Zabezpečení chalupy - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.


Zabezpečení chalupy (Ostatní)

Zabezpečení chalupy

9.4.2013 15:15 | autor:  LadislavPec

Pořídili sme si chalupu ale krom hafo menších nezbytných úprav je potřeba co nejřív vyměnit okna a hlavně skoro vypadávající dveře. Okna mám pořešený(budu si pořizovat zámky na kliky a taky bezpečnostní folie) ale chci se zeptat na nějakej kvalitní zámek na dveře popř. jestli se vyplatí pořídit na ně i mříž. Předem díky za radu!!

Re: Zabezpečení chalupy

9.4.2013 21:24 | autor:  hernajz

Zámky na okna je dobrá volba. Mříže na dveře zpomalí ale prakticky stejně poslouží i závora na zámek. No a zámek- záleží kolik za něj chcete dát. Jinak chalupy jsou mezi tzv. bytařema priorita byty už se tolik moc nedělaj sem slyšel.

Re: Re: Zabezpečení chalupy

10.4.2013 12:48 | autor:  LadislavPec

Chceme si to tam docela vybavit takže jsem ochotný do ochrany zainvestovat. S těma chatařema je to ale (bohužel) pravda. No a cena asi do 4000 jen za zabezpečení dveří..závoru bych snad mohl někde sehnat i starší.Uvidím je toho tam hodně do čeho musím investovat

Re: Re: Re: Zabezpečení chalupy

10.4.2013 17:04 | autor:  hernajz

No za to už se dá něco pořídit a pokud to tam chcete mít pohodlně vybavený tak se o určitě vyplatí :-) hlavně aby měl dost vysokej certifikát bezpečnosti - jinak to je pro chmatáka hračka (např. s bumpingováním se dostanou přes většinu normálních zámků a pak vám to ani pojišťovna nemusí zaplatit protože na zámku nemusej zanechat škody!!!!)a závoru možná radši novou - přece sou už dneska technologie o kus dál a když už tak už :-)

Re: Zabezpečení chalupy

10.4.2013 17:32 | autor:  DEA

Zdravím, ano, vím, že vás vytáčí číst pořád dokola ty stejné problémy, ale nedá se nic dělat.

Jukni na Bazar TOP je inzertní portál určený právě pro Vás. Náš bazar je místo, kde můžete prodat nebo koupit téměř cokoliv. Inzerce s fotografií je samozřejmostí. Máme připraveno mnoho zajímavých služeb inzerce pro zviditelnění Vašeho inzerátu a tedy i úspěšnější prodej.

Re: Re: Zabezpečení chalupy

10.4.2013 21:56 | autor:  hernajz

Koupit si zabezpečení z bazaru?To radši si připlatit za certifikát a mít záruky. Ať už třeba klasický od fab, guardu nebo novější hightech :-) třeba od tokoz. Tam už si třeba můžete udělat jeden klíč na všechno (+ tam maj i nejaký patenty a i tu závoru sem tam viděl viz www.tokozpro.cz

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii