Vestavěné skříně rada - Úložné prostory diskuze

Vestavěné skříně rada

Nový příspěvek

11.02.2011 19:15:22 | Vladarova

Dobrý den, sháním vestavěnou skříň a chtěla bych se vás zeptat na váš názor ohledně firem: Prokop, Indeco, Woodface a Libovický. Kterou byste mi mohli doporučit ? Děkuji Vladařová
Odpovědět
Re:

13.02.2011 21:28:06 | KIFU

Dobrý den mohu Vám doporučit jedině nás,ušetříte min.30% www.ki-fu.eu interiors4u@hotmail.com Ozvěte se a uvidíte,zato nic nedáte.
Odpovědět
Re: Re:

13.02.2011 23:47:13 | KIFU

Odpovědět
Re:

16.06.2011 23:28:53 |

Zdravíčko, jestliže se stále poohlížíte po nějaké firmičce, zkuste http://www.jacques.cz/. S mým přítelem jsme si u nich nedávno nechali dělat komplet ložnici a jsme naprosto spokojeni. Nejenže nám vše udělali velice rychle na míru, ale kvalita je opravdu skvělá. Oproti našim starým postelím nádhera, prostě se to nedá srovnávat! Doporučuji.
Odpovědět
Re:

17.02.2012 14:59:33 | martina75

Dobrý den chtěla bych doporučit stolárnu www.stoho.cz krásná práce a bez problémů
Odpovědět
Re:vestavene skrine

13.10.2012 16:47:51 | naive1

Dobry den, rad bych se podelil o novou zkusenos s firmou Woodface. Koupili jsme od nich za bezmala 120000kc vestavene skrine. Vybrali jsme si tuto firmu pro jeji reklamovanou profesionalitu a perfektni provedeni prace(ted jiz vim ze reklama byla lziva)mame skrine zhruba 5 let nebudu se ani rozepisovat ze madla kterymi se oteviraji dvere tak jsem musel prelepit jelikoz vsechna upadla,ale za velky problem vidim to ze tento rok zustalo madlo manzelce v ruce i se sklem ktere je prilepene na dverich. Po sundani skla jsem zjistil ze sklo je prilepeno pouze jednou carou silikonu a tudiz bylo otazkou casu kdy praskne,musim take podotknout ze skrin se nevyuzivala 3 roky. Myslim si ze se jedna o skrytou vadu jelikoz jsem drive nemohl zjistit jak je sklo prilepene. Po ruznych telefonatech a emailech mi bylo zdeleno jednatelem firmy ze zaruka se jiz na toto nevztahuje a je tudiz v poradku ze skrin se po 5letech rozpada(3 roky nebyla pouzivana)vybrali jsme si tuto firmu jelikoz jsme si mysleli kdyz je jedna z nejdrasich na trhu tak bude i nejkvalitnejsi bohuzel to byl omyl. Na zaver teda muzu konstatovat ze po teto zkusenosti bych firmu Woodface nikomu nedoporucoval.
Odpovědět
Re: Re:vestavene skrine

21.10.2013 23:55:27 | jokamxw

WOODFACE absolutne nedoporucuji. Nechali sme tam letos skoro 80tis. Skrine meli byt hotove v Lednu, privezli je v Breznu. 1 kridlo dveri reklamujeme uz po !!!!ctvrte!!!! V podstate skrin je za 7 mesicu vetsinu casu bez jednoho kridla dveri protoze je soustavne v reklamaci kvuli neodborne montazi. A to mate stesti, ze se montaznici dostavi v domluvenem terminu. V teto chvili jsme na tom tak, ze chceme vratit za skrin vsechny penize a trvame na tom aby jsi ji odvezli a dame ji udelat normalni solidni firme. Klidne se s nema budeme i soudit. Mimo jine pouzivaji polskou 16mm drevotrisku takze je to cele vhodne akorat do odpadku. Kdybych to vedel NIKDY bych tam nenechal ani korunu.Pridavam foto nasi posledni reklamace C.4 - mame WOODFACE skrin jako luk.......
Odpovědět
Re: Re: Re:vestavene skrine

13.11.2013 18:37:57 |

Nez jsem si u Woodface nechal udelat skrin, zjistil jsem si z ceho vyrabi. Neni to zadna "polska drevotriska" ale poctivy cesky Kronospan. Minulou skrin mam z 16 mm lamina ale v soucasne dobe jiz delaji z 18 mm Kronospanskeho lamina.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re:vestavene skrine

14.11.2013 09:34:56 | Vašek

Kreistepane, kdo Vám nakukal, že Kronospan je česká firma? Asi jako škodofka.............
Odpovědět
Re: Re:vestavene skrine

19.07.2016 18:05:49 | nikola hradilova

Dobrý den, jak vypovědět smlouvu o dílo, čtu tady recenze a chci se takovým komplikacím vyhnout. Jsou(WOODFACE) ve 2týdenním zpoždění, nepotřebuji ať to narychlo dodělávají a vyrobí šunt. Jak tedy vypovědět, pokud ve sml.není výpovědní doba?díky za info Hradilová
Odpovědět
Re: Re: Re:vestavene skrine

29.10.2016 21:07:17 | arwena

Tak to mám naprosto stejnou zkušenost,už čtyři měsíce marně čekám na skříně od woodface. Hlavně ,že mají 120000 zálohu. Už zvažuji žalobu.Neuvěřitelná firma ,když to tady čtu nechápu jak jim to může pořád procházet.
Odpovědět
Re:

22.10.2012 11:48:18 | DenisaP

Dobrý den, s ani jednou z firem, které uvádíte zkušenosti nemám, nicméně my jsme si nechávali dělat vestavěné skříně od firmy www.stako.cz ( http://www.stako.cz/) a můžu je doporučit. Potřebovali jsme i skříň do zkoseného prostoru a opravdu jsme moc spokojeni.
Odpovědět
Re:

08.02.2014 09:50:13 | misupa

Tyto firmy neznam,mame vestavene skrine odfirmy www.ceskaloznice.cz
Odpovědět
Re:

03.02.2015 12:13:59 | petr molek - designer

Pro většinou z nás bývá limitující jen naše představa a jakýsi přežitek jak taková „vestavka“ má vypadat. Stačí být jen informován a skříň navrhnout podle toho co chci, a ne podle toho co nabízí interiérové studio, nebo on-line program na navrhování vestavěných skříní. Jiné než standardní, neznamená vždy dražší. Pro více informací čti tento článek: http://rady-bytoveho-designera.cz/8-kroku-k-dokonale-vestavene-skrini-jak-navrhnout-vestavenou-skrin-a-jak-usetrit-penize/
Odpovědět
Re:

24.07.2015 12:18:59 | paula84

ja mam jen a jen dobrou skusenost s firmou hezkynabytek http://www.hezkynabytek.cz/skrine-33/policove-35/
Odpovědět
Re:

26.09.2016 20:05:11 | Pardal

Ahoj, dle mych zkusenosti ti urcite doporucim firmu vestavenky. nejlepsi skrine jake jsem kdy videl :)
Odpovědět

21.08.2017 17:22:14 | dev22

stejna IP adresa, ruzne prezdivky a porad dokola jenom chvala na vestavenky... neni vam to trapny tady takhle klamat lidi? asi business moc nejde tak se to snazite trochu nahnat, ze?
Odpovědět
Re:

22.09.2011 13:59:25 | forumforum

Ahoj, mám dobrou zkušenost s firmou Stako. Už dvě mám od nich dvě vestavěné skříně a můžu je jen doporučit. Dělají vestavěné skříně do obýváku, šatní, do ložnice, ... Prostě všechny typy skříní, které vás napadnou. Stako
Odpovědět

22.09.2011 14:00:09 | forumforum

Ahoj, mám dobrou zkušenost s firmou Stako. Už dvě mám od nich dvě vestavěné skříně a můžu je jen doporučit. Dělají vestavěné skříně do obýváku, šatní, do ložnice, ... Prostě všechny typy skříní, které vás napadnou. http://www.stako.cz
Odpovědět
Re: Re: Re:

21.02.2015 12:30:52 |

Přidávám se ke Staku. Jsem na ně chodící reklama. Postupně jsme si od nich nechali udělat 4 skříně, jedna je hodně komplikovaná (posuvné dveře sedí na šuplících, skoro všechy poličky jezdí...)Zrovna u této jsme měli dva problémy, vždy přijeli do týdne (jednou jsem pak zjistila, že to byl přímo majitel), opravili, doladili... Při zaměření skříně nakreslí, prodiskutují případné problémy a poradí řešení, pak přijede parta to namontovat, přivezou si vlastní bačkory a během dne vše namontují a uklidí. Proti truhláři, který nám dělal předchozí věci, je to nebe a dudy, zejména v chování. Cena dohodnutá, termíny vždy dodrženy a reklamace jak výše uvedeno vždy bez problémů (i po záruce).
Odpovědět
ababawurebugi

27.04.2019 21:20:43 | ababawurebugi

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin udf.fvnv.obydleni.cz.ssh.hq http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Odpovědět
uxoaqisidne

27.04.2019 21:56:06 | uxoaqisidne

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin No Prescription kqz.jtln.obydleni.cz.sry.jc http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Odpovědět

22.10.2012 13:24:58 | tycehoudek@seznam.cz

Výborný materiál pro vestavěnou skříň jsou dekorativní bambusové tapety v přírodní či karbonizované úpravě viz http://www.bambusovyshop.cz/produkty/bambusove-obklady-na-ze/. Snadno se s nimi pracuje, dají se lepit na různé povrchy. Tímto způsobem si můžete sjednotit vzhled celé místnosti.
Odpovědět

22.06.2017 11:44:31 | krejcovicpaja

Také se přidávám, rodiče od nich mají skříně v ložnici i v pracovně a jsou nadmíru spokojení :)
Odpovědět
Woodface - skvrny na dýze

24.10.2013 14:18:22 | Jan

Co mám dělat se skvrnami na dýze - třešeň, které se objevili po méně než dvou letech? Skříň dodal Woodface - každý z jeho zástupců ale hovoří jinak: nejprve přiznali špatně použitý lak, následně tvrdí, že i takovéhle ošklivé vyšisované skvrny jsou přírozenou vlastností materiálu?! (Nevím, mám jen jiný nábytek z masivu třešně, a ten vypadá i po mnoha letech skvěle, s přirozenou kresbou.)
Odpovědět
Re: Woodface - skvrny na dýze

25.10.2013 08:07:58 | Vašek

Dobrý den, z fotek toho nelze mnoho poznat,ale podle mne jde jednoznačně o chybu v laku, tedy povrchové úpravě, nikoliv o vadu dýhy nebo vadu vzniklou dýhováním. Teď jde tedy o to, čím je vada způsobena, ale vzhledem k tomu, že nábytek již asi delší dobu používáte, domívám se, že reklamaci nuznají -upřímně na mne to působí, tak, že jste povrch ošetřovali (čistili) nevhodnou chemií. Zdali Vám výrobce sdělil, jak ošetřovat dýhu (resp. jím použitý krycí lak) nehodlám spekulovat. Řešením je rozebrání dveří, obroušením starého laku až na dýhu a nové nalakování, pokud by byla poškozena i dýha do větší hloubky, bude nutné předýhovat celé dveře ev. můžete ještě polepit formát nějakou fólií.
Odpovědět
Re: Re: Woodface - skvrny na dýze

25.10.2013 18:28:06 | Jan

Díky za radu. Žádnou chemií jsem dýhu neošetřoval - neošetřoval jsem ji ničím, ani nebyla vystavena extrémům typu slunce, vlkost atp., j v tmavší ložnici bytového domu, ve stálých podmínkách. Jeden zástupce Woodface řekl, že se jedná právě o vadnou várku laku, o které vědí, a která to způsobila. Jiný zástupce ale zase tvrdí, že to tak není a že problém je v "taninech" v dýze samotné. To asi existuje, ale neslyšel jsem, že by se to projevovalo tím, že v dýze budou časem úplně "vyžraná" světlá místa bez kresby dřeva. Nebavíme se tu o pouhé drobné barevné změně, ale fakt o hnusu. Pro Woodface je to ale zjevně standard, ačkoliv soukromě mi i ti lidé od nich řekli, že je to hnus.
Odpovědět
Re: Re: Re: Woodface - skvrny na dýze

30.09.2016 11:21:29 | Romana

To je kvalita prodejce no.. Ja jsem se skrinemi od vestavenky maximalne spokojena, nemohu si je vynachvalit.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Woodface - skvrny na dýze

21.08.2017 17:21:29 | dev22

stejna IP adresa, ruzne prezdivky a porad dokola jenom chvala na vestavenky... neni vam to trapny tady takhle klamat lidi? asi business moc nejde tak se to snazite trochu nahnat, ze?
Odpovědět
Re: Woodface - skvrny na dýze

08.11.2013 21:10:33 |

Nelze srovnavat masiv s dyhou, i kdyz je oboji prirodni material. Dle meho nazoru je vhodne prebrouseni laku, lehke moreni a nasledne prelakovani. Moje zkusenosti s firmou Woodface jsou zatim dobre, i nekolik mych pratel ma od nich skrine a zatim si nikdo nestezoval. Mam tez zkusenost s reklamaci a byla vyresena velice ochotne a rychle.
Odpovědět

20.07.2016 14:06:06 | Aleš

To nejde no. ale kvalitne odvedena prace je kvalitne odvedena prace.. http://www.vestavenky.cz tady ji mas.
Odpovědět

20.07.2016 14:06:30 | Aleš

To nejde no. ale kvalitne odvedena prace je kvalitne odvedena prace.. http://www.vestavenky.cz tady ji mas.
Odpovědět
Re: Re: Re: Woodface - skvrny na dýze

28.09.2016 21:17:14 | Marta88

vestavenky byly vzdy hodne kvalitni kousky skrini. my od nich mame vestavenou skrin a nemame si na co stezovat
Odpovědět
nikdy více Woodface

13.12.2013 10:45:50 | markéta

Bohužel jsem si předem nepřečetla tyto příspěvky a objednala skříň u Woodface, už je to druhý měsíc po termínu dodání a skříň stále nikde. Trnu hrůzou jestli ji vůbec dodají a pokud ano, tak na co se mám těšit. Prosím o radu na co si dát pozor při převzetí a montáži (pokud skříň vůbec dodají). Nevíte také, jak by bylo možné odstoupit od smlouvy a dostat zpět zálohu. Je to rámcová smlouva a dost jednostranná. Moc prosím o pomoc. Děkuji Markéta Vítkovská (marke.vitko@seznam.cz)
Odpovědět
Re: nikdy více Woodface

13.12.2013 15:15:18 | Vašek

No tak, pokud je přes měsíc po termínu, neměl by být vůbec žádný problém s odstoupením od smlouvy pro jeho nedodržení,s tím, že wood-fake si ponechá nedodanou (a možná dodnes nevyrobenou skříň, ale to je fuk) a Vám by měli vrátit peníze. Standardní situace, tedy pokud není nestandardní smlouva a v ní nějaký háček, třeba, že se mohou beztrestně zpozdit s dodávkou až o pět let...........(bych se nedivil).
Odpovědět
Re: Woodface

05.02.2014 14:34:05 | Eva

Nase cerstva zkusenost s Woodface: 1 knihovna a 1 vestavena skrin objednany v rijnu 2013. Skrin (bez dveri) a knihovna dodany o 17 tydnu pozdeji v unoru 2014. Puvodni dodaci lhuta ve smlouve byla 4-6 tydnu. Nejdrive nemeli material na korpus, potom ramy a nakonec i sklenenou vypln. Jednani s centralou v Praze bylo katastrofalni. Pokazde jsme si jen vyslechli, co jim zase neprislo. Rozhodne jsme si neprisli jako zakaznici, ale ze je spise obtezujeme. Za nas uz nikdy vice.
Odpovědět
Re: Re: Woodface

24.03.2015 22:56:30 | Milous2

To je asi nejake nedorozumeni nebo chybka :D ja mel vse v poradku ale muzes byt asi nejaka ojedinela chyba no. bohuzel..
Odpovědět
Re:

26.05.2014 09:26:15 | Dominik

ráda bych se podělila o své zkušenosti. Vestavěné skříně jsme si nechali udělat u společnosti amonit s jejich prací jsme velmi spokojeni, skříně jsou krásné, přesně podle našich představ. Dobře se s mini spolupracovalo, ochotní a pracovití lidé.
Odpovědět
Re:

21.10.2014 12:43:12 | AlexandrNuel

Nám dělal vestavěnou skříň bytexpert, spolupráce byla pohodová, práce byla taky hotová raz dva a cena přijatelná
Odpovědět
Re:

27.12.2014 12:13:02 | Zuza2

Ahoj, já mám vestavěné skříně od firmy WOODFACE a spokojenost naprostá, jsou levné a vysoce kvalitní. :) navíc mívají i slevy takže si určitě vybereš. :) http://soho-ic.cz/cenove-akce/
Odpovědět

29.12.2014 09:33:46 | Jarda

Levné................:-) děkujeme dealerovi woodface za pobavení, dražších skříní v ČR nět.
Odpovědět
Re:

18.02.2015 11:16:23 | Marta88

Normalni cenova Kategorie vybere si kazdy, skrine jsou kvalitni a vysoce moderni .) takze neni treba mit strach z teto firmy !!
Odpovědět
Re:

21.02.2015 16:01:29 | obyvatel

Taky chceme výhledově dělat vestavěné skříně, takže debata přečtena a myslím, že se podíváme na doporučované firmy a vyvarujeme se těch s negativníma recenzema. Přínosná debata.
Odpovědět

23.02.2015 17:21:24 | Zuza2

Stoprocentne woodface :) zajed do soha a uvidis sam budes prekvapeny jak krasne maji skrine
Odpovědět

23.07.2016 21:54:52 | Milous2

Tak to pozor, to jsi jeste nemela tu moznost mit skrin od vestavenky.... od pracovniku po uklid po kvalitu zpracovani az zaruku nejlepsi ve svym oboru. :)
Odpovědět
Re: skříně

16.03.2015 15:25:23 | Leona

vestavěné skříně jsou relikt minulosti, upřednostňuju bytelné skřině z masivu http://www.zdravotni-matrace-postele.cz/skrine-masiv-borovice.html :P
Odpovědět
Re:

18.03.2015 14:23:58 | Luciee

Souhlasim se zuza2, naproste krasne a moderni skrine od firmy woodface velika spokojenost :)
Odpovědět
Re:

19.08.2015 23:04:57 | petra

neřekla bych že vestavěné skříně jsou relikt minulosti :D naopak šetří místo, jsou stylové a praktické…
Odpovědět

30.09.2016 11:29:52 | Milous2

Kdo napsal ze jsou minulosti ? prave ze takove skrine frčí.
Odpovědět
Re:

20.10.2015 14:39:01 | Tomáš

já všechno od truhláře a je to v pohodě... a kor když je to na míru..
Odpovědět
Re:

04.02.2016 09:56:56 | Roman

Tak co se týká vestavených skříní a firem, které to dělají, vyzkoušel jsem všehovšudy 3 a nejlepší to bylo od "Vestavenky". Parádní cena a hlavně taky přístup. Dokonce i přijel pán k nám domů, vše změřil, navše jsme se dohodli. Do 14 dnů byla skřín hotová, pak přijeli, namontovali, dokonce po nich nebyl ani žádný bordel :) všechno si uklidili (s tím jsem se předtím nesetkal třeba). A všechno bylo v ceně... A skřín je super.
Odpovědět

05.02.2016 09:03:39 |

Romane dobrý den, má ta firma webové stránky prosimvás?
Odpovědět

10.02.2016 09:47:21 | Roman

Určitě. Podívejte se na www.vestavenky.cz (;)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re:

18.02.2016 08:46:16 |

Moc deěkuji, už jsem s panem domluvený, zítra se u nás zastaví :) Děkuji(^)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

23.02.2016 08:59:27 | Roman

Jo? No tak hlavně, at jste taky spokojení [^](^)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re:

24.06.2016 21:53:47 | Milous2

Slovo spokojenost je tezky.. my jsme s : http://www.vestavenky.cz plně spokojeni. takove sluzby co nabidli a co vse odvedli za praci na takovem tezkem miste, to je neuveritelne :)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

01.07.2016 12:50:24 | Anna

Mas pravdu milousi, vestavenky jsou kvalitni, chlapici co pracuji jsou CZ narodnost, prijdou zamerit prostor, skrin pak dovezou uz umytou a po sobe i vysaji coz jsem v zivote nevidela a jsem moc rada ze jsem se s nimi spojila na doporuceni moji kamaradky
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

19.07.2016 14:49:13 | Sandra

V zadnem pripade bych nikoho jinyho nez cecha k sobe domu nepustila a muze to byt firma jaka chce. v tomhle maji velky plus u me !
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

23.07.2016 21:56:30 | Milous2

Tak u nekterych firem nejsou cesi no. ale tady fakt mili a prijemni chlapici zadny neporadek a temer zadny hluk..
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

26.07.2016 22:27:03 | Ladislav

Divej jak u jakych, hodne lidi si na to ale potrpi vcetne me takze vestavenky maji palec hore.
Odpovědět

27.07.2016 22:18:22 | Ales

Ja taky nechal manzelce udelat vestavenou skrin na miru od stejne firmy jako ty. a jsme velice spokojeni. skrin super pracovnici velice mili nezanezachali neporadek.
Odpovědět

30.09.2016 11:34:27 | Davca

Ano ano, vestavenky jsou paradni skrine.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

21.08.2017 17:20:09 | dev22

Odpovědět
Re:

21.06.2016 21:46:44 | Lucka

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli nekdo ma zkusenosti s firmou vestavenky na vestavene skrine ? Díky moc :)
Odpovědět

24.06.2016 21:41:05 | Luciee

Ahoj Lucko, manzel si od nich nechal delat do satny skrin, uz to je nejaky ten patek a sluzby tehle firmy na skrine to je radost pohledet.
Odpovědět

01.07.2016 13:06:34 | Lucka

Ahoj, no to mas pravdu, takove sluzby jsem jeste nevidela skrin prijela umyta chlapici po sobe vysali a vsechno bylo v poradku :)
Odpovědět

19.07.2016 14:55:22 | Lucka

Tak skrin vestavenou od nich mam doma, je to uzasna vec, nikdy uz bych nemenila. chlapici po sobe nezanechali jedinou skvrnku ani drobek.. chvalim
Odpovědět
Woodface NIKDY

06.07.2016 17:32:48 |

Kdyz vynechame spatne zamereni, vyrobeni neceho jineho, nez jsme se domluvili, neodpovidani na emaily, lekouci se reklamace, tak nejhorsi asi bylo, kdyz po asi 4 letech (tedy po zaruce) upadly ty nejvetsi zrcadlove dvere, kdyz je oteviral 3lety syn!!! Nastesti spadly tesne vedle nej a mel jen malinko pohmozdene rameno a hysterak a padajici dve poskrabali tez 4 roky stare (takze spis nove) dvere. Psaly jsme na woodface, zadali pozarucni servis (tady placeny) s tim, ze si prejeme jine uchyceni dveri, aby se nemohlo stat, ze to znova vypadne. Priste by deti nemuseli mit tolik stesti. Dva mesice nic, psani, a psani, pak po napsani emailu na jednatele se ozvali, prijel nejaky brutalne nasrany technik a zacal dvere montovat zpatky. Rikam, ze preci cheme to jine uchyceni, zacal na me rvat, ze to bud chceme nebo nechceme. Rikam, asi nemate deti a nechape to, ale ja uz se proste bojim, ze by to na ne takto spadlo. Zacal na me rvat na celej barak, co si to dovoluju rikat, ze nemuze mit deti.... Uz se nikdy nikdo neozval! Zazalovat h***ly!(_):[:*
Odpovědět
Re: Woodface NIKDY

20.07.2016 14:03:28 | Renik

No divej kdyby si spolupracoval s http://www.vestavenky.cz tak se ti zadny problem nestane a uz by jsi mel krasnou skrin vestavenou !
Odpovědět
Re: Re: Woodface NIKDY

23.07.2016 21:59:35 | Marus7

ano vestavenky delali i me vestavenou skrin a nemohla jsem si na nic stezovat. poradek po praci klid pri praci :D a hlavne cesi.
Odpovědět
Re: Re: Re: Woodface NIKDY

27.07.2016 22:28:26 | Tom

Super vestavenky.nemuzu si na nic stezovat skrin je perfektni mam ji narvanou :D za chvili budu potrebovat jeste jednu.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Woodface NIKDY

30.09.2016 11:26:15 | Milous2

ANo se skrinemi od vestavenek budes spokojeny zadne problemy s nimi nemam a otviram je jak lednicku :D furt dokola
Odpovědět
Re: Woodface NIKDY

24.09.2016 22:54:33 | Arnost maly

nejlepsi vestavene skrine umi vestavenky.cz super materialy. na prvnim miste je kvalita pracovnici vzdy poradni a to mam rad
Odpovědět
Re: Re: Woodface NIKDY

28.09.2016 21:05:05 | Marta88

Vestavenky jsou super. kvalitni skrine a hlavne cz pracovnici po sobe zadny neporadek nezanechali. jednicka
Odpovědět
Re:

27.07.2016 17:06:18 | Lukáš68

My jsme spokojeni s firmou Radys, skříně jsou kvalitní a drží pořádně, je vidět, že se jedná o kvalitní materiál. Když tady čtu ty zkušenosti, tak zaplať pánbůh, že jsme vybrali dobře ;) http://www.radys.cz/vestavene-skrine-na-miru
Odpovědět

26.09.2016 20:09:02 | Frantik

Manželka si vyprosila nové skrine rozmysleli jsme se od koho udelat ale chteli jsme vestavene tak jsme sli i po nazvu :D ne hlavni byla cena a kvalita. to nejlepsi nam splnovali vestavenky, za nas TOP skrine co jsme mohli mit :)
Odpovědět
Vestavěná skříň

04.08.2016 16:08:57 | Jaroslava Lánská

Mám od nich vestavěné skříně už 12 let. Až teď se mi porouchalo kolečko v pojezdu. Doufám,že mi pošlou náhradní. Jinak naprostá spokolenost !!
Odpovědět
Re:

05.09.2016 13:54:47 | Markéta Smrková

Zdravím lidičky, chci Vás poprosit o radu na co si hlavně dávat pozor při výběru šatní skříně. Už jsem nějaké názory od známých slyšela ale chci toho vědět co nejvíce. Já si vybrala https://www.zlutahala.cz/satni-skrin-lumos-p23433 tutu skříň, protože si mi moc líbí, a nerada bych pak až si jí koupím byla nešťastná, že to není ono 8-0. Děkuji, za případné rady.
Odpovědět

24.09.2016 22:49:26 | Renatkaa

Ma doma, jsme velice spokojeni se skrinema od firmy vestavenky, od zadne jine bych nechtela.
Odpovědět

21.08.2017 17:24:15 | dev22

Odpovědět
Re:

18.05.2017 10:42:36 |

Dobrý den, mám velmi špatnou zkušenost ze společnosti Woodface, která se mnou v rámci reklamace skříně odmítá komunikovat přitom se jedná o jasnou vadu materiálu. S pozdravem Marian Piecha
Odpovědět
Re:

13.09.2017 15:13:20 | Daviidek

Čtu tady spoustu chvály, tak mám aspoň z čeho vybírat.
Odpovědět

28.09.2017 17:39:12 | TobiášMrkevka

A vybral jste něco? Nabídka je velmi pestrá :D
Odpovědět
Re:

29.09.2017 09:55:26 | Janek22

Nedělali vám vestavěné skříně interiery4u? Známý o otm uvažuje a já vlastně též. V podnělí se tam chceme zastavit, ale pokud máte vlastní zkušennost rád ji uslyším.
Odpovědět

26.02.2018 19:13:27 | Barbora J.

Tak slyšela jsem o tom shopu, ale nikdy jsem tam nebyla ani od nich nic nemám... já si celou domácnost skládám sama podle svých představ. Vybírám na Biano, tam mají kompletní nabídku pro vybavení domácnosti a tam si vždycky z phodlí domova vyberu :)
Odpovědět

04.04.2018 22:19:46 | Jarda

Jako ono obecně na netu se vybírá pohodlně :)
Odpovědět
Re:

27.11.2018 11:55:54 | Sajona

je to nejlepší věc co muže byt. my si je nechali udělat tady a jsme moc spokojení http://interiery4u.cz/interiery udělají ti to podle tvého požadavku a na ceně se s nimi dá domluvit
Odpovědět

28.11.2018 09:15:58 | Jarda

Tjapná reklama...…, že vám to stojí za to 4you....
Odpovědět
Re:

02.01.2019 13:29:22 | nanna

každá skřín, takže i ta vestavěná by měla mít pekné záda, bude stabilnejší. Ovšem záleží na vás. Kde si ji necháte dělat?
Odpovědět
Reklama
Reklama