Horkovzdušné vytápění (teplovzdušné) - Krby a vytápění diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky bauhaus.


Horkovzdušné vytápění (teplovzdušné) (Krby a vytápění)

www.krbylevne.cz

4.9.2012 13:52 | autor:   - 212.71.141.xxx

Horkovzdušné vytápění (teplovzdušné)

Horkovzdušné krbové vložky a krbová kamna , pracují na principu cirkulace vzduchu v místnosti. Studený vzduch z místnosti nebo také z venkovních prostor je ohříván prouděním kolem krbové vložky a krbových kamen . Tento horký vzduch, je pak rozváděn do jedné, popřípadě do více okolních místností. Právě podle počtu a velikosti (rozměrů) těchto místností určujeme jeden z důležitých parametrů krbové vložky a kamen, „výkon“.
Pro vytápění dalších sousedních místností, kam by se horký vzduch samotíží nedostal, se využívá rozvod za pomocí hnacích ventilátorů.
Horkovzdušné vložky a krbové kamna vyhřejí nejen místnost, kde se nachází, ale díky hnacím ventilátorům a rozvodu teplého vzduchu protopí i celý dům.

Vyberte si horkovzdušná krbová kamna s velkou účinností od předních českých a světových výrobců. Dokonale zahřejí nejen vás, ale spolehlivě vytopí i větší místnosti. V zajímavých barevných kombinacích od antracitu až po červenou navíc potěší i milovníky designu. Veškerá teplovzdušná krbová kamna od nás přitom získáte za velice příznivou cenu.
Doufáme, že Vám tento článek alespoň trochu pomohl.S pozdravem tým eshopu www.krbylevne.cz

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii