu stejnou zkušenost a vrcholem drzosti je, když Vám začnou na prodejne s úsměvem na tváři předhazovat, že se máte klidně obrátit na znalce. BAUMAX UŽ NIKDY VÍC!!!!
Odpovědět
fakt profíci

16.04.2016 19:59:29 | vencak

dneska "super" návštěva baumaxu v Chomutově. Po výběru zboží, vystátí dost dlouhé fronty (otevřít další pokladnu není potřeba když je tam cca 30 lidí)a pokusu o zaplacení, pokladní dvakrát vyjela fakturu na jiné zboží. Po třetí jsme zaplatili a bohužel k našemu zjištění zase jiné zboží. Tedy storno, na informace, zjištění že zboží nemají zavedené a my jsme vlastně uplní b**ci když si bereme z regálu. Nejhorší je že se ani neomluví, ale dělaje z nás b**ce. Na pokladně po dobu mého čekání na ženu proběhl podobný scénář několikrát, lidem neseděla cenovka a nebo zboží a tp. chování personálu otřes. Děkuji tomuto obchodu za poznání a opět se několik let v kamenné prodejně neukážu hurá eshop.
Odpovědět
Re: fakt profíci

18.04.2016 09:10:00 | Jarda

A co by jsi chtěl, Baumax tady zkrachoval, koupili to poláci.....................:-)
Odpovědět
Re: fakt profíci

18.04.2016 09:10:24 | Jarda

A co by jsi chtěl, Baumax tady zkrachoval, koupili to poláci.....................:-)
Odpovědět
Re:

08.05.2016 08:57:50 |

Ahoj koupil jsem tam vodováhu minulé léto a po 9 měsících nejde přečíst nic.. Ty ludry to mají udělané tak, že po čase vše vybledne k nepřečtení!! Potvrzeno 2 účtenkami - obě stejné... A ještě to mám skenovat a posílat někam do háje.. sem zvědav co ti chytráci s toho vyčtou!
Odpovědět
Re:baumax jsou podvodníci

19.09.2016 20:30:10 |

Zdravím chtěl bych se podělit o zkušenost s Baumaxem v Praze -Michli bohužel jsme si vybraly dlažbu ,obklady a barevné kostičky do koupelny 3návštěvy a 3problémy arogantní chování slovenských prodavačů při reklamaci ceny na štítku při vracení přebytečného sortimentu další sprcha že na vrácení obklaů mám 14dní nsmyslné chození od prodavačů k pokladně do skladu a zase zpátky největší nesmysl mne překvapil po zaplacení u pokladny přistoupila ochranka že si musí opsat číslo ůčtenky takže shrnuto Baumax nikdy více i kdyby dávaly věci zadarmo
Odpovědět
Re: reklamace

17.10.2016 13:04:24 | Michala

Zdravím, nenechte se odradit při reklamaci zboží zakoupeného ve starém Baumaxu. Snaží se o to, aby jste nic nereklamovali a nechali to být. Vyplňte reklamační protokol a s účtenkou a fotem zboží pošlete na email Baumaxu. Zboží u vás vyzvedne PPL aniž by vás někdo informoval, že se tak stane a kam ho vlastně posíláte. Komunikovat se dá pouze emailem, telefon nezvedají. Vždy uvádějte v emailu datum co se kdy stalo ať máte doklad, že vás nikdo nekontatoval atd.. Reklamovali jsme vysokotlaký čistič, přišel pouze email kde přidělili číslo reklamace. Tři týdny se nic nedělo. Pak volalo PPL, že má u nás vyzvednout nějaký balíček. Nevěděli jsme o co jde a napsali do Baumaxu, jestli se náhodou nejednalo o reklamované zboží. Odpověď se nedostavila. Pouze poučení, že druhý den vyzvedne kurýr zboží a popis jak se má zboží zabalit. Zboží nikdo nevyzvedl. Stalo se tak až po dalším emailu do Baumaxu. Zboží opravil přímo výrobce a přišlo tři dny po odeslání.
Odpovědět
Re: Dveře z BAUMAXU v Mostě

07.05.2017 06:58:51 | Ladislav Holý

18. 4. 2017. Po delším šetření jsem dnes zajel koupit do Mostu do Baumaxu nové dveře s kováním. Dveře byly zabaleny do igelitového obalu. Nahoře, dole přes rohy a svislé strany polystyrén jako kryt. Uvnitř obalu na spodní straně papír záruční list, který uvnitř mohl cstovat. Což se později ukázalo jako důležité. Ten papír zakrýval vadu výrobku na který jsem přišel až doma. Vada spočívala v tom že byly dveře z jedné strany dole napůl promáčknuté a proražené asi jako od paleťáku. Ihned po zjištění jsem zajel zpět a chtěl výrobek vyměnit. V jiný obchodech by to nebyl problém, jako už ve více případech. Tady nebyla předem žádná šance uspět. Musela se napsat žádost o reklamaci, ale podle té arogance vedoucí pochybuji, že se budou chovat normálně. Představte si, že jsem měl dveře rozbalit a pořádně zkontrolovat i když by pak byly dveře nechráněny . Což by asi nebylo pro převoz dobré. Bylo mě sděleno, že když opustí výrobek prodejnu můžu za všechny vady. Nakonec to pomalu vypadalo, že jsem si je sám prokopl nebo udělal sám. Musím dodat, že prodavač při první návštěvě mě vyndal dveře z regálu a zmizel, že má práci. Pak mě sepisoval reklamaci a to se podržte v té reklamaci bylo napsáno toto: 4. Zákazník požaduje opravu zboží i když nebude reklamace uznána a to na náklady zákazníka. No ještěže jsem to četl, jinak by mě napočítali nevim co. Sice řekli že to naskočilo automaticky, ale to mluví za vše co je to za firmu. Milé dveře jsem tam nechal a musím počkat jak dopadnu.
Odpovědět
Re: Re: Dveře z BAUMAXU v Mostě

15.07.2017 18:36:09 |

Všem bombardovat a zase bombardov ČOIku.Nebejt línej a dát těch 16káblí za známku.Když tady budem jenom krafat ta jim přijde dalších b**ců dost
Odpovědět
Re:

15.06.2017 12:58:05 | BAšus

Také přidám čerstvou zkušenost s Baumaxem Michle. Koupil jsem dveře, příplatkový materiál laminát CPL. Čekání 6 týdnů na výrobu by mi tak nevadilo. Ale na zbytku po zaříznutí spodku na míru jsem zjistil, že materiál není žádný CPL, nýbrž sprostá papírová tapeta. Na to mně ti slovenští borci opáčili, že oni to objednali dobře a tak ať si to vyřídím s výrobcem. O viditelné odbornosti personálu myslím je zbytečné psát. Prostě doporučuju tuto firmu vynechat ze života, prodávají totální šmejdy a ještě neumějí jednat.
Odpovědět
Re: Re:

16.06.2017 07:41:25 | Jarda

Asi CPL lepenka :-))), zaměstnanci slovenské lamy, majitelé poláci - co chcete lidi?
Odpovědět
Re: Recenze na baumax

12.09.2017 10:55:08 | Dan

Negativa firmy, to by bylo opravdu na dlouho, ale vypíšu zde par negativ, které v této firmě jsou na denním pořádku. Super polský počítačový systém, jelikož jako zaměstnanec BM je teměř připoůtán k počítači při jakékoliv situaci (objednávky, počet skladove zasoby,tisknut cen, cenové změny atd...) je tento systém natolik špatný že orientovat se v něm je naprosté peklo 1. Je celý v polštině 2. Ani samotní polští zaměstnanci (rezidenti) se v něm nějak moc neorientují. Zboží nebo zákazník? Toť dobrá otázka, jako ve všech normálních obchodech je náš zákazník náš pán, chyba lávky v této firmě je to trošku jinak. Jelikož je v této firm systém pyramidy tak h**no padá od vrchu tak si to dokážete představit. Vedoucí prodejny po vás chcou zaklidit zboží v ten týž den kdy přijde a ještě do toho obsluhovat zakazníky kteři nejsou zdaleka vstřícní a nechápou že máte ve skladě dalšich 10 praci ktere musíte mít hotové nebo přijdete o premie. Jelikož pan majitel povolil max 4 lidi na oddělení tak jsou veětšinou šichty po 2 když se zadaří tak ve 3,ale to se stavá jednou za uherský rok. A zde si mužete vybrat ze dvou cest buď si zaklidite zboží a bude te mít z 1/2 klid a bude te mít plochu plnou brblajicich lidí že tu nikdo nepracuje atd... a nebo budete na place dělat prodeje a objednávky a budete milt ve skladě nezaklizené zboží. Prodeje,objednavky,začáteční mzda. Tak jak už jsme zmínil když máte zrovna světlou chvilku na plněni tužeb zakazníku tak z jednoho prodeje vám jde 1kč do výplaty neboli se připisuje k obratovým premiím. -objednávky, s objednávkama je to trošku jinak a to tak že z utvořené objednávky máte 4% k obratovým premiim. Pokud však nesplnilte povinosti ve skladě se zbožím na nějake premie mužete zcela zapomenout a jdete domu se zakladní mzdou. Shrnutí mzdy Je takové že pokud máte premie mužete se dostat na přijatelné číslo okolo 20 tisic plus stravenky. Což se stane malo kdy protože dodržet všechny kriteria se kterýma vám nemužou vzít prémie je opravdu obtížné. Vedení firmy!!! Zdejší vedení je POLSKÉ v čele s Janem Papierszem. Jaké koliv úpravy na pobočkách jsou targédie jelikož pan majitel má pár svých oblíbených prodejen jako jsou např. v Praze v Ústí a ve Frýdku Mistku. Pani pospíšilová a pan konečný kteří mají dělat vzorové prodejny jak by to mělo vypadat, ale jelikož neni v teto firmě spolupracovat leva ruka s pravou tak každá práce se dělá Minimalně na 10x . Vedení Ostravské prodejný. Toto vedení je vyvážene jelikož hlavní vedoucí Ing. Lažek je i***t který se neumí absolutně chovat k lidem nebo vyjit vstříc jsou tady další dva nejmenovani vedoucí za jejichž vedení vladne v obchodě tichá anarchie. A vesměs si muže dělat kdo chce co chce ale pod podmínkou že práce bude hotová. Chování kolegů Kolegové jsou v klidu do té doby než se nedozvíte co o vás mluví za vašimi zády. Pro shrnutí kdo by i přes tuto recenzi chtěl nastoupit nastupujte těsně před začatkem noveho měsíce protože kdyby jste nastoupili např 1.3 tak máte celý první měsíc bez prémii proto radím nastup zařídit tak aby byl před začátkem nového měsíce např 29.8 ať máte aspoň snahu se pokusit mít premie.
Odpovědět
atovinw

25.06.2019 03:37:36 | atovinw

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Buy Amoxicillin zfy.ixqf.obydleni.cz.zgo.xf http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Odpovědět
atovinw

25.06.2019 03:42:39 | atovinw

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - 18 Buy Amoxicillin zfy.ixqf.obydleni.cz.zgo.xf http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Odpovědět
ejajohi

25.06.2019 05:11:00 | ejajohi

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500 rrj.myem.obydleni.cz.ybx.fy http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Odpovědět
regál

19.09.2017 10:56:38 |

Ahoj lidi tak Baumax v Letňanech..... koupil jsem tam regál na zboží....údajná nosnost police 150kg... po sestavení jsem tomu moc nevěřil a zatížil každou z pěti polic cca na max 20kg. po asi 3 hodinách šílený rámus a regál se zkroutil. Další den reklamace a vedení pobočky na toto no to musí na reklamaci.... dnes telefonát, že reklamace nebyla uznána... no holt to reklamuji znovu a ač jde o pár korun nedám se. PS. přiložený návod jsem splnil do posledního polského obrázku :D
Odpovědět
Re: regál

12.01.2019 13:55:27 |

Pokud Vám reklamaci neuznají,tak to reklamujte znovu. Firma nemá právo chtít náklady za neoprávněnou reklamaci, takže jim to můžete takhle mlátit o hlavu po celou dobu dvouleté záruční lhůty. Mám zkušenosti, že se Baumax v kvalitě výrobků a služeb pod Polákama hodně zhoršil. Navíc jsem slyšel od prodavačů, jak musí ze svého hradit ztráty oddělení, které ochranka skoro nehlídá. Nejlepší je v takové firmě nenakupovat a nechat ji padnout. Baumax je ze všech hobby řetězců nejhorší, i když pod minulým majitelem tomu tak určitě nebylo a rád jsem v něm nakupoval.
Odpovědět
Re: podvod - baumax

19.02.2019 23:06:34 | Petr

Ahoj, nekupujte nic na eshopu, ja objednal komodu, platba musi byt ihned provedena. Nakoupil jsem a uhradil 31.1.2019, do dnes nemam vysnenou komodu. Kdybych se nezajimal, kde to zbozi je, nebo co bude, nevim nic. Spolecnost nekomunikuje, na eshop se defacto neda dovolat. Mel jsem prez 500x volani jako odchozi hovor, dovolal jsem se 2x, jednou bylo receno, ze zbozi dorazi tehdy a tehdy, zbozi nikde, dalsim telefonatem bylo sdeleno, ze zbozi jiz bylo na cilove prodejne, ale bylo poskozene - (asi by me mel nekdo kontaktovat) - byla to lez. Zasel jsem na prodejnu a nic nemeli v systemu. Resit to nemohli, protoze nejsou provazany obchody kamenne s eshopem - taky divne. Vedouci prodejny vsak zjistil, ze zbozi bych mel obdrzet 16-17.2.2019 - to se nestalo, po dalsim telefonatu sdelil datum 18.2.2019 a nic. Dnes 19.2.2019 jsem se dozvedel, po urgencich na prodejne, ze komoda bude mozna za dalsich 14 dni :-) to je mazec. No - zvazuje se medializace a PCR - sice to neprekrocilo 5 tisic, ale i tak je to hnus. Nikdo s vami nekomunikuje a kdyz jsem se dovolal na ucetni odbor, pani mi sdelila, ze oni takto proste funguji a ze nas je opravdu tisice zakazniku, takto poskozenych. No mazec. Na ucetni odbor se clovek dovola vzdy. :-) no - je videt ze Polaci jsou opravdu prasata. Ostatni kauzy s timto narodem jsou asi vsem znamy.
Odpovědět
Reklama
Reklama