10 tipů, jak se dají využít dřevěné přepravky v interiéru

10.7.2017 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Sponzorované odkazy:

Máte doma několik přebytečných dřevěných přepravek? Chtěli byste je využít a vytvořit z nich něco originálního a přitom praktického? Inspirujte se našimi tipy a vytvořte si z nich hned několik užitečných kousků do domácnosti.

10 tipů, jak se dají využít dřevěné přepravky v interiéru

Zajímavá komoda

Z několika dřevěných přepravek poskládaných vedle sebe či na sobě, můžete vytvořit zajímavou komodu pro vaše dekorace, či knihy.

 

DIY nápady DIY nápady

Skříňka do koupelny

Dřevěné přepravky stačí namořit a můžete je využít v koupelně pro uskladnění ručníků a osušek. Ušetříte tak několik stovek korun za skříňku.

Psací stůl

Chybí vám do pracovny velký pracovní stůl? Z několika přepravek a pevné dřevěné desky vytvoříte během pár hodin krásný a prostorný pracovní stůl. Výhodou je, že má opravdu hodně úložného prostoru.

 

DIY nápady DIY nápady

Poličky

Natřete přepravky libovolnou barvou a upevněte na stěnu. Poté budou sloužit jako prostorné police pro knihy, obrázky nebo fotografie.

Pohodlná lavička

Nemáte si kam v předsíni sednout? Udělejte si ze dvou přepravek pohodlnou lavici. Můžete udělat také otvírací víko a využít je pro uskladnění sezónních bot.

 

DIY nápady DIY nápady

Noční stolek za pár kaček

Rekonstruujete? Chybí vám v ložnici noční stolky? Postavte vedle postele dřevěné přepravky, které můžete ještě natřít barvou a máte noční stolek za pár kaček.

Prostorná knihovna

Z přepravek můžete také zhotovit opravdu prostornou knihovnu pro všechny vaše knihy. Ocení ji zvláště knihomolové, kteří využijí každý centimetr volného místa.

 

DIY nápady DIY nápady

Skříňka pod televizi

Že vám chybí skříňka pod televizi? S dnešním DIY nápadem už rozhodně tuto hlášku neřeknete.

Květinová stěna

Pro rozdělení jednotlivých částí bytu můžete využít květinovou stěnu z přepravek. Pomyslně rozdělí pokoj na menší části a vy tak získáte více soukromí například při práci, pokud pracujete třeba v obývacím pokoji.

 

DIY nápady DIY nápady

Truhlík na květiny

I pro květiny se dá využít dřevěná přepravka. Květiny v takovém truhlíku vypadají skvostně a mají dostatek prostoru pro svůj růst. Navíc ušetříte za ty plastové či keramické.

 

Zdroj fotografií: 99architecture.com, love-this-pic-dot-com.tumblr.com, blog.westelm.com, media-cache-ec0.pinimg.com, blog.homedepot.com, s-media-cache-ak0.pinimg.com, blogremobilia.com, urbanvillagedesign.co.uk

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Nejlepší vůně do bytu, aneb vyberte si tu správnou

Nejlepší vůně do bytu, aneb vyberte si tu správnou

14.7.2017 | StanislavaV | Dekorace

Je to krásný pocit, když přijdete do bytu, který je nádherně provoněn opojnou vůní. Na trhu dnes seženete nejrůznější parfémy, vonné svíčky, difuzéry ... Celý článek

5 tipů, jak originálně skladovat boty, kabelky a kosmetiku

5 tipů, jak originálně skladovat boty, kabelky a kosmetiku

11.7.2017 | StanislavaV | Dekorace

Jistě to znáš i ty. Mnoho kabelek, bot a kosmetiky. Zajdeš do jednoho, do druhého a pak do třetího obchodu a domů neseš další kabelku, nový pár bot a ... Celý článek

Pokojové květiny: Nová energie pro vaše bydlení

Pokojové květiny: Nová energie pro vaše bydlení

5.7.2017 | StanislavaV | Dekorace

Pokojové květiny dokáží snadno oživit jakýkoliv prostor. Jsou skromné, jednoduché a dokáží vyniknout jak v kompozici několika květin, tak i jako solit... Celý článek

Dekorační závěsy jsou trendem moderních interiérů

Dekorační závěsy jsou trendem moderních interiérů

29.6.2017 | PR článek | Dekorace

V každém oboru se s menší či větší pravidelností střídají módní vlny. V poslední době jsme díky tomu svědky velkého návratu látkových závěsů do oken o... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii