Reklama

Diskuzní fórum


bez názvu (Poradna)

bez názvu

4.2.2011 10:48 | autor:  Radek12319

Dobrý den,
prosím vás o radu ohledně barevného provedení stěn v několika místnostech a uspořádaním nábytku obývacího pokoje v právě rekonstruovaném domě. Rozměry a umístění dveří a oken jsou v přiloženém půdorysu. Rozhodli jsme se mezi kuchyní a obývacím pokojem rozšířit dveře a umístit zde posuvné dveře do příčky. Všechny stávající dveře bychom chtěli dát pryč a použít obložkové zárubně v barvě wenge.
Obývací pokoj–před rokem jsme koupili koberec barva světlé hnědá až krémová ten bychom chtěli zachovat. Nábytek bude v barvě wenge jen nevíme kam co umístit(zatím není koupen). Chtěli bychom prostor nějak ozvláštnit třeba tapetou nebo zajímavou kombinací barev.
Kuchyň–skladba bude přibližně jako v nákresu. Spodní skřínky barva wenge, horní barva krémová. Pracovní deska krémová. Podlaha bude s pravděpodobně Thermofix zebrano–světe hnědá. Manželka má ráda modrou barvu a má už nakoupené doplňky kuchyně v této barvě, tak by to asi i tuto barvu chtělo nějak zakomponovat. Nevíme jestli obkladem v barvě modré mezi horní a spodní skřínky nebo nějakým pruhem na stěnu a vůbec s jakou barvou stěny to kombinovat.
Ložnice-skladba bude přibližně jako v nákresu. Nábytek už je koupen. Postel je černá ocelová. Skřín přední strana je částečně prosklená a částečně bílá, bok šedo stříbrný. Rádi bychom využili nějakou tapetu(asi kombinace modrá černá) na stěně za postelí. Stěny by mohly být do modra, ale máme strach, aby to nepůsobilo moc studeně. Předem děkuji za pomoc.

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii