Kuchyňské studio versus obchod - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.


Kuchyňské studio versus obchod (Ostatní)

Kuchyňské studio versus obchod

1.1.2007 22:30 | autor:  Jana -

Ahoj, chystám se zařizovat kuchyň a chtěla bych se s vámi poradit jaké máte zkušenosti s kuchyňskými centry a jejich projekty. Pořád nevím, jestli to není příliš drahý luxus, eventuelně nakolik taková spolupráce s kuchyňským studiem (od prvniho plánu az po realizaci) přijde.

Priznám se, že jsem v téhle oblasti trošku jako Alenka v říši divů, takže velmi ocením vaše zkušenosti.
Uvítám i typy na kvalitní kuchyňská centra z Brna a okolí.

Děkuju.

Re: Kuchyňské studio versus obchod

18.1.2007 18:52 | autor:  fifik -

Dobré kuchyňské studio udělá nezávazný projekt bezplatně.Jinak jsem se setkala i s částkou 600 kč.A výsledek je úplně stejný,jako ten zdarma.Nenech se natáhnout.

Re: Kuchyňské studio versus obchod

8.2.2007 9:22 | autor:  Lucka -

Nám právě kuchyni dokončili, realizovala ji firma Gorenje, od prvního návrhu až po montáž a dodatečné úpravy. Spokojeni jsme zatím maximálně, na prodejně byli moc vstřícní a návrh byl zdarma a že s ním teda práce měli až až, protože jsme si furt něco vymýšleli a měnili :-))

Re: Kuchyňské studio versus obchod

22.2.2007 14:04 | autor:  Svatava -

Někde už jsem zmínila,že máme kuchyň od SÝKORY,návrh byl opravdu bezplatný,paní maximálně vstřícná,protože taky jsme si navymýšleli...(pračka ve skříni,atd) a teď konečná fáze.Protože jsme si návrh chtěli vzít sebou domů naúčtovali nám 2.000,- v případě,že se rozhodneme pro jejich výrobek,bude částka odečtena z celkové faktury.Tak se i stalo.Byli jsme už rozhodnuti,že kuchyň chceme.Takže jsme si návrh nechali vytisknout i zaslat mailemKuchyň užívám třetím rokem a jsem nadmíru spokojená!

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii