Tichý došlap - Podlahy a schody diskuze

Tichý došlap


Nový příspěvek
Vinylová podlaha

31.12.2014 21:39:18 | PavelD

Dobrý den, asi před půl rokem jsme si taky nechali dělat vinylový obývací pokoj tohoto typu Fatra Thermofix 2 mm Rustikal Divoká Třešeň a můžu jen vřele doporučit, Je sice pravda, že to bylo trochu dražší, ale kvalitou se nedá srovnávat s jinou. Jakou zkušenost máte vy? Preferujete kvalitu za více peněz nebo se spokojíte s méně nákladnou podlahou? B)
Odpovědět
Re: Vinylová podlaha

28.01.2015 15:40:06 | jancerny1972

Taky preferuji kvalitu za vyšší ceny, ovšem vinylové podlahy jsou vysoce kvalitní a přesto za nízké ceny. Taky bych mohl doporučit vinylové podlahy za výprodejové ceny!, které naleznete na adrese: www.barkotexoutlet.cz Jinak vinylové podlahy patří k povrchům, které jsou levné, snadněji se instalují a udržují a dají se z nich vytvořit krásné designové vzory. Údržba je jednoduchá, dají se skvěle stírat, omývat a péče o ně není náročná. Bát se nemusíte ani saponátů. Není náchylná na množení bakterií a škodlivých mikrobů. Poněkud náročnější oproti koberci či linu je pokládka. Ale i tak je realizace velice jednoduchá a oproti jiným podlahovým krytinám i levná. Do kuchyně bych doporučil např. tkaný vinyl. Jedná se vlastně o klasický vinylový podklad, který je ovšem doplněný a zpevněný další horní vrstvou, tvořenou také vinylem, kde jsou jednotlivá vlákna propletena. Hlavní výhodou podlahy z tkaného vinylu je vyšší nosnost. Tkaný vinyl výtečně tlumí kroky i prostorový hluk, a co víc, netřepí se a jen tak na něm neuklouznete. Tkaný vinyl je nabízený v rolích či ve čtvercích o rozměru 50x50 cm a tloušťce 3 mm. Vinylové podlahy lze velmi jednoduše opravit, zvládne to každý domácí kutil. Poškrábání se obávat nemusíte, vinylové podlahy jsou vůči poškrábání velice odolné (ovšem poškrábat se dá vše). Pro nákup či pokládku vinylové podlahy doporučuji společnost www.barkotex.cz
Odpovědět
Re:

10.02.2016 20:59:37 | Iveta

Hezký den, děkuji za článek. Mám ráda články, které se týkají bydlení. Nyní hledám články o podlahách, takže se mi tenhle hodí! Koukejte třeba ještě na tento článek: http://max.iprima.cz/novinky/pokladka-vinylove-podlahy-snadno-rychle-clanek-se-vztahuje-k-9-dilu. Akorát si říkám, že by bylo škoda takovou podlahu poškrábat. Co radíte proti poškrábání? Co třeba tyto kluzáky: http://www.acomponents.cz/kluzak-samolepici.html? Děkuji za názor.
Odpovědět
Pořizujete si novou podlahu? Můžete jí mít i zadarmo! Zdroj: Pořizujete si novou podlahu? Můžete jí mít i zadarmo!

19.02.2016 20:24:06 | Biki

Soutěžíte rádi? Zúčastněte se naší soutěže na Facebooku. Stačí poslat jedno foto podlahy, kterou plánujete rekonstruovat, a můžete vyhrát podlahovou krytinu dle vlastního výběru. Úkolem soutěžících je nahrát do aplikace fotosoutěže fotografii podlahy, kterou plánujete rekonstruovat. V základním kole budou hlasující hodnotit fotografie kliknutím na pole "Hlasovat". Každý hlasující může hlasovat pouze jednou za den. Pro postup do finálového kola je nutné nasbírat 100 hlasů. Ve finálovém kole vybere zástupce firmy Supellex centrum, s.r.o. fotografie, jejichž autoři budou odměněni věcnými cenami. Soutěžíte o tyto ceny: 1. Podlaha v hodnotě 10.000,- Kč 2. Bona spray mop vibrační - set 3. Bona spray mop 4. Sada čistících prostředků na podlahy dle vlastního výběru v hodnotě 1.000,- Kč 5. Sada čistících prostředků na podlahy dle vlastního výběru v hodnotě 500,- Kč
Odpovědět
Re: Pořizujete si novou podlahu? Můžete jí mít i zadarmo! Zdroj: Pořizujete si novou podlahu? Můžete jí mít i zadarmo!

16.05.2018 12:47:40 | horolezec

Dobrý den,máte s tím vinylem ještě někdo zkušenosti?Rád bych ho dával do celého bytu,ale znám ho jenom ze čtení článků.Je doopravdy tak kvalitní jak se píše?
Odpovědět
Re: Re: Pořizujete si novou podlahu? Můžete jí mít i zadarmo! Zdroj: Pořizujete si novou podlahu? Můžete jí mít i zadarmo!

18.05.2018 11:01:20 | stavitel

Máme doma vinyl už několik let a je to vážně kvalita.Pěkné teplá a odolná podlaha.Jsme moc spokojeni.Máme jej od Fatry.
Odpovědět
Re: Re: Re: Pořizujete si novou podlahu? Můžete jí mít i zadarmo! Zdroj: Pořizujete si novou podlahu? Můžete jí mít i zadarmo!

21.05.2018 12:39:47 | horolezec

Díval jsem se na jejich stránky a už jsem domluvenej,že mi to příjdou položit.
Odpovědět
Re:

09.07.2018 14:48:36 | Kohn

(^)(^)(^) Určitě si připlatit a mít kvalitní podlahu. Máme vinyl cca 3 roky a pořád je hezká a vypadá jako nová :) Podlahu jsme tenkrát objednávali z [^][^][^] https://www.floorwood.cz/podlahy/vinylove/ [^][^][^]
Odpovědět
Reklama
Reklama