affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Garážová vrata - Okna a dveře diskuze

Garážová vrata

Nový příspěvek
Kruzik.cz

03.03.2019 15:00:40 | Radek Noisl

U mě vyhrála firma https://www.kruzik.cz/. Nechal jsem udělat více nabídek od dalších českých firem. Kružík nebyl nejlevnější, ale rozhodně předčil konkurenci díky svému jednání. Byli ochotní, na jakékoliv moje přání se dívali tak jako by jim to dělalo radost a ne jako jinde, kde mi třeba řekli, ale pane takhle to nefunguje. Samotný projekt výroba a montáž proběhla velmi rychle a mám pocit že i kvalitně. Žádné profuky, či díry atd. Takže doporučuji firmu https://www.kruzik.cz/
Odpovědět
Re:

14.04.2019 15:47:56 | Marek K.

I já byl spokojený s touto firmou. Co bych však velmi rád dodal, tak doporučuji si nechat udělat vrata i s tím jejich unikátním potiskem DURA PRINT. Výsledek je parádní a zdá se, že mnohem odolnější, než klasická folie. Doporučuji.
Odpovědět

29.01.2016 22:11:41 | Janča

Chtěli bychom pořídit motorizovaná garážová vrata. Od jaké firmy myslíte, že je nejlepší si je objednat? Prosím o rady vás, co taková vrata máte. Děkuji
Odpovědět
Re:

05.09.2017 11:03:06 |

Ahoj, taky sháníme spolehlivého dodavatele na garážová vrata a vůbec nevím, kde si nechat udělat cenovou nabídku, Docela na to spěcháme.
Odpovědět
Re:

05.09.2017 11:07:17 | Jaja.pol

Ahoj, taky sháníme spolehlivého dodavatele na garážová vrata a vůbec nevím, kde si nechat udělat cenovou nabídku, Docela na to spěcháme.
Odpovědět
Re: Re:

05.09.2017 11:17:44 |

Ahoj, my si teď nechávali dělat sekční garážový vrata a máme na ně 11 let záruku. Vše bylo vyřízeno docela rychle a překvapila mě i ochota a rychlost jednání.
Odpovědět
Re: Re: Re:

05.09.2017 11:19:27 | Jaja.pol

A kde ste si je nechávali prosím tě dělat?
Odpovědět
Re: Re: Re: Re:

05.09.2017 11:21:33 | Petr Horák

Mrkni na www.kruzik.cz zajdi si na pobočku, určitě ti tam moc rádi poradí a vystaví cenovou nabídku.
Odpovědět
Re:

14.04.2019 15:51:10 | Marek K.

Nejlepší cestu jak kontaktovat tuto firmu, je: https://www.kruzik.cz/kontakty/ 1. Skrze online formulář na stránkách. 2. Nebo na bezplatné lince 800 100 231
Odpovědět

05.09.2017 11:24:58 | Samm

Já ti můžu za nás taky doporučit Kružíka. Vrata máme už pár let a zatím nebyl žádný problém.
Odpovědět
Re:

10.10.2017 21:46:03 | Luděk

Dobrý den, my máme dveře i vrata na garáž od Lomaxu - https://www.lomax.cz. Jsem spokojený jak s provedením, tak i celkově s přístupem a realizací. Dnes bych se rozhodl stejně
Odpovědět
Re:

02.02.2018 13:14:24 | ivannavratil386

Ahoj. Pokud vám to ještě pomůže, tak já mohu doporučit http://www.vrata-frami.cz/ Někdy před rokem a půl jsem si od nich nechal dělat sekční vrata a jsem s nimi naprosto spokojený. Zatím jsem s nimi neměl sebemenší problém. Rozhodně doporučuji. :)
Odpovědět
Re:

12.04.2018 14:19:40 | pitr66

Já můžu doporučit vrata Kružík. Firma operuje na celé ČR, kvalitní. rychlé dodání, což pro nás bylo důležité (2 týdny od objednání). Ceny nejsou nejlevnější na trhu, ale myslím že odpovídá kvalitě. (^)
Odpovědět

19.10.2018 06:55:04 | František

Kruzik.cz je opravdu schopen dodat vrata do 2 týdnů, samozřejmě v případě nějakého speciálního přání to může trvat déle, ale normální doba je opravdu 2-3 týdny. Konkurence začíná na měsíc +
Odpovědět
Re:

12.04.2018 14:22:29 | pitr66

Haha, koukám že už někdo Kružíka taky doporučoval...alespoň vidíte, že nekecám :D
Odpovědět
Re:

24.03.2019 15:02:19 | Kruzik.cz

To rozhodně nebudeš sám. Kruzik.cz je u nás docela známá firma a i já znám několik majitelů vrat od nich osobně. Nejlepší recenze je vždycky jít se podívat na nějaký reálný příklad již hotových vrat. Vlastní zkušenost a to že si to člověk může "osahat" je podle mě jedna z nejhlavnějších věcí.
Odpovědět
Re:

12.04.2018 14:22:52 | pitr66

Haha, koukám že už někdo Kružíka taky doporučoval...alespoň vidíte, že nekecám :D
Odpovědět
Re:

14.05.2018 10:04:42 | Linda

Manžel po několika cenových nabídkách zvolil firmu Kružík. Máme vrata už skoro 10 let a bez jediné poruchy či nějakého problému. Co se týče pojezdu, si nedokážu představit vrata bez něho, takže za mě určitě motor.
Odpovědět

03.03.2019 15:15:35 | Radek Noisl

To znamená že máte vrata posuvná, to mě docela zajímá. Já volil klasická sekční, a mám pocit, že je to lepší než právě ty posuvná. Přeci jen, mám vysoký strop, tak mi to při otvírání nic nezábírá. Zase ale ty posuvný se dají otevřít jen z části a projít... No nevím. Akorát se zeptám, když jste si nechávali dělat vrata od firmy kruzik.cz a já teda taky, byl nějaký velký cenový rozdíl oproti těm sekčním? Děkuji
Odpovědět
Re:

19.10.2018 06:52:12 | František

Rozhodně doporučuji si nechat udělat nabídky od více výrobců. Pokud chcete kvalitu a rychlost, a nevadí Vám, že zaplatíte o pár 100 korun více, pak doporučuji taky https://www.kruzik.cz/. Ten je podle mě u nás nejlepší...
Odpovědět

02.12.2018 16:20:02 | Ladislav P.

Tomuhle jsem nevěřil, ale jelikož jsem níže psal, že tato firma jako jediní byla schopná splnit moje požadavky, už tou věřím.
Odpovědět
Re:

24.04.2019 19:21:27 | Libor Chmela

U kružíka je výhoda, že na míru myslí opravdu na míru. Výběrem ze tří variant jak to mají jiné firmy nepovažuji za vrata na míru :). Nicméně co vím, za kvalitu se platí, a kružík tak rozhodně není nejlevnější firma u nás... Za kvalitu, rychlost a vrata opravdu na míru se hold platí...
Odpovědět
Re:

02.12.2018 16:17:53 | Ladislav P.

Bohužel patřím mezi ty co mají snad všechno naprosto atypický... Zkoušel jsem více firem, ale jedna jediná firma mi byla schopna splnit moje přání. A překvapení bylo, že firma byla téměř nejdražší. Nicméně jako jediná schopná, takže já mohu akorát doporučit firmu www.kruzik.cz.
Odpovědět

24.01.2019 13:56:11 | František

Alespoň je vidět, že i dnes, když někdo řekne, že dělá na míru tak to tak prostě je :)
Odpovědět
Re:

14.04.2019 16:06:09 | Marek K.

I kruzik.cz má limity, ale jsou posunuty někam mnohem dále oproti konkurenci. Ale je pravda, že jsem se setkal s jednou firmou (ne na vrata) kde přesně na míru, znamenalo, přesně takto nebo takto, nijak jinak. To jsou dvě možnosti, a tak mi nepřipadá, že by mohli vykládat přesně na míru. A jsem rád, že kružík to spojení používá oprávněně :)
Odpovědět
Re:

14.04.2019 16:09:07 | Marek K.

I kruzik.cz má limity, ale jsou posunuty někam mnohem dále oproti konkurenci. Ale je pravda, že jsem se setkal s jednou firmou (ne na vrata) kde přesně na míru, znamenalo, přesně takto nebo takto, nijak jinak. To jsou dvě možnosti, a tak mi nepřipadá, že by mohli vykládat přesně na míru. A jsem rád, že kružík to spojení používá oprávněně :)
Odpovědět
Re:

03.02.2019 13:29:46 | Kolomazník

Ahoj. Toto dilema jsem řešil asi 8 let zpátky. Firem, které u nás vyrábí a montují garážová vrata jsou mraky. Tehdy jsem si nechával udělat celkem 6 nabídek od různých firem. Řešil jsem hlavně cenu ve srovnání s kvalitou a recenzí firem. Nejlépe mi vyšel kruzik.cz. Takže s většinou příspěvků s pozitivními ohlasi na tuto firmu souhlasím. Za těch 8 let neeviduji žádný problém.
Odpovědět
Re:

24.02.2016 23:09:50 | Marika11

My máme vrata s pohonem Somfy a jsme spokojení, jsou naprosto bezproblémová a bezpečná…
Odpovědět

02.07.2016 18:44:36 | Cpipi

Co to znamená bezproblémová a bezpečná? Vy tam máte od somfy něco navíc nebo?
Odpovědět
Re:

25.02.2016 23:38:00 | Janča

Jejich stránky jsou jenom tyhle www.somfy.cz (našla jsem na googlu). Nemají ještě jiné, kdybych chtěla nějaké přímo vybrat?
Odpovědět

03.02.2019 13:35:00 | Kolomazník

Pohon je rozhodně nedílnou a důležitou součástí každých dálkově ovládaných vrat. Nicméně pokud si vyberete špatnou firmu na výrobu vrat, tak Vás ani ten nejlepší pohon s problému nevytrhne. Rozhodně tedy doporučuji napřed vybrat pořádnou firmu na vrata a nechat si jimi zvolený pohon. Zde pak máte výhodu záručního a pozáručního servisu... Pokud chcete doporučení tak www.kruzik.cz + somfy nebo marantec
Odpovědět
Re:

26.02.2016 19:34:37 | Marika11

Tady http://www.ovladamevrata-brany.cz/ a když budeš chtít vybrat tak tady somfypartners.cz vybereš od koho chceš vrata a oni ti jí dodají s tím pohonem Somfy ;-)
Odpovědět

22.03.2016 19:29:20 | JarekKrpa

My jsme jejich služeb využily a mohu doporučit… Ještě jsme se nesetkaly s problémem.
Odpovědět

02.12.2018 16:24:00 | Ladislav P.

Vůbec jsem nevěděl, že existuje i více výrobců pohonů. Když jsem si nechával dělat projekt od firmy kruzik.cz tak nám dali právě na výběr, a nepřímo doporučili právě tuto značku. Zatím mohu říci, že nemám problém ani s pohonem a ani s ovládáním.
Odpovědět

03.03.2019 15:09:39 | Radek Noisl

To je zajímavé, protože i kruzik nema v nabidce jen jeden pohon, ale myslím, že dva nebo tři. A samozřejmě, že Vám doporučí ten lepší, protože ten lepší většinou v tomto případě znamená dražší. A právě u vrat, ale i třeba i vjezdové brány na dobrém pohonu záleží. Protože když pořídíte nějaký šmejd, bude mít více starostí než užitku.
Odpovědět
Re:

14.04.2019 16:13:03 | Marek K.

Když jsem začínal tak jsem taky nic nevěděl, a když na mě u kružíka vybalili jaký chci pohon, musel jsem se zeptat jestli jich je více? :) Tak mi to pán hezky vysvětlil: POHONY VRAT A BRAN V současné době je na trhu k dostání nepřeberné množství různých pohonů průmyslových vrat, garážových vrat i pohonů bran. Pohony se rozdělují podle toho, pro jaká vrata nebo brány jsou určeny a rovněž podle síly, kterou jsou schopny vyvinout. Naše společnost používá výhradně kvalitní časem prověřené pohony vrat a bran, které prošly dlouhodobým testováním a odpovídají evropským normám. U některých pohonů vrat a bránových pohonů poskytujeme záruku až 5 let.
Odpovědět
Re:

01.03.2016 23:56:11 | Janča

Jo takhle tak to je super děkuju za ochotu
Odpovědět
Re:

29.05.2016 17:29:24 | Anonym…

Jinak právě se somfy se toho dá docela dost vymyslet a to nejen vrata. Nebudu odbíhat od tématu, ale rozhodně je taktéž doporučuji.
Odpovědět

19.10.2018 06:58:55 | František

To opravdu dá, navíc jako přední výrobce pohonů spolupracuje u nás jen s těmi nejlepšími, to je důkaz toho, že kruzik.cz mezi ně patří :)
Odpovědět

02.12.2018 16:27:22 | Ladislav P.

Třeba u rolet nebo žaluzií kdy pohon je nejdražší položkou bych to řešil, ale když už si necháváte dělat větší projekt, třeba jako garážová vrata, tak pohon v řádu tisíců korun je až na druhém místě. Takže pro každý projekt je třeba vybírat a řešit jiné priority. Mě se nicméně spojení kružík a tato značka pohonu osvědčila....
Odpovědět
Re:

14.09.2017 12:51:38 | MarekA

Mám garážové vrata objednány a namontovány od firmy https://www.zaluzie24.eu/garazova-rolovaci-vrata Mohu jedině doporučit. Vstřícní a ochotní. A vrata taky pořád slouží :-D
Odpovědět
Re:

20.09.2017 20:31:07 | Zuzka

My máme vrata s tímhle pohonem www.kruzik.cz/sortiment/pohony-vrat-a-bran/garazove-pohony/marantec.html mámw 5 lwt záruku a tak tichý dojezd.. sme fakt koukali.
Odpovědět

20.09.2017 20:33:53 | Radek

Taky hledáme něco s tichým a měkkým chodem. Tohle ovládání vypadá zajímavě.
Odpovědět

24.09.2017 15:18:48 | Kryštof

Taky máme s pohonem marantec a je opravdu tichoučký. Navíc pokud se v ceste objeví nějaká překážka, zastaví se.
Odpovědět

25.12.2017 21:16:15 | dvorka6

vrata do garáže jsme si nechali udělat u firmy ruzik.cz a bylo to docela rychle a cenovo dostupne. Samozrejmosti je dalkove ovladani.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

13.11.2018 10:40:31 | František

ruzik.cz? To bylo asi myšleno kruzik.cz :). Osobně si myslím, že pohon a dálkové ovládání je dnes již naprosto běžná věc. A jelikož kružík dělá pořádná vrata, asi by se mi ani nechtělo s takovou váhou tahat...
Odpovědět

02.12.2018 16:31:34 | Ladislav P.

Kruzik.cz sekční garážová vrata a pohon somfy. Trošku dražší než ten Váš, ale taktéž naprosto tichoučký a hlavně stabilně funkční. Ještě jsem nenarazil na problém. A to se prý v případě garážových vrat může pohon zasekávat. Ale taky to prý nebývá pohonem, ale montáží samotných vrat, takže asi to udělal kružík dobře :)
Odpovědět

03.02.2019 13:39:45 | Kolomazník

To je zrovna jeden ze dvou, který doporučuji také. Spojení těchto pohonů s kruzikovou kvalitou vrat zaručuje dlouhou a klidnou životnost. Byl jsem svědkem toho, že když se šetří na vratech a jejich montáže, tak i kvalitní pohon se spálí třeba i za rok, a kvůli chybně namontovaným/navrženým vratům se reklamace neuznává...
Odpovědět
Re:

12.01.2018 20:21:19 | Lenka

Mě docela láká, že by se mi otevřely dveře od garáže a nebudu muset vytáhnout nohu z auta.
Odpovědět

18.01.2018 14:27:15 | Drahomír

Nevím jestli to otevírání máte samostatně nebo je součástí nějakého kompletního systému. My jsme nedávno pořizovali Fibaro, to nám kromě otevírání garážových vrat pohlídá spoustu zařízení v domě.
Odpovědět

22.01.2018 16:44:07 | Tamara

Myslím, že kamarádka má také to fibaro, nejsem si jistá, ale pochvaluje si takový systém. Investice to prý rozhodně nebyla zbytečná. Hlídá si svůj dům s manželem před telefon.
Odpovědět

02.12.2018 16:34:34 | Ladislav P.

To už dnes nabízí prakticky jakýkoliv výrobce "chytré" technologie, stejně jako garážová vrata na dálkové bezdrátové otevírání. Tak jak doma tak i v práci prostě člověk zmáčkne čudlík a vrata valí. U nás v práci to má každý kdo má VZV a je to super. Občas si taky zajezdím a využiji to...
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

02.12.2018 16:38:15 | Ladislav P.

Doma to teda nemá, ale v práci právě máme vrata opatřená logem firmy. Prý se na to využila technologie www.duraprint.cz. Jsem se dočetl, že folie na vratech se často loupe, ať už nekvalitní výrobou, nebo díky sluníčku. Tady jsem to zkoušel odloupnout, ale zdá se, že takto potisklé dveře vydrží všechno... Fakt super odolné
Odpovědět
Re:

12.04.2018 14:14:48 | čeněk

Zdravím, rada nad zlato? Jakou máte osvědčenou firmu na vrata do garáže, případně bránu? Internet je plný firem a jak si člověk má vybrat, když neví...? Každý píše že je nejlepší :]]
Odpovědět

18.04.2018 13:38:01 | Kamil

Yes https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/garazova-vrata/ klasika, akorát jsme si nechali udělat polep do zelena máme dům u lesa v přírodě tak aby zapadly a nebyly moc nápadné.
Odpovědět

24.01.2019 14:01:34 | František

Nejenom zde, ale i na mnoha dalších fórech, je hodně diskutovaný https://www.kruzik.cz/. Když se podíváš na jejich stránky, tak tam se dá zjistit prakticky všechno co potřebuješ. Hlavní výhody jsou mnohaletá záruka, kvalita, rychlost, výroba na míru, a hlavně toto: https://www.duraprint.cz/. Není jiná firma u nás, která by nabízela více.
Odpovědět

03.02.2019 13:44:22 | Kolomazník

Psal jsem to i na začátku této diskuze. Firma kruzik.cz je dobrou volbou. Když přeskočíme mnohaletou tradici, rychlost vyráběných vrat (od 2 týdnů), špičkové pohony, širokou základnu partnerů na montáž atd, je třeba hlavně zmínit http://www.duraprint.cz/. Než se rozhodnete třeba i pro někoho jiného, doporučuji si prvně přečíst o možnostech technolohie duraprint.
Odpovědět
Re:

14.05.2018 09:49:06 | Luboš

Rozhoduji se jestli bránu otvírání do V, nebo posuvnou do strany. Místo mám na oboje, ale nevím co je lepší. Jakou máte zkušenost?
Odpovědět

15.05.2018 13:13:20 | Kamil

Za mě bych volil do stran na jeden pohon. Mám to takhle vyřešeno a přišlo mi to nejméně složité. Plus mám vedle branku na stup pro pěší.
Odpovědět

13.11.2018 10:45:15 | František

Pokud máš dost místa tak zvol posuvnou bránu. Zdroj kruzik.cz: Dvoukřídlé brány se používají především u objektů, kde není dostatek prostoru pro umístění posuvné brány. Stejně jako u posuvných je i u křídlových bran dnes již standardem použití bránového pohonu s dálkovým ovládáním a propojení ovládání brány a garážových dveří.
Odpovědět
Re:

24.04.2019 19:25:48 | Libor Chmela

Já bych teda volil dvoukřídlou. Podle mě ty posuvný jsou strašně náchylný na bordel v kolejnici. Stejně pohony, které kruzik.cz nabízí jsou sice asi nejlepší, ale díky všelijakým ochranám se brána prostě neotevře pokud tam napadá nějaký bordel. Ta dvoukřídlá je podle mě odolnější...
Odpovědět
Re:

25.05.2018 09:58:00 | ČÁRA

My si nechali udělat vrata od Kružíka a použili techniku duraprint - vlastní tisk motivu.
Odpovědět

24.01.2019 14:05:19 | František

Duraprint.cz bych jednou větou rozhodně nezabíjel. Opravdu předtím než se rozhodnete pro nějakého výrobce vrat u nás, běžte na stránky duraprintu a přečtěte si o čem to je. A pak zkuste najít u nás něco konkurence schopného nebo alespoň srovnatelného :) Myslím si, že stejně jako já, nenajdete nic :)
Odpovědět
Re:

24.04.2019 19:13:14 | Libor Chmela

Psal jsem i dole, tohle je opravdu unikátní. Máme u nás desítky výrobců vrat, levné, dobré, zkušené atd... Ale nikdo nemá něco takového. V případě, že někdo nemá zájem mít potisknutá vrata, tak je to zbytečné, ale jinak, jedinečná volba.
Odpovědět
Re:

25.05.2018 11:45:27 |

Podívej se na kruzika.cz má dobrý ceny a rychlé dodací lhůty. Montuje celá ČR.
Odpovědět
Re:

27.05.2018 10:50:38 | Rols

Tu bránu bych také volila posuvnou. My máme posuvnou na dálkové ovládání a také garážové vrata na dálkové a nechtěla bych už jinak.
Odpovědět

27.05.2018 22:49:12 | Lukáš

Také posuvná, je to lepší. Hlavně si můžeš otevřít jen kousek. Nemusíš otevírat celou, třeba jen když něco neseš..
Odpovědět

03.03.2019 15:06:03 | Radek Noisl

No hlavní výhoda posuvné bráný, že nezabírá tolik místa před domem jako křídlové. Proto se dává hlavně tam kde není dostatek místa. Jediná něvýhoda, že kolejnice jsou více náchylné na bordel... Nicméně třeba firma kruzik.cz se zabívá i tím, že na bránu a garážová vrata můžete mít jeden ovladač, a tak se dá docílit docela slušného konfortu.
Odpovědět
Re:

21.08.2018 20:19:11 | horolezec

Ahoj už dokončuji garáž,ale nevím jaké mám koupit do ní vrata.
Odpovědět

22.08.2018 09:42:34 | stavitel

Já jsem dával nová vrata www.kruzik.cz a jsem velmi spokojene.Pročetl jsem si od nich několik článků a recenzí a je to vážně kvalitní firma s velice solidním jednáním.
Odpovědět

13.11.2018 10:37:58 | František

Firma kružík má jedinou nevýhodu a to, že není úplně nejlevnější na trhu. Takže pro šetřílky nic moc. Nicméně pro normální lidi jejich kvalita výroby, záruka a možnosti https://www.duraprint.cz/ by měli stačit k tomu, aby pár korun navíc upadlo v zapomnění.
Odpovědět

02.12.2018 16:42:03 | Ladislav P.

To mohu potvrdit. Při mém zadaném projektu byla tato firma jako druhá nejdražší. Nicméně bylo to v řádech stovek korun a hlavně ve finále byli oni jediní kdo byl schopen splnit veškerá má přání. Na druhou stranu mohu pochválit i konkurenci, protože prostě na férovku řekli, tohle dělat neumíme.
Odpovědět
DURA PRINT

24.04.2019 19:09:25 | Libor Chmela

Pokud bych mě přinést něco ohledně garážových vrat, pak bych měl vzpomenou především DURA PRINT. Výrobců vrat je u nás habaděj, ale tohle má fakt jen kruzik.cz. A jestli někdo váhá jen proto, že nabídky na vrata má podobné od více firem, tohle mě být dobrý tahák.
Odpovědět
Reklama
Reklama