Reklama

Zkušenosti Vekra - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Zkušenosti Vekra (Okna a dveře)

123>

Poraďte prosím

6.6.2014 14:53 | autor:  Hanka Poláková - 81.17.17.xxx

Dobrý den, chci zeptat na vaše zkušenosti s okny Vekra. Mám o ně zájem kvůli dobrým zkušenostem od známých, ale chci se ujistit ještě zde. Trochu na to spěchám, protože Vekra nyní soutěží o BMW a myslím, že je zde dobrá šance, ale soutěž brzy končí, tak poraďte prosím.

Re: Poraďte prosím

10.6.2014 20:48 | autor:  Daniel - 207.244.77.xxx

Pokud jde o okna od Vekry, tak ty jsou fakt dobré. Potřeba si jen ohlídat instalaci s tou jsme taky neměly problémy, řemeslníci to zvládli. Jsem spokojený,tak doporučuji.

18.6.2014 20:22 | autor:  Igráček - 179.43.134.xxx

Jo, je to dobrá firma, mají dlouholeté zkušenosti a pozitivní reference, vyrábějí v Česku a nemusíte se bát, že přijdete o zálohu.

4.7.2014 15:06 | autor:  Mirka - 93.174.93.xxx

Tak my jsme u zrovna u Vekry okna objednali a mám z toho dobrý dojem. Pán co nám okna zaměřoval působil jako odborník, to hned v člověku vyvolá důvěru. Jsem ráda, že si tu mohu potvrdit dobré reference, už se těším až nám je nainstalují. Ta současná jsou hrozná.

21.8.2014 15:54 | autor:  Lucie Pivkanová - 5.152.208.xxx

Byla to první firma na kterou jsme při výměně pomysleli a i když jsme si nechali vypracovat další nabídky stejně jsme u nich zůstali. Jednání bylo na úrovni, výměna rychlá a okna jsou od nich kvalitní, děkujeme.

Re: Re: Poraďte prosím

14.1.2016 11:03 | autor:  Bulirova

Jednání bylo na úrovni, výměna rychlá

MADE IN VEKRA

26.7.2016 13:42 | autor:  res.vsetin - 37.48.19.xxx

Vekra lže zákazníkům, pomlouvá konkurenci přičemž kvalita jejich výrobků a služeb je na tragické úrovni. Veškeré pomluvy okenářských společností na internetu píše právě Vekra s cílem očernit konkurenci a na jejich úkor získat zakázky. Podívejte se na kvalitu MADE IN VEKRA ZDE: www.oknavekra.eu

Zdroj: http://forum.tzb-info.cz/105302-vekra-okna-nema-nekdo-zkusenost

Re:

27.8.2014 22:18 | autor:  Hanka Poláková - 179.43.159.xxx

Hezký večer a díky za příspěvky. Okna jsou namontované, sice jsme v soutěži nevyhráli i když jsem si to moc přála, ale z oken mám velkou radost, dům hned prokoukl. Vše probíhalo perfektně, zaměstnanci Vekry vystupovali profesionálně a překvapila mě rychlost a čistota montáže. Čekala jsem teda větší hrůzu. Tímto jim děkuji za kvalitně odvedenou práci.

Re: Re:

2.10.2014 19:49 | autor:   - 89.102.200.xxx

Také jsme se stali spokojenými zákazníky Vekry, nejen že odvedli dobrou práci a dodali nám kvalitní okna, ale jejich zaměstnanci byli vstřícní a milí. To se v dnešní době cení dvojnásob, děkujeme.

Re: Re: Re:

24.10.2014 20:20 | autor:  MIlada - 78.129.148.xxx

Já jsem zas tak nadšená nebyla, okna mají dobrý, ale s tou montáží mi to přišlo vtipný. Jakmile u nás složili okna, zjistili, že jim jedno chybí, tak si vynadali a vyrazili pro něj. Nevěděla jsem co se děje, okna složený a chlapi nikde. Pak se to vysvětlilo a stihli to, ale bála jsem se.

Re: Re: Re: Re:

30.10.2014 15:19 | autor:  Matěj - 31.7.62.xxx

Hlavně, že to dobře dopadlo. U firem jako Euro Jordán lidi přišli třeba o zálohy...

Re: Re: Re: Re: Re:

26.1.2017 15:01 | autor:  Aleš - 89.187.142.xxx

To já jsem s vyrobenými okny od vekry spokojený, mám dřevěná okna ze smrku - barvu mám ale dubovou, zatím nemáme nahozenou omítku domu, tak doufám, že jsem se i přesto trefil do barevné kombinace. Dělníci od vekry byli co k čemu, byli pracovití nikde se nepoflakovali a když jsem okna procházel nenašel jsem žádné vady.

Re:

16.11.2014 18:35 | autor:  Marie - 109.80.14.xxx

My jsme měli s montážní firmou která mám přijela okna Vekra montovat smůlu, nemají svoje montážníky, byl to děs!!!!!!!!!!!!! Tři montéři v opraných džínách motorkářských bundách, kteří ani nevěděli co je pravý úhel. Ale okna Vekra spokojenost, nechápu proč nemají svoje "lidi" asi odvody?

18.11.2014 16:49 | autor:  Matěj - 81.17.18.xxx

A přivezli okna na motorkách, no asi jinej gang, co? Touhle představou jste mě pobavila. Ale vážně je dobré si montáž pohlídat vždy, důležité je, že jste s okny spokojena.

Re:

27.11.2014 14:56 | autor:  Honza - 108.59.8.xxx

Naprosto bez problémů, co jsem si zaplatil to jsem i dostal, kvalitní okna, jednání i montáž.

28.3.2017 12:57 | autor:  Zappy -

Montovali u mě taky okna jejich okna, ale měli jsme s nimi jedno vyřizování kvůli reklamaci kliky na okně, máme totiž eurookna a dali jsme na rady a nechali si udělat k nim bronzové kliky, ale jedna bohužel přišla taková obušená, tak při montáži pak vyměnili kus za kus a nebyl dál problém...

2.6.2017 10:12 | autor:  T.K. - 37.218.245.xxx

My koupili před několika lety dům a dáváme si ho postupně dohromady, byla potřeba předělat spoustu věcí jak zevnitř, tak z venku. Po opravě vnitřních prostor jsme se vrhli na venek a první co jsme chtěli byla okna, abychom potom mohli nahodit omítku. Oslovili jsme vekru kvůli známosti a ceně a pořád jsme s okny spokojeni, máme dřevěná okna a myslím, že je to lepší volba než nějaká plastová okna.

Re:

21.1.2015 17:03 | autor:  Tomek - 194.150.168.xxx

Máme od nich usazenou balkonovou stěnu a okna. Celkově hodnotím firmu dobře, kvalita oken dobrá, cena odpovídá, usazení v pořádku a servis jsme zatím neřešili.

30.1.2015 10:45 | autor:  Jitka V. - 192.42.116.xxx

No tak cena byla v nabídkách vyšší, ale báli jsme se koupit nějaké levné okna, aby se brzy nepokazily. Soused co je má,tak nám je doporučil a nemá s nimi problém, ale otázka je jak by to bylo s těmi levnějšími, ale to asi těžko soudit, když nemáme tu zkušenost s nimi.

Re: Re: Re:

31.7.2015 13:42 | autor:  Dalibor - 188.138.17.xxx

My jsme radši o levných oknech ani nepřemýšleli. Poptali jsme několik firem a Vekra nám cenově přišla jako zlatá střední cesta. Máme od nich plastová okna a jsme spokojeni. Všude jsme se dočetli, že si máme radši pohlídat montáž, což jsme udělali, ale stejně nebylo co řešit.

123>

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii