affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Xenergie zkušenosti - Ostatní diskuze

Xenergie zkušenosti

Nový příspěvek

19.08.2015 21:48:05 |

Dnes přítelkyně dostala nabídku levnějšího odběru energie, kterou sice odmítla, ale zdá se to být výhodné, máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Re: Xenergie

20.08.2015 23:19:55 | Dan

My od xenergií odebíráme plyn i elektřinu a přešli jsme k nim kvůli nižší ceně, kterou mají a v pohodě.
Odpovědět
Re: Re: Xenergie

25.08.2015 22:42:39 | Aleš

X energie má brácha, chlubil se úsporou a přesvědčoval mě, ať je zkusím...
Odpovědět
Re: Re: Re: Xenergie

26.01.2016 13:10:37 | Honza

Jestli jste tak ještě neučinil, tak se mohu přidat ke kladným referentům. Společnost je solidní a s klienty bezproblémově komunikuje. Ceny jsou v rámci mezí únosné, znám i horší, které mírně připomínají drahotu.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Xenergie

16.01.2017 16:37:27 | Láďa

Drahotu mi posledních pár let připomínal můj původní tradiční dodavatel, takže potom když mi volali od X energie, tak jsem nad změnou moc dlouho nepřemýšlel, slíbili mi, že budu platit méně než jsem platil a toho já chtěl samozřejmě docílit. Tak nějak mi to ulehčilo i rozhodování, že jsem nad tím nemusel trávit tolik času. Změna dodavatele mi teďka dělá ročně rozdíl skoro 2300korun. A to ujde.
Odpovědět

24.06.2016 16:45:54 | Karin

Já mám Xenergie napsaný se ségrou, obchoďák si nás odchytl na zahradě, klučina to byl celkem fešný tak se s námi dal do řeči ohledně čeho tu je a nabídka na levnější energie nás zaujala, jelikož na vesnici by jsme se po tom sami asi ani nepídily, takže až tenhle ten klučina nás na tuhle myšlenku přivedl. Převedly jsme obě domácnosti a dobře jsme udělaly. Rozdíl přechodu od velké firmy k alternativci byl znatelný hlavně v tom co platíme, což se nám samozřejmě hodí a my je doporučili s dobrými zkušenostmi i sousedům.
Odpovědět

11.11.2016 15:08:32 | Věrka

U nás doma pořád někdo zvoní, i když je pravda, že teďka je poslední dobou nějaký klid. Nevím čím to bude, jestli už se nabažili?:]] ..taky jsme doma rádi, že nám to jejich pracovník zařídil, plyn je fakt šílená položka, a tím tarifem co nám nechal nastavit se to jakž takž zmírnilo, ale stejnak pro mě nepochopitelný, že něco může být tak drahý, když to využívají všichni. No to je jedno. Každopádně nám pán ušetřil čas s vyhledáváním se dodavatele, X energie nám nám výdaje snížila a máme od nich i nějakou slevovou kartičku, ale tu jsme ještě nevyužili.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Xenergie

16.10.2017 16:07:45 | Alča

Mně přijde že ti prodejcí se moc démonizují. Já mám smlouvu pro plyn i elektřinu celou vyřízenou do posledního podpisu od něj vše klape jako hodinky. Je teda fakt, že asi jde o to na koho se zrovna narazí, ale já jsem s celým vyřízením, že jsem pro to v podstatě nemusela udělat skoro nic ,spokojená. :-)
Odpovědět

04.05.2017 15:11:17 | Jitka

Ty joo já k tim obchoďkákům prostě nemám důvěru, jsem v tomhle posera. Ale o X energii teda nemůžu říct ani hrstku špatnýho slova. Mám u nich na bytě elektřinu a z jejich strany super :-) cena, komunikace i celkově servís..
Odpovědět

15.09.2017 11:13:43 | Andula

Já si to taky myslela, ale měli jsme u nás v pohodě kluka, pusa mu teda jela že by ukecal i mrtvýho, ale mělo to hlavu a patu. Takže asi jde o to na koho natrefíš :-) u nás byla s ním spolupráce v pořádku a X energie jako dodavatel také ok.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Xenergie

19.12.2017 13:30:51 | Sára Lišková

Ty jo prý u nás byl taky kluk, říkala sousedka, ale to jsem nebyla zrovna doma. Tak nevím od koho byl, tich firem je hafo co využívá tento způsob kontaktování. X Energii znám jen z doslechu od našich, táta mi říkal, že si nechali udělat asi před rokem nové smlouvy na energie a letos se jim prý vrátila celkem slušná suma, že si z toho nechali vydlaždičkovat konečně kotelnu. :) Něco na nich bude, asi..
Odpovědět

04.12.2017 12:53:52 | Aleš Kubů

U nás je X Energie už jako třetí alternativní dodavatel, kterýho zkoušíme, nechci to zakřiknout, ale musím uznat, že servisní linka pro zákazníky funguje výborně a komunikace byla zatím vždy vedena příjemně. Domů jsme dostali ještě o trochu nižší cenu než jsme měli, mysleli jsme, že víc už dolů neklesneme, ale X Energie nám ukázala že to ještě stále lze posunout jinam. No zatím funguje vše jak má, tak jen doufám, že jim to vydrží..
Odpovědět

16.02.2018 13:34:48 | Petr

U nás je to první zkouškový alternativec, když se nám to nebude líbit, tak po vypršení smlouvy se vrátíme a budeme se držet hlavního dodavatele. Ceny zatím přislíbili nižší než jsme právě v porovnání měli ,tak na to spoléhám, že se nám při letošní faktuře bude vracet. Nerad bych se sekl. Mám je na doporučení a kamarád je s nimi spokojený, tak jsem zvědav.
Odpovědět

26.03.2018 14:56:49 | MIRI

Joo to oni chodí vyfešákovaní aby zaujali :]]
Odpovědět

17.05.2018 13:36:37 | Mariana

Tak oblek udělá určitě větší dojem než šmudla s džuznama na kolenou podle dnešní prapodivné módy. Objevit se mi takhle oblečený u dveří tak s ním neztratím ani slovo. Ale já se setkala s uhlazeným pánem právě od XEnergie, takže jsem mu hned dávala věší důvěru tím jak vypadal. No skončilo to, že jsem s ním podepsala smlouvu k energiím, získal si mojí důvěru a taky i tím vystupováním působil důvěryhodně, takže určitě ohoz dělá hodně.
Odpovědět
Re: Re: Xenergie

16.05.2016 13:44:05 | Leoš

Od roku 2012 u nich máme sloučené energie a musím říct, že nám to u nich velice pozitivně vyvíjí. Za celou dobu jsme s nimi nemuseli řešit žádné závažné problémy, kontaktovali jsme jen jedenkráte a to když jsme potřebovali převést energie z mojí manželky na mne. Dokumenty mají ke stažení na netu, takže vše proběhlo snadně.
Odpovědět

30.01.2017 13:12:49 | Zlo.Sir

Já nevím joo, ale já ve sloučení energií k jednomu dodavateli moc výhod nevidím. U X energie mám sice plyn, ale elektřinu mám už jindá, jelikož jsem dostal ještě o pár peněz lepší nabídku. Ale je to individuální hold jak kdo chce. Ale cenu plynu maj zas hodně dobrou, takže kdo s ním vytápí třeba rodinný dům, tak můžu doporučit.
Odpovědět

05.02.2018 12:52:39 | Rosťa D.

Souhlas, taky mám u nich spravovaný plyn, dodávku mu mám u nich přihlášenou od září 2016 a od té doby jsem ušetřil už pěkných pár tisíc, a jsem si zcela jistý, že to co tady jsem byl schopný ušetřit, tak původnímu dodavateli bych akorát tak vrazil do kapsy.
Odpovědět

11.07.2017 15:28:03 | Magdaléna

S X Energií jsme dlouhodobě spokojení, loni jsme konečně poprvé využili i bonusovou kartu se slevami, pořídili jsme díky ní dovolenou, sleva tam byla mám pocit sice jen nějakých 5procent, ale furt lepší než polenem po palici.
Odpovědět

28.05.2018 13:35:59 | Julie

Taky jí asi někde máme, ale nikdy jsme jí k ničemu nevyužili asi tak jako veškerý slevový kartičky co jsem kdy v krámech dostala :)) ..nám šlo hlavně o slevu u energií a to se X Energii podařilo v plném rozsahu. Takže nějaké 5% slevy na hadry a nevím co dokážu oželet.
Odpovědět
Re:

27.08.2015 10:27:42 | Sarka

Mam spatne zkusenosti s jejich obchodakem. Vydaval se za clena RWE, lhal jak mi jde zajistit levnou elektrinu a ve skutecnosti byl od konkurence. Neverim spolecnosti, ktera pouziva takove praktiky.
Odpovědět
Re: Re:

01.09.2015 21:34:12 | Jakub

U nás taky byl jejich prodejce a normálně se představil odkud jde a vystupoval slušně. Smlouvu jsem nepodepsal i když to znělo lákavě, řekl jsem, že si to chci rozmyslet, tak asi jak kdo.
Odpovědět
xenergie

05.10.2015 21:24:37 | Martin

já jem též přecházel za pomoci obchodního zástupce a snažil se být nápomocný, vysvětlil mi, že dokáží prodávat energii za nižší ceny a tak jsem k nim přešel a v pohodě
Odpovědět
Re: xenergie

05.01.2017 14:16:55 | Štěpán

Já tomu co říkal začal věřit až když mi přišel 14dní před zahájením dodávky rozpis záloh. Byly zkrouhnutý o 230Czk, tak jsem si říkal, dobrý ten týpek mi nekecal. Po ročním vyúčtování jsem měl minimální přeplatek, tuším, že to bylo nějakých 98Czk, který si nechali a převedli mi ho do dalšího roku, ještě abych kvůli těm pár korunám musel na poštu :D
Odpovědět
Re: xenergie

10.10.2017 18:50:01 | Ivan T.

Ceny mají v porovnání solidnější, protože obchodník mi to taky říkal, že prodávají za méně, a teď když se na to kouknu zpětně a porovnám faktury, tak je to v tich papírech vidět. No jsem rád, že jsem na tohodle dodavatele vůbec narazil :)
Odpovědět
Re: Re: Re:

13.04.2016 12:50:06 | Oliver M.

Já tedy nejsem zastáncem tohodle prodeje a veškeré záležitosti si vyřizuji sám. Firmu jsem si našel na internetu a vše si s nimi vyřídil po telefonu, když nevedou pobočky po republice, což pro mě bylo jediné zklamání. Jednání s nim však po telefonu na úrovni.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re:

25.11.2016 12:48:56 | Adam

Já jsem si pomohl přes porovnávač dodavatelů, neměl jsem dopředu nikoho vybraného, takže mi to celkem dost pomohlo. Asi z pěti nabídek jsem vybral X energii, na internetu jsem se k ní dočetl, že mají pevné zastoupení a lidi s nimi jsou převážně spokojeni, takže to mi hodně pomohlo. Nějakých zásadních jsem si nevšiml, jen ty ceny jsou o něco lepší.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

28.04.2017 14:45:38 | Martin Sovák

Znáte porovnávač enfocus? Přes ten jsem se k nim dostal já, byl to v podstatě balíček elektřina a plyn za zvýhodněnou cenu, jestli to má x energie ještě teď to nevím, ale já to mám tak tři roky nazpět u nich a s dodavatelem jsem spokojený.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re:

28.02.2018 15:23:35 | Miloslav H.

Tak tenhle fakt neznám, ale zato mám osobně vyzkoušený tarifomat a ten mi poslal férovou nabídku, že jsem jí nemohl odmítnou, poslali kalkulaci, že když se vejdu do určité spotřeby, jakože se každoročně to bylo podobné tak ušetřím několik tisíc. Jak jsem říkal, opět jsme na tom byli stejně X enegie nám vracela skoro Dvojnásobek co jsme dostali vráceno rok před, takže 4 tisíce kaček. S timhle mě X energie velmi mile potěšila. Doufám, že to nepokazí!
Odpovědět

04.08.2016 14:36:33 | Dana

Njn, a firma pak akorát na takovýhle trubce zbytečně doplácí. Hold blbá náhoda zrovna. Kdyby jste pominuli jejich obchodníky a přistoupili na smlouvu, tak by jste možná jako my přišli na to, že cenově na tomu pak ve výsledku budete líp než u toho dominanta. (;)
Odpovědět

10.02.2017 12:49:18 | Vostárek

My jsme od dominanta taky odešli, měli jsme ho věčnost a cenově už to nebylo úplně nejvýhodnější. Takže jsme podepsali smlouvu s prodejcem co tu od nich byl. Jako joo, chvíli jsem nad tím polemizoval, jestli jsem u dělal dobře, ale vyúčtování mě pak ukázalo, že je Xenergie levnější dodavatel a je stále.
Odpovědět
Xenergie

12.04.2017 15:23:11 | Marie

A jste si jistá, že to byli opravdu prodejci od nich? ..u nás už jich bylo taky hafo, ale teď už mi přijde že to celkem pominulo. A na prodejce od Xenergie jsem nikdy nenarazila. Nevím jestli je to tím, že u nás byli vítězem aukce tak je máme schválený, ale od nich tu nikdá žádnej člověk nebyl. Pro mě je to firma solidní a proto jsme to s aukcí u nich zahájili a pokračujeme nadále.
Odpovědět
Re: Xenergie

07.09.2017 07:41:22 | Klára Nešporová

JJ taky je mají, vím to, protože jsme přes něj dělali smlouvu. Musím říct, že je to celkem fajn, protože máme pána co se tak o nás po celou dobu převodu staral a měli jsme tak komu zavolat když jsme s něčím potřebovali poradit nebo nás ještě něco napadlo.
Odpovědět
Re:

21.10.2015 11:44:59 | Maestis

X Energii bych hnal! Nedávno nám po baráku obcházel jejich obchoďák, vydával se za RWE a lhal jako když tiskne. Děkuji, ale radši půjdu k nějaké serizoní firmě.
Odpovědět

08.06.2016 13:48:18 | Štěpán V.

Já jsem o změně dřív neuvažoval, ale až co ke mě přišel člověk od nich, tak mě na tu myšlenku přivedl, že bych si za energie mohl platit míň oproti nynějšku. Probral se mnou mou současnou situaci, navrhl mi tarif na triko, což se mi teda dost líbilo. Dostala mě možná úspora, takže jsem to k nim podepsal a musím říct, že jsem se rád, že jsem se k Xenergii dostal.
Odpovědět

31.08.2017 13:10:06 | Šimon

Já mám s X Energie podobně dobré zkušenosti jako vy, nás k nim přivedla manželka, byla zrovna u kamarádky na kafe když k ní taky někdo dorazil z jejich zaměstnanců. Doma mi o tom říkala, tak jsem se na to na internetu podíval, vypadalo to dobře, tak jsme si to přes toho pána taky pak nechali zařídit.
Odpovědět

09.03.2017 15:55:30 | Gamel

A nebylo to spíš tak, že RWE vám zůstane jako distributor plynu a X energie vám bude nově dodavatelem? Mě to totiž takhle jejich prodejce podal, takže bych se hodně divil, kdyby to bylo prezentováno jinak. Na přestup jsem mu kývnul a X energie se mi teď už druhým rokem osvědčila s dobrými cenami.
Odpovědět

04.01.2018 13:52:36 | Sinatra

Také jsem střídal tuto firmu, kolega mi to mezi hovorem poradil, že na to kývl prodejci xenergie a po roce mu přišla faktura a dobíral skoro tři tisíce. Samozřejmě mě to zlákalo, protože doma se nám taky hodí každej pětník, tak jsem dal na jeho slova a nechal si to přes net taky zařídit. Hodnotit zatím víc nebudu, je to čerstvá záležitost, za rok třeba dám ještě vědět.(^)
Odpovědět

11.06.2018 12:21:06 | Ondra

Nevím k čemu je stále vysílají, já jsem dodavatele měnil již třikrát a ani jednou to nebyl přes podomního prodejce, vždycky jsem to nějak zmákl sám, pohlídal si termíny díky chytrému telefonu a tak se mi vždycky bez sankce podařilo přejít k cenově výhodnějšímu dodavateli. Já mám teda za to, že X energie je seriózní dodavatel, za ty dva roky, co jsem je měl mi žádné problémy nedělali a ušetřit se s nimi taky dalo. I když jsem po těch dvou letech našel ještě o něco výhodnější nabídku, ale je to o tom co kdo chce a hledá.
Odpovědět
Re:

30.03.2016 16:21:14 | Tomáš

Máme je tři roky a co rok, tak se ceny vesměs kopírují. Drahotu jsme u nich nepoznali. Hodnotím je jako firmu, která se snaží svou klientelu zaujmout atraktivní cenovou nabídkou. Za mě u nich(^).
Odpovědět

07.12.2016 13:49:34 | Marek

My jsme dodavatele taky změnili na X Energie, snažíme se šetřit, kde to jen jde, protože máme starý barák bez zateplení a protopíme kvůli tomu celkem dost, takže změna na X Energii je jedním z našich pokusů jak ještě víc snížit ty pekelný náklady. Za první rok se nám to u nich zatím podařilo slušně zkorigovat.
Odpovědět

18.07.2017 16:17:40 | Michal Hruška

Nám doma X Energie snížila loni zálohy a letos nám je upravovali znova a ani mi nepřijde, že by jsme s elektřinu nějak extrémně šetřili. Ale žádná škoda. Plyn nám sundali o stovku, což mi přijde skoro i zbytečný, že s tím hýbali.
Odpovědět

12.01.2018 16:11:36 | Štefan U.

No já nevím jak to mají teď, už jsem to delší dobu blíž neprohlížel, moc mě nebaví to studovat do detailu, ale když k nim v roce 2014 dávali plyn a posléze i elektřinu, tak ceny měli hodně nízko, proto jsem je bral. Teď jak jsme u nich zarytý, a faktury jsou v pořádku, tak víc neřeším.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re:

15.07.2018 19:27:53 | Patrik

Také už je mám nějaký pátek a podařilo se mi u nich po 4 letech získat věrnostní slevu v řádu několika málo procent, tak pokud jste to ještě nezkusil, tak jim zkuste napsat nebo zavolat jestli by tam třeba pro vás také něco neměli. Je škoda se o to ošidit. Ale pšt ode mě to nemáte. :-)
Odpovědět
Re:

12.05.2016 13:52:17 |

Dnes se na mě vrhli dva zástupci xenergie a vydávali se za distributory e-on, klam je v tom že "e-on distributor"... když sem se zeptala že nikde nevidim logo e-onu ukázali na nějaké pidi písmo v mém výpise, jakože spolupracé s e-on. Ihned po odchodu jsem volala na e-on linku a samozřejmě se potvrdilo že konkurence, přitom pán prohlašoval jak mi pouze dá levnější tarif, za celý rozhovor nepadla ani zmínka o přestupu k jinému dodavateli.. Takže za mě podvodné jednání, jo a ještě si ofotil mojí smlouvu s e-onem..což mi teda přišlo divné, ale včas jsem to nezastavila.. (_)(_)(_)
Odpovědět

05.08.2016 17:19:00 | Podvedený zákazník

Stejným podvodem dnes obchodní zástupce, podvodník, vylákal podpis smlouvy s X energie na mých rodičích. Jdu na policii.
Odpovědět

15.09.2016 13:41:06 | Votava

Proč se tak čertíte, zkoušel jste si firmy porovnat? ..možná by jste se až divil kolik vaši rodiče touhle jedinou změnou mohli za rok ušetřit, stačí jenom když se podívám na kalkulačku od eru a s jakoukoliv spotřebou mi vychází X energie o několik stovek levněji než kdejaká konkurenční společnost a hlavně dominantní společnosti. Občas to nechce vidět hnedka rudě (;)
Odpovědět

24.05.2017 14:00:40 | Piero

Souhlasím, nám akorát dorazilo od nich první vyúčtování a teda, že to dopadne až takhle jsem nečekal. Loni nám ceny seděly tak tak a teď jedna v podstatě jen kosmetická papírová úprava a ve vyúčtování vratka 2670,- korun. Takže rodiče by určitě taky něco ušetřili, kdyby jste jim to u nich nechal.
Odpovědět
Re:

14.10.2016 14:46:42 | Karda

my jsme od nich taky dostali nabídku, s tím že když si převedeme na ráz obojí, tak by jsme se měli dostat na slevu jedné zálohy co v podstatě nyní platíme za elektřinu, což je 1370kč. Tak jsme si říkali, že to jsou dobrý peníze, tak jsme to vzali.
Odpovědět

27.06.2017 15:11:42 | Tomáš P.

My jsme prvotně zvažovali jestli nejít do aukce do byla vyvolaná od dTestu, ale nakonec jsme si to rozmysleli kvůli tomu, že je to jen roční záležitost a my chceme mít dodavatel zajištěného dlouhodobě s nízkou cenou a X Energie nám přišla s dobrou nabídkou i cenou, kterou měla takhle postavenou smlouvu na dva roky, tak jsme to s nimi podepsali. A vypadá to s postupem času dobře.
Odpovědět
X energie

04.11.2016 13:13:25 | Matěj Cejpek

Ahoj, k X energii přecházím s plynem a elektřinou, dva byty. Budu u nich od 1.1.2017 a zatím komunikace a ochota na jedničku. Ptal jsem se i na mimořádné vyúčtování, není problém a myslím, že je i zdarma, ale to teď nejsem 100% jist. Za mě je určitě můžeš zkusit.
Odpovědět
Re: X energie

23.03.2017 16:04:39 | Láďa Panoš

My jsme u nich taky od začátku roku, odběry plynu přešly na ně a hezky navázaly. Zatím vše bez problému i platby odchází tak jak maj, takže u mě zatím s průběhem spokojenost.
Odpovědět
Re: Re: X energie

23.01.2018 15:31:59 | Dan I.

Přes týden máme studený odchov, na víkend si vždycky přitopíme, takže bych nechtěl vidět tu křivku odběru, ale sečteno podtrženo odběr je standardní a dodavatel v pořádku, o cosi jsme i ušetřili, takže na xenergii ani popel.
Odpovědět

25.06.2018 14:26:45 | Petr

My jsme k nim taky plynule navázali po skončení jedné smlouvy, měli jsme to s nimi domluvené s časovým předstihem, aby to právě na sebe pěkně navázalo, že jeden skončí a oni začnou. Vyšlo nám to čistě, že jsme ani nepobrali, že už bereme za sníženou cenu od Xenergie :)) jsou šikovní, umí to zařídit dobře.(^)[^]
Odpovědět
Re:

03.08.2017 18:13:36 | Hoďas

My už jsme u X energie léta, za tu dobu jsme s nimi komunikovali max 2x a to ještě když šlo o prodloužení smlouvy a úpravu záloh, nechali jsme si je snížit, protože bylo zbytečný dostávat přeplatek skoro 5tisíc.
Odpovědět
Re:

07.03.2019 23:06:10 | Aleš Jirků

mně vyšel nejlevněji a nejefektivněji po všech stránkách Armex Energy, cenově pro mě naprostá paráda navíc mám 3 měsíce vypovědní lhůtu kdybych byl nespokojen, ale nebylo třeba toho využívat
Odpovědět
Re:

07.03.2019 23:07:23 | Aleš Jirků

mně vyšel nejlevněji a nejefektivněji po všech stránkách Armex Energy, cenově pro mě naprostá paráda navíc mám 3 měsíce vypovědní lhůtu kdybych byl nespokojen, ale nebylo třeba toho využívat
Odpovědět
Re: Xenergie zkušenosti

15.09.2015 22:37:45 | Milan

Mě oslovili Xenergie telefonicky, byl jsem zprvu zaskočen o co jde, avšak učinili mi výhodnou nabídku, tak jsem ji přijal. Ještě jsem si potom pročítal obchodní podmínky na internetu a prozatím jsou zkušenosti dobré, platíme méně.
Odpovědět
Re: Re: Xenergie zkušenosti

18.01.2018 13:18:51 | Vlasta

Oni fungují taky po telefonu, to jsem ani netušil, já myslel, že mají jen obchazeče. Zrovna minulý týden se tu u nás jeden takový zastavil. Týpek celkem suverén, to tady na nás vybalil, že jsem pomalu nevěděl kde mi hlava stojí. Ale nabídku měl neodolatelnou, že za rok u nich můžu ušetřit až skoro 10% z výdajů a to jak u elektřiny, tak i plynu. Tak jsem to přijal, ale nechal si to rázem taky všechno zařídit od nich. Když už s tím přišel tak ať mi to celý u mýho dodavatele zařídí. Bez problému, že je to v rámci jejich servisu. Tak zatím udělal týpek dobrý dojem.
Odpovědět
Re: X Energie zkušenosti

20.10.2015 13:03:32 | Mikoška

Zkrátka bych to popsal tak, že za lepší peníze stejné služby, aspoň takové mám s X Energií zkušenosti a proto u nich taky jsem a budu...
Odpovědět
Re: Re: X Energie zkušenosti

22.02.2017 13:38:58 | Šejba

Souhlas, moje slova. Nechápu, že v dnešní době ještě někdo může odebírat za ty prachy od klasických dodavatelů. Když za levnější cenu může prosvítit a protopit jiný kvanta. Mám s manželkou malý děcko, tak vím o čem to je. Taky dám raději přednost x-energii.
Odpovědět
Re:

22.10.2015 20:25:09 | Milan

Pokud topíte elektrikou tak se určitě nedostanete na 24tis, ale spíše na 42tis. A pokud máte XEnergy nebo Bohemia Energy tak se dostanete minimálně na 50tis/rok *16*
Odpovědět
Re: Re: XEnergie

11.11.2015 13:04:25 | Michal

No tak to bych rozhodně neřekl, já od XEnergie odebírám plyn i elektřinu a celkově úspora nastala. Oproti dominantnímu dodavateli jsou levnější o tom nemůže být diskuze.
Odpovědět
Re: Re: Re: XEnergie

30.12.2015 13:57:08 | Loudín

U nás X Energie také bez problému funguje. Spokojeni jsme jak s jejich zákaznickým servisem, který nám pomohl objasnit položky při prvním vyúčtování, tak i s jejich tarifem, který máme nastavený na elektřině.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: XEnergie

04.03.2016 13:11:29 | Vojtěch Kořan

Taky si od nich necháváme fakturovat odběr za elektřinu. Cenově jsme u nich opravdu spokojeni a co jsme se i díval, tak lidi jim stále přibývají.(^)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: XEnergie

15.08.2017 16:17:29 | TOM

Není divu při těch podmínkách který nabízí, tak bych si k nim dal i chatu, kterou teda nemám, mě ten rozdíl u nich udělal necelý 4litry, takže je to pochopitelný proč mají co rok víc lidí.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: XEnergie

15.06.2017 15:11:04 | Pánovec

Zdravím Loudíne, my jsme taky spokojení, letos nám od nich btw přišlo první vyúčtování a chtěl bych se zeptat, zde je u nich možné si vybrat jestli mi nudou posílat klasický nebo nějaký zjednodušení. Asi pochopíte, že když jsem laik, tak tam všechny ty tabulky s čísly nepotřebuju, když tomu nerozumím. Klasiku myslím v tom smyslu, že mi bude stačit vědět, kolik jsem protopil, kolik jsem zaplatil a kolik mi vrací nebo případně kolik mám ještě douhradit, to letos ale řešit nemusím. Máte o tom nějaké info?
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: XEnergie

20.06.2017 17:20:27 | Loudín

Dobrá otázka, ale bohužel s tím vlastní zkušenosti nemám, nijak jsem potom nepátral, chodí mi klasické vyúčtování. Jak nám ho objasnili tak od tý doby je to v pohodě, je fakt, že některý věci by tam mohli být podaný trochu jednodušeji, ale když si v něm vyhledáte ty základní věci, tak pak už příště víte kde hledat. Ale když jim napíšete, tak třeba něco takového zavedeného mají, akorát o tom nevíme.
Odpovědět
Re: Re: Re: XEnergie

07.06.2017 14:47:54 | Jirka

Já jsem o změně diskutoval s našima ty mi doporučili svého dodavatele, jsem v bytě a ten dodavatel co tam byl po původním nájemníkovi se mi vůbec nezamlouval. Takže jsem si zařídil našich X Energii a ty mi názorně ukázali, že se je za elektriku fakt možný platit i o tisícovku míň. Díky rodičům můžu doporučit.
Odpovědět
Re:

29.10.2015 22:31:03 | jan

Obchoďák nám je nabídl mezi dveřma a docela se mi to zamlouvalo, ale nepodepsal jsem nic, pak mi to ale šrotovalo v hlavě a tak jsem to zkouknul i na netu a tam to vycházelo tak jak říkal, tak jsem jim zavolal a domluvil se na detailech... JSem u nich mometálně asi 2 roky a prozatím nebyl problém...
Odpovědět

05.05.2016 13:51:34 | Šárka

My se k nim dostali taky přes externistu, prý je to běžnou praxí, že jsou takto firmou najímáni, což jsem vůbec netušila. Já se s nim dohodla rovnou, byla jsem ti tarifem tak nadšená, že jsem si ani nemyslela, že bych na energiích mohla ušetřit i pár tisícovek, musím říct, že mi ten „kluk“ udělal vyloženě radost. I po roce jsem u nich stále spokojená.(^)(;)[^]
Odpovědět

08.07.2016 14:45:45 | Standa

Nám je zas vyhodnotil v top pětce energetický porovnávač, takže jsme to asi nijak víc neřešili, když se tam zadávaly veškeré podstatné údaje jak o spotřebě tak o využití energie. Škoda, že už jsme na to nepřišli dřív, mohli jsme mít elektřinu i plyn za nižší cenu už dříve.
Odpovědět
Re:

10.12.2015 10:01:32 | Karolína J.

My se změně několik let ze strachu bránili. V létě však obcházeli naší vesnici klasičtí kravaťáci. Jeden dorazil i k nám až na zahradu. Představil se, že je od Xenergií a vše OK, komunikace s ním mě celkem dost překvapila, jelikož to nebylo to klasické co slýchávám od jiných jak jsou vtíraví až sprostý. S mladíkem jsme dali řeč, během které nám vše pečlivě vysvětlil na což my jsme usoudili, že by jsme ke změně dodavatele mohli přistoupit. Líbí se nám jejich nízké ceny a jelikož bydlíme v RD a s plynem topíme i vaříme, uvítali jsme to.
Odpovědět

11.02.2016 15:19:24 | Veronika Č.

Když jsem četla Váš příspěvek, úplně se mi vybavila naše situace s obchoďákem. Situace vypadala dosti obdobně. Nás zas u nabídky zlákala vidina lepší ceny. Asi dvakrát se nám už totiž stalo, že nám domů přišla obálka s nedoplatkem. Takže když se objevila tahle příležitost, chytli jsme se jí. Letos už jsme u Xenergie 4. rokem a změnu si stále chválíme.
Odpovědět

15.03.2017 15:45:49 | Slamák

Pouličního obchoďáka nepotřebuju, stejnak mi přijde, že o tom ví kulový a co si sami nepřečetli než ke mně přišli tak to neví. Smlouvu i podmínky jsem si proto nastudoval sám z jejich stránek a ušetřil tak dle mýho hafo času. A zbytek dořešil pak na přímo s nimi po telefonu, slečna byla ochotná a do ničeho mě nenutila, a tak to má být. Komunikace face2face pro mě není podstatná, takže mi mobilní poskytovatel vyhovuje.
Odpovědět

10.05.2017 14:35:55 | Ludmila

Ceny mají férový, my už máme X Energie aspoň dva roky a to co si účtují za protopný, tak mi přijde adekvátní. Samozřejmě kdyby se ta cena ještě víc pohla na grafu směrem dolů, vůbec bych se nezlobila, ale neplatíme žádný šílenosti, tak jsem ráda za to co máme.
Odpovědět
Re:

05.04.2017 18:55:29 | Franta

Přes Tarifomat jsme si objednali balíček s energiemi od X Energie a musím uznat, že jsem velice spokojená.. s cenami i komunikací s centrálou firmy.(^)
Odpovědět
Re: X Energie zkušenosti

27.10.2017 12:43:24 | Marek

S X Energií mám zkušenosti dobré. Mohu doporučit. Jsem u nich už nějakých pět, šest let, teď si nejsem už jistý. Nikdy za tu dobu nebyl problém, jednání solidní, přístup fér. Přešel jsem k nim přes aukci a pak už zůstal.
Odpovědět
X Energie v aukci od dtestu

20.03.2018 13:16:58 | Vojtěch Palička

A o jakou aukci se jednalo smím-li se zeptat? Já jsem teďka četl, že X Energie nějak vyhrála aukci u dtestu. Tak to jste měl něco podobného? Byli ceny dobré? Mám rodinný dům, tak bych nějakou slevu ocenil pokud by se to mělo týkat plynu, kterým topíme i ohříváme vodu.
Odpovědět
Re: X Energie v aukci od dtestu

26.03.2018 14:59:06 | Marek

Zdravím, šlo aukci vypsanou městem, takže bylo na každém jak se rozhodne, zda se přihlásí či nikoliv. Ceny byly velmi dobré úspora byla zhruba kolem 5000korun.
Odpovědět
Re: Re: X Energie v aukci od dtestu

05.04.2018 13:12:56 | Vojtěch Palička

Aha, tak to je jiný druh aukce, ale nevadí přesto vše jsem se do té dtestové přihlásil. Četl jsem na stránkách, že slevy od dodavatelů by mohli dosáhnout až 5000 korun a to není málo. Teď čekám co X Energie vyloženě pošle mně osobně.
Odpovědět
Re: Re: Re: X Energie v aukci od dtestu

20.04.2018 12:16:07 | Vojtěch Palička

Tak pokud by vás to zajímalo, tak to sem ještě přihodím, v minulém týdnu jsem dostal nabídku od X Energie, nabídka je pro mě velmi zajímavá takže jí určitě vezmu, dá mi to úsporu cca 6000,- / rok – čistě jen plyn od X Energie.(^)
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: X Energie v aukci od dtestu

10.05.2018 13:12:52 | Zbyněk P.

Zdravím, také jsem se do této aukce přihlásil XE mi poslalo vyčíslení úspory plynu – 3408korun a 3E u elektřiny 2560korun, přijal jsem obě nabídky, obě mi přijdou slušné a férové. Dtestu se to opět povedlo.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: X Energie v aukci od dtestu

09.11.2018 11:10:32 | Vojtěch R.

tak to je vtipný aukci jsem zvažoval, ale pak jsem se na to vykašlal, protože jsem četl na netu, že už to nebude tak dobrý jako předchozí ročníky a ještě že jsem se nepřihlásil, šel bych od Xenergie k Xenergii, tak co by mi asi tak mohli nabídnout. Takhle mi nepřijde, že nemám špatný ceny, v podstatě je to asi jediná věc, co nás u nich drží.
Odpovědět
Re: Xenergie zkušenosti

02.11.2017 14:01:06 | Romana Koželuhová

Mě konkrétně utáhli teda na cenu, protože mi dost záleží na to kolik za co zaplatím a když mi dali tu možnost, že u nich budu platit levněji za stejný teplo i světlo, tak jsem to vzala. Možná jsem strašná, ale jen tak nechci rozhazovat svoje peníze který jsem si těžce vydřela.
Odpovědět
Re: Re: Xenergie zkušenosti

10.11.2017 15:03:40 | Eliška Nová

Chápu vás, nás zlákala taky cena, topíme velký barák takže si dodavatele celkem pečlivě vybíráme, Xenergie to vyhrála cenou, co nám nabídla. Chovají se fér, takže jsme spokojení.
Odpovědět
Re: Re: Re: Xenergie zkušenosti

19.06.2018 15:17:21 | Dalibor

Souhlasím s vámi, za sebe mohu říct, že X Energie nám vyhovuje už v časovém horizontu delší dobu. Předtím jsme měli energie od monopolů a byla to spíš kvůli tomu, že jsme se o to nezajímali.. nyní bych bez odborníka energetika už nevyměnil.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Xenergie zkušenosti

23.08.2018 16:08:44 | Pavel

Já měl jako pomocnou ruku bráchu, dělá elektrikáře, tak povídal na koho nejvíc stížností atp. Takže mi pomohl s výběrem, ale závěrečné slovo nechal na mě. X energie se mi líbila hnedka z několika úhlů a nejvíc samozřejmě cenou, vychází nám levněji.
Odpovědět
Re:

03.08.2018 14:43:27 | Luděk

X energii máme už ověřenou, takže neřešíme jestli vyděláme nebo proděláme stovku. Sousedku vždycky někdo překecá a už prodělala celkem dost. My se držíme jedné firmy a je to bez komplikací.:)(^)
Odpovědět
Re: Re: X energie zkušenosti

14.08.2018 15:43:20 | Romana

joo tak pod tenhle názor se můžu taky podepsat, u nás je to odvislé od spotřeby jak často k nám zavítají děti a jak dlouho zůstanou, protože zálohy máme nastavené jen pro nás dva, ale většinu času chodí přeplatek, dopláceli jsme myslím si že jen jednou pár stovek, takže to jsme dali zaplatit dětem :D
Odpovědět
Re:

04.09.2018 15:44:50 | pecka82

Čauky, jak si to tady čtu .. máte tip na nějakou firmu, která by mi dokázala porovnat nabídky elektřiny na trhu?
Odpovědět

07.09.2018 13:39:30 | Luděk

Na firmu se vykašlete, použijte tenhle odkaz https://kalkulator.tzb-info.cz na kalkulačku portálu tzb, nebudete tam zadávat žádné osobní kontaktní údaje, takže se pak nemusíte obávat, že byste byl zahlcen nabídkami. Tam vám podle aktuálních cen poradí, co je pro vás teď nejlepší. Osobně ho využívám pro kontrolu svého dodavatele X energie, jak si na tom stojí cenou a zatím můžu říct, že jsem neměl potřebuje změnit. Tak snad jsem alespoň trochu poradil.
Odpovědět

14.09.2018 14:17:29 | Olus49

Najela jsem na odkaz , který jste sem zadal a mohu říct, že je to docela paráda.. jsou ještě jiné porovnávače energií ? Nevyznám se v tom a přemýšlím o změně s manželem. Děkuji
Odpovědět

25.09.2018 15:22:59 | Luděk

Tak to jsem rád, že jsem pomohl, ještě jeden porovnávač je dobrý, ale pro mě osobně je míň přehledný a není v něm ani tolik konkrétních nabídek, jde o porovnávač přímo od samotnýho úřadu http://kalkulator.eru.cz/. U toho předchozího je dobře vidět kolik ušetříte a veškeré rozdíly, jak barvy nemusím tak tady je to dobře rozlišený, takže vím kolik u X energie ušetřím i zaplatím.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: X energie

05.10.2018 14:06:44 | MarDlouha

Pokud hledáte v pohodě firmu tak vám můžu doporučit X energii, my je máme doma 3 roky, všechno zasílají včas, sedí jim to, takže jsme s nimi ani jednou nemuseli řešit nějakou reklamaci.
Odpovědět

27.11.2018 14:08:59 | Marek Novotný

Od X energie dostávám vyúčtování už třetím rokem, původně byla smlouva ještě psaná na přítelkyni, spolu jsme si našli byt a ona byla akční, že to chce nechat vést na sebe, ale pak jsme se rozešli a ona že se odstěhuje, takže nastala vtipná situace přepisu, kdy jsme předělávali skoro všechny smlouvy na mě. Od bytu, energií, vody atd. Jako bylo to trochu napjaté období, ale zvládlo se to dokonce i bez větších potíží, X energie byla pro mě osobně asi největším oříškem, ale taky čistá práce, já jen tyhle čachry machry s papíry nemám rád. Ale už vše na mě a může se pokračovat.
Odpovědět

16.01.2019 14:10:49 | David L.

Jako je to dobrá starost navíc, ale už jsme si tím taky prošli přepisem. Ve finále s pomocí jejich asistentky jsme vyplnili co bylo potřeba, po naskenování nám ještě překontrolovala, takže byla jistota, že to co jim odešleme bude ok. Přepis proběhl v pořádku, takže jejich nápomocná ruka přišla určitě vhod.
Odpovědět
Re: Re: Re: X energie

07.03.2019 23:11:35 | Aleš Jirků

nad nimi jsem dlouho zvažoval, ale ve výsledku po všech stránkách vyšel lépe Armex, a jelikož jsem chtěl ušetřit za elektřinu co nejvíce, tak právě oni byly tou nejlepší volbou, navíc mi pomohli i se změnou dodavatele
Odpovědět

26.03.2019 15:36:53 | Jan Zima

Tak se změnou firmy už snad pomůže každý dodavatele, předpokládám, že už to mají v rámci běžného servisu. Samostatně bych se tím prodírat nechtěl. O téhle firmě jsem už také slyšel, ale zatím jsem s X energií spokojen, tak měnit nebudu
Odpovědět
Reklama
Reklama