Šikovní pomocníci v kuchyni - Bílé zboží diskuze


Šikovní pomocníci v kuchyni (Bílé zboží)

Toto téma se vztahuje k článku Šikovní pomocníci v kuchyni.

bez názvu

15.1.2008 18:35 | autor:  Peťule -

Pečete v troubě nebo v remosce? Právě se rozhoduji, jestli si mám koupit novou troubu nebo zkusit remosku. Co myslíte? Co bude lepší?

Re:

25.1.2008 21:10 | autor:  Helena -

No já jsem si nedavno remosku koupila a jsem s ní velice spokojená. Asi záleží na tom, kolik je vás v rodině. Pokud kolem pěti a více, tak asi bude lepší ta trouba....

chnapky

27.2.2008 11:47 | autor:  _magda -

Chňapky co se dostanou běžně jsou většinou na nic. Spálíte se stejně, jsou krátké, takže při vytahování z trouby si spálíte zápěstí a jěště klidně začnou hořet. Objednala jsem si profi chňapku z <a href="http://www.e-safetyshop.eu/"> . Za obvyklou cenu dostanete certifikovanou prodlouženou chňapku s teflonovou tkaninou a tepelně dobře izolovanou..s ní je radost dělat a cítíte se bezpečně jako v kosmických rukavicích.

protiskluzove pasky

27.2.2008 11:48 | autor:  _magda -

Našla jsem velmi užitečnou věcičku. Již několikrát jsem uklouzla v kuchyni na kachlích Objednala jsem si za pár korun protiskluzové pásky na <a href="http://www.e-safetyshop.eu/"> ( prodávají se tam taky bezpečnostní tabulky a svítící fólie). Super drží i ve vlhku a rozhodně neklouznete.

urazy v kuchyni

27.2.2008 11:49 | autor:  vojta -

Není od věci mít v kuchyni po ruce speciální chladivý a hojivý obvaz na spáleniny. No, kolikrát se nám to stalo. Následky pak jsou mnohem menší a taky to tak nebolí. Mají to na <a href="http://www.e-safetyshop.eu/"> za 60 Kč a taky různé bezpečnostní věci do kuchyně, lékárničky, profi chňapky, protiskluzové pásky, bezpečnostní značení

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii