affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Kuchyně na míru??? - Kuchyně diskuze

Kuchyně na míru???

Nový příspěvek
Kuchyně na míru???

24.02.2009 19:50:22 | Lola.x

Potřebovala bych radu někoho, kdo má již se zabydlováním zkušenosti. Chceme si pořídit kuchyň na míru, zároveň ale neutratit veškeré úspory. Bylo by lepší nechat si tuto kuchyň vyrobit od nějakého soukromého truhláře, nebo se obrátit na kuchynské studio? Jaké jsou výhody a nevýhody? A která varianta vyjde cenově výhodněji? děkuji za názory
Odpovědět
Re: Kuchyně na míru???

07.03.2009 15:29:54 | Losdel

Pokud nechcete zešedivět, nenavštěvujte kuchyňské studio Sykora. "Obyčejný" (neznačkový) truhlář vám nabídne v podstatě tu samou kvalitu, jenže za 50-70% ceny značkového studia. S kvalitou Sykora jsme byli celkem spokojeni, ale zase nic ohromujícího to nebylo. Jak říkám - použitý materiál už dnes používá spousta "obyčejných" truhlářství. Horší je to ale s montáží. To je něco, co Sykora absolutně nezvládá. Výsledný efekt: děs a hrůza. Když jsem to chtěl reklamovat přímo u Sykory, vykrucovali se, že bude lepší se dohodnout na nějaké slevě přímo se smluvním prodejcem, u kterého jsme to objednávali, že opravovat to nemá smysl - výsledek by pak mohl být ještě horší - a oni stejně nemají žádné montéry, které by poslali. Když jsem do Sykory volal potřetí, už si na reklamačním oddělení zapamatovali moje číslo a přestali to brát. Tak jsem po určité době zkusil fintu: zavolal jsem v rozmezí 1 hodiny asi 3x - nevzali to. Hned potom jsem zavolal z jiného čísla - vzalli to. Pokud by kuchyně od Sykory měla být opravdu "na míru", byla by nejspíš dražší než Porsche. Mají několik standardních rozměrů. Všechno ostatní je atyp, čili 50% navrch. Naše volba padla na Sykoru a dodnes nás to mrzí a ještě dlouho mrzet bude. Je to samozřejmě o zkušenosti. Chybama se člověk učí, ale nesmí je opakovat. Nedělejte prosím stejnou chybu, jakou jsem udělal já.
Odpovědět
Re: Re: Kuchyně na míru???

17.05.2010 12:11:49 | 7758245561

Milý pane, to co tady píšete jsou samé nesmysly. Je třeba zamyslet se nad tím, že každé kuchyňské studio Sykora má jiného majitele, který je za svůj návrh a následnou montáž zodpovědný, proto nelze házet všechny Sykory do jednoho pytle!! My jsme a byli jsme maximálně spokojeni s návrhem, montáží, přístupem apod.. Není vůbec pravda, že mají málo typizovaných skříní, těch je nepřeberné množství a je to jen na tom kdo navrhuje, kolik musí použít nakonec atypů. Ono to taky totiž často záleží na tom jak si kdo zbytečně vymýšlí... A co se týče srovnání se stolařem nebo jinými pochybnými značkami...NEBE A DUDY!!! Nelze srovnávat ceny nesrovnatelných výrobků. Pokud chcete mít dobrou kuchyň se skvělým přístupem, udělejte to jako já..jděte do Sýkory, my byli ve Frýdku-Místku a když bychom potřebovali novou kuchyň, což už snad ani nebude potřeba, škli bychom tam znovu. Pokud jste měli problém s reklamací, tak za to může majitel onoho studia kde jste byl, rozhodně ne kuchyně Sykora!!
Odpovědět
Re: Re: Re: Kuchyně na míru???

12.03.2013 17:29:52 | karenina

My jsme zvolili po vypsání sloupečků pro a proti firmu na výrobu kuchyní, která nám byla doporučena kamarádkou( kuchyne.woodpartner.cz) a nemůžeme si ji vynachválit. Díky bohu jsme ani nemuseli klesnout pod hodnotu našich úspor:) Byli milí, úslužní a velice dobře se s nimi jednalo. Jednání s jedním člověkem bych se bála. Mám raději, když mohu věci srovnávat:)
Odpovědět

07.06.2010 20:34:29 | Martin M

To jsem se zasmál :)), asi omylem jste si objednal kuchyň od lokálního prodejce značkové kuchyně Sýkora. Samozřejmě, že se dnes kuchyně vyrábějí sériově, jinak by se to asi nevyplatilo. Je Absurdní reklamovat montáž u výrobce, ten nenese za neodbornou montáž zodpovědnost! Za vaší kuchyň zodpovídá projektant a montážníci. Za výrobek výrobce. Takže doufám, že se prodejce částečně svou chybu snažil napravit, i když věřím, že za provedení projektu má zodpovědnost částečně i objednavatel. Takže než začnete házet špínu kolem sebe, tak si zjistěte kdo za to vlastně může!!!(_) S pozdravem Martin M
Odpovědět

30.03.2012 11:13:43 | Tom

A to je právě ten důvod proč bych si NIKDY neobjednal kuchyn nebo cokoliv jineho a namontoval to nekdo druhy, protože pak dochází k těmto problémům. A proto pokud vám to nevyrábí jedna a tá sama firma tak bych se takové věci obloukem vyhnul - a bohužel to dělají často ti velkovýrobci, kteří vám an ineřeknou, že cena je bezmontáže a na netu často píšou cenu bm že je taková, ale už nenapíšou, že to platí jen pro spodek kuchyně prostě dle mého názoru klamou zákazníky ikdyž asi legálně atp.B)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Kuchyně na míru???

01.03.2018 21:07:36 | petulka

Kuchyni doporucuji jen na miru, manzelka ji dostala a je strasne spokojena
Odpovědět

22.11.2012 20:02:29 |

Plně souhlasím.Bohužel pozdě.Taky jsme zvolili Sykoru (Frýdek-Místek),výsledek hrozný,kuchyň nám dávají dohromady už třetí měsíc.U stolaře bychom zaplatili polovinu a výsledek by byl lepší!
Odpovědět

09.04.2009 21:19:43 |

Doporučuji firmu Kuchyně Dušek, moderní kuchyně za velmi dostupné ceny. Návrh kuchyně a montáž zdarma. Více info na www.kuchynedusek.cz
Odpovědět

11.03.2010 22:23:59 | radek

dostupnou cenu? Je to za cenu odpovídající Slovenskému sektoru podprůměrné kvality. Kvalitní kuchyň bude mít cenu kvalitní kuchyně a luxusní plně vybavená bude mít asi cenu luxusní a plně vybavené. A je některá z nich levná nebo drahá? No nejméně výhodný bude asi právě ten decodom - kolikrát si ho asi budete muset koupit - 3x? - a to není jen kupní cena, jde o to že se něco x krát vyrábí , vozí + starosti a čas ecologisti!
Odpovědět

18.03.2010 19:43:02 |

Kuchyně Dušek z Prosenic - www.kuchynedusek.cz vyrábějí vlastní kuchyně, tedy kompletně na míru, dnes jsem to telefonicky ověřovala. Sklady Dušek je jiná firma, tam prodávají kuchyně sektorové typu ze Slovenska.
Odpovědět

27.12.2017 22:19:13 | renata

my mame kuchyni na miru ze sconta a je super.. je videt jejich nemecka kvalita a preciznost
Odpovědět

28.03.2012 08:50:29 |

Bohužel firmu Kuchyně Dušek doporučit rozhodně nemůžu. Ze začátku sice vše vypadalo krásně a nová kuchyň byla pěkná, po čase se ale rozbil výsuv u skříně a později i otevírání další skříně. Reklamovat kuchyni není možné, pan Dušek reklamaci (prokazatelně doručenou!) jednoduše ignoroval, na smluvenou schůzku se nedostavil a žádná oprava se nekonala. Už bych si od něj nikdy nic nekoupila a varuju před tím i ostatní.
Odpovědět

22.05.2012 09:51:13 | petrsailor

Přidávám se k negativní zkušenosti. Kuchyň objednaná u pana Duška v červenci 2011, doteď není komplet dodaná, ač zaplacená. Bohužel.
Odpovědět

26.05.2012 10:27:14 | Jitka

Pán či paní je zjevně od konkurence, neboť zaspamovala fóra najednou na víc místech stejným odkazem. Spamovat je neslušné, hanit konkurenci navíc neetické. Skoro je škoda, že jsme reklamní odkaz museli odstranit a lidé neuvidí, která že konkurence Kuchyní Dušek je takto zoufalá.
Odpovědět

24.05.2012 22:37:20 | janadlouha

Kuchyně Dušek mohu pouze doporučit. Kuchyň používáme již tři roky, vše funguje výborně. Pouze mi syn odřel úchytku, zkusila jsem ji reklamovat. Pan Dušek mi ji přivezl do týdne, super přístup.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Kuchyně na míru???

23.08.2013 20:42:22 | Vašek

Ano pane Dušek, opravdu jste nejlepší............
Odpovědět

31.07.2013 17:50:47 |

Ani já bych Kuchyně Dušek nedoporučila.Ze začátku vše probíhá super,komunikace rychlá,cenová nabídka je sice trošku nižší než ve studiu, ale ujde, hned se vše řeší,ale tím to hasne.Po zaměření komunikace hoooodně vázne.Ani po měsíci a půl od zaměření jsme neměli v ruce smlouvu,nic.Toto jsme 3x urgovali, zase nic. Pokaždé bylo slíbeno,že nám to HNED (což znamenalo dle pana Duška třeba 2t.do další urgence!)pošlou.Vzhledem k tomu, že jsme na začátku byli upozorněni,že výroba trvá 6týdnů a měsíc před montáží jsme stále neměli smlouvu a nic v ruce, silně pochybuji o tom, že by to klaplo.Nedovedu si představit, jak pak probíhá případná reklamace. Zřejmě má pan Dušek plno lepších zakázek a nevadí, když sem tam nějaká vypadne. Takže jsme to zrušili a našli si jiného truhláře.Opravdu se raději obraťte na někoho jiného.Nestojí to za to.
Odpovědět

29.10.2013 14:37:36 | Lenka H.

Dobrý den, mohli byste mi prosím říct o kterém Duškovi tu mluvíte? O tom z Prosenic nebo z Brandýsa? Díky L.
Odpovědět

28.01.2018 20:24:51 | adela

AHoj, urcite bych doporucila kuchyni na miru, je to lepsi jak normalni nejaka tuctovka. clovek kdyz vi rozmery a vsechno tak urcite 100% volba na miru
Odpovědět

23.08.2013 19:19:55 |

Mame doma kuchyně Dušek, sestraa ma od nich již druhou. Kuchyně jsou opravdu cenově dostupné, celkem pěkné, ale po pár letech klesají dvířka a prověšují se skříňky. Montáž je v ceně, ale hodně záleží na tom, kdo kuchyň montuje. U nás to docela pokazili. Největší problém vidím v přístupu majitele k reklamacím. Sestra dvakrát nedostala všechny díly a ač to reklamovala hned (v krabicích se dost špatně pozná, zda je to všechno), ani jednou nebyla reklamace přijata a musela si díly zaplatit dvojmo. Podruhé si koupila kuchyň od Duška jen z důvodu ceny a čekala na zaplacenou lkuchyň třikrát déle než bylo ve smlouvě a bez vysvětlení. Nakonec dostala část kuchyně v úplně jiné barvě a s tím, že se stejně již nevyrábí.
Odpovědět

23.08.2013 20:43:34 | Vašek

No to je panečku firma, no nekupte to...........za ty prachy :-)
Odpovědět

28.11.2017 09:52:54 | jana

My koupili s manzelem do noveho bytecku kuchyni na miru ze sconta konecne se mi splnil sen a jsem moc spokojena
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kuchyně na míru???

31.12.2017 12:32:08 | martina

ve scontu sezenes perfektni veci. kor ted, tam jsou slevy jako blazen my dnes jedeme pro postel vcetne matrace
Odpovědět

11.03.2010 22:12:06 | milada

doporučuji němce nějaká střední třída odpovídá u nás té luxusnější navíc ceny (jako u všeho zboží) nižší než u českých výrobců a vysoká kvalita bude samozřejmostí
Odpovědět

24.03.2010 19:37:59 | re

milá paní, znám německé kuchyně velmi dobře a to co tady říkáte opravdu není pravda. Projděte si kuch.studia třeba v Praze na Vinohradské,máte tam pohromadě asi 10-14 různých značek(české,německé, italské,slovinskou) 4 jsou tam tuším německé a napište sem pak pravdu jak Vám to vyšlo;)))
Odpovědět

02.04.2018 20:44:19 | Alice

kuchyni jedine na miru, clovek vi co jak si dela a na co vsechno bude pouzivat
Odpovědět

17.03.2010 18:58:31 |

www.inhol.cz/ truhlářství mrkněte Iva
Odpovědět

22.01.2018 22:57:43 | michaela

ja si celou kuchyni komplet nechala udelat na miru, podle me je to nejlepsi reseni a hlavne cenove dobra vec. ve scontu mi navrhli presne takovou jako jsem chtela a jsem velmi nadsena
Odpovědět

24.03.2010 15:49:49 |

Z vlastni zkušenosti bych dnes volila kuch. studio. Já vloni zvolila soukr. firmu Artic Marek Jelínek a byla to chyba. Do podepsání smlouvy velice ochotný, snaživý pán, po podpisu smlouvy protahování termínu montáže. Poté následná montáž trvala 14 dní, sliboval 3-5 dnů, ale vždy něco chybělo, nebo se ruzně slepovalo a nalepovalo, nebot to bylo špatně změřeno.Montážník špatně namontoval úchyt a reklamace podaná vloni v březnu byla vyřešena letos v únoru. Pán nebral telefony, nepřijížděl na schůzky a vždy měl nějakou výmluvu(právě se to vyrábí, já zapomněl, porod, Velikonoce, prázdniny...), anebo mne odbýval slovy "no, tak je ten úchyt jinak..." Za chybu zaviněnou jeho zamestnancem jsem byla trestána já a bylo mi to vytýkáno.Nakonec jsem se musela obrátit na SOS linku, poté napsat dopis, že odstupuji od smlouvy a pak se reklamace teprve vyřídila. Takže já bych dnes volila kuch. studio, i když vím, že by problémy byly taky, ale je to pořád lepší a jistejší, než nějaký pan "soukromník", který se nestyděl mi do telefonu říct, když jsem mu vytýkala, že na to kašle, nebere telefony, toto: "Taky byste se už nemusela dovolat nikdy, kdybych skončil činnost." Dnes mne mrzí, že jsem mu dala vydělat.Poté jsem potřebovala vestavěnou skřín a po této zkušenosti jsem zvolila renomovanou firmu, zaplatila asi více než u nějakého pana truhláře, ale byla jsem max. spokojená. Sice se chybička také vloudila, ale vada byla odstraněna do týdne.
Odpovědět

09.05.2010 14:23:37 | Lenka

Pokud jde o konkrétní zkušenosti, nedoporučuji kuchyně Sykora. Mají problémy snad úplně se vším, hlavně jim to po namontování nikde nesedí. Tu jim to přesahuje, onde je to zase kratší, občas se spletou a pošlou jiný rozměr. Zkrátka banda amatérů s moc špatnými výsledky. S jinými studii zkušenost nemám. Všem nespokojencům, kteří se cítili být po zaplacení zanedbáváni, kterým prodejce, kuchyňské studio či řemeslník, přestali po zaplacení brát telefony, neměli se k vyřízení nedodělků, reklamací apod. doporučuji, aby si napříště při sepisování smlouvy vyjednali lepší podmínky, stáli si za svým a nepřistupovali na to, co jim protistrana vnutí. Rozhodující je, jakou část celkové částky jste zaplatili při dodání zboží. Pokud splátka při dodání zboží spolu se zálohou při podpisu smlouvy představuje aspoň 90 % celkové ceny, můžete si být jistí, že už je moc zajímat nebudete. V nejhorším případě těch 10 % oželí. Ideální případ by mohl vypadat třeba takto: celková cena včetně montáže 200.000 Kč - nedávat víc jak 30 % jako zálohu při podpisu smlouvy a nedávat víc jak dalších 40 % při dodání zboží na místo instalace. 60.000,- dostanou hned při podpisu smlouvy a dalších 80.000,- při dodání zboží. Těch zbývajících 60.000,-, které dostanou až při předání díla, jim bude stát za to, aby to dílo bylo skutečně v pořádku, protože jinak by taky ten zbytek vidět vůbec nemuseli. Pokud nebude dodavatel ochotný na podobný model přistoupit, je to jasný signál, že něco nehraje.
Odpovědět

21.05.2010 07:29:16 |

tak takové zkušenosti ti nezávidím, s manželkou jsme se rozhodli pro Kuchyně Dušek - www.kuchynedusek.cz a udělali jsem dobře, návrh nám udělal pan Dušek osobně a to v neděli v děvět ráno (přes týden jsme plně vytíženi). Vše jsme doladili, kuchyň nám předali minulí pátek. Vše bylo v naprostém pořádku, co jsme chtěli doladit to nám montážníci ochotně doladili. Prostě profesionální práce. A cena, to je na tom to nejlepší 78 000,- ( tvar do účka 8,5 bm). Sice jsme museli čekat 6týdnů,ale vyplatilo se.
Odpovědět

27.02.2018 20:33:46 | otakar

My meli kuchyni na miru celkem vcas, ve scontu jsme vsechno probrali dostalo se nam neskutecny mnozstvi rad. a kuchyn je krasna a hlavne kvalitni
Odpovědět

21.03.2012 12:21:05 |

No to je trochu naivne si mysliet, ze to takto moze fungovat. Samozrejme je to skor nahoda, ze narazite na serizne studio a tiez super monterou. Tie je pravda, ze ak by zakaznik doplacal 30% az po namontovani, tak to by krachovali kuchynske studia. Pretoze nic v zlom, ale ludia su prespekulovany a velmi radi neplatia ked nemusia. Casto krat som sa stretol, ze zakaznik si veci len a len vymysla, aby nemusel platit. To sa potom vlecie tak dva roky, kym tie peniaze od neho dostanete. Inak mam typ na jedno zacinajuce, ale na druhej plne profesionalne studio. Robia sice, ako by som povedal, luxusne kuchyne, cena je tiez luxusna, ale na druhej strane, taky produkt tu nema nikto. www.britskekuchyne.cz
Odpovědět

04.07.2013 14:57:54 | 77

asi jste narazil na špatné studio, možná to bylo tomu prodejci jedno,možná bylo i něco ve vás?? to ještě ale neznamená že je špatný výrobce.my jsme byli spokojeni nad míru, zřejmě maloměsto jako je frýdek si své zákazníky hýčká..:))a s těmi zálohami, to je přece nesmysl, jedná se o zakázkovou výrobu, lidi jsou špekulanti, nikdo by nedoplatil ani kdyby se na hlavu stavěli.
Odpovědět

31.12.2017 13:20:20 | otakar

stokrat lepsi kuchyne na miru nez nejaka tuctovka.. kdyz clovek dela byt ci dum tak pocita s tim ze do kuchyne vrazi hodne penez.
Odpovědět

16.06.2011 22:44:07 |

Dobrý den, já mohu z vlastní zkušenosti doporučit na postele tuto firmu http://www.jacques.cz/. Asi před rokem jsme si u nich nechávali dělat na míru jak postele, tak skříně do ložnice a jsem opravdu nadšená. Po roce užívání absolutně žádné problémy a jsem opravdu ráda, že jsem tuto firmičku objevila.
Odpovědět

05.04.2013 15:13:55 | Pavla

Kuchyňské studio je výhodně pokud chceš mít kuchyň opravdu na míru - tedy buď proto, že máš netypickou kuchyň nebo proto, že jsi prostě náročnější. Mě se líbí oboje i ty dělané na míru i ty normální. Pro naši kuchyň jsme si vybrali nakonec ty na míru od společnosti http://www.interiery-jiricny.cz/ a jsme spokojeni.
Odpovědět

04.08.2013 12:09:14 | Britt

Doporučuji podívat se na elektronickou knihu přání a stížností - www.zarukakvalit.cz. Najdete zde přehledně podle krajů seznam firem a jejich hodnocení samotnými zákazníky.
Odpovědět

04.09.2017 23:51:13 | martina

kuchynka na miru jedine ze sconta, nejaka krasna bila co ted frci
Odpovědět

23.01.2018 15:33:47 | Adam

Prosím vás pěkně a nějaký společnost která je z Prahy nebo jejího blízkého okolí? Manželka chce novou kuchyni a já s ní souhlasím, protože tu kterou máme doma je už pěkně stará.
Odpovědět

03.09.2016 11:58:20 |

někdo se ptá na kuchyň a vy tu cpete reklamu na postele
Odpovědět

30.10.2016 22:04:42 | Luciee

ja bych urcite kuchyni doporucila ze sconta, jsem s ni naprosto spokojena a skvele se mi v ni vari..
Odpovědět

03.10.2017 21:34:50 | karel

kuchyne ze sconta je super vec, kvalitni a navic pohodlna matrace.
Odpovědět

25.11.2017 21:07:22 | Milous2

Kuchyne na miru je hlavne pro zeny aby si kazda usporadala a vytvorila si svoji "detskou" kuchyni
Odpovědět

22.01.2018 10:21:16 | Hana

já osobně zase můžu doporučit kuchyni na míru od http://interiery4u.cz/ pokud bydlíte v praze tak je to jasná volba. Jsou opravdu kvalitní. Já mám kuchyň už dva roky a je jako nová a to na ní pořád vařím... dokáži si hezky poradit s prostorem a s cenou se to taky dá :)
Odpovědět

21.02.2018 17:17:31 | Elza

prosím vás kde se dá v praze sehnat nějaká společnost která vyrábí kuchyně na míru... chtěla bych si ve svém bytě takovou jednu kuchyni pořídit. za rady a tipy budu vděčná
Odpovědět

04.09.2017 23:36:03 | Roman

pro me kuchyne na miru jedine ze sconta nasi si nechali delat a vypada famozne
Odpovědět

07.09.2017 16:16:21 | radys

naprostý souhlas, nikdy bych tomu nevěřil, ale stalo sen mi to. Chtěli jsme Nobilii a obešli pár prodejců-všude 250 000,- a víc. Jako poslední možnost jsme navštívili Sconto ve Stodůlkách díky jejich slevám jsme se dostali na 136 000,- i z dopravou a montáží. Ihned jsme objednali a už ji máme - je skvělá. Vřele doporučuji.
Odpovědět

10.01.2018 21:07:34 | Verča

my to s mužem zase vyřešili přes http://interiery4u.cz/ bydlíme v praze, takže to pro nás bylo ideální a kuchyň je teda nádherná, praktická a ani to tak moc nebylo drahé :) takže můžu vřele doporučit :))
Odpovědět

29.11.2018 19:01:01 | Adéla

Jak dlouho se zhruba čeká na vyhotovení kuchyně tady u té firmy jestli se můžu zeptat ? Jak jsou na tom se vzorníky a spotřebiči ? Má člověk z čeho vybrat ?
Odpovědět
Re:

19.03.2019 13:31:42 | Karolina

S nimi mam take dobre zkusenosti a doporucuji.
Odpovědět

22.02.2018 13:05:10 | Adam

Já jsem si objednal návrh a realizaci kuchyně na míru přes http://interiery4u.cz/ a nemůžu jim vytknout ani slovo... fakt profi práce a super design
Odpovědět

11.02.2019 10:47:32 | Karolina

Ja jsem take konatktovala firmu interiery4u a vytvoreni narvhu na kuchyn je perfektni tesim se na jeji realizaci.
Odpovědět

13.08.2011 18:44:47 | rozarka2211

Kuchyňské linky 40% sleva na zakázkovou výrobu http://kuchyne-nejlevneji.vestavene-skrine.com/ na zakázkovou výr.kuch.linky min.délky 3m(sleva 40% se nevztahuje na madla,mont.,dopr.) typ otvírání dvířek s tlumením typ zásuvek skrytý s integrovaným tlumičem a dotahem - kovové bočnice síla pracovní desky 38mm skříňky lamino třískové opatřené 2mm ABS hranou,spodní skříňky na nožičkách,zákl.bílé rozměry skříněk, vše je zakázková výroba,atypické skříně bez příplatku madla luxusní za velkoobchodní ceny - zhruba od 50kč/ks stav skříněk smontované,není potřeba složitě skládat montáž kuchyně dle domluvy,150kč/h spotřebiče nejsou zahrnuty v ceně,možnost za internetové ceny s CZ záručním listem a servisem drátěný program není zahrnut v ceně,široká nabídka drátěného programu a příslušenství
Odpovědět

11.10.2011 13:54:58 | Michal 764

Já mám výborné zkušenosti s firmou Stolařství arbor (http://arborinteriery.cz/).Tato firma se zabývá kompletní výrobou interiérů i exteriérů, mám od nich novou kuchyň a sem naprosto spokojen,výborné jednání z jejich strany a montáž profesionální.Kvalitní celkové zpracování a cena nebyla nijak vysoká.
Odpovědět

09.12.2016 15:23:41 | Petra

40% sleva???? už jenom kvůli tomu bych si u Vás nenechala nic vyrobit....Ve výrobě nábytku na zakázku se pohybuji 20 let a máme velmi slušné ceny, proto dát někomu slevu 40 % :-) :-) by nám zdaleka nepokrylo ani náklady na materiál.....směšná reklama 40 % sleva :-)
Odpovědět

10.10.2011 14:33:10 | murami

Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor - slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu. S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky. Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka. nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob
Odpovědět

07.03.2012 09:42:49 |

Dobrý den, plně souhlasím s tím, že pokud má každodenně používaný nábytek sloužit 10 i více let, musí být kvalitní. Já jsem si pořídila kuchyň u firmy Alin nábytek v Cholticích před třemi lety. Mají tam i vzorkovou prodejnu, takže super výběr materiálu a kování, hned první den mi udělali v 3D návrh, který jsme pak doupravili a za měsíc byla kuchyň doma. Cena včetně montáže, sleva na spotřebiče, doživotní záruka. Ale co hlavně - opravdu dobře poradí, cena tak střední. Vřele doporučuji...
Odpovědět

01.09.2012 22:43:07 | Mirek

Doporučuji vyzkoušet prodejce kuchyní Infini www.infini.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kuchyne.infini rozhodně budete spokojeni s kvalitou i jednání. Nám poradili a rozhodně nelitujeme těch pár korun navíc oproti stolařům.
Odpovědět

28.03.2013 07:33:46 | Honza

Už nikdy bych si neobjednal kuchyň u infiny. To co zatím převedli a ještě předvádí stojí za to. Podotýkám 5-tý měsíc po termínu dodání.......
Odpovědět

11.05.2016 16:02:28 | vymackanycitron

Dobrý den,máme s Infini též špatnou zkušenost.Můžeme se od Vás dozvědět více informací ohledně koupi Vaší kuchyně?Předem děkuji za Vaši odpověď na můj email vymackanycitron@email.cz
Odpovědět

26.01.2018 15:25:45 | sandra

Ja mam kuchyni na miru udelanou primo pro me ze sconta a jsem nadsena. manzel mi vyhovel se vsim a pecka :)
Odpovědět

30.10.2016 22:16:28 | Michal

jedte se kouknout do sconta budete nadseni z jejich kuchyni :)
Odpovědět

09.12.2016 15:26:30 | Petra

Máte pravdu! Oresi je celkem drahé, z vlasní zkušenosti zkuste i menší stoláře. Kvalita i cena jsou mnohdy lepší!!
Odpovědět

26.11.2018 21:24:25 | mirek

manzelka jinou nez vestavenou a ze sconto.cz nechtela takze mi to usnadnila timhle, ale ten vyber tam s ni to bylo neco :D
Odpovědět

03.03.2018 12:12:57 | Marek

Nevíte kde sehnat kvalitní odkapávač? tak aby se tam toho vlezlo co nejvíce?
Odpovědět

04.03.2018 14:01:54 | Jana

Podívejte se na eshop dokose, mají tam orpavdu kvalitní doplňky do kuchyně https://www.dokose.cz/odkapavace-na-nadobi
Odpovědět

05.03.2018 22:05:14 | Marek

Nevíte, zda mají někde i kamennou prodejnu?
Odpovědět

07.03.2018 16:52:40 | Jana

Ano kamennou prodejnu najdete v Praze na ulici Sokolovská 37/24, Praha 8, Karlín
Odpovědět

10.10.2011 14:36:50 |

Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor - slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu. S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky. Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka. nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob
Odpovědět

16.01.2014 15:49:33 |

Plně souhlasím, bohužel jsme už chybu udělali a pořídili Oresi. Všechno bylo špatně počínaje neopodstatněným doplatkem po finální faktuře, přes závoz, kdy chtěl řidič pomoci s výnosem, jiný termín montáže než jsme odsouhlasili, nepřivezli všechno, na dodáku některé kusy byly dvakrát, jiné tam chyběly, neměli montážní plán a ptali se nás na každý kus, práci nedodělali a museli jsme to reklamovat. Kvalita provedení na první pohled pochybná, na bocích linky jsou vidět nesmazatelné šmouhy. Finální nákres, který jsme odsouhlasili v domění, že zahrnuje naše přání, jak jsme ho prezentovali v kuchyňském studiu bohužel neukázal, že část našeho přání návrhář nepochopil. Na vině byla jak nekvalitní barevná tiskárna tak i zákryt jednotlivých prvků. Výsledkem drahý atyp skládající se z nepraktických poliček s minimální nosností a ještě horším vzhledem. Vnitřní prostor, jak je již uvedeno má velmi malou hloubku, což způsobuje mimo nedostatku místa i nemožnost použít standardně vyráběné komponenty od jiných firem. Takže ORESI nedoporučuji, leda že jste z obchodní inspekce.
Odpovědět

15.11.2011 10:20:59 | PetrChroust

Ahoj, mám stejný problém. S manželkou jsme se rozhodli pro novou kuchyň a zvažujeme, zda najmout odborníky na design. Máte někdo zkušenosti s tímto problémem? Mám pozitivní reference na mladé designéry z www.mr-design.cz. Nevím zda někomu svěřit za peníze takovouto záležitost. Díky za info. S pozdravem Petr Ch.
Odpovědět
Kuchyně na míru??? ANO

22.07.2017 20:14:34 | Leena

Zdravím, též jsem dosti atypickou kuchyňku řešila, bohužek na dvakrát.. Poprvé byla snaha řešit vše nábytkem z prodejního řetězce, bylo to dosti nešikovné a někde bylynevyužité "mezery". Po 3 letech od tohoto nám manžel k výročí něchal udělat vizualizaci, ta nás tak nadchla, že jsme si kuchyň nechali udělat od lidí, kteří se v tom přece jen orientují, máme krásnou kuchyň na míru.
Odpovědět
souhlas

23.07.2017 20:36:35 | Max

když se dcera stěhovala do svého, řešili jsme její kuchyň, též prapodivný prostor, také se studiem a nelitujeme :)
Odpovědět

23.07.2017 20:38:07 | Max

když se dcera stěhovala do svého, řešili jsme její kuchyň, též prapodivný prostor, také se studiem a nelitujeme :)
Odpovědět

13.04.2012 17:18:15 |

Ahoj doporučuji firmu Vynab z Nového Jičína jsou to výrobci a ještě mají studio, kde je možné se podívat, v jaké kvalitě to dělají. Přítelkyně říká, kuchyň je jako šaty. Musí být krásná a přesto pohodlná. Já souhlasím. Mrkni na www.vynab.cz
Odpovědět

12.02.2017 14:47:09 | Martin

Také jsem si nechal dělat kuchyni na míru, s vizualizací předem, byl jsem překvapen, že nakonec nestála tolik jak jsem si myslel :-)
Odpovědět

27.12.2018 20:36:38 | Jan

I my máme ze sconta a super, jak cena tak kvalita, byl jsem mile prekvapen.
Odpovědět

03.06.2012 22:47:39 | Petr

Kuchyň na míru z principu nemůže být levná. Jestli chcete něco levného, tak zvolte Ikeu nebo něco podobného. Tak to holt je. Jinak o kuchyních na míru jsem napsal zrovna článek http://www.prakticky-zivot.cz/bydleni/tiskove-zpravy/kuchyn-na-miru-na-co-si-davat-pozor Přeju příjemné vaření :)
Odpovědět

07.07.2012 19:52:06 | David

Já bych rozhodně doporučoval kuchyňské studio, doporučuji navštívit kuchyňské studio INFINI http://www.infini.cz/cz/kraje většina prodejců nabídne návrh zdarma!
Odpovědět

22.10.2012 11:51:50 | DenisaP

Dobrý den, a koukala jste se na stránky www.stako.cz? My máme od nich máme vestavěné skříně a jsme moc spokojeni.
Odpovědět

28.07.2015 16:08:08 |

Zdravím, Záleží kolik jsi do toho schopná vrazit, nejlevnější jsou hotové, né vždy úplně kvalitní ale Sconto je celkem v pohodě viz. https://www.sconto.cz/jidelni-programy/, Jestli máš zájem o kvalitní práci na míru, znám dobrého a zároveň levného viz. http://www.zichainterier.cz/. Ahoj (;)
Odpovědět

28.07.2015 16:08:34 | Jan

Zdravím, Záleží kolik jsi do toho schopná vrazit, nejlevnější jsou hotové, né vždy úplně kvalitní ale Sconto je celkem v pohodě viz. https://www.sconto.cz/jidelni-programy/, Jestli máš zájem o kvalitní práci na míru, znám dobrého a zároveň levného viz. http://www.zichainterier.cz/. Ahoj (;)
Odpovědět

24.11.2018 19:26:26 | Miloš

Ve scontu budes vzdy spoko, manzelka je narocny clovek a sama si dokazala vybrat a jeste prebirala. takze super
Odpovědět

06.12.2012 10:11:55 | zdenekkral

Mohu doporučit kuchyňské studio DIZ. Jsou kvalitní a za rozumné peníze. www.diz.cz
Odpovědět

17.01.2013 15:37:53 |

Bohužel po čerstvé zkušenosti se studiem DIZ, nemohu doporučit. Máme od nich vestavěné skříně a za cenu výrazně vyšší než u jiných výrobců dodali velmi nekvalitní provedení. Bočnice z lamina nemají ani ABS hrany, o odštípnutých kouscích lamina na vnitřních policích ani nemluvě. Vestavba je špatně začištěná (přiléhající části ke zdi a podlaze), byly dodány zásuvky, které nešly vysouvat. Byly vyrobeny ve špatném rozměru. Celkový dojem je opravdu ve srovnání s jinými výrobci tristní. Jejich služeb jsme využívali jen kvůli poukazu, který jsme k nim dostali od developera s koupí nového bytu. Je možné, že na nás chtěli ušetřit, protože o finance ze zakázek se dělí s developerem, ale už to je varující. Cílem je zřejmě jen dobrý výdělek,nikoliv dobře odvedená práce a budouvání dobrého jména a značky.Ostatně jsem si nechala udělat srovnávací nacenění naší zakázky u jiných firem (např. KOmandor, které považuji za superkvalitní firmu z vlastní zkušenosti) a rozdíl byl v řádech tisíců. Nabídka od DIZ byla u největší skříně až o 50% dražší! Očekávala jsem alespoň super kvalitu (tu kterou vidíte ve studiu), ale nad výsledkem se mi chce plakat.
Odpovědět

17.06.2014 22:32:39 |

https://soundcloud.com/sicksicksicksicksicksick (^)
Odpovědět

31.12.2018 23:04:13 | oliva

My mame kuchyni ze sconta a jsme velmi spokojeni delanou na miru.
Odpovědět

15.12.2012 20:29:20 | Eva N.

Dobrý den, já mám dobrou zkušenost s kuchyňským studiem JC interiér v Hradci Králové http://www.kuchynskelinky-hradeckralove.cz/ Paní je tam velmi milá, pečlivě se mnou navrhla každý koutek kuchyně a výsledek byl přesně podle mých představ. Sice to nebylo tak levné, jako kuchyň z Ikey, ale jsem moc spokojená, určitě se vyplatí investovat víc, než se pak dívat, jak se ta kuchyň pomalu rozpadává..
Odpovědět

29.01.2018 17:37:04 | Milous2

www.sconto.cz vyborna zkusenost a skvela kuchyne kterou jsem si ve scontu poridil
Odpovědět

29.01.2018 17:38:25 | Milous2

www.sconto.cz vyborna zkusenost a skvela kuchyne kterou jsem si ve scontu poridil
Odpovědět

01.03.2018 21:16:47 | bobo

ano to je :)
Odpovědět

28.12.2012 15:56:55 | newkangaroo

Já za sebe mohu z vlastní zkušenosti doporučit Design Aťák http://www.designatak.cz/sluzby/navrh-kuchyne-a-jejich-design/. Měli jsme problém vyřešit v malé kuchyni, která je zároveň jídelnou pro 5 osob jídelní stůl. Poradili moc dobře.
Odpovědět

29.01.2018 17:53:22 | Marta88

Za me ano, ale jedine ze sconta. tam je velka kvalita a hlavne je to z nemecka
Odpovědět

19.06.2013 11:01:04 | koucinka18

Nic proti soukromníkům, ale známá zadala svoji kuchyň svému kamarádovi truhlářovi, dala mu zálohu(ne malou)...na kuchyň čekala skoro půl roku a dodnes nemá hotové některé poličky, a asi ani mít nebude...takže já bych se obrátila pouze na kuchyňské studio, kde je jasně daná doba realizace a případné sankce za prodlení. Moje doporučení www.diz.cz
Odpovědět

20.06.2013 13:44:01 | Miroslava

Dobrý den, asi nelze házet všechny soukromníky do jednoho pytle.Mě vybavoval celý byt pan Kolena, ktrý je také soukromník a byla jsem s nim naprosto spokojená.Kuchyňskou linku, vestavné skříně, prostě vybavení do celého bytu.
Odpovědět

29.12.2015 09:34:03 | Anny

Taky souhlasím, že záleží na konkrétním člověku - jsou špatní soukromníci i firmy. A asi nejlépe mít někoho kdo Vám realizaci pohlídá a řídí. Navíc...i se soukromníkem lze udělat smlouvu stejně jako s kuchyňským studiem.
Odpovědět

23.07.2013 15:34:06 | Danka

DD, mám výborné zkušenosti s poptávkovým systémem konk. http://www.aaapoptavka.cz/, sehnali jsme přes něj živnostníka truhláře na vyhotovení kuchyně. Úplná paráda, vyhotovení v termínu a za cenu zhruba 40% nižší než konkurence z webu. Zkušenost máme i z vestavěnou skříní a taky jednání a následná realizace na výbornou. Rozhodně zkuste. Danka
Odpovědět

11.09.2013 22:22:03 | Na míru i bez příplatků..

Dobrý den, máte-li zájem o dobrou německou kvalitu za rozumnou cenu a nezávazný návrh kuchyně, kontaktujte nás na helpers.kitchens@gmail.com obratem se Vám ozveme zpět.
Odpovědět

24.11.2013 13:33:46 | jarsie

Dobrý den určitě soukromí truhlář je určitě levněší teda aspon mi sme to tak měly...a hlavně ta kvalita je uplně o něčem jiným kuchyn máme 9 let a absolutně by ste nepoznaly že je tak stará hlavně kvalita užasná žádny vypadaný panty nebo něco podobného mohu doporučit www.majalu.cz pan je hodně rychlý a cenavelmi přijatelná a o kvalitě ani nemluvim..:)
Odpovědět

25.11.2013 20:39:23 | ctira

Nám dělala kuchyň firma bytexpert, rozhodně to vyšlo cenově lépe než od truhláře, pokládali nám i komplet polahu po celém bytě. Nikde nebyl žádný zádrhel, takže doporučuji
Odpovědět

29.11.2013 15:23:43 | zabydlení

Dobrý den, pokud jste z Brna a okolí, mohu z vlastní zkušenosti doporučit http://budesign.cz/ (nemáme od nich sice kuchyň, ale obývací stěnu) - výborná kvalita, příjemné jednání.
Odpovědět

14.03.2014 12:11:59 | lenulesvob

Můj strejda si nechal dělat u JP celý byt a je fantastický. Pana Pyšna zná takže volba byla jasná. S přítelem teď šetříme na novou kuchyň a po zkušenostech za ním půjdeme taky. Musíte se prostě poptat, to je nejlepší. Není to pár korun, že. Přeji šťastnou volbu - mají web http://www.jpinterier.com/
Odpovědět

31.10.2018 19:57:06 | petr

Kuchyne na miru je uzasna vec, jinak bych kuchyn uz asi nechtel..
Odpovědět

06.11.2018 13:57:51 | Jirka

moje řeč, alespoň všechno pasuje tak jak má a nemusí se nic moc řešit, a s tím že nám jí chlapy z oresi i nainstalovali to byla opravdu prakticky bez práce
Odpovědět

17.03.2014 17:54:16 |

Ahoj ja cely byt realizoval pres www.trhpoptavek.cz zkus to ,zadas poptavku a behem dne dostanes nekolik cenovych nabidek jenom vyberes a realizujes :)
Odpovědět

17.03.2014 17:55:09 | frantak

Ahoj ja cely byt realizoval pres www.trhpoptavek.cz zkus to ,zadas poptavku a behem dne dostanes nekolik cenovych nabidek jenom vyberes a realizujes :)
Odpovědět

21.06.2018 20:26:57 | Eva

My kuchyni kupovali ve scontu, cena vyborna a delali jsme si ji na miru coz je vyborna volba podle nas.
Odpovědět

27.03.2014 14:12:55 | Tereza

Dobrý den, v případě vestavěného nábytku preferuji nákup dle zkušeností zákazníků. Mnoho mých známých si nechalo vyrobit skříň na míru od pražské firmy stako.cz. http://www.stako.cz/. Tak se zkuste podívat sem :-)
Odpovědět

27.03.2014 16:35:56 | Petra

Já bych Vám ráda doporučila firmu STAKO, která je i vítězem iTestu deníku PRÁVO. Více informací najdete na jejich webu: http://www.stako.cz/, kde si můžete vytvořit i 3D návrh, apod. Je to celkem interaktaivní :-)
Odpovědět

14.05.2014 12:15:15 | Edita

Dobrý den, čistě od soukromé osoby vyjde kuchyň na míru draze. Nejlevnější variantou je koupit si ji v prodejně nebo si ji nechat udělat na míru firmou. Já jsem si taky nechávala dělat kuchyň na míru od firmy http://www.nabastav.cz/rekonstrukce/kuchynske-linky/. Finančně to přišlo hodně přijatelně v porovnání se zkušenostmi od známých i s prací jsem hodně spokojená.
Odpovědět

14.05.2014 12:16:58 | Edita

Dobrý den, čistě od soukromé osoby vyjde kuchyň na míru draze. Nejlevnější variantou je koupit si ji v prodejně nebo si ji nechat udělat na míru firmou. Já jsem si taky nechávala dělat kuchyň na míru od firmy http://www.nabastav.cz/rekonstrukce/kuchynske-linky/. Finančně to přišlo hodně přijatelně v porovnání se zkušenostmi od známých i s prací jsem hodně spokojená.
Odpovědět

14.05.2014 12:18:23 | Edita

Odpovědět

10.08.2014 08:01:44 | xTereza01

My jsme si kuchyň nechali dělat u jaros-interiery.cz a jsme velice, velice spokojení. Ve všem nám vyhověli, bylo s nimi velice dobré jednání, měli jsme kuchyň provensálského typu, kuchyň byla hotová do měsíce, už si to nepamatuju, je to delší dobu, ale jako byli jsme vážně spokojeni. Mají dlouhou tradici a provádí úžasnou práci.
Odpovědět

10.08.2014 08:02:18 | xTereza01

My jsme si kuchyň nechali dělat u jaros-interiery.cz a jsme velice, velice spokojení. Ve všem nám vyhověli, bylo s nimi velice dobré jednání, měli jsme kuchyň provensálského typu, kuchyň byla hotová do měsíce, už si to nepamatuju, je to delší dobu, ale jako byli jsme vážně spokojeni. Mají dlouhou tradici a provádí úžasnou práci.
Odpovědět

10.08.2014 08:04:57 | xTereza01

Odpovědět

21.08.2014 09:02:36 | Emca.V1

Ahoj, pokud uvažuješ o kuchyni na míru a nechceš peníze jen zbytečně vyhodit, můžu Ti fakt doporučit jaros-interiery.cz, byli moc milí a vstřícní k jakémukoli našemu nápadu skrze kuchyň, mysleli jsme si, že by řekli třeba: ne to nejde, ale vždy se snažili to vymyslet tak, aby nám nějak vyhověli. Kuchyň trvala cca 1 měsíc a jsme moc spokojení.
Odpovědět

07.11.2014 16:30:56 | Karča

My jsme vyloženě potřebovali sehnat studio, které dělá kuchyně na míru. Máme v rodinném domečku atypickou prostor pro kuchyň, protože při výstavbě došlo ke komplikacím a nedala se vybourat jedna stěna. Nyní máme nádhernou atypickou kuchyň na míru (přesto velkou) a to vše díky studiu kuchyně DIZ http://www.kuchyne-kuchynske-diz.cz/, kteří nás neodmítli, naopak, to pro ně byla výzva. Jsme šťastní, hlavně já, protože mám konečně vysněnou kuchyň! Navíc se o zákazníky velice hezky starají a dobré reference na ně jsem slyšela i od mnoha známých takže to není náhoda. Velké díky ještě jednou!
Odpovědět

16.06.2015 21:44:30 | cojavim

Nedávno jsme si nechávali vyrábět kuchyň na míru od truhláře http://www.kuchyne-pavlik.cz/sluzba/kuchyne-na-miru a byli jsme (a jsme) spokojeni. Jak s cenou, tak i s přístupem a rychlostí dodání. :):)
Odpovědět

10.07.2015 13:11:32 | Honzik25

Ahoj určitě mohu doporučit jednu firmu, se kterou jsme měli nedávno zkušenost. Jedná se o K-interier, s.r.o Nábytek na míru Ostrava. Objednávali jsme si u ní kuchyni na míru. Měly jsme docela specifické požadavky vzhledem k rozměrům naší kuchyně, zaroveň jsme kladli důraz na materiál. Musím říct, že výsledek byl více než skvělý a cena byla taky v normě.
Odpovědět

14.08.2015 16:59:07 | Petr Molek - Bytový Designer

v ringu se proti sobě postaví: zakázková versus sériová výroba nábytku Pokud se rozhodnete pro nábytek na zakázku, připravte se na to, že tato varianta je dražší. Nicméně snazší, a se zaručeným výsledkem přesně podle vašich představ. Pokud zvolíte nábytek ze sériových řetězců bude sice levnější, ale s mnoha kompromisy. Na to je dobré se psychicky připravit. Pro příklad nám poslouží kuchyň. Sériové kuchyně se vyrábí univerzálně, chcete-li zprůměrovaně a to jak funkčně, tak i rozměrově. A to co je průměrné, většinou nevyhovuje na 100 % nikomu. Např. pokud máte výklenek pro kuchyň 2300 mm, tak nejspíš pořídíte sériově vyráběnou kuchyň šíře 2000 mm. Zbývajících 300 mm se nevyužije a zalištuje, což je škoda místa. Oproti zakázkové kuchyni, kde se prostor využije maximálně do posledního milimetru. Je to proto, že skříňky, dvířka a vše potřebné se vyrábí jen a jen pro vás, pro váš daný prostor a dle vašich osobních požadavků. Tato varianta je pro vás i snazší a bezpečnější. Pozvete odborníka a on vše za vás udělá, zaměří, navrhne, objedná a namontuje. Zakázkovou výrobu bych určitě doporučil využít v případě kuchyně, vestavěných skříní, anebo speciálního nábytku jako je například dětský pokoj. Veškerý ostatní drobný nábytek jako je konferenční stolek, jídelní stůl, anebo postel, můžete pořídit jako sa
Odpovědět

14.08.2015 17:02:27 | Petr Molek - Bytový Designer

Pokud se rozhodnete pro nábytek na zakázku, připravte se na to, že tato varianta je dražší. Nicméně snazší, a se zaručeným výsledkem přesně podle vašich představ. Pokud zvolíte nábytek ze sériových řetězců bude sice levnější, ale s mnoha kompromisy. Na to je dobré se psychicky připravit. Pro příklad nám poslouží kuchyň. Sériové kuchyně se vyrábí univerzálně, chcete-li zprůměrovaně a to jak funkčně, tak i rozměrově. A to co je průměrné, většinou nevyhovuje na 100 % nikomu. Např. pokud máte výklenek pro kuchyň 2300 mm, tak nejspíš pořídíte sériově vyráběnou kuchyň šíře 2000 mm. Zbývajících 300 mm se nevyužije a zalištuje, což je škoda místa. Oproti zakázkové kuchyni, kde se prostor využije maximálně do posledního milimetru. Je to proto, že skříňky, dvířka a vše potřebné se vyrábí jen a jen pro vás, pro váš daný prostor a dle vašich osobních požadavků. Tato varianta je pro vás i snazší a bezpečnější. Pozvete odborníka a on vše za vás udělá, zaměří, navrhne, objedná a namontuje. Zakázkovou výrobu bych určitě doporučil využít v případě kuchyně, vestavěných skříní, anebo speciálního nábytku jako je například dětský pokoj. Veškerý ostatní drobný nábytek jako je konferenční stolek, jídelní stůl, anebo postel, můžete pořídit jako samostatné solitérní kousky nábytku z řetězců. Je to snazší než sám zařizovat celý byt. Zároveň věřím, že se u výběru doplňků můžete docela dobře pobavit. Více informací naleznete zde: http://rady-bytoveho-designera.cz/
Odpovědět

17.08.2015 07:43:35 | Jarda

No ty zase perlíš, tak on se sektor nevyrábí v rozměrech 300 mm ? Koukám, že jsi solně odtržen od reality a zblblý z té své "výroby na zakázku", kdejaký polský šrot má několik typů skříněk v šíři 30 cm..........., o tom, že se dá při zakázkovce využít milimetr snad ani nemá cenu psát.
Odpovědět

18.04.2017 18:37:42 | Kuchařka

Ahoj, tak zkus levně nakoupit tady: https://idealnidomov.cz/?category=nabytek-do-kuchyne . Jídelní stůl se židlema je základ
Odpovědět

26.02.2018 08:21:38 | Adam

Mrkněte se na http://interiery4u.cz/ jsou dost šikovní a rychlí a s cenou se to taky dá :) dělají opravdu nádherné kuchyně. Dělali kuchyni mně a i mojí ségře a oba jsme spokojení :)
Odpovědět
Re:

29.03.2019 14:14:49 | Jenda

jedine kuchyni na miru, jinou bych nebral ani zadarmo.
Odpovědět

07.07.2009 13:57:30 |

Já mám taky otřesnou zkušenost s kuchyňským studiem.U nás je to firma -Fima kuchyně.Taky budeme litovat už navždy těch peněz.Studia opravdu neznamenají kvalitu a po zaplacení je už nezajímáte!Takže raději nějaký šikovný stolař za třetinu peněz než arogatní ,nekomunikativní lidi ve studiu,pro které to stejně zase vyrábí nějaký stolař na koleně!Mě osobně zaráží,že se v dnešní době studia nebojí o své dobré jméno a dělají si jen nespokojené zákazníky a špatnou reklamu.
Odpovědět

08.08.2009 11:30:35 | stolař

Zdarvím vás, mohu nabídnout své služby www.musilnabytek.cz , nehraji si na žádné studio, materiál i kování používám stejný, někdy i lepší(dle přání zákazníka) a cena je vždy nižší a jelikož podle spokojenosti a kvality si toho lidé mnoho řeknou, ani si nemohu dovolit kvalitu ošidit.
Odpovědět

02.04.2018 20:30:35 | karel

my uz vse mame z obchodu ktery ma nemecke vyrobky a super :)
Odpovědět

19.11.2011 22:25:15 | Mirek

Doporučuji kuchyně Infini já uvažuji o této http://www.infini.cz/cz/kuchyne-fotogalerie/fotogalerie-podle-materialu/fotogalerie-lakovane-kuchyne
Odpovědět

31.03.2018 21:10:36 | MIluska

my si nechali delta kuchyni presne na miru ve scontu, perfektni cena a hlavne ta kvalita je znat.
Odpovědět

13.04.2012 17:11:17 |

Dobrý den, já jsem si koupil s přítelkyní kuchyň v kuchyňském studiu Vynab v Novém Jičíně a byl jsem maximálně spokojen. Profesionální přístup prodejců i montážníků byl na 100 %. To co popisujete jsem díkybohu nezažil , ve Fimě nás odbyla nějaká slečna hned ve dveřích, že nic neví jenom zaskakuje. Ve Vynabu nás provedli uvařili nám kávu a ptali se na naše potřeby a zvyklosti. Všude jinde jim stačil jen půdorys. Další překvapení bylo, že doplatek za kuchyň požadují, až po odstranění poslední vady. Což je myslím velká motivace nic nezvorat. Vše proběhlo dle našich představ. Doporučuji Vynab kuchyně Nový Jičín na bazéně www.vynab.cz.:))
Odpovědět

01.04.2018 21:07:38 | Zdenek

My meli uz hodne starou kuchyni, manzelka si vybrala v bilem lesku na miru ve scontu a je nadmiru spokojena a vlastne i ja, zadny problem s ni jeste za 8 let nebyl takze naprosta pecka
Odpovědět

18.12.2017 10:23:07 | Janek

Lidi, mám takový dotaz. Koukal jsem se tak různě na internetu a našel jsem tuhle společnost http://interiery4u.cz/ máte s ní někdo nějakou zkušenost? Docela se mi líbí a na internetu jsem četl i dost dobré recenze, jen bych se rád zeptal i takhle na diskuzích... Jan
Odpovědět
Re:

13.01.2010 13:03:31 | alena539

Zdravím všechny na kuchyně Dušek jsem sčetla samou chválu je se chci zepta, kuchyně Dušek sídlí Sedlčanech a sklady Dušek v Brandýse n. Labem, je to stejná firma nebo dvě různé. Moc děkuji za odpovědi
Odpovědět
Re: Re:

25.01.2010 23:50:33 | Lukas

Dobrý den Fi.Dušek prodává kuchyně od výrobce Decodom.Jsou to kuchyně ze slovenska ale myslím že on je prodává pod svojí značkou.Pátral jsem po tom protože jsem také zařizoval kuchyni.Ale na konec jsem se rozhodl pro sokromníka nabýdl mi lepší mater.kování a ostatní služby a za velmi dobrou cenu.Doopravdy se nevyplácí chodit do kuchynských studii,jsou drahé a nebo nekvalitní. Pokud mohu doporučit tak toho našeho stolaře. GEMYT.CZ Dělal nám i vestavěné skříně a taky za dobrou cenu.
Odpovědět

11.03.2010 21:15:05 | Jitka R

Zdravím, kuchyně Dušek z Prosenic u Sedlčan ( www.kuchynedusek.cz ) nám vyráběli kuchyň ve vanilkovém lesku. Je to menší firma, ale ten výběr barev a materiélů, prostě super. Vše jsme si poskládali jak jsem chtěli. Pan Dušek se nám věnoval, až do půl deváté (večer). Cenu nám udělal o 20% nižší než byla nejnižší nabídka. Doporučuji. Jitka - Liberec
Odpovědět
Re: Re: Re:

01.04.2018 21:32:57 | petr

na miru kuchyni jedine z www.sconto.cz
Odpovědět
Re:

18.02.2010 20:21:01 | Cvrček

Já jsem zvažovala mezi 3 výrobci.Oresi,FIMA a Vynab.Nejnižší cena byla sice v Oresi,ale když mi známá řekla,jak probíhala montáž,kterou musel známý stolař dodělávat asi týden,řekla jsem si,že to mi za to nestojí.Ve Vynabu jsem měla pocit,že nejspíš obtěžuji a že pokud nebudu chtít kuchyň za minim milion,tak se se mnou ani nikdo bavit nebude.Musím říci,že nejlepší přístup byl v kuchyňském studiu FIMA-vážně velmi ochotní a i když jsem návrh měnila asi 5x,měli se mnou trpělivost.Rozhodla jsem se nakonec pro ně.Výsledek je perfektní,krásná kuchyň za rozumnou cenu a montáž proběhla během jednoho dne.Vřele doporučuji !!!Cvrček
Odpovědět

08.07.2010 16:59:49 |

Dobrý den pane Cvrčku, velmi nás mrzí, že jste byl u nás nespokojen, ale průměrná cena našich kuchyní není 1 mil. ale 150 000,- ,a to včetně spotřebičů renomovaných značek, dopravy a odborné montáže. V našem studiu si klademe za cíl, co možná nejkvalitnější obsluhu, což se nám daří podle recenzí našich spokojených zákazníků.Na sutdiu máme vždy pro všechny návštěvníky připraveno občerstvení jako šest druhů kávy a nealkoholických nápojů. Máme zde zřízen i dětský koutek pro klid a pohodu při nakupování. To vše samozřejmě zdarma. Pokud jste měl přezto všechno z naší obsluhy špatný pocit, přijměte prosím od nás jako omluvu věcný dar, který si můžete osobně vyzvednout na studiu. Naše motto je, že za kvalitu vám ručíme svým dobrým jménem. S přátelským pozdravem Marian Mizera. Tel. 604 344 447
Odpovědět
Re:

24.02.2010 13:52:07 | barca

Dobrý den, kuchyň je pro mne srdeční záležitost a proto jsme jejímu výběru věnovali s přítelem mimořádnou pozornost. Ve volném čase jsme navštěvovali výstavy a kuchyňská studia, ale stále se nám nedařilo najít to pravé. Přiznávám, že finance hráli pří výběru velice významnou roli. Samozřejmě jsme si zadali také poptávku na internetu a ozvalo se nám na ní spousta firem. Se zástupcem jedné z nich jsme si dali schůzku. Byl ochoten hned napoprvé přijet k nám a navíc ještě o víkendu, takže jsme si nemuseli brát v práci volno. Ze všeho nejdřív jsem byla zahrnuta spoustou otázek, které jednoznačně ukazovaly zájem a nadšení pro věc. Moje kuchyň je plně podřízená mým potřebám a jsem s ní naprosto spokojena, nejen kvůli atypické výšce, která vyhovuje mé postavě. Ráda předávám kontakt dál http://www.kuchyne-jpk.cz. Doufám totiž, že firmy, jako je JPK Truhlářství již brzy vytlačí ty v nichž se člověk cítí spíše jako obtížný hmyz, než jako platící zákazník. Přeji i Vám Šťastnou ruku při výběru Barbora Stejskalová
Odpovědět

28.02.2010 11:10:45 | Antonio

Jj, je spousta truhlářů, kteří Vám vyrobí kuchyň za dobrou cenu ve výborné kvalitě. Bohužel je taky dost firem, mající velkou reklamu, ze které těží (viz. Oresi). V reklamě nabídnou cokoliv, na studiu kuchyň vyšperkovaná téměř do detailu . Ale realita je jiná. Proto jsem vždy pro vyběr z tuzemských výrobců ... každopádně vždy je dobré vědět kompletní cenu kuchyňské linky dle návrhu včetně dopavy a montáže. Zákazník by si neměl nic montovat, neboť tím mu pak padá záruka na daný komponent. Každopádně před výběrem kuchyně je dobré věnovat čas a poohlédnout se po vhodné firmě (popř. nechat si udělat návrh a poté rozeslat k cenovým nabídkám). Upozorňuji, že ne vždy nejlevnější je nejlepší a nejkvalitnější. Též jsou dobré reference firmy, případně daného obchodního zástupce firmy, který Vám kuchyň navrhuje. Neměl by být zákazník snad vždy být spokojený s výběrem a realizací objednávaného předmětu? (;)
Odpovědět

25.03.2018 21:27:39 | erika

My si nechali delat kuchyni na miru ve scontu, perfektni cena a super kvalita
Odpovědět
Re: kvalita

27.03.2010 22:52:18 | Lenka

Ahoj No přečetla jsem si tu spoustu doporučení a prošla jsem spoustu firem.A je pravda že nejlevnější není nejkvalitnější.Nejvíce co mě se osobně libilo je WWW.GEMYT.CZ zaslala jsem poptávku,pán mě ihned kontaktoval,zpracoval projekt(dobře ale velmi dobře poradil a navrhl)a obratem mi ho zaslal i s cenou.Je fakt že nepatří mezi nejlevnější ale zase né mezi drahé.No prostě rozhodli jsme pro něho a dobře jsme udělali.Co se týče kvality,přístupu a ochoty tak opravdu doporučuji.Má velmi dobré nápady a dokonce má i svůj vlastní design který vymyslí přímo pro Vás a ještě Vám garantuje že ho nebude kopírovat.No prostě super.(^)
Odpovědět
kvalita

15.04.2010 19:59:54 | Byte

Doporučují tuto firmu ... http://kuchyne-na-miru.wz.cz/ ... kvalitní a levná
Odpovědět
kuchyně

21.07.2010 10:08:43 | Markéta Kořínková

zdravím já také přemýšlím nechat si udělat kuchyně na míru a zatím jsem vybrala firmu www.teriorstudio.cz , zdá se být seriozní (^)
Odpovědět
Re: kuchyně

03.03.2017 13:33:09 | Andrea

My jsme si nechali udělat kuchyň na míru od oresi, zapadla nám dobře do prostoru, za což jsem ráda, protože ten prostor u nás je trochu netypický a oni nám to pomohli vyřešit nejlíp jak jen to šlo... Takže za sebe jsem určitě pro kuchyně na míru.
Odpovědět
Re: Re: kuchyně

28.04.2017 14:32:17 | Radka

U mě kuchyň od oresky je dobrá, není to sice žádný výstřel moderního designu (protože už jí mám přes 10let) ale slouží jak má, nikde žádný problém ještě nebyl a to že ta linka zažila už psí kusy...
Odpovědět
Re: Re: Re: kuchyně

24.02.2018 21:22:37 | milada

Kuchyne by mela sakra dlouho vydrzet, my si nechali delat na miru ze sconta a mame ji jiz 7rokem a furt 100% funkcnost a kvalita je opravdu znat :)
Odpovědět
Re: Dušek, Dekodom

14.08.2010 11:45:56 | Libka

Jenom drobný nápad ke kuchyním od Dekodomu. Pokud nemáte místo pro odpadkový koš a máte dvojvýsuv pod dřez, do spodního výsuvu se přesně vejde plastová nádoba Slugis od IKEY (vejde se i s víkem, já používám bez víka, jen s výměnnými odpadkovými pytli).
Odpovědět
Re: Re: Dušek, Dekodom

28.10.2018 21:07:15 | Karla

kuchyne jedine na miru, my mame ze sconta a jsme nadseni s pritelem
Odpovědět
Re:

21.08.2010 14:56:09 | Elizabeth

Nechte se inspirovat na www.marnaslava.cz
Odpovědět

28.05.2018 19:59:40 | Luciee

Me manzel prvne ukazal www.sconto.cz nic moc se mi nelibilo ale na zivo to vypada vsechno trosku jinak takze jsem nevedela jakou kuchyni si vzit :D
Odpovědět

31.05.2018 21:32:48 | simca

Ja sama taky nevedela co driv vybrat driv :D
Odpovědět
Kuchyne Hanak

01.09.2010 18:42:00 | zita

Přijďte se podívat s celou rodinou, zažijte báječný program pro děti i dospělé a vyhrajte skvělé ceny. Každý má šanci vyhrát kuchyň Hanák Active v hodnotě 100.000 korun, videokamery JVC , fotoaparáty Nikon a vstupenky na lyrikál KUDYKAM autorů Michala Horáčka a Petra Hapky. www.mediarex.cz/hanak/event
Odpovědět
prosím pomoc

02.02.2011 17:32:45 | Věruš

ahoj lidičky...soutěžíme o kuchyň a šiklo by se nám pár bodíků...tak prosím kdo by byl tak laskavý a má facebook, tak pro nás hlasujte...jsme mladý pár a rekonstruujem byteček, tak aby se nám tu žilo lépe...díky za každý hlas co nám dáte :) P. S. může se hlasovat každý den tady je odkaz: http://apps.facebook.com/cakovice-soutez/?action=profile&id=234
Odpovědět
Re: prosím pomoc

01.06.2018 21:32:57 | Alzbeta

Kuchyn na miru je to nejlepsi co muze byt, kazdy potrebuje neco jineho a jiny tvar ci barvu :)
Odpovědět
Re:

04.02.2011 17:15:48 | idealinteriery

Dobrý den, inspirujte se na www.idealinteriery.cz
Odpovědět

10.02.2011 15:42:32 |

Koupila jsem si kuchyň od Duška v Brandýse zn. Dekodom. Jsem velmi spokojená, montáž s malým problémem řešil p.Dušek osobně po telefonu a náprava 2.den proběhla s velkou omluvou. Vše sedí, nic se neviklá, po 2letech kuchyň perfektní. Poradí při výběru kuchyně, počítačově nakreslí, návrhy dají domů a pak proběhly ještě úpravy na počítači dle našich přání. Vřele doporučuji.
Odpovědět
Re:

12.02.2011 16:41:31 | KIFU

www.ki-fu.eu
Odpovědět

14.02.2011 22:20:07 | KIFU

Nechceme se nikomu vnucovat,ale na druhou stranu reklama je drahá a navyšuje výrobní cenu nábytku! Naším cílem je poskytnout profesionální služby a ukázat lidem že i malé firmy dokážou dělat stejně nebo lépe, než veliké firmy. Jenomže je problém že si všichni myslí, že když má někdo reklamu v TV,nebo na každém rohu,tak že dělá nejlépe,ale většinou opak je pravdou. Vyrábíme kuchyně,nábytek a děláme kompletní interiéry.Baví nás to a proto to děláme,snažíme se o maximální spokojenost zákazníků. www.ki-fu.eu
Odpovědět

30.11.2016 22:21:29 | Frantik

za me kuchyne na miru od interiery4u, naprosta spokojenost s jejich praci.
Odpovědět
Re: kvalita

30.09.2011 16:04:49 | murami

Odpovědět
Re: Re: kvalita

27.02.2019 21:56:20 | věrka

všichni řeší cenu, ano to se musí, ale pokud by kuchyně měla vydržet víc let když bude dražší , tak to je jasný, že si raději připlatím..
Odpovědět
Re: kavita versus cena

30.09.2011 16:08:09 | murami

Odpovědět
Re:

15.11.2011 10:23:49 | PetrChroust

Dobrý den, s manželkou jsme se rozhodli pro novou kuchyň a zvažujeme, zda najmout odborníky na design. Máte někdo zkušenosti s tímto problémem? Mám pozitivní reference na mladé designéry z www.mr-design.cz. Nevím zda někomu svěřit za peníze takovouto záležitost. Díky za info. S pozdravem Petr Ch.
Odpovědět

30.11.2016 22:29:28 | Milous2

urcite ano koukni na interiery4u a budete nadmiru spokojeni :)
Odpovědět
Re:

15.11.2011 10:24:41 | PetrChroust

Dobrý den, s manželkou jsme se rozhodli pro novou kuchyň a zvažujeme, zda najmout odborníky na design. Máte někdo zkušenosti s tímto problémem? Mám pozitivní reference na mladé designéry z www.mr-design.cz. Nevím zda někomu svěřit za peníze takovouto záležitost. Díky za info. S pozdravem Petr Ch.
Odpovědět
Kuchyně

15.11.2011 12:11:58 | Michaela

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jakou barvu kuyhcně bych měla zvolit, pokud máme javorové dveře a světle hnědou dlažbu - Doga Sandal (výrobce Atlas Concorde). Okna jsou bílá, kuchyň je spojená s obývacím pokojem, prostor cca 30m2. Děkuji už jsem bezradná, nevím, co vybrat.
Odpovědět
Re: Kuchyně

19.11.2011 22:26:33 | Mirek

Doporučuji kuchyně infini www.infini.cz
Odpovědět

17.02.2012 13:59:08 | martina

Mě dobře poradili na www.stoho.cz
Odpovědět
Re: Re: Kuchyně

27.11.2016 21:54:12 | Martinek09

Krasnou kuchyn jsem objevil od interiery4U, to jsem zacal i kuchtit :D
Odpovědět
Re:

29.03.2013 12:41:22 | barbora

My jsme si nechali kuchyň renovavat pomocí obkladů abitiby, viz. http://www.bytexpert.cz/reference/ - rek.kuchyně, tak se podívej pro inspiraci
Odpovědět

21.08.2013 13:11:30 |

Já byla spokojena se službami od http://www.kuchyne-kuchynske-diz.cz/, kuchyň i vestavěné skříně máme od nich a paráda.
Odpovědět

02.04.2018 20:33:50 | andrea

Ja bych v dnesni dobe nebrala nic jineho nez kuchyni na miru. :)
Odpovědět
Re:

15.02.2012 20:53:57 | vyskocil75

znama si nechala realizovat do novostavby kuchyň od teto stolarny www.stoho.cz a nemůže si ji vynachválit
Odpovědět

29.09.2018 21:41:11 | Marie

Ve scontu jsem si vzdy vybrala a nejednu, nevedela jsem jakou :D manzel ze me malem vyrostl, ale nakonec jsme se shodli v hnedo cerne.
Odpovědět
Re:

23.02.2012 20:02:08 | Lenka Poustevníková

Nemáte prosím někdo zkušenosti s firmou PELC? Děkuji. Lenka
Odpovědět
Re:

23.02.2012 20:04:37 | Lenka Poustevníková

Nemáte někdo zkušenosti s firmou PELC? Děkuji Lenka
Odpovědět

01.09.2012 22:46:31 | Mirek

Mohu doporučit kuchyně Infini - www.infini.cz
Odpovědět

21.03.2013 20:31:28 | Kačka

nemůžu najít žádné recenze na kuchyně www.MANHALTER.cz, máte někdo zkušenosti? :) Díky
Odpovědět
Re:

01.05.2013 09:12:40 |

Odpovědět
Re:

02.04.2012 18:52:03 | Lucie V

Já určitě vřele doporučuji www.vipnabytek.cz. Ceny jsou absolutně super, kvalita opravdu vysoká, prodávají neměcké kuchyně. Zdarma můžete využít služeb designéra, takže Vám kuchyň navrhnou na míru a kvalifikovaně. Já jsem s jejich produkty ( i s nábytkem) strašně spokojená, vyzkoušejte je určitě taky. LuckaB)
Odpovědět

22.04.2018 21:06:09 | erik

ja na www.sconto.cz vzdy maximalne spokojeny
Odpovědět
Re:

13.04.2012 17:19:08 | Ondra

Ahoj doporučuji firmu Vynab z Nového Jičína jsou to výrobci a ještě mají studio, kde je možné se podívat, v jaké kvalitě to dělají. Přítelkyně říká, kuchyň je jako šaty. Musí být krásná a přesto pohodlná. Já souhlasím. Mrkni na www.vynab.cz
Odpovědět

30.09.2018 21:47:32 | zuzka

za me www.sconto.cz a jeji kuchyne na miru je naprosta uzasnost.
Odpovědět
http://www.truno.cz

06.03.2013 13:00:11 | terkap

Z okolí Ostravy můžu doporučit pana Nováka ze Vřesiny u Hlučína (http://www.truno.cz). Na kuch. linku jsme si sice počkali, ale ani po dvou letech se nikde nic neodlepuje apod. Navíc za námi přijel až do Ostravy na byt, takže jsme nemuseli nikde jezdit a ztrácet čas.
Odpovědět
Re: http://www.truno.cz

04.07.2013 14:43:23 |

Ani po dvou letech ? No tak to je výhra, většina zákazníků počítá s unvesticí do kuchyně minimálně na 20 let :P.
Odpovědět
Re: Re: http://www.truno.cz

29.03.2018 21:50:18 | Janicka

ja nechala delat kuchyni na miru ve scontu a perfektni, jsme moc spokojeni, jak s kvalitou tak cenou.
Odpovědět
Re: Re: Re: http://www.truno.cz

28.02.2019 22:06:27 | Luciee

Dobrá volba paní. taky mám od nich.
Odpovědět
Re:

01.08.2012 22:06:12 |

Dobry den,kdo hledá rychlost,kvalitu a profesionaly tak volí firmu lajnveber vyroba nabytku z kunina okr.novy jičín,perfektní montaž a supr spoluprace,vřele doporučuji.
Odpovědět
Re:

01.08.2012 22:09:18 | zakaznik

Dobry den,kdo hledá rychlost,kvalitu a profesionaly tak volí firmu lajnveber vyroba nabytku z kunina okr.novy jičín,perfektní montaž a supr spoluprace,vřele doporučuji.
Odpovědět
Re:

31.01.2013 18:19:27 | Jakub

Dobrý den, pokud je to ještě aktuální zkuste společnost Wood Partner http://kuchyne.woodpartner.cz . Jsem s nimi v jednání a musím říct, že jsem zatím velmi spokojen. Konkrétně se ptejte na pana Klinera (ten jednal se mnou). Ještě svůj příspěvek rozšířím o otázku. Máte někdo praktické zkušenosti se spotřebiči Fujitsu Siemens z posledních let? Přemýšlím o některé z nižších řad. Díky Jakub
Odpovědět

28.04.2018 21:27:42 | franta

my mame kuchyni na miru ze sconto nabytek, je dobre udelana kvalitni materialy
Odpovědět
Re:

22.10.2012 02:08:18 |

Vážení, jaké máte zkušenosti s montáží kuchyní IKEA?? jaká je kvalita těchto kuchyní?? povrch skřínky folie??, prosím o doporučení zkušeného výrobce kuchyně na míru z Mělníka a jeho okolí. Díky příp.na mail jifei@seznam.cz
Odpovědět

24.10.2012 18:34:10 | martin

Dobrý den, Ikea je super co se týče záruky.Vyreklamoval jsem kdejakou blbost,celkem jsem se s montáží nadřel,kvalita hodně dobrá,dělal jsem ještě kuchyň pro matku a tu jsem objednal na zakázku www.stolarstviostrava.com u této firmy.Pokud mohu porovnávat tak ten šikovnej živnostník to má vychitanější a i kvalitnější.
Odpovědět

04.01.2013 09:17:01 | anapa

Dobrý den nevím proč ale mám proti Ikei averzi, rakže co lze řeším jinak, zrovna budeme potřebovat zbrusu novou kuchyň, takže toto téma mi přijde vhod, pročtu to celé a třeba vybereme tu správnou firmu
Odpovědět

08.02.2013 00:47:45 | Zuzana

www.silva-interiery.cz
Odpovědět
Kuchyně

09.02.2013 20:47:05 |

Doporučit mohu www.silva-interiery.cz Máme různé akce, např. ke kuchyni Hanák - dveře Sapeli zdarma, či jako bonus vestavěnou skříň zdarma.
Odpovědět

25.06.2013 14:16:39 | Věra

Dobrý den, já tedy nevím, ale byla jsem u Vás a pak ještě u Hánáka na Hradčanské, taky Praha 6 a měl mnohem lepší ceny. Kuchyň sem si koupila tam (cca 1,5roky) a jsem moc spokjojená. Montáž i návrh byli zdarma.
Odpovědět

08.08.2013 13:30:16 |

Dobrý den, mohu se zeptat kolik orientačně stojí menší kuchyně u Hanáka? Vůbec netuším, kam v Praze zajít a Hanák je celkem renomovaná firma, jen mám strach, že moc drahá..Děkuji
Odpovědět
Re: Re: Re: Kuchyně

08.08.2013 14:48:39 | 77

Dobrý den, raději bych zkusila Sykoru,nejsou tak drazí a řekla bych že jsou lepší a takoví milejší :-)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Kuchyně

08.08.2013 22:11:18 | Vašek

Samozřejmě záleží na konkrétním frančízantovi nebo partneovi, ale obecně je Hanák o parník dále než Sykora, sortimentem,kvalitou, výrobními možnostmi , renomé mezi odborníky, ale také trochu i cenou, ikdyž obě firmy mají tzv. "levný" program, který je ovšem stejně nad obecným průměrem. Pokud bych ale již chtěl nějakou část svých úspor utratit, odnesu ji rozhodně raději k Hanákovi (klidně vyzkoušejte více prodejců nebo přímo Hanák centrum), nebo nějakého šikovného menšího výrobce, či KU studio s truhlárnou, tam zpravidla dostanete za své peníze o dost větší kus kuchyně, ale je třeba pečlivěji vybírat, u Hanáka je jistota, že nábytek bude prvotřídní vždy, ať jej koupíte kdekoliv - jiná věc je montáž.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Kuchyně

27.11.2017 21:02:38 | matylda

Kuchyne na miru jedine ze sconta, nemecka kvalita ktera je bezproblemova :)
Odpovědět

21.01.2013 12:39:54 | fikusi

My jsme si nechali od firmy takhle zrekonstruovat komplet starý byt a pak jsme ho prodali za řekla bych dost slušný peníze, takže s enámto určitě vyplatilo
Odpovědět
Re: Re: Re: Re:

25.01.2013 13:04:48 | anapa

A jaká firma vám to dělala?
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

05.02.2013 09:48:56 | fikusi

firma Ritzy, sídlo mají v Brně a web www.ritzy.cz
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re:

30.12.2017 21:56:25 | marta

kuchyne na miru jedine ze sconta, maji nemecky takze kvalita je opravdu znat..
Odpovědět
Kuchyň Infini

30.01.2013 18:26:38 | Karel

Nechali jsme si zpracovat několik návrhů na kuchyň a nakonec jsme se rozhodli pro kuchyň Infini v Berouně (www.studiopetricek.cz). Největší výběr barev, dobře poradili a hlavně bych vypíchnul jednání. S kuchyní jsme velmi spokojeni.
Odpovědět
Re: Kuchyň Infini

26.10.2018 21:32:40 | Karel

mrkni na www.sconto.cz mame kuchyni na miru od nich a jsme velmi spokojeni, manzelka to hodne hrotila ja tolik ne :D ale vari se mi tam taky dobre
Odpovědět
návrh kuchně

29.12.2012 17:04:05 |

Dobrý den paní Drgačová, obracím se na Vás o pomoc s návrhem kuchyně podle Feng Schui. Věřím, že mi poradíte. Děkuji. Axmanová V příloze Vám posílám plánek.
Odpovědět
Re:

09.04.2013 23:21:27 | martinvagner33

Pokud si chcete vybrat v klidu, jednoduše kuchyň na míru tak v červnu se otevírá největší showroom kuchyní v ČR. Kromě toho že tam bude kuchyˇˇnský showroom v hale na ploše asi 1000 m2 tak budou mít kuchyně vystavené asi v 25 vzorových domech a 30 vzorových bytech, kde budou i přesné kopie panelákových bytů. Celé to bude na jednom místě a má to být jaké si vzorové město. tady jsou webovky. Vypadá to dost zajímavě, určitě doporučuji zhlédnout. www.precomcity.cz
Odpovědět

11.06.2013 22:35:02 | karlicka

tak sem se dívala na stránky precomcity a vůbec nechápu, co jste tím myslel. O žádném showroomu tamn není zmínka.Co to jako má být?
Odpovědět

25.02.2019 21:15:19 | Martinka

Kuchyni na miru to je slozita otazka, kazdemu se libi neco jineho a hleda specifickou cenu.
Odpovědět
Re:

18.04.2013 17:02:37 |

Kuchyně nejsou špatné, ale garantuji vám, že Sýkora je jeden z nejpředraženějších co v ČR dostanete. Marže návrh + dodání bude určitě přes 100%, takže kdo rád peníze rozhazuje za nic, tak ať si zajde tam.
Odpovědět
Kuchyně Sykora reklamace

01.06.2013 08:24:08 | Milan

Moje zkušenost a reklamace s firmou Sykora, konkrétně Sykora home v Praze je katastrofa. Než zaplatíte, tak se okolo vás motají, jak můžou. V momentě když zaplatíte a ještě po nich následně něco chcete, tak už si vás nevšímají a už na vás nemají čas. Jejich montážníci, konkrétně pan Toman, velice arogantní a neschopný člověk, při montáži zfušovaná práce, amatér by to udělal lépe. Bohužel na nedostatky, které byly pečlivě zamaskovány, jsem přišel až po doplacení kuchyně a mojí kuchyň nakonec musel dodělávat nezávislí truhláři! Kuchyňská deska od Kámen dekoru je ve stejně hrozné kvalitně jako celá kuchyň. Varuji všechny před firmou SYKORA, rozhodně nikdy více, jejich heslo by mělo být, zaplať a vypadni. Navíc jsem slyšel, že mají finanční problému, protože díky své pověsti tolik neprodávají a šidí, všude kde můžou.
Odpovědět
Re: Kuchyně Sykora reklamace

11.06.2013 14:55:22 | Lenka

Tak to teda hledím. My jsme si nechali dělat kuchyň ve zlínském studiu (taky firemním) a vše k naší spokojenosti včetně montáže. Pozdější reklamace vadných pojezdů okamžitě vyřešena. Stěžoval jste si? Možná by to chtělo poslat takové reference i do Vizovic - sídla firmy. Pár takových stížností a možná by to začalo být zajímavé.
Odpovědět
Re: Re: Kuchyně Sykora reklamace

01.03.2018 20:58:35 | karel

Manzelka strasne chtela kuchyni na miru, musel jsem ji ju poridit jinak bych se ji asi nezbavil.. na www.sconto.cz jsme si vybrali nejaky vzory a potom uz nam pomohli primo tam :) skvele
Odpovědět
Re:

11.06.2013 11:09:35 | karlicka

Já si teď nechávám dělat kuchyň u Hanáka na Hradčanské a jsem zatím moc spokojená, přijdou mi i takový férový. Takže zatím můžu jen doporučit :)) Kdyby někdo chtěl tak www.hanakateliery.cz Návrh dělaj zdarma.
Odpovědět
Re:

17.07.2013 11:04:51 | Maty

Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o nezávazné vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se realitních kanceláří. Součástí dotazníku je i zajímavá nabídka. Předem děkuji za vyplnění. http://www.survio.com/survey/d/E3H9Z4G7U9Z4U4Y3K
Odpovědět
Re:

23.07.2013 15:38:57 | Danka

DD, mohu z vlastních zkušeností doporučit poptávkový systém http://www.aaapoptavka.cz/, sehnali jsme přes ní kontakt na živnostníka truháře, komunikace a následná realizace vše na výrobnou a podle dohody. Moc šikovný pán, bohužel už nemám přímý kontakt. Cena nám byla nabídnuta zhruba o 40% nižší než konkurence na webu. Podobně jsme využili i na vestavěnou skříň a také vše na jedničku s hvězdičkou.Danka
Odpovědět
Kuchyně na míru

25.07.2013 08:57:58 |

Dobrý den, chtěl bych doporučit designové studio NADTO, které dělá opravdu krásné kuchyně. Sestřenice si od nich nechala vytvořit také vestavěnou skříň a je také maximálně spokojená.
Odpovědět
Re: Kuchyně na míru

25.07.2013 09:00:21 | Miloš Novotný

Ještě adresa na nadto design: http://www.design-nadto.cz/kuchyne-na-miru
Odpovědět
Re: Re: Kuchyně na míru

29.07.2013 14:48:07 | Vašek

Ha,ha,ha, že vám není trapno p. Hladík dělat si reklamu - a to ještě obrázky z fotoshopu, kuchyń jste zřejmě ještě žádnou nerealizovali, takže není co ukázat že,svět se řítí do (_!_).
Odpovědět
Re:

08.09.2013 09:29:14 | olda

Nebudu jako ostatní psát že si kamarádka nechala udělat.... Ale rovnou napíšu svoji adresu www.kuchynskelinky.cz. Pošlete mně svoji poptávku a my Vám navrhneme perfektní kuchyň za dobrou cenu.
Odpovědět
Re:

11.09.2013 22:20:31 | Na míru i bez příplatků..

Dobrý den, máte-li zájem o dobrou německou kvalitu za rozumnou cenu a nezávazný návrh kuchyně, kontaktujte nás na helpers.kitchens@gmail.com obratem se Vám ozveme zpět.
Odpovědět
Re: Kuchyně Brno

15.09.2013 18:53:34 |

Kuchyně na míru pro oblast Brna vřele za sebe doporučuji od pana Lamploty, který vyrábí kvalitní nábytek.
Odpovědět
Re: nápad

25.11.2013 19:24:28 | Tereza

https://www.facebook.com/pages/Interi%C3%A9ry-Furm%C3%A1nek/550394098381777?fref=ts Perfektní stránka!(^)
Odpovědět
Re:

19.01.2014 20:46:02 | Martina

Nejsem si jistá, jestli dneska ještě někdo dobré recenzi uvěří, vzhledem k tomu, jak se falšují...ale i tak jsem to slíbila...Máme půl roku kuchyni od Age Interier v Plzni a jsme maximálně spokojeni. Je to zatím málo času, ale dneska jsem dělala velký úklid a musím konstatovat, že kuchyně vypadá stále úplně stejně jako nová. I při mém velice častém pečení není nikde vidět, že by fólie kolem trouby trpěla, panty stále bezchybné...Výsledek je i vzhledově perfektní. A co jednání s firmou týče, slečna na pobočce je extrémně milá, s osobním přístupem a stále usměvavá. Na návrh kuchyně je tedy nutno počítat tak se třemi, čtyřmi návštěvami pobočky, ale alespoň si to člověk opravdu promyslí a může porovnat s konkurencí. Mimochodem, cenově jsme se dostali nakonec do podobných sfér jako třeba ORESI a podobní polští výrobci. Jediný malý vroubek si udělal, když si spletli ultra velký šuplík se skříňkou a střelili mi panty na otevírání z boku. Chyba ale byla téměř obratem opravena.
Odpovědět

01.04.2018 21:22:02 | jan

My jsme si nechali kuchyni na miru nechali delat ve scontu a super, kvalitni robustni kuchyne co ma smrnc
Odpovědět
Re:

25.05.2014 21:53:03 | ivetat2

my jsme byli velmi spokojeni s firmou amonit.cz, nechali jsme si u nich udělat kuchyň a jednu vestavěnou skříň do ložnice. Dlouho jsme přemýšleli, kterou společnost si vybereme ale nejlepší i nejkratší to věděli zajistit právě oni a hlavně oba požadavky. Nechtěli jsme moc různé firmy, aby se to zbytečně nepredražilo.
Odpovědět
Re:

26.05.2014 08:25:04 | Antonín Šárek

Dobrý den, máte nějaké zkušenosti s firmou http://migala.cz/ z Plzně. Chtěl bych si nechat udělat od nich kuchyň.
Odpovědět

29.05.2014 12:24:13 | Veru

Dobrý den, mohu se zeptat o jakém materiálu uvažujete? Pokud by jste měl zájem, mohu vám zpracovat návrh vč.cenové kalkulace. Česká a německá kvalita, široký výběr materiálů a barev. Mikova@kuchynekydlicek.eu www.kuchynekydlicek.eu www.facebook.com/kuchynekydlicek
Odpovědět
Kuchyně jinak

25.04.2014 17:21:55 | Lukáš Missbach

Dobrý den, jsem návrhář nábytku a interiérů. Tento obor mám vystudovaný a nějakou dobu se této problematice věnuji. Co se týče kuchyní, je vždy otázkou, zda využít nějakou truhlářskou dílnu nebo kuchyňské studio. Každé má své pro a proti, o kterých bohužel zákazník ví jen zřídka, pokud vůbec. Spolupracuji s několika firmami, ať už se jedná o kuchyňská studia nebo truhlářské dílny a vždy se snažím mým klientům najít a nabídnout co možná nejlepší volbu firmy, která by odpovídala jejich požadavkům (provedení, cena, materiály, aj). A nejedná se pouze o doporučení, vypracuji pro Vás kompletní výkresovou dokumentaci, profesionální vizualizace, odhadovanou cenu kuchyně a zajistím autorský dozor během celé realizace. Výhodou je, že na vše dohlédnu a většinu času budete komunikovat pouze se mnou. Jako další plus můžete brát to, že jsem nezávazný, nábytek nevyrábím, pouze navrhuji a starám se o realizaci a tudíž i o to, aby klienti byly spokojeni jak s mými službami tak i službami firem, které doporučím. Z toho důvodu Vám nebudu tvrdit, že můj produkt je ten nejlepší na trhu, jak to spousta firem dělá. Na základě zkušeností Vám doporučím opravdu ozkoušené firmy, vysvětlím Vám, jak pracují a co od nich můžete čekat. V případě zájmu se můžete o mých službách dočíst více zde www.interiery-missbach.cz/
Odpovědět
Kuchyně

10.08.2014 08:03:30 | xTereza01

Odpovědět
Re:

22.08.2014 09:47:24 | TomKa

Proboha proč se nepodíváte za hranice, kde je kvalita kuchyní úplně jiná než ve většině případů u nás? Já mám kuchyň DanKuchen z rakouska, kde jsou snad v každé tamní domácnosti - dělají kuchyně na míru v top kvalitě z různých druhů materiálů-tam neexistuje slovo tohle neumíme, nebo tohle nejde!Za cenu 138000 mám lakovanou kuchyn! U nás je nabízejí http://www.kuchyne-dankuchen.cz
Odpovědět

24.08.2014 11:45:48 | Jarda

Ty seš zase chytrej viď?
Odpovědět

22.06.2018 21:43:18 | Mirek

Takovy komenty miluji :D pomahejte jeden druhemu aby mel co nejhezci bydleni..
Odpovědět
Re:

28.08.2014 07:55:20 | Monika87

My máme zase skvělou zkušenost s firmou chalupa interiéry. Jsou sice ze Zlína, ale mohou dojet kamkoliv po celé republice. Kuchyň máme již 4 roky a nepozoruji vůbec žádné změny-stále jako nová. Měli jsme docela obavy, neboť naše kuchyň je dosti atypická,ale zvládli vše na jedničku. A ani nejsou tak drazí, oproti jiným studiím. Za mě můžu jen doporučit:)Tady je odkaz: www.chalupainteriery.cz
Odpovědět
Re:

30.10.2014 22:16:46 | jiri.vachalos

Pokud někdo chcete mít opravdu pěknou a hlavně kvalitní kuchyňskou linku za dobré peníze a ne nějaký, s prominutím šmejd z obchdoďáku, který se vám za 2 roky rozpadne, tak rozhodně zkuste firmu Jindra kuchyně - interiery. Sídlí v Českým Krumlově. Sám mám od nich kuchyňskou linku a teda max. spokojenost - solidní, rychlá a kvalitně odvedená práce. tady je adresa: www.jindrakuchyne.cz
Odpovědět

07.11.2014 16:27:01 | Karča

My jsme vyloženě potřebovali sehnat studio, které dělá kuchyně na míru. Máme v rodinném domečku atypickou prostor pro kuchyň, protože při výstavbě došlo ke komplikacím a nedala se vybourat jedna stěna. Nyní máme nádhernou atypickou kuchyň na míru (přesto velkou) a to vše díky studiu kuchyně DIZ http://www.kuchyne-kuchynske-diz.cz/, kteří nás neodmítli, naopak, to pro ně byla výzva. Jsme šťastní, hlavně já, protože mám konečně vysněnou kuchyň! Navíc se o zákazníky velice hezky starají a dobré reference na ně jsem slyšela i od mnoha známých takže to není náhoda. Velké díky ještě jednou!
Odpovědět

07.11.2014 16:29:58 | Karča

Odpovědět
Re: Re: Kuchyně na míru

21.06.2018 20:40:57 | olin

Kuchyne na miru je jednoznacne lepsi nez obyc, kdyz mate doma slozitou manzelku tak si to po kuchyni na miru urcite rika :D
Odpovědět
Re: výborné kuchyně

08.12.2014 13:45:02 | Karol Mikešová

Dlouhou dobu jsme sháněli nějaké kuchyňské studio, které by odpovídalo našim představám. Tedy vyhověli by našemu specifickému přání a to vytvořit takovou kuchyň na míru, která bude přesně podle našich požadavků a možností. Kuchyně DIZ http://www.kuchyne-kuchynske-diz.cz/ je vynikající firma, která nám zodpovědným přístupem vyřešila naši prekérní situaci. Děkujeme!
Odpovědět
Re: Re: výborné kuchyně

29.04.2018 20:54:36 | MIluska

My se divali na kuchyni na miru ve scontu a jsme nadseni. cena vyborna a kvalita je pry taky super, kamaradka ji ma 7 let a je spokojena.
Odpovědět
Re:

21.12.2014 12:05:10 | Milous2

jde to?
Odpovědět

27.02.2019 21:51:27 | Miluska

Nám ta kuchyne hezky vysla. jsem moc stastna ze jsme si ji poridili ze sconta.
Odpovědět
Re:

25.12.2014 15:12:54 | RadussN

kuchyni na míru mám od firmy Gorenje, levná a kvalitní kuchyně. zkus se podívat na internetové stránky, firma gorenje je i v inter. centru SOHO u brněnské olympie. my jsme tam jeli domluvili se a za chvíli jsme měli kuchyň, zkus se podívat na jejich webové stránky :) a uvidíš. http://soho-ic.cz/co-je-noveho/
Odpovědět
Re:

25.01.2015 18:01:41 | Marus7

Ahoj, radussn take mame kuchyni od gorenje a nemuzeme si ji vynachvalit je krasna a moderni navic bych si uz jinou nedokala doma predstavit :)
Odpovědět
výsuvy

29.05.2015 09:00:53 |

Dobrý den, máte někdo nějakou zkušenost z výsuvy u kuchyňské linky, vůbec nevím,který typ vybrat? Děkuji
Odpovědět
Re: výsuvy

30.05.2015 10:36:01 | Jarda

To je prosté milý Watsone, s Blumem nemůžete nic zkazit.
Odpovědět
Re:

31.05.2015 20:58:06 | cojavim

Dlouho jsme pátrali po kuchyňském studiu, až jsme na doporučení využili http://www.kuchyne-pavlik.cz/sluzba/kuchyne-na-miru, kde nám se vším vyšli vstříc a kuchyn nám každý chválí:)(;)
Odpovědět

23.12.2018 15:35:06 | Ivan

urcite ano ve scontu jsou kuchyne krasne, mame od nich jiz sesty rok a perfektni.
Odpovědět
Re: kuchyně na míru

02.06.2015 10:10:15 | Mája

Jsem z Prahy a nechávali jsme si kuchyň dělat od p. Pantyo (www.pantyo-kuchyne.cz). Udělal nám návrh a prokonzultoval možné varianty, problém je, že měl zrovna více zakázek a museli jsme si trochu počkat. Nakonec jsme se dočkali a jsem s novou kuchyní moc spokojená, je pečlivě zpracovaná a věřím, že vydrží už napořád :)
Odpovědět
Re: Re: kuchyně na míru

20.11.2018 19:20:06 | Verka

my si nechali kuchyni delat od www.sconto.cz a velka spokojenost, kuchyni mam na miru a nemenila bych
Odpovědět
Re:

10.07.2015 13:13:50 | Honzik25

Za nás rozhodně http://www.k-interier.cz/kuchyne Nedávno jsme si s manželkou objednávali kuchyň na míru a vzhledem k rozměrům bytu a požadavkům na materiál jsme měli poměrně vysoké nároky. Výsledek byl skvělý, takže kdo hledá nábytek na míru v Ostravě a okolí - můžu jedině doporučit.
Odpovědět
Re:

14.07.2015 22:13:00 | Lu

Velká spokojenost s interiérovým centrem Soho v Brně - http://www.soho-ic.cz/. Vřela doporučuju,nejhezčí a nejkvalitnější nábytek v Brně!
Odpovědět
Re:

14.07.2015 22:17:37 | Hani2

Určitě bych zašla do interiérového centra Soho v Brně, mají tam nádherné kuchyně od značky Gorenje - dělají kuchyně na míru, je s nima výborná domluva a stejně tak celá spolupráce.
Odpovědět

14.07.2015 22:19:02 | Hani2

Haha jsme se shodli :D mi to tak dlouho vkládalo až si mě předběhla :D
Odpovědět

24.02.2018 21:43:57 | Miloška

Dlouho jsem si cetl tuhel diskusi a hodne lidi neni spokojeno se svoji kuchyni, my si s pritelem nechali delat na miru ze sconta a super.
Odpovědět
Re:

05.08.2015 09:23:24 | zdenkakralova

Třeba to ještě někomu pomůže: tady jsem našla článek o vybíraní kuchyně: http://www.sconto.cz/clanky/7-jak-vybrat-kuchyn-mame-pro-vas-6-tipu
Odpovědět

28.08.2018 20:07:12 | Miloška

Za me taky obrovska spokojenost :)
Odpovědět
Re:

19.08.2015 20:41:42 | Linda

no já právě přemýšlím jestli si pořídím kuchyň na míru nebo si ji koupím a ta kuchyň na míru mi přijde teda nejlepším řešením... jen teda víte o nějaké společnosti na kterou je spolehnutí a taky by bylo fajn kdybych díky tomu nezbankrotovala...
Odpovědět

02.06.2017 08:06:14 | Danča O.

Nevím, ale u nás se oplatilo zajít si do studia nechat si se vším poradit, něco jako ergonomie v kuchyni mi nic neříkalo, takže si nejsem jistá jak bych to všechno poskládala, kdyby mi s tím u oresi nepomohli. Hlavně jsme ve studiu mohli koupit rovnou i spotřebiče co jsem chtěla, takže to je taky fajn, i cena kterou za to všechno chtěli nepřekročili to co jsme jim řekli že máme přichystanýho na kuchyň.
Odpovědět

23.06.2018 21:55:08 | Marta

my si nechali udelat kuchyni na miru a velka spokojenost
Odpovědět
Re:

19.08.2015 20:43:10 | Linda

no já právě přemýšlím jestli si pořídím kuchyň na míru nebo si ji koupím a ta kuchyň na míru mi přijde teda nejlepším řešením... jen teda víte o nějaké společnosti na kterou je spolehnutí a taky by bylo fajn kdybych díky tomu nezbankrotovala...
Odpovědět

26.08.2015 11:18:30 |

Tak my zrovna řešíme taky kuchyň, bude do U, celkem cca 9 metrů dlouhá, necháváme nakonec dělat u Hanáka, snad to bude dobrá volba, naše původní představa byla do 300 000 se vším všudy a jsme prakticky na dvojnásobku, ale je fakt, že tam ještě máme skříň pod akvárium, velkou včetně konstrukce a taky v 7 vrstvém laku. Zase si říkám, že při našem provozu v kuchyni, je nás 6, se nevyplatí na ní šetřit, stejně jako na spotřebičích, vybrali jsme z těch kvalitnějších. Snad budeme spokojeni. Jo, prac. deska bude 2 cm Technistone a zadní obložení kalené sklo.
Odpovědět

27.08.2015 08:18:34 | Jarda

A víte o tom, že taková kuchyň se dá do těch cca 300 tis. pořídit s rezervou? Materiálový náklad včetně spotřebičů se pohybuje někde na 150 tis. bez DPH.
Odpovědět

18.11.2015 22:23:26 | Mišule

Kuchyně za 600? To musí být včetně kuchařky a číšnice, ne? 8-0 My měli hodně náročnou představu a pořídili jsme zde - Kuchyně na míru Praha - http://www.kuchyne-pavlik.cz/ a musím doporučit. Cenově tedy úplně někde jinde, než u Vás a maximální spokojenost :D
Odpovědět

10.12.2017 18:39:38 | Rebeka

Já jsem si s manželem navrhla a nechala vyrobit kuchyni v Praze přes http://interiery4u.cz/ a to vám teda je něco :) máme to přesně tak jak jsme chtěli a je nádherná. Nakonec to nebylo ani tak moc drahé...
Odpovědět

22.07.2018 21:34:53 | Olinka

My si na miru kuchyn nechali udelat ve scontu, pan moc ochotny se vsim poradil a vyber byl jednoduchy vedela jsem s cim tam jdu
Odpovědět
Re:

07.09.2015 12:43:20 | SICC s.r.o.

Dobrý den, co se týče kuchyní,nábytku,spotřebiču nedoporučujeme kupovat nic zbytecne dráheho pokavad má nekdo zájem naše firma se specializuje na kuchyně,nábytek,spotřebiče technické grafické návrhy děláme zdarma naše stranky na http://www.kuchynesicc.cz/ je zde i realizace :)
Odpovědět

08.09.2015 09:11:28 | Jarda

No to musíte být pěkně v (_!_) hledat tady zákazníky v době, kdy mají všichni práce nad hlavu, dost zoufalost - asi budete velmi "kvalitní" firma.......
Odpovědět

30.08.2018 21:23:55 | Misa

Ja kuchyni na miru mam ze sconta a jeste s ni nemam zadny problem uz to bude 6 rok a perfektni, moc velka spokojenost
Odpovědět
Re:

29.12.2015 09:29:33 | Anny

Pokud chcete kuchyni opravdu na míru, tak jedině přes truhláře. Kuchyňská studia pracují většinou s předem připravenými moduly a jen omezeným vzorkem materiálů. Navíc v ceně platíte provoz showroomu atd. Mě osobně se vyplatilo zaplatit si designérku, která kuchyň i nakreslila, ukázala mi materiály, popsala jejich výhody atd. Na to bohužel truhlář samotný většinou nemá prostor. Cena byla i s cenou za design výrazně nižší než u kuchyňského studia. A mám pocit, že mám doma něco originálního :) Kdyby někdo chtěl kontakt, tak na vyžádání dám, nechci tu zveřejňovat reklamu.
Odpovědět

07.04.2016 22:02:49 | Jer

Dobry den, mam zajem. Predem dekuji.
Odpovědět

24.09.2018 19:36:10 | Miska

My si nechali kuchyni na miru delat ve scontu, velka spokojenost mame ji jiz 5tym rokem a zadny problem s ni jeste nebyl
Odpovědět
Re:

28.03.2016 11:22:50 | Markéta

Zdravím, nemáme moc velkou kuchyň, bydlíme v paneláku, ale ráda bych se pustila do rekonstrukce, aby to tam bylo útulnější a takové hezčí. Ráda bych se zeptala, zda-li máte někdo zkušenosti s firmou Žlutá hala. Mají tam opravdu nepřeberné množství věcí, krásné doplňky a tak různě, určitě si tam něco vyberu, ale přece jen kuchyň není zrovna nic obyčejného a ne zrovna levného. Konkrétně se mi moc líbí tahle http://www.zlutahala.cz/kuchynska-linka-scasi-p18974. Moc se mi líbí barvy i řešení úložného prostoru. Co myslíte?
Odpovědět

03.04.2016 17:27:26 | Aneta

Dobrý den, u Žluté haly jsme kupovali obývací stěnu a na pohodu. Nevím co konkrétně vás zajímá, nicméně dodání a vše proběhlo tak jak jsme se dohodli, kvalitu nevím jak posoudit... ono všechno sedí jak má, panty i ručky stále drží :)), nic se tam neuvolňuje, takže podle mě asi kvalitní věci mají...Jinak kuchyň co jste vybrala je moc hezká ;) my si necháváme dělat na míru kvůli atypickému řešení prostor a chceme aby se nám tam všechno pěkně vešlo, ale ten styl co jste vybrala i praktičnost myslím že ok(^)
Odpovědět

26.04.2016 14:33:20 | VNNH

Osobně bych už po zkušenostech do nákupu v diskontu nešla. Trápila nás reklamace po třičtvrtě roku (u jiné společnosti tedy) a nebylo to nic pěkného. Ve výsledku,když pohledáte vhodné kuchyňské studio, nevyjde V8S TO T5EBA O TOLIK DR86 A M8TE 3E PODLE SV7CH P5EDSTAV: My uspěli s představou moderní kuchyně - http://www.kuchyne-pavlik.cz/sluzba/moderni-kuchyne-na-miru zde :-)
Odpovědět

26.04.2016 14:35:22 | VHHN

Pardon za CapsLock :-) Osobně bych už po zkušenostech do nákupu v diskontu nešla. Trápila nás reklamace po třičtvrtě roku (u jiné společnosti tedy) a nebylo to nic pěkného. Ve výsledku,když pohledáte vhodné kuchyňské studio, nevyjde Vás to třeba o tlik dráž a máte vše podle svých představ: My uspěli s představou moderní kuchyně - http://www.kuchyne-pavlik.cz/sluzba/moderni-kuchyne-na-miru zde :-)
Odpovědět

31.08.2018 14:31:26 | Eva

www.sconto.cz my kupovali kuchyni na miru tady :)
Odpovědět

10.05.2016 10:44:13 |

My máme od Žluté haly sestavu v dětském pokojíčku a jsme spokojení. Dodání hodnotit nemůžu, sestavu jsme si vyzvedávali osobně, ale všechno bylo připravené, komunikace taky v pohodě. A co se týče zpracování, tak my věděli, do čeho jdeme, protože jsme se na tom byli podívat předem v té výstavní hale (což pokud máte možnost, tak doporučuju), takže manžel to všechno prošel, jak je to dělané, jestli to něco vydrží a podobně. No a je to myslím zatím necelé tři roky, co to mají děti v pokojíčku a zatím to drží a odolává jejich nátlaku :D
Odpovědět

23.10.2018 13:35:54 | simca

kuchyni na miru vam mohu doporucit ze sconta :) velmi kvalitni obchod s dobrymi cenami.
Odpovědět
Re:

23.06.2016 17:04:27 | Veronika

Ráda bych se podelila o super zkusenost s firmou Interiery4u, která nám navrhovala a dělala kuchyn. Jsou šikovní a ukázali nám možnosti, které by nás nikdy nenapadli a vymysleli nám ji šikovně i co se týká praktických vecí.
Odpovědět
Kuchyně

29.06.2016 15:40:26 |

Také jsme řešili kuchyňku.Prošli jsme s manželem několik prodejen. Nakonec jsme objednali u firmy Uniq Nobilii.Dělá ale i Infini. Přístup skvělý.Je to rodinná firma.Cena taky ok.Nobilia byla levnější než Infini. Kuchyň máme třetím rokem a naprostá spokojenost!!!
Odpovědět

24.08.2016 13:44:29 | Rentol

Ahoj, my přemýšlíme, u koho si nechat udělat kuchyni na míru. Jsme z Ostravy, našli jsme společnost K-interier (http://www.k-interier.cz/). Máte někdo zkušenost? Recenze mají na internetu dobré, ale přeci jen bych byl rád za každou pozitivní zkušenost navíc. Děkuji všem :-)
Odpovědět

24.07.2018 21:15:54 | marie

My s pritelem jsme byli spokojeni maximalne ve scontu, jak cenove tak kvalitou kuchyn je perfektni a zadny problem s ni neni
Odpovědět
Re:

16.10.2016 17:13:12 | Kamila

Máte někdo zkušenosti se studiem Interiéry4u??? http://interiery4u.cz/interiery/ Jejich práce se i na internetu líbí, ale ráda bych i nějaké recenze?
Odpovědět

17.10.2016 12:19:49 | Karel

SIce neznám, ale taky se mi líbí. Zkuste spíš pohledat i na jiných fórech.
Odpovědět

19.10.2016 22:35:15 | bětka

Před rokem nám dělali kuchyni a nemůžu si je vynachválit. Lépe jsme si vybrat snad ani nemohli. =)
Odpovědět

27.10.2016 17:23:22 | lily

Osobně nemám zkušenost, ale slyšela jsem jen schválu.
Odpovědět

29.10.2016 09:47:21 | Mája

My zkušenost máme. Doma jsme měli nešikovný malý prostor, bydlím totiž v paneláku a teď máme komfortní kuchyni! :-)
Odpovědět

27.02.2018 21:04:15 | anna

Kuchyni na miru jedine ze sconta, maximalni spokojenost a hlavne super cena.
Odpovědět
Re:

09.11.2016 19:49:23 | Antonín Starý

Dobrý den, nechali jsme si udělat na míru kuchyň od firmy Interiery4u a mohu jenom doporučit. Udělali to naprosto podle mého očekávání. Skvělá domluva, příjemní pracovníci, slušná cena.
Odpovědět
Re:

11.11.2016 11:37:32 | Laďa M.

Nám taky udělali pěknou kuchyň :)
Odpovědět

01.03.2018 20:48:26 | eliska

ja ve scontu byla nadmiru spokojena. kvalitni provedeni a hlavne materialy jsou fajn.
Odpovědět
Re:

12.11.2016 19:19:10 | Kateřina Vlnová

Ahojte, potřebovala bych poradit jakou fimu si vzít na udělání celého bytu? Máte nějaké zkušenosti? Potřebovali bychom většinu nábytku udělat na míru. Potřebovali bychom fimu, která je ochotná s námi vše projednat a přizpůsobit se našim představám. Děkuji předem za info
Odpovědět

14.11.2016 22:33:27 | Pavel O.

Dobrý den, nám dělali celý byt interiery4u. Měli jsme podobné požadavky na fimu a nakonec jsme velmi spokojení takže ti je mohu doporučit :)
Odpovědět

15.11.2016 07:45:08 | Jarda

Reklamy patří jinam.......................
Odpovědět

20.12.2016 19:56:16 | Pavlaa

Ahoj, nedávno jsme dělali rekonstrukci celého bytu 3+1. Dostali jsme doporučení na firmu Rimex Interier a opravdu můžu jenom doporučit. Vše s námi probrali, hodně se nás ptali na naší představu a hlavně realizace byla opravdu v termínu a jsem hodně spokojená. Po dobu rekonstrukce jsme bydleli u tchýně, tak asi chápete, jak byl pro nás termín dokončení důležitý :-) Mají prodejnu v Praze a Olomouci.
Odpovědět

27.01.2019 19:56:02 | mirek

My byly též se scontem velmi spokojení, našli jsme tam vše co jsme potřebovali.
Odpovědět
Re:

16.11.2016 21:39:48 | Mates

Nám dělala firma interiery4u taky a mohu se přidat k pozitivním příspěvkům.
Odpovědět

17.11.2016 11:33:40 | Jarda

Tak snad už tady té reklamy bylo dost ne? To ani teď, kdy výroby nevědí, co dřív a mají plno na mnoho měsíců dopředu nemáte práci? No to asi moc kvalitní firma nebudete..............
Odpovědět
Re:

19.11.2016 12:26:34 | Naďa123

Co se týče kuchyně tak tato firma opravdu umí :D
Odpovědět

22.11.2017 21:00:47 | jirka

My mame krasnoyarsk nemeckou ze sconta. super cena a hlavne kvalita.
Odpovědět
Re:

20.11.2016 23:57:59 | Kateřina Vln.

Děkuji za info všem :) my to s nimi zkusíme.
Odpovědět

01.03.2018 21:11:23 | milos

ja byl ve scontu maximalne spokojeny..
Odpovědět
Re: kuchyne

19.12.2016 17:01:02 | Tereza

Dobrý den, chceme si pořídit novou kuchyni, na míru. Už nějakou dobu koukáme po netu a našli jsme dobré ohlasy na www.interiery4u.cz chci se zeptat, zda s nimi také máte nějakou zkušenost?
Odpovědět
Re:

12.02.2017 14:48:23 | Marek

Také jsem si nechal dělat kuchyni na míru, s vizualizací předem, byl jsem překvapen, že nakonec nestála tolik jak jsem si myslel :-)
Odpovědět

20.02.2017 19:28:54 | Petr

Kdo Vám ji dělal?
Odpovědět

22.02.2017 21:25:54 | Marek

Dělala mi to tato firma www.interiery4u.cz
Odpovědět
Re:

20.02.2017 18:29:37 | thomas.redkolf

Měl bych otázku... je vážně tak lehké sestavit kuchyňskou linku jako se o tom píše tady: http://www.gsmagazin.cz/montaz-nove-kuchynske-linky-spravny-postup nebo je to trošku složitější? Víte stěhuji se do nového bytu, kde není nic zařízené... Tak budu rád předem za odpovědi :)
Odpovědět

21.02.2017 08:50:21 | Jarda

Dobrý den, podobný blud jsem dlouho nečetl. Montáž kuchyňské linky je náročná řemeslná činnost vyžadující specifické nářadí a pomůcky a ZEJMÉNA dostatek zkušeností a zručnosti. Pohybuji se v oboru přes 20 let (návrhy), u většiny montáží jsem osobně přítomen a netroufl bych si linku namontovat zcela sám, raději to svěřím montérům. Je velká spousta maličkostí, jež je třeba pohlídat a které v žádném návodu nenajdete, nemluvě třeba také o křivých stěnách či úhlech - nežijeme v ideálním světě a žádný zedník nezdí s přesností na milimetry, nábytek se však již vyrábí na desetiny.... Další věcí je množství různých spotřebičů vyžadujících specifické přípravy pro montáž, zkrátka i sebezručnější řemeslník bez praxe nedá složitější linku správně dohromady, každá je jiná, takže nějaký universální návod je utopie, navíc slušná firma dodá své zboží právě včetně odborné montáže. Z mých zkušeností jsou jako montéři dokonce lepší např. strojní zámečníci než truhláři (čest vyjímkám), mají totiž větší smysl pro přesnost a detail. Ano, ono se to vždycky nějak "zbastlí", ale na výsledku je to vidět, funkčně i opticky..........
Odpovědět

26.01.2019 19:58:10 | Simca

mrkni na www.sconto.cz :) my s jejich kuchyni byli a jsme stale neskutecne spokojeni, urcite se zajed podivat na prodejnu a budes muset hodne premyslet jakou vybrat.
Odpovědět
Re:

22.05.2017 22:08:20 | Clarissa333

Kuchyň je jedna z nejdůležitějších místností v ddomě, je třeba aby byla jak se patří :D
Odpovědět

27.01.2019 19:52:26 | Tamara

To pro mě taky, já bych nešla do jiné kuchyně než na míru a všechno podle sebe.
Odpovědět
Re:

24.05.2017 15:39:40 | tt.novak23

Nechala jsem si udělat kuchyň přes interiery4u, skvělá domluva a odvedli dobrou práci, doporučuji.
Odpovědět
Re:

24.05.2017 21:53:16 | HelenaK

Manžel je truhlář, takže jsem se zařizováním neměla nejmenší potíže
Odpovědět

24.02.2019 20:28:16 | Misa

Kuchyni jedině na míru, s manželkou takovou máme a už by jsme jinou nechtěli.
Odpovědět
Re:

25.05.2017 10:57:34 | Cecilie

Tak to máš dobré, taky by se mi líbilo mít doma truháře :D
Odpovědět

28.02.2018 21:43:36 | Milous2

To je hezky no :O to bych pak nemusel s manzelkou litat celou sobotu po scontu a vytvaret si kuchyni :D
Odpovědět

01.05.2018 22:44:59 | Tom

to si uzijes jako ja :D kdyz chytne nakupovaci slinu, ale jinak je to parada ja dam kavu a ona utrati tolik penez :D
Odpovědět
Re:

27.06.2017 15:30:01 | Anabel

Já jsem se dlouho rozhodovala mezi truhlářem a studiem, ale nakonec vyhrálo studio, protože žádného truhláře neznám a ani v okolí nikdo zkušenosti neměl, u studia jsem si byla jistější co se týče záruky a tak takže jsem nakonec vybrala oresi a jsem spokojená.
Odpovědět

28.06.2017 14:54:15 | Jarda

Prosím, PROSÍM !!! nenazývejte Ohnesi studiem............
Odpovědět

28.06.2017 21:57:16 | Ivoš58

Nevím, jestli vám to ještě pomůže, když už máte vybráno v Oresi. Tam jsme taky kdysi, asi před dvěma lety vybírali kuchyň, ale pak jsme v jednom e-shopu na internetu narazili na tzv. sektorové kuchyně. Z velkého množství designů a rozměrů jednotlivých skříněk si pohodlně vyberete ty, které se vám hodí a líbí, nahážete to vše do košíku a pak jen čekáte, až vám je dovezou, případně i smontují. Cena je úplně někde jinde než u kuchyní na míru nebo z Oresi a podobných jako studií. Kuchyň zatím funguje jak má, zatím nic neodpadlo a vypadá pořád dobře.
Odpovědět

30.06.2017 09:39:27 |

Dobrý den, a kde jste kuchyň zakoupil? Hledáme do našeho domku pěknou kuchyni, ale máme trochu atypické rozměry, tak bychom si chtěli sestavit něco podle sebe. A u truhláře výjde strašně draho.
Odpovědět

22.07.2017 20:11:33 | Leena

Zdravím, též jsem dosti atypickou kuchyňku řešila, bohužek na dvakrát.. Poprvé byla snaha řešit vše nábytkem z prodejního řetězce, bylo to dosti nešikovné a někde bylynevyužité "mezery". Po 3 letech od tohoto nám manžel k výročí něchal udělat vizualizaci, ta nás tak nadchla, že jsme si kuchyň nechali udělat od lidí, kteří se v tom přece jen orientují, máme krásnou kuchyň na míru.
Odpovědět

23.07.2017 20:35:12 | Max

Odpovědět

24.07.2017 17:18:32 | Daeny

nějaké tipy jak vybrat to správné studio? Koukat hodně na recenze nebo si je obejít a spolehnout se na vlastní obrázek?
Odpovědět

25.07.2017 10:18:54 | C-babe

Lepší bude rozhodně si jich pár obejt, mrknout na stávající realizace, nechat si třeba udělat vizualizaci. Taky se poptej po známých, jestli nemají zkušenosti. Já byla naposled u interiery4u a jejich návrh mě nadchnul, takže budu objednávat tam. Hodně štestí.
Odpovědět

20.10.2017 12:33:58 | Lucka

Zdravím, já jsem teda dala hlavně na zkušenosti lidí z mého okolí, ty vám toho řeknou asi nejvíce. A pak samozřejmě na ten svůj obrázek, protože i když vám někdo doporučí nějaké studio tak se vám tam kuchyně nemusí líbit žejo…takže já si pak nakonec vybrala oresi třeba, kterou žádný můj známý neměl ale nijak nelituju, jen bych teď po letech možná změnila uspořádání kuchyně ale jinak nic…
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

24.10.2017 20:58:34 | misa

Kuchyne na miru jedine ze sconta, super cena rychle dodani a navic ta kvalita ja perfektni
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

23.01.2019 19:07:37 | Luciee

Mohu jedině pochválit. kvalitní kuchyně ze sconta to není žádná novinka :)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

22.02.2019 13:48:45 | misa

To ja vim, mame ji taky a velka spokojenost.
Odpovědět

15.09.2017 11:16:24 |

Zdravím vespolek, kuchyň zakoupili jsme tuto kuchyň https://www.interion.cz/kuchyne-premium-hruska-vlastni-sestava/, ale mají jich tam mnohem víc.
Odpovědět

31.10.2017 21:32:58 | michaela

nejlepsi je kuchyne na miru, clovek si muze vytvorit v dnesni dobe da se rict skoro vse na co si vzpomene, my si nechali udelat krasnou vysnenou s manzelem a jsme naprosto spokojeni
Odpovědět

15.09.2017 11:21:47 | Ivoš58

Ahoj, koupili jsme konkrétně tuto kuchyni, která má skříňky k volnému výběru: https://www.interion.cz/kuchyne-premium-hruska-vlastni-sestava/ , ale mají jich tam víc. Dá se vybrat dle vkusu.
Odpovědět

03.10.2017 22:21:07 | hanka

urcite ze sconta, kvalitni a odolna kuchyne
Odpovědět

30.06.2017 09:46:32 | Petr dogo

A poradíte, kde jste našel dobrou sektorovou kuchyni? Potřebujeme najít kuchyni do bytu pro nájemníky, která nebude drahá, ale bude za slušnou cenu. Přecijen tady nikdy nevíte jak se nájemníci budou chovat a současná kuchyně není dostačující. Děkuji.
Odpovědět

31.10.2017 21:53:11 | marco

urcite mrkni na sconto, nemecka kvalita a dobry cena
Odpovědět
Re:

23.07.2017 20:39:30 | Maxx

Odpovědět

24.07.2017 17:20:19 | Daeny

nějaké tipy jak vybrat to správné studio? Koukat hodně na recenze nebo si je obejít a spolehnout se na vlastní obrázek?
Odpovědět

31.07.2017 12:40:40 | Míša

Já jsem se spíš ptala kamarádek, abych věděla jak třeba firma komunikuje a tak, ale dala jsem taky na vlastní obrázek, obešla pár studií, a nejvíce se mi tedy líbili kuchyně od oresi, kterou mi i pár kamarádek doporučilo, tak jsem do ní šla a jsem spokojená.
Odpovědět

01.05.2018 22:29:27 | kamila

Poptej se tak ruzne znamych, kamaradek jak pise misa. asi nejlepsi rada, na internetu je tezky vedet kdo pise pravdu kdo ne :)
Odpovědět
Re:

03.08.2017 22:15:32 | renca

kuchyni mame doma s manzelem ze sconto nabytek a naprosta spokojenost.
Odpovědět

26.10.2017 09:22:21 | erika

to je nejlepsi aby clovek si mohl kuchyn postavit podle sveho
Odpovědět

31.05.2018 21:37:46 | nikola

Presne tak kuchyne na miru je nejlepsi vec co muze byt, my mame jednu ze sconta a je to velka parada
Odpovědět
Re:

31.08.2017 11:28:04 | Domča Ř.

Já jsem potřebovala vmáčknout kuchyň na hodně malý prostor, máme kuchyni spojenou s obývákem a hlavně jsem chtěla aby kuchyň zas tolik nezasahovala do obýváku. Známa mi poradila ať jsi jdu udělat návrh někam do studia, abych věděla co se s takovým prostorem dá udělat a ta návrhářka od oresi to vymyslela fakt pěkně, i ten prostor hezky rozdělila barovým pultem.
Odpovědět
Re:

30.09.2017 21:14:38 | Davidek

My s pritelkyni koupili kuchyni na miru ve scontu a super, za perfektni bezkonkurencni cenu.
Odpovědět

27.10.2017 21:06:45 |

Proč všichni propagujete Sconto, to je asi nějaká placená reklamní kampaň. Byla jsem se tam podívat a nenašla jsem nic výjimečného, jen běžné, nezajímavé kuchyňské sestavy z tenké 16 mm dřevotřísky bez možnosti vlastního výběru skříněk a za ceny mnohem vyšší než na internetu. A to nepočítám obrovské náklady na dopravu, které požadují.
Odpovědět
Re:

01.11.2017 11:47:14 | Monika

Ahoj, jak máte v kuchyní vyřešený odpadkový koš? nebo jaký máte?
Odpovědět

05.11.2017 14:04:06 | Petra

Já mám doma bezdotykový koš, je to super řešení, hlavně když máte doma děti, tak na to nemusí šahat :-) a víte, že jste v čistotě :-)
Odpovědět

06.11.2017 15:03:13 | Monika

Taky jsem se na ně dívala, ale nevím no, zase jak dlouho to bude fungovat?
Odpovědět

07.11.2017 15:58:01 |

Já mám doma tento bezdotykový koš, a děti ho otevírají několikrát za den, opravdu se u nás nezastaví a funguje už více než dva roky https://www.dokose.cz/bezdotykovy-odpadkovy-kos-simplehuman-40l-pulkulaty-sedy-plast
Odpovědět

01.06.2018 21:20:47 | Jana

Já tedy jsem radeji za normalni obycejny kos :)
Odpovědět

25.01.2019 22:01:55 | Milous2

100% normální.
Odpovědět
Re:

03.11.2017 09:31:44 | MajdaN

My jsme kuchyň řešili nedávno. Jelikož máme málo místa, tak jsme zvolili výrobu kuchyně na míru přes internetový obchod ketyban.cz http://www.ketyban.cz/planovane-kuchyne/ tady je odkaz, třeba někomu pomůže. :)
Odpovědět

31.12.2018 23:23:28 | verka

mrkni na sconto :)
Odpovědět
Re:

09.12.2017 15:03:41 | LUboš

my jsme si dělali na bytě v Praze kuchyň přes http://interiery4u.cz/ a bylo to dost luxusní. Jsme dost spokojení, i s tím jak jsme si ji navrhovali a tak. Prostě paráda. Koukněte a uvidíte :)
Odpovědět
Re:

11.12.2017 10:23:26 | Maruša

Prosím Vás, můžu se vás zeptat? Máte někdo zkušenosti s touto společností? http://interiery4u.cz/ koukala jsem se na ni na internetu a jejich kuchyně se mi docela líbí, i recenze se mi líbily tak jestli míte zkušenost a podělíte se budu vděčná :)
Odpovědět
Re:

15.01.2018 10:29:51 | Emilka

Prosím vás, máte někdo zkušenost v Praze s touto společností? http://interiery4u.cz/ četla jsem na ně nějaké recenze a docela dost se mi líbí, tak bych se jen ráda zeptala na vaše zkušenosti :)
Odpovědět
Re:

16.01.2018 14:15:03 | Ljuba

Může mi prosím někdo doporučit nějakou firmu nebo společnost v Praze která se zabývá výrobou kuchyní na míru? Nějakou která není uplně moc drahá, ale hlavně aby byla spolehlivá, kuchyně kvalitní a vše aby bylo do termínu tak jak se domluví.... možna je to nadlidský úkol sehnat nějakou takovou společnost v Praze..
Odpovědět

24.05.2018 09:39:09 | Zina

My jsme před časem rekonstruovali a s výběrem kuchyně jsme skončili u oresi. Mají pěkné kuchyně, ale ceny jsou trochu vyšší, to říkám rovnou, kvalitně je na tom ale zatím dobře, zatím jsem nenašla žádnou závadu, a co se týče dodání tak všechno dodali do termínu, takže dobrý.
Odpovědět

28.02.2019 21:58:56 | mirek

My kupovali kuchyni ve scontu..
Odpovědět
Re:

15.02.2018 21:07:26 | Kamila V.

Ahoj všem, chci se zeptat, navrhovali jste si kuchyni sami, nebo jste si ji nechali udělat od nějaké firmy? Chystáme se na jaře předělávat tu naši a celkem nás zaujala brněnská firma Gabon - http://www.gabon.cz , máte s ní někdo zkušenost? Dost se nám líbí, že mají speciální řešení pro paneláky :)
Odpovědět

25.05.2018 22:25:21 | Mirek

pritelkyne si namyslela kuchyni na miru, ve scontu nam dali perfektni cenu a super kvalitu, takze jsme nejak dlouho nevahali
Odpovědět
Re:

11.04.2018 14:21:36 | petuse123

Kuchyně na míru je skvělá, když si ji můžete dovolit, protože to opravdu bývá "trošku" nákladnější záležitost. Chvíli jsme o tom také uvažovali, ale na konec jsme se rozhodli pro sektorovou kuchyň. Přemýšleli jsme o kuchyni ze Sconta, ale po doporučení jsme si vybrali u Gabonu https://www.gabon.cz/rubrika/sektorove-kuchyne/. je to asi 2 roky a zatím mohu jen zaklepat. Sektorovka skvělý poměr cenaXvýkonXvýběr.
Odpovědět

19.07.2018 13:45:39 | Ivana

U nás to bylo naopak, nejdříve jsme chtěli nějakou sektorovou kuchyni a skončili u oresi s kuchyní na míru :D je pravda že byla o něco dražší než jsme plánovali, ale když se do toho člověk pustí tak to chce mít co nejlepší a to bohužel v dnešní době něco stojí…ale jsme spokojeni, kuchyně nám dobře zapadla do interiéru.
Odpovědět

30.09.2018 21:59:51 | anna

www.sconto.cz nejlepsi kuchyne na miru, s pritelem jsme tam byli asi dva vikendy se divat a pote jsme si vybrali. opravd uvelky vyber
Odpovědět
Re:

18.04.2018 16:10:36 | Milan

Doporučuji www.truhlarstvi-luxra.cz
Odpovědět
Re:

18.04.2018 16:23:20 | Milan

Doporučuji http://www.truhlarstvi-luxra.cz
Odpovědět

29.04.2018 21:07:12 | Miluška

Já s pritelkyni byl vzdy spokojeny se scontem.
Odpovědět

29.04.2018 21:07:34 | Mirek

Já s pritelkyni byl vzdy spokojeny se scontem.
Odpovědět

25.01.2019 21:54:57 | Luciee

Ještě aby ne Mirku, to je kvalita, která jen tak neomrzí.
Odpovědět

26.01.2019 19:55:26 | Mirek

to máte pravdu, už ji nějakej rok máme a super. žádný problém s ní nebyl
Odpovědět
Re:

24.06.2018 20:36:55 | wILLY

Ahoj mám pocit že na https://eshop-blanco.cz/ dělají opravdu zajímavě kuchyně + mají hodně solidní doplňky. Od toho se každopádně odvíjejí ceny. Mám pocit, že veškerý sortiment je jejich vlastní výroby ...
Odpovědět
Re:

24.10.2018 20:52:23 | Lauris

Máte zkoušenost i s nějakou firmou co dělá kuchyně na míru ? Prosím hlavně mi nenabízejte sconto ani ikeu, protože si myslím, že nemají absolutně kvalitní jak nábytek tak kuchyně včetně spotřebičů a upřímně si za ni radši připlatím a budu vědět, že mi několik let vydrží a nebude se nikde nic odlupovat ani vyklat.
Odpovědět

25.02.2019 21:11:44 | karla

Ahoj, zkus určitě mrknout na sconto.cz my máme čtrvtým rokem kuchynku a super.
Odpovědět
Re:

30.10.2018 12:03:52 | nanna

my si budeme kuchynskou linku vybírat tady. http://interiery4u.cz/kuchyne/ maji hodně dobrou kvalitu a je možnost udělat kuchynskou linku i na míru.
Odpovědět
Skvělá vysněná kuchyně

16.11.2018 09:41:40 | Kamila

Před časem jsme si nechali vyrobit kuchyňskou linku od firmy Woodpartner.cz, naprosto mě nadchl přístup a skvělé jednání při realizaci, pomohli nám s detaily, které pro nás byly nevyřešitelné:S. Kuchyň dodána do 6 týdnů a jsme max. spokojeni :]]. Určitě doporučuji :]]:]]:]]
Odpovědět
Re:

21.11.2018 11:10:07 | Sajona

kde v Praze se dá udělat kuchyne na míru? Myslím ale opravdu kvalitnou kuchyni. Podle mého přání. Na cene nezáleží.
Odpovědět

30.11.2018 13:30:11 | Lucka

No buď truhlář nebo nějaké studio, skoro všude se dá nějak udělat kuchyně na míru, mě pomohlo si nechat udělat návrhy u více firem, pak jsem se rozhodla podle toho co mi víc vyhovuje, a radši jsem si u oresi trochu připlatila za materiály aby kuchyň něco vydržela a v pohodě.
Odpovědět

17.12.2018 21:18:07 | Gabriela

Pokud na ceně nezáleží, tak se podívej www.interiery4u.cz. Mají neuvěřitelný cit pro kombinování barev a hlavně dělají neuvěřitelné návrhy kuchyní a poradí si fakt se vším. Nám dělali kuchyni do hodně špatně řešeného prostoru, ale pan projektant to vyřešil báječně a dostal tam všechno co jsme chtěli.
Odpovědět

31.12.2018 23:19:31 | Karla

Ja jsem moc spokojena s kuchyni ze sconta je take na miru :)
Odpovědět
Re:

26.03.2019 13:31:55 | Tamara

To je nejlepší co můžete do domu poridit, kuchyni na miru..
Odpovědět
INTERIERY4U

29.01.2019 15:04:41 | lX

Za mě bohužel spolupráce velké zklamání. Ačkoliv se jedná o jednu firmu, funguje jako dvě samostatné jednotky. S panem Heřmánkem spolupráce ohledně kuchyňské linky zcela bez problémů. Realizace vestavných skříní s panem Najbrtem velmi lituji. Vše co mohlo být špatně bylo špatně - zaměření prostor, výroba, špatně vyrobené kusy nábytku, několkrát předělávané, pouze jeden montážník na všechny díly, zpoždění s dokončením 3 měsíce. Se zbytkem nábytku se rozhodně obrátím na jinou firmu.
Odpovědět
Re: INTERIERY4U

28.02.2019 21:55:14 | karla

Pro příště zkušenost. zvol jiný obchod.
Odpovědět
Re:

08.02.2019 14:03:24 | Fifumaj

Tak já nedám dopustit na naši kuchyn Gala. Jednoduchá, čistá a hlavně praktická!!!! Domluva byla super, čistá práce (^) žádné ťapance vidět nejdou a to máme 2 děti... http://www.ketyban.cz/5064-planovana-kuchyn-gala/
Odpovědět
kuchyne

07.04.2019 20:30:19 | Alice

máme doma kuchyni na míru a neměnila bych, fakt jsem spokojená :) snad vydrží dlouho :) vše tam sedí jak má a je dle mých představ
Odpovědět
Reklama
Reklama