bydlení v podkroví - soutěž - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.


bydlení v podkroví - soutěž (Bydlení čtenářů)

Jak zařídit podkrovní část domu.

24.4.2007 21:58 | autor:  m.andel

Věřím, že tuto otázku si položila už většina čtenářů tohoto diskusního fóra. I naše rodina hledá inspiraci pro zařízení svého nového domu, jehož horní patro je celé podkrovní budí to v nás spoustu otázek.. Měla by zde být koupelna, dva dětské pokoje a dvě pracovny a samozřejmě ložnice. Jako každá mladá rodina nemáme zrovna mnoho financí, ale přesto bychom rádi náš nový domeček zařídili, pěkně, vkusně, ale hlavně účelně. Mnohokrát už jsme se zamýšleli nad tím, jak vyřešit prostor, který nám náš nový byt poskytuje, jak do toho. Uvítám jakékoliv fotky a i jinou inspiraci od Vás. Vlastně, když se to vezme kolem a kolem je třeba vybudovat ještě mnoho věcí. Příkladem je zahrada, terasa, a ještě vlastně spusta jiného prostoru, kterou nám dům poskytuje. Díky za inspiraci, která jistě nebude užitečná jen nám, ale najde se tu určitě mnoho zájemců fóra o toto téma.
Tak snad jen přání, aby tato diskuse přinesla mnoho inspirace všem, kdož jsem zavítá.
Dík

Re: Jak zařídit podkrovní část domu.

25.4.2007 9:58 | autor:  Andreas -

Nemáte nějakou fotku, jak to vypadá teď? Jinak doporučuji nechat si dřevěné trámy (pokud tam nejsou, tak klidně i falešné). Ale záleží na tom, jaký styl preferujete

Re: Re: Jak zařídit podkrovní část domu.

26.4.2007 18:03 | autor:  Marta -

to vypada docela romanticky......a stylově

Re: Re: Jak zařídit podkrovní část domu.

27.4.2007 21:27 | autor:  m.andel

nádherná místnost plná krásného a voňavého dřeva s přepychovým krbem, který by se mi moc líbil, ale bohužel v našem bydlení nebyl vyřešen tak si snad tento hendikept vynahradím alespoň na zahradě.

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii