affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Kde koupit kvalitní nábytek? - Koupelny a toalety diskuze

Kde koupit kvalitní nábytek?

Nový příspěvek
Přestavba bytu

23.02.2014 18:25:15 | Marie

Dobrý den, plánujeme přestavbu komplet celého bytového jádra a chtěli bychom si náš byt i nově vybavit,jelikož tu je už velice starý nábytek, který se už tak na půl rozpadá, sem tam nám něco zůstane v ruce, když něco otevíráme, už dlouho na tuto rekonstrukci šetříme, chtěli bychom dobré rady na to, kde si nakoupit nábytek, nechceme nic levného, ale aby to bylo za přijatelnou cenu a něco to vydrželo!
Odpovědět
Re: Přestavba bytu

24.02.2014 06:38:44 | Marika

Ahoj tomu rozumím my jsme měli něco podobného s nábytkem v ložnici-obývacím pokoji, spali jsme na rozkládacím gauči a všechen nábytek toho měl dost za sebou, ale nakonec jsme našli skvělé stránky, kde je originální a kvalitní nábytek a dá se tu nakoupit za dobré peníze, když chytne člověk akci, tak i ušetří a ještě lepší je tu být členem.
Odpovědět
Re: Re: Přestavba bytu

03.02.2018 20:21:47 | Libuše

A kde jste teda nakonec si nakoupili ten nábytek do bytu? budu ráda za každou radu :) :) nerada bych kupovala nějaké nábytky k ničemu...
Odpovědět

22.04.2014 19:47:29 | Yvette

Řešíme podobný problém. Přestavujeme baráček (a někdy mě tedy připadá že je to horší jak stavět nový) a hledali jsme nějakou vhodnou firmu především kvůli koupelně a toaletám. A vzhledem k tomu, že nemáme čas furt někam jezdit, tak jsme se obrátili na firmu Kerabel. Mají nově i ehop a objednávku ti dodají maxoš do pěti dní. A jejich vybavení? No wau :]](^)
Odpovědět
Re: Re: Přestavba domku

09.03.2017 10:59:29 | Dominika M.

ahojky, no ono předělávat starý barák je opravdu horší než stavět nový..s tím s vámi opravdu souhlasím. My bydlíme už dva roky v domku, není nový, je starý a před rokem jsme začali rekonstruovat. Začali jsme kuchyní, ta byla jako první na řadě..pak vernda, to jsme dělali i strop nový ze sádrokartonů..to jsme si smlsly, tu kousavou vatu cítím ještě teď když si na to vzpomenu jak jsme to do stropu cpali :-D. ale veranda je komplet hotová, dlažba strop a vymalovaná. Teď jsme se rozhodli konečně předělat koupelnu nově obklady i koupit celý nový sprchový kout s bateriemi, ty jsou teda v dezolátním stavu. Takže jsme koukly na stránky eko-domov.cz a našli jsme tam kompletní vybavení koupeny, což je super nemuseli jsme jezdit a vybírat z milionu sprscháčů a bateriií..tohle nesnáším. Tohle mi stačilo u výběru dlažby a obkladů do koupelny, tam jsme se zasekly..já chtěla tu a manžel tamtu..,ale nakonec jsme vzali uplně jinou. To jsme si dali teda, ještě , že to přítel udělal sám..to byl bordel a prach všude..tyhle předělávky jsou nejhorší..ale když chcete nový nedá se nic dělat.
Odpovědět

25.04.2018 16:13:58 | Vašek

je to horší a horší. A tak je to i s nábytkem. Člověk hledá kde může a stejně nic nenajde :/ nějaké ty tipy v záloze nemáte?
Odpovědět

29.04.2018 22:40:06 | Nina

A kde jste si kupovali nábytek a vybavení do domu? My máme mít dostavěno za měsíc a budu se koukat po nábytku a nakupovat jej, tak se chci zeptat...
Odpovědět

22.12.2014 17:31:55 | Marketka

My jsme si nechávali dělat do koupelny nábytek na míru od Rakouské firmy, je to asi to nejlepší, než pak něco koupit a s hrůzou zjistit, že chybí 2 cm…..
Odpovědět

28.12.2014 18:59:54 | Šarlota

a u koho jste to zařizovali? já moc už nevěřím těm českým firmám, doteď kde můžou, tak to odrbou
Odpovědět
Re: Re: Re: Přestavba bytu

19.01.2015 19:16:27 | Marketka

Šarloto, my jsme to nechávali dělat u firmy Nábytek-max (nabytek-max.cz), dělají opravdu kvalitní nábytek, zkus se tam mrknout a uvidíš sama….
Odpovědět

12.03.2018 09:17:51 | Šárka

já jsem nábytek naposled kupovala ve https://www.sconto.cz/ a bylo a je to v pohodě :) nebylo to drahé a nábytek drží dodnes... a to jsme to kupovali už před třemi lety, takže tak :))
Odpovědět

25.01.2015 19:12:40 | FrantaM

Souhlasím s Marketou, je to pravda, že je to lepší, když je to dělané na míru, ať už od truhláře nebo od jakékoliv firmy, takže palec hore ;)
Odpovědět

29.01.2015 12:07:40 | sissinka

Oni dělají i koupelnový nábytek? Je pravda, že já jsem si do koupelny kupovala nábytek z obchodu, ted nevím zda to byl bauhaus nebo tak nějak a už ho můžu vyhazovat..
Odpovědět

27.03.2018 20:31:23 | Majda

My jsme si nábytek nenechávali vyrábět na míru. Normálně jsme si to naměřili a koupili jsme to v obchodě s nábytkem ;) a máme to hezké a nebylo to ani tak drahé
Odpovědět

16.04.2018 09:30:13 | Dana

prosím, chci se jen zeptat kde kupujete skříňky do koupelny? :) potřebovala bych nějakou menší, ideálně bílou a aby to nebylo moc drahé.
Odpovědět

28.03.2015 15:02:25 | Zdenka

Dobrý den,byla jsem ve stejné situaci.firma bjdreko mi provedla kompletní přestavbu bytového jádra a doporučila mi nábytek do koupelny odpovídající normám pro vlhké prostředí.Vřele doporučuji.
Odpovědět

24.08.2015 13:11:22 | Johanuska

Podívej se tady - http://www.nabytek-helcel.cz/ - zní to jako přesně to, co hledáš (nic předraženýho, ale zároveň ne nekvalitního).
Odpovědět

30.04.2018 09:02:48 | Nora

ani vlastně nevím kde se dá v dnešní době sehnat kvalitní a levný nábytek :) mrkala jsem se na internetu a i v obchodech a všechno mi to přijde docela dost drahé...
Odpovědět

16.10.2015 13:39:46 | mončatonča

Nedávno jsme taky rekonstruovali celý dům, můžu doporučit nábytek http://www.zlutahala.cz/ kde mají cenově přijatelné věci, my jsme kupovali pohovku do obýváku, už dosloužila a měli jsme štěstí, že zrovna jsme natrefili na jednu slevněnou co se nám i hodila velikostí do obýváku, chce to proklikat se a třeba na něco narazíš (;)
Odpovědět

27.04.2016 15:13:30 | Kamča

My jsme dokončili rekonstrukci bytu minulý rok, nemůžu říct, že bychom vše koupili na jednom místě. Klasicky jsme něco pořídili v Ikeii (ale to asi slyšet nechcete), ale jelikož jsme chtěli retro sedačku a v různých designových eshopech se nám zdály hrozně drahý, tak jsme za hodně prijatelnou cenu našli na www.nabytekpolodna.cz, ale kvalita opravdu dobrá, sedačka drží a vypadá opravdu stylově. (^)(^)
Odpovědět

18.01.2017 12:57:02 | Martina

Dobrý den, my nedávno rekonstruovali celou koupelnu a i záchod. Nové obklady, vymalovat a pak nakoupit všechny skříňky, poličky, vybavení do sprchového koutu i samotný sprcháč plus záchod a doplňky to byl oříšek, ale vše jsme vyřešili tady eko-domov.cz. nebylo to zrovna levné,ale kvalita je u nás na prvním místě. Naštěstí jsme ušetřili na řemeslnících..všechno nám pomohl udělat manželův tatínek, je moc šikovný a se vším si poradil. takže pokud hledáte kvalitní doplňky do vašeho domu , velký výběr najdete tady. dodání bylo vpořádku a dle dohodnutého termínu.(^)
Odpovědět
Rekonstrukce koupelny

09.02.2017 15:23:42 | Brigita

Ahojky Marti, včera jsem koukala na vámi doporučené stránky Eko-domov.cz a opravdu tam mají spoustu věcí do domu, to bude zase manžel rád:-D našla jsem tam nádherný sprchový kout skleněný s vlnovkovým motivem..je z bezpečnostního tvrzeného skla a ten teda je..Jak manžel přijede z práce, musím mu to své nadšení sdělit a doufám, že se mu také bude zamlouvat. U nás je vana totiž k ničemu, děti už odrostly a nebydlí doma a my s manželem využíváme jen sprchu. Na jaře budeme rekonstruovat koupelnu a vana půjde pryč a místo zastoupí prostorný sprchový kout. I ty sprchové sety vypadají skvěle..tak uvidím jak uspěji doma:-)
Odpovědět

03.04.2017 22:13:32 | Martina

Já bych chtěla levný nábytek, který mi přivezou až domů, a zvladnu si ho sestavit sama, nevíte někdo?
Odpovědět

04.04.2017 12:41:39 | Robert

Já si nechal poslat nábytek z aldo-nábytek.cz, dokázal jsem si ho postavit sám :-)
Odpovědět

05.04.2017 15:35:46 | Martina

Díky za tip, mají opravdu krásný nábytek a za dobré ceny
Odpovědět

20.03.2018 11:04:14 | Renata

Já jsem si vybrala nábytek ve www.sconto.cz a měla jsem co dělat abych si vybrala, páč je tam toho tolik, že jsem dlouho váhala co a jak :) ale spokojenost
Odpovědět

22.02.2018 10:26:10 | Anička

Naposledy jsem kupovala nábytek do obývacího pokoje a kupovala jsem to přes Sconto nábytek a v naprosté pohodě :) tak třeba jsem poradila aspoň někomu
Odpovědět

26.02.2018 11:41:50 | aLBERT

Já jsem to dokupoval takové doplňky ve www.sconto.cz a bez problémů, nebylo to drahé a bylo to hned, tak se mrkněte, třeba si tam taky vyberete
Odpovědět

28.02.2018 17:01:44 | alescpavka

Dobrý den, řešíme v celku podobný problém, pořídili jsme si odsud nový dům http://www.eurobydleni.cz/reality/karlovy-vary/, vzali jsme si trošku větší půjčku,aby nám zbyly peníze i na nový nábytek do domu, ale teď řešíme problém odkud nábytek vzít, nemáte nějaké doporučení z okolí Karlových Varů? Taky by jsme nechtěli ten nejlevnější, ale aby něco vydržel.. Děkuji, Aleš
Odpovědět

24.03.2018 19:42:14 | Linda

Koukni se na takové vybavení do koupelny. https://www.sconto.cz/koupelna/ mají moc hezký a navíc jsou docela i dost levní, nebo alespoň mně to příjde. Kupovala jsem si tam do koupelny stěnu, takže paráda!!!
Odpovědět

21.05.2018 08:21:12 | René

zkoušeli jste to přes www.sconto.cz ?? já jsem se tam koukala a pak i nakoupila a jsem docela spokojená, tak se mrkněte, třeba bude vyhovovat i vám :)
Odpovědět

23.05.2018 12:57:13 | Hele

já jsem si nábytek kupovala ve www.sconto.cz a jakože v klídku, poradili mi co a jak a taky mi to dovezli domů a ani jsem zase tolik moc financí nevynaložila. tak to třeba může být pro vás taky varianta :)
Odpovědět
Re:

27.03.2014 14:16:53 | saša

ahojky my jsme nedávno měli podobný problém, ale nakonec na doporučení jednoho známého jsme si vybrali nábytek na stránkách DesignOutletu a opravdu jsme spokojeni, kvalitní nábytek a i cena byla slušná, nejlepší je když zrovna chytnete nějakou akci na jejich stránkách, třeba jsem dneska koukala, že do konce měsíce mají akce na určíté kousky nábytku.
Odpovědět
Re:

27.05.2014 20:49:56 | andrea

Ahoj hledám, kde bych si pořídila slušnou a kvalitní postel? Zatím jsem žádnou neobjevila, která by se mi líbila, kde vy nakupujete?
Odpovědět
Re: Re:

06.02.2015 12:36:21 | Alča

Mrkněte na http://www.extra-postele.cz/ My si tam s manželem kupovali novou postel od nich před pěti lety a jsme naprosto spokojeni. Navíc postel vydrží. Máme dvě děti, které po ní neustále skáčou a dělají blbosti a postel nevrže ani nic podobného.
Odpovědět
Re:

10.04.2014 20:32:51 | Andrea

ahoj hledám pár skříněk do koupelny v bílé barvě a také bílou koženou sedačku. Kde by jste mi doporučovali si tyto věci objednat? Za rozumnou cenu, ale hlavně originální a kvalitní.
Odpovědět
Re:

16.04.2014 17:36:30 | Mana

ahojky taky jsem se koukala na zmiňované stránky, co jste sem kdo dal a strašně se mi líbí tato pohovka http://www.designoutlet.cz/rohova-pohovka-prestavitelna-elbia už jste někdo si objednával na těchto stránkách? Akce platí do zítřka, tak jí musím využít!
Odpovědět
Re:

16.04.2014 21:45:27 | sevelaz

Založil jsem novou facebookovou stránku s obklady, které máme v akci, budu sem přidávat i naše realizace www.facebook.com/obkladyadlazby pokud se Vám bude stránka líbit, budu rád za LIKE :)
Odpovědět

15.02.2017 15:18:24 |

Já jsem si nakoupila vše na jim-nabytek.cz, mají i kamennou prodejnu
Odpovědět
Re:

26.05.2014 11:43:30 | Nová

Ahoj já na 100% doporučuji stránky www.designoutlet.cz mají tu přímo luxusní výběr nábytku, minulý týden mi přišla domu sedačka do obývacího pokoje no je to krásné podívaní a ta sedačka vypadá překrásně!
Odpovědět
Re:

18.04.2014 12:15:29 | Bára

Ahoj a jak dlouho trvá, než dojde zboží domů? A je lepší být zaregistrovaný? Plynou z toho nějaké výhody? A jaké? Chtěla bych si nově zařídit obývaku a do célého domu pár doplňků.
Odpovědět
Re:

22.04.2014 13:26:58 | Radka

ahojky narazila jsem na stránky www.designoutlet.cz mají tu skvělé akce na různé židle a mě by se tak hodili do kuchyně. Jakou máte zkušenost s objednáváním nábytku na těchto stránkách? Prosím odpovězte nejrychlejí, dokud jsou ty mé vysněné židle v akci. Ještě přemýšlím nad postelí, kterou jsem tu objevila.
Odpovědět
Re:

28.05.2014 16:08:12 | Maryka

ahojky úžasné luxusní bytové doplňky jsem objevila na této stránce http://www.designoutlet.cz/ dostala jsem na to doporučení od kolegyně, co semnou dělá ve školce, hlavně je výhodné se u nich zaregistrovat a sbírat body!
Odpovědět
Re:

28.05.2014 17:48:31 | Bára

ahoj my jsme si vybrali krásnou ložnici ve dřevě, plus ještě zařizujeme obývací pokoj s kuchyní. Skoro vše jsme nakoupili v akci, která probíhála i pohovku jsme si vybrali za rozumnou cenu a to na http://www.designoutlet.cz/ jinde takové cenové bomby jsem snad nikdy jinde nenašla a taky ta preciznost provedení práce!
Odpovědět
Re:

28.05.2014 19:46:32 | vendová

Dobrý den chtěla bych se zeptat, jak dlouho již objednáváte u této společnosti? Měla bych také zájem o pár kousků!
Odpovědět
Re:

24.04.2014 21:41:45 | andrea

Ahoj já jsem si na těchto stránkách už několikrát objednávala a byla jsem maximálně spokojena, vždy když mi přišla objednávka domů, tak jsem se nemohla dočkat, než to rozbalím a dám to na předem vymyšlené místo, kde se to krásně vyjímá. Opravdu jsou velice originální v Designoutletu, moc se mi jejich kousky líbí.
Odpovědět
Re:

25.04.2014 08:25:00 | Sandrová

Ahoj a kde jste narazila na tyto stránky? Jelikož vypadají opravdu luxusně, ještě jsem nikdy takový nábytek neviděla je velice precizní a za dobrou cenu.
Odpovědět
Re:

16.05.2014 21:14:25 | anastazia

ahojte moc sa mi líbi dřevený nábytek zatím mam len v liznici drevenou postel a syn spi v drevene klasicke postýlce ale chcela by som to rozšírit a dat dřevený nábytek i do koupelny nejake tie poličky, skřínky na ručníky a čistíci prostředky číže niečo uzatvaratelne najlepsie a tak sa chcem opýtat či takyto nábytek treba nejako špecialne udržiavat kedze v kupelni je vlhko? dakujem
Odpovědět
Re:

17.05.2014 12:53:12 | Jonáková

ahojky objevila jsem skvělé stránky a uchvátilo mě na nich toto křeslo http://www.designoutlet.cz/jidelni-zidle-fredy-set-2-ks moc se mi líbí, ale ještě jsem nikdy na těchto stránkách neobjednávala. Kdopak má dobrou zkušenost s touto stránkou?
Odpovědět
Re:

30.06.2014 20:00:26 | Neumanová

ahojky nevíte kde bych mohla sehnat nějaké krásné doplňky do koupelny, už jsem nešťastná z toho neustáleho hledání. Kde nakupujete vy? Koupelna se nám moc povedla, ale ještě jí chybí taková ta jiskřička. Určitě moc ráda přivítám každý originální nápad a rovnou o odkazy prosím a předem děkuji.
Odpovědět
Re:

03.11.2014 16:49:59 | lEA

My jsme kupovali nové vybavení http://www.extra-postele.cz/dreveny-nabytek/#all . Mají tam nábytek z masivu a pokud chcete levnější, vyberte si ze smrkového dřeva. Jsou spolehlivý a rychle doručují
Odpovědět
Re:

15.11.2014 17:24:35 | andy

Dobrý den,hledám kvalitní postel do naší ložnice, chtěli bychom z masivu, kam by jste nám doporučovali zajít? Nebo ozkošenými stránkami, určitě nepohrdneme!
Odpovědět
Re:

17.11.2014 11:39:48 | cecilka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak jste se vůbec dostala k temto stránkám? Já jsem tak dlouho pátrala po internetu a nikde jsem na tak originální stránky s nábytkem nenarazila.
Odpovědět
Re:

17.11.2014 15:36:49 | petruškal

Ahoj mohl by jste mi někdo poradit, kde bych mohla zakoupit, opravdu kvalitní a originální kousky nábytku? Chtěla bych si předělat celý obývací pokoj.
Odpovědět
Re:

20.11.2014 19:56:13 | AničkaMa

Dobrý den, doporučuju vám se podívat na tyhle stránky, pokud chcete tip na e-shop: http://www.milujemebydleni.cz/Koupelnovy-nabytek/ Po celé České republice je doprava zdarma. Mají tam krásný designový nábytek a ceny ujdou. Pokud jste myslela kamenný obchod, ve kterém městě bydlíte? Do ikeii bych moc nešla, pokud chcete, aby vám to dlouho vydrželo :/
Odpovědět
Re:

24.11.2014 15:15:19 | janice

Dobrý den, tak jsem také podlehla bílému nábytku do obývacího pokoje a koupila jsem si luxusní pohovku, http://www.designdiscount.cz/pohovka-se-sklopnym-operadlem-merry opravdu se na ní moc pohodlně sedí, má sousedka mi jí zavidí, prý by chtěla taky takovou. Akorát mám obavu, abychom jí doma brzy nezničili, klucimají dvanáct let, tak snad budou chápaví.
Odpovědět
Re:

25.11.2014 13:57:28 | dvorka6

Ahoj ano také byli u nás, vůbec jsem z toho neměla radost a prvně jsem se toho obávala, ale nakonec to bylo skvělé spoustu nových věcí jsme se dozvěděli o formě, ale hlavně jsem zjistila, co dělám špatně a jak bych mohla své páteři odlehčit, bylo to poučné a zábavné, na paní bylo vidět, že jí to baví. Byla milá a sympatická a hlavně nám nic nenutila!
Odpovědět
Re:

27.11.2014 17:45:41 | kája

Nazdárek já jsem pouze o tomto vždy slyšela z vyprávění, zatím jsem nikoho neslyšela, že by si stěžoval nebo snad nadával, že by to bylo otřesné ba naopak, všichni byli pokaždé, tak spokojeni, všem se to líbilo. Někdo si nakoupil a byl z toho nadčený a někdo si to pouze poslechl a taky byl spokojen z nových informací.
Odpovědět
Re:

27.11.2014 20:27:13 | barka

Ahoj hledám stránky, kde bych si mohla objednat luxusní nábytek, do našeho nocvě zrekonstruovaného domečku, mám nějakou představu a né a né se k ní přiblížit.
Odpovědět
Re:

28.11.2014 12:17:03 | baruškak

ahojky jsem moc ráda, že jsem dala na známou z práce a objednala jsem si nábytek ze stránek www.designoutlet.cz moc se mi tu líbí nábytek,taky si říkám, že tu najdete i spoustu nápadů na dárky k Vánocům, určitě je i super sledovat facebook, kde je spoustu novinek a zajímavostí. Je tu spoustu akcí s nábytkem a slevami!!
Odpovědět
Re:

28.11.2014 14:02:04 | bajka

ahojky nevíte kde bych mohla sehnat nějaké krásné doplňky do koupelny, už jsem snad hledala úplně všude. Kde nakupujete vy? Koupelna se nám moc povedla, ale ještě jí chybí taková ta jiskřička, znáte to kapka kouzla.Určitě moc ráda přivítám každý originální nápad a rovnou o odkazy prosím a předem děkují za Vaší vynaloženou snahu.
Odpovědět
Re:

28.12.2014 11:30:43 | blanka890

Ahoj ano mají tu opravdu skvělý výběr všech různých doplňků a nábytku všech barev. Asi nejvíce jsem doma nadšená z židliček, vypadaji jako menší křesílka kožená, co jsem si před pár týdný objednala a už se mi krásně vyjímají v pracovně.
Odpovědět
Re:

29.12.2014 06:44:11 | dvorka6

ahoj na těchto stránkách mě okouzlila překrásná pohovka! Máte zkušenosti s touto stránkou? Chtěla bych si jí objednat do té doby než skončí akce, což bude 5.1.2015 ! Už ten gaučík vidím, jak se bude vyjímat v nově vymalovaném bytečku!
Odpovědět
Re:

18.02.2015 10:52:24 | Fialka

Zdravíííčko dámy a pánové ;) Chci se poradit, jestli by jsme si nechávali dělat koupelnu od nabytek-max?? Nám se strašně moc zalíbila tato http://www.nabytek-max.cz/koupelnovy-nabytek-fotogalerie-priklad-006 a nějak se toho nemůžeme zbavit ;)
Odpovědět

21.02.2015 12:51:51 | Marketka

Už výše jsem avizovala, že máme od nich udělaný nábytek do koupelny, takže ano, já bych do toho šla znovu, jsem spokojená…
Odpovědět

14.03.2015 18:30:52 | Martina

Mají překrásné kuchyně, my když jsme vybírali kuchyň tak jsme se na ně koukali, ale nakonec jsme si nechávali dělat od truhláře, protože jsme měli dost křivé zdi a bylo nám to doporučené :)
Odpovědět

18.03.2015 19:19:19 | Standa

Na kamarádově kolaudaci se nám jeho manželka chválila, měli teda téměř celý byt od nich a bylo to dost praktické ;)
Odpovědět
Re: Re: Re:

23.03.2015 11:59:56 | Fialka

Díky díky ;) jsem ráda, že jsem slyšela takové zkušenosti, já se totiž zamilovala do jedné koupelny a jsem z ní nadšená ;)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re:

28.03.2015 15:06:19 |

Dobrý den,byla jsem ve stejné situaci.firma bjdreko mi provedla kompletní přestavbu bytového jádra.Vřele doporučuji.
Odpovědět
Re:

19.02.2015 21:20:19 | LenkaH

Nám se s manželem zalíbila tato sestava, může nám někdo sdělit svoje zkušenosti s firmou/produktem ?https://www.maxi-postele.cz/Loznice-sestavy/Moderni-loznice/Loznice-Valeria děkuji za jakékoliv info :)
Odpovědět
Re:

28.03.2015 21:16:34 | blanka890

Ahojky kde všichni kupujete bytové doplňky?Já už si nevím rady, kde bych měla něco koupit, kolikrát se mi něco líbí na obrázky, ale pak ve skutečnosti to vypadá úplně jinak! Chtěla bych originální hodiny a nějaké držátko do koupelny na šperky, kde by jste mi doporučovali tyto věci nakoupit?
Odpovědět

26.03.2018 12:17:45 | Vanesa

Já nejvíc nakupuji přes www.sconto.cz většinou se mi tam všechno líbí a taky mi vyhovuje jejich cena, takže se mrkni a uvidíš jestli tě zaujmou :)))
Odpovědět
Re:

29.03.2015 15:02:51 | dvorka6

ahoj kde bych mohla sehnat nějaké originální doplňky do koupelny? Chtěli bychom si dovybavit koupelnu.
Odpovědět

18.08.2015 15:13:41 | maronda

podívej se třeba sem http://www.mbkeramika.cz/koupelny-katalog/koupelnove-doplnky . Pár stovek navíc, ale jejich věci vypadají opravdu dobře. Navíc mají slušný výběr :)) Jak teď koukám, tak bych se mohla podívat ještě po něčem do koupelny :]]
Odpovědět
Re:

30.04.2015 17:12:25 | zuzana09

ahoj chtěla bych si pořídit novou pohovku do obývacího pokoje, nemáte někdo nějakou firmu vyzkoušenou u které jste nedávno kupovali? Já teď pátrám po internetu a nic jsem zatím nenašla.
Odpovědět

10.06.2015 22:11:55 |

Ak je to ešte aktuálne :) :) tak ja osobne odporúčam Žltú halu. Kamoška zariaďovala byt a nakúpila u nich....perfektnú veľkú sedačku za super cenu!...no a teraz mi je ľúto, koľko peňazí som vyhodila za nekvalitný polský nábytok, ktorý proti jej útulnému bytíku vyzerá strašne lacno :/ :/ Chcela som ušetriť a ušetrím asi tak, že onedlho možem nakupovať všetko znovu... :/
Odpovědět
Re:

30.04.2015 18:19:21 | blanka890

Ano také jsem využila suprové akce na pohovky. A hlavně pořád sleduju facebook, jestli se něco nemění a neděje a vždy tu něco objevím, co se mi líbí a hodí se nám to do bytu.
Odpovědět
Re:

16.06.2015 17:44:56 | hana

Dobrý den, kde by jste mi doporučovali si objednat manželskou postel? Chtěli bychom už nějakou konečně pořádnou.
Odpovědět
Re:

16.06.2015 17:45:46 | anna78

Dobrý den, kde by jste mi doporučovali si objednat manželskou postel? Chtěli bychom už nějakou konečně pořádnou.
Odpovědět

10.07.2015 09:53:03 | Blanka

My jsem kupovali z nabytek-elegance.cz ;-) Mají pěkný nábytek a postel jsme si tam vybrali prakticky hned :-)
Odpovědět

16.07.2015 14:21:46 | Blaník

Souhlasím, záleží co se vám ale líbí. Jinak nabytek elegance znám a mám s ním také dobré zkušenosti.
Odpovědět

24.04.2018 17:32:44 | viky

taková postele se dá sehnat už za docela dobré peníze ne? :) koukala jsem se na netu a dá se to pěkně levně sehnat, jenom se musí koukat :))
Odpovědět
Re:

16.08.2015 11:43:57 | Fifuše

Ohledně nábytku nedám popravdě dopustit na firmu nabytek-max.cz, tam mají opravdu hrozně kvalitní
Odpovědět

18.08.2015 13:29:32 | Miruška

To je asi nábytek na míru že? Přemýšlíme nad kuchyní na míru…..
Odpovědět

20.08.2015 10:10:50 | Maruš

V dnešní době nemá cenu ani kupovat něco co není na míru :)))
Odpovědět

19.09.2015 10:17:01 | Andrea

Já si třeba nemyslím, že by to byla blbost, kupovat si něco i to co není na míru, ale popravdě kvalita jde velice vidět…..
Odpovědět

23.09.2015 13:08:54 | Elza

Doma třeba nábytek-max.cz neznáme, ale známe něco podobného a opravdu ten nábytek na míru, to jde hrozně poznat. Třeba ty kuchyně z toho Nabytku-max jsou opravdu luxusní! Teda aspoň na fotce!
Odpovědět

25.09.2015 12:49:48 | Květka

V dnešní době je hrozně těžké sehnat kvalitní nábytek…
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

25.04.2016 13:00:54 | Jakub

Kvalitní nábytek mají v www.lusito.cz my jsme si odtud vybavili skoro celý byt a co se kvality týče tak na to si nemůžeme vůbec stěžovat
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re:

07.05.2016 19:22:42 | Maruš

Můžu potvrdit,lusito je super!!:) Já jsem dostala dárkový poukaz do lusito od bráchy, ten si odtud s přítelkyní kupoval zahradní nábytek a jsou spokojení. Já sem si teda koupila jen světlo do pokoje ale taky nádhera!!
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

11.05.2016 17:34:16 | Stanislava

Je nutné pro ten dárkový poukaz někam zajít nebo si ho můžu objednat kdybych ho chtěla,nevíte?
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

14.05.2016 20:33:25 | Maruš

Brácha to objednával takže by měl dárkový poukaz dorazit až do domu:)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

17.05.2016 17:22:45 | Stanislava

Tak to je paráda.Já se řadím mezi ty pohodlnější osoby takže kdykoliv si cokoliv můžu nechat poslat domů tak volím jedině tuto variantu:) Ale dívala sem se že mají pěkný věci tak bych možná objednala i něco pro sebe,jak dlouho tam je na to záruka na všechno mají to někde na stránkách?
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

21.05.2016 21:06:10 | David

Objednával jsem z lusito světla domů.Pokud jde o případnou reklamaci tak jsem k tomu na stránkách našel toto http://www.lusito.cz/obchodni-podminky#9
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

30.10.2016 22:08:16 | Marketka

To mas pravdu kvetko, ja jej koupila ve scontu a za super cenu :) manzel nebyl moc rad ze jsme stravili 2 hodiny ale stoji to za to.
Odpovědět
Re:

16.10.2015 15:31:56 | Kajous

Ono je docela těžký narazit na ten opravdu kvalitní nábytek, protože mi příjde, že poslední dobou to všichni dělají jen tak, aby se neřeklo, vydrželo to dva roky a pak si to hezky zase kupte nové, to je ale jen můj názor neříkám, že u všech to tak je.
Odpovědět

21.10.2015 15:00:21 | Vendula

Ale všechny opravdu házet do jednoho pytle nesmíte, ikdyž s Vámi musím ve většině věcí opravdu souhlasit…
Odpovědět

25.10.2015 12:12:01 | Kajous

Ale to jsem říkal, že né všichni to tak mají, ale ve většině případů to tak opravdu je a to není jen s nábytkem, ale třeba elektrospotřebiče tam to můžete vidět, zajímalo by mě komu vydrží mobil déle než dva roky?
Odpovědět

22.05.2018 15:20:36 | Emilka

kde jste si tedy koupili nábytek do domu? Poradíte mi? potřebuji sehnat nový nábytek do bytu tak se koukám a ptám :)
Odpovědět
Kvalitní nábytek?

04.07.2016 13:51:31 | Evžen

Dobrý den, když jsme se s manželkou stěhovali, potřebovali jsme nakoupit velké množství nábytku. Nechtělo se nám ale investovat tolik peněz, a proto jsme se rozhodli, že se porozhlédneme po použitém. Narazili jsme na firmu http://nabytek.biginzerce.cz a musím uznat, že jsme byli naprosto spokojení. Hlavně s komunikací se samotnými majiteli tohoto serveru. Vše tedy proběhlo bez sebemenšího problému. Vřele doporučujeme. :)
Odpovědět
Re:

19.07.2016 07:18:38 |

Kvalitní nábytek dovážený z Německa za příjemné ceny. :) http://www.karonnabytek.cz
Odpovědět
Re:

19.07.2016 22:28:27 | kosinka

Já kupovala kvalitní doplňky na designoutlet.cz a díky tomu ji mám originální a neokoukanou :)
Odpovědět

28.07.2016 12:59:55 | kacul

A co sis koupila jako poslední?
Odpovědět
Re:

30.07.2016 01:37:23 | kosinka

Jsem docela ojetá na šperky a podobně takže toto https://www.designoutlet.cz/stojan-na-sperky-stromecek-45-cm jsem nutně potřebovala
Odpovědět
Re:

09.08.2016 10:51:16 | Hanča43

Ahoj nevíte kde sehnat kvalitní židle a stůl? Nechce se mi to nechávat dělat na zakázku, ale nemůžu nic sehnat.Nabídka je sice velká, ale všechno mi přijde takový vetchý, jen tak na chvíli. Aby to hezky vypadalo,ale kvalita nic moc. raději si připlatím a budu vědět, že se to za chvíli nerozpadne.
Odpovědět

17.08.2016 19:03:32 | Květuš

No jo, když v dnešní době se dělá všechno co nejlevnější,ale pak to odpovídá kvalitě. V něčem je lepší si připlatit. Třeba v tom nábytkku se to pak odrazí myslím docela hodně. My máme jídelní sestavu z https://www.strakos.eu máme ji celou z masivu a jsme max spokojený.
Odpovědět

22.08.2016 20:24:28 | Hanča43

Taky si myslím, že je lepší si v tomhle případě trochu připlatit. Na těch stránkách mají opravdu pěkný věci.Jak dlouho jsi čekala než ti ten nábytek dovezli?
Odpovědět

23.08.2016 11:11:35 | Květuš

Tam záleží, jestli si vybereš z toho co mají skladem,nebo jestli budeš chtít nějakou změnu, třeba jiný dřevo, nebo barvu čalounění na židle.My jsme chvíli čekali, protože jsem chtěla jinou barvu čalounění, ale čekali jsme chvíli. Jinak by to bylo hned.
Odpovědět
Re:

27.10.2016 10:00:45 | Daniela

Za mě rozhodně internet. Musím uznat, že jsou věci, které je lepší vidět na vlastní oči, ale nějak nemůžu tolik lidí na jednom místě. I proto jsem si vybavení do koupelny pořídila na eko-domov.cz. Nabízejí nejen pěkný nábytek, ale i krásné sprchové a vanové sestavy.
Odpovědět
Re:

02.12.2016 07:05:35 | Hana

Dobrý den, my jsme loni potřebovali koupit sedačku, avšak nikde nás žádná nezaujala. Pak jsme ale narazili na stránku http://www.isedacky.cz/ a nevěděli jsme, kterou vybrat dřív. Veliký výběr a bezva ceny. Mohu jen doporučit:)
Odpovědět
nabytek pres eshop

15.01.2017 10:31:58 | Katka

dobry den, ma tu z vas nekdo zkusenosti s vybavovanim nabytku pres eshop? Muze mi prosim treba nekdo nejaky konkretni doporucit? Dekuji
Odpovědět
Re: nabytek pres eshop

02.03.2017 15:09:45 | Martin

Já kupuji vždy nábytek přes eshop, stačí si pohlídat rozměry nábytku a nemáš problém, posledně jsem koupil rustikální nábytek do ložnice
Odpovědět
Re: Re: nabytek pres eshop

03.03.2017 18:33:32 | Martina

Kde si prosím koupil rustikální ložnici, já jjsem si myslela, že to dělají jen na míru
Odpovědět
Re: Re: Re: nabytek pres eshop

05.03.2017 21:50:34 | Martin

Koupil jsem ji zde www.nabytek-aldo.cz/rustikalni-nabytek-x2s12167
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: nabytek pres eshop

06.03.2017 23:45:17 | Karolina

U nich jsem nakoupila vybvení do dětských pokojů, mají dobré ceny
Odpovědět
doplňky

04.02.2017 21:45:42 | Stračulka

Ahoj, nevíte někdo, kde bych sehnala krásné doplňky do své nové koupelny? Chtěla bych něco fakt pěkného, budu ráda za každou radu. Díky
Odpovědět
Re: doplňky

13.02.2017 20:03:09 | Kamule86

Zdravím, koukni na stránku www.designoutlet.cz mají tam fakt zajímavé kousky. Koupila sem si tam věci do koupelny za super ceny a vypadají fakt skvěle.
Odpovědět
Re: Re: doplňky

17.02.2017 17:09:54 | Stračulka

Ahoj, moc děkuji za radu. Našla jsem si tam super kousky a nejen do koupelny. Je to úžasná stránka, určitě budu doporučovat pokud bude někdo shánět. Ještě jednou díky moc.
Odpovědět
Re: Re: Re: doplňky

18.02.2017 13:16:23 | Kamule86

Nemáš vůbec zač, vím, že sem sama dlouho nemohla najít nic co by mě zaujalo,tak sem ráda,že se ti líbí. Já vždy čekám na nové zboží, protože už většinu doma mám.
Odpovědět
Re:

25.10.2017 15:33:05 | Nasty

Já si nábytek vybírám tady https://www.biano.cz/ :)
Odpovědět

01.11.2017 09:44:39 | Hubert

Jj, to biano je super v tom, že je to stránka, kde je prostě všechno :) Oceňuji hlavně to, že nemusím pořád hledat u jednotlivých prodejců a neustále překlikávat otevřené stránky s nábytkem :) Takže i za mě super :)
Odpovědět

19.11.2017 12:59:17 | Věrka

Ahoj :) Koukala jsem na tu stránku a teda mc mi není jasné, jak funguje? Oni jsou přímo prodejci nebo výrobci toho zboží? :) Mají tam teda fakt všechno :)
Odpovědět
Re:

30.12.2017 22:31:29 | Luděk

Já si nábytek kupuji prakticky už jen přes Internet. Dříve mě nehorázně štvaly nákupy se ženou v IKEA a podobných řetězcích, kde jsme vždy strávili několik hodin, nakoupili toho málo a ještě k tomu všemu to nebylo kvalitní, takže jsme museli za rok nebo dva jít zase nakupovat... Od té doby jsem si hodně oblíbil tohoto českého prodejce: http://www.consulo.cz/jidelni-stul , od kterého máme právě například dubový jídelní stůl v naší kuchyni ;-)
Odpovědět
Re:

06.01.2018 17:17:53 | Tad

my vybrali docela dost doplňků a takových věcí v Jysku. Ještě k tomu měli nějakou akci a vyšlo to opravdu levně, takže se vyplatí sledovat https://www.letakomat.cz/jysk/
Odpovědět
Re:

15.01.2018 15:58:18 | Pavla

Dobrý den, my jsme pořizovali celý obývák u Jelínka https://www.jelinek.eu/ a nakonec jsme od nich pořídili i celou ložnici. Vyrábí kvalitní nábytek z masivu a dělají i zakázkovou výrobu, takže vše na míru. Při výběru umí bezvadně poradit. Nábytek máme už asi 4 roky a pořád vypadá jako nový.
Odpovědět
Re:

24.01.2018 12:21:23 | MirkaHan

Dobrý den, pokud jde o nábytek, tak můžu doporučit https://www.hmnabytek.cz/ - my si tam vybavili prakticky celý byt. Nijak jsme nešetřili, ale ani jsme nekupovali úplně to nejdražší, a jsme spokojení jak s celkovou kvalitou zboží, tak i s jeho designem. :)
Odpovědět
Re:

12.02.2018 08:21:37 | Mirka

prosím vás, potřebovala bych si pořídit do koupelny nějakou novou skříňku, nebo tak něco ... máte prosím tip na nějakou menší?
Odpovědět
Reklama
Reklama