Reklama

Porouchaná pračka, nefungující lednička - situace, ve kterých vás zachrání rychlá půjčka - Finance diskuze

Porouchaná pračka, nefungující lednička - situace, ve kterých vás zachrání rychlá půjčka (Finance)

Toto téma se vztahuje k článku Porouchaná pračka, nefungující lednička - situace, ve kterých vás zachrání rychlá půjčka.

Houby zachrání,

5.10.2016 7:55 | autor:  Jarda - 194.228.20.xxx

dostane Vás do maléru, dnes skoro každý prodejce dává spotřebiče na splátky, často bez navýšení, takže není nutno panikařit s nějakou krátkou půjčkou.

Re: Houby zachrání,

27.10.2016 22:15 | autor:  Filip - 162.247.72.xxx

Krátkodobé půjčky jso fajn a na místě když potřebujete peníze a nemůžete jinak.Ale já momentálně sháním kde si vyřídit hypotéku,máte někdo např.zkušenost s vyřízením hypotéky u Coloseumreality?

Re: Re: Houby zachrání,

7.11.2016 22:34 | autor:  Michael - 106.186.28.xxx

Nebral jsem si hypotéku u reality Coloseum,ale mám snimi zkušenost jelikož jsem se na ně obrátil při prodeji nemovitosti a já byl velmi spokojen s jejich prací. Skoro o nic jsem se nestaral, a o všem mne makléřka informovala

Re: Re: Houby zachrání,

14.11.2016 13:43 | autor:  Josef - 185.38.14.xxx

Bral jsem si u Coloseum hypotéku, na pobočce mi udělali nejdříve srovnání hypoték zadarmo, a pak mi i vyřídili hypotéku a pomohli najít bydlení.

Re: Re: Re: Houby zachrání,

24.11.2016 12:58 | autor:  Míša - 185.11.180.xxx

Taky jsem si u nich brala hypotéku a s tím jak to u Coloseum propočítali jsem byla moc spokojená.

Re:

30.9.2018 15:30 | autor:  horolezec

Nedávno se mi zrovna přihodilo,že se mi porouchala pračka i lednice skoro najednou. Jenže na účtě jsem neměl dostatek financí navíc,tak jsem sáhl po rychloúvěru od Modré pyramidy. Doporučil mi ho můj finanční poradce, říkal,že je na trhu nejlevnější.

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii