Reklama

Hornschuch CS

Firma HORNSCHUCH CS, spol. s r.o. (HCS) byla založena v roce 1992 jako dceřinná společnost německé firmy Konrad Hornschuch AG se sídlem ve Weissbachu a začala na českém trhu působit jako velkoobchod se samolepicími fóliemi d-c-fix, ubrusovinou a prostíráním. Výrobky mateřské firmy se postupně rozrostly o samolepicí podlahovou krytinu, samolepicí bordury, koupelnovou metráž, obklady stěn, protiskluzové podložky a nově také o samolepicí dekorativní obrázky a doplňky.

K výrobkům od mateřské firmy se postupně přiřazovaly další skupiny výrobků - papírové tapety společnosti RASCH, lepidla a tmely firmy PUFAS, fototapety a plakáty WIZZARD, dekorační dětské výrobky belgické firmy DECOFUN, raufaser tapety a sklovláknité tapety VITRULAN. Kromě tohoto zboží dováženého z Evropy, zařadila HCS do prodávaného sortimentu i výrobky z vlastního dovozu (korkové podložky, pěnové figurky) a v roce 2005 ještě kolekci dekorativních nálepek s motivy českých večerníčků a vlastních dětských motivů, vyráběných v ČR exkluzivně pro HORNSCHUCH CS, spol. s r.o..

Dnešní výborné postavení na trhu s výrobky k dekoraci a vybavení interiérů získávala firma HCS především zásluhou své ucelené nabídky, vysokou kvalitou prodávaných výrobků a výborně organizovaných spolehlivým servisem pro všechny zákazníky.

Naším hlavním cílem je nabídnou Vám široký výběr výrobků přesně podle Vašich představ a přání, neustále aktualizovaný dle nejnovějších trendů.

Hornschuch CSTelefon311 636 239Fax311 636 239e-maileshop@hornschuch.czWebwww.hornschuch.cz

Prodejny Hornschuch CS

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii