• Elegantní odstíny
  V ložnici je nejdůležitější vytvořit harmonii, čehož lze docílit i pomocí barev a dekorů.
 • Poradna: Vytápění pomocí automatického kotle
  Poptávka po automatických kotlích na pevná paliva roste. Důvodem jsou dotační programy, zpřísňování emisních norem i neochota uživatelů chodit často doplňovat palivo. Na otázky ohledně automatických kotlů a bude odpovídat Ing. Jiří Morský, technický specialista bohumínské firmy VIADRUS, která automatické kotle vyrábí již od roku 1920.
 • Poradna – návrh a realizace kuchyňských projektů
  Server obydleni.cz Vám přináší novou poradnu s designérkou Ivou Drgáčovou, která se zabývá návrhem a realizací kuchyňských projektů. Po získání profesního certifikátu v Holandsku započala svou, dnes již dlouholetou, praxi zde v Čechách. Se svými klienty pracuje převážně v terénu a přináší jim nejen znalosti světových trendů bydlení, ale i praktické rady při nákupu samotném.
 • Poradna Feng shui
  Na oBydleni.cz jsme si pro Vás připravili profesionální poradnu zdarma se zkušenou konzultantkou Feng shui L. Djemelovou, která se už dlouhé roky věnuje návrhům a realizacím interiérů podle Feng shui. Zdarma se nyní můžete ptát na vše, co Vás na toto téma zajímá.
 • Poradna s advokátem specialistou na právo v oblasti bydlení z AK Poncza-Šrámek – poradna ukončena
  Na obydleni.cz jsme pro Vás nově připravili profesionální poradnu s advokátkou Mgr. Magdalénou Poncza z AK Poncza-Šrámek, která se má dlouholetou zkušenost se smluvním a stavebním právem, a to zejména v oblasti výstavby domů, bytových i nebytových prostor, přestavby, úprav interiérů nemovitostí, developerských projektů a jiných smluv v oblasti bydlení jako je například smlouva o dílo, nájemní smlouva, kupní smlouva, převody nemovitostí a jiné.
 • Poradna s bytovým designérem – PORADNA UKONČENA
  Na obydleni.cz jsme pro Vás nově připravili profesionální poradnu s designérkou MgA. Lucií Gavronovou, která má dlouholetou zkušenost s interiérovou tvorbou. Již 3 roky spolupracuje s Českou televizí na pořadu Bydlení je hra. V posledních letech se věnovala navrhování interiéru bytů, domů a komerčních prostor včetně realizace na klíč, tudíž je seznámena s problematikou rekonstrukce, výstavby i developerské činnosti.
 • Profesionální poradna s Ing. arch. Květuší Berkovou
  Na obydleni.cz jsme pro Vás připravili profesionální poradnu s Ing. arch. Květuší Berkovou z firmy A.D.U. atelier s.r.o., která se zabývá návrhy a realizacemi občanských staveb, rodinných domů, bytů i bytových domů a v neposlední řadě se také věnuje zpracování interiérů .