Kuchyň a obývák pro staromládenecký život

21.5.2013 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Sponzorované odkazy:

Vladislav se „na stará kolena“ rozvedl a řekl si, že ženské nejsou žádná výhra, a tak si zařídil staromládenecký život v rodinné řadovce. Jenže se přistěhovala dospělá dcera Lucie se dvěma peruánskými naháči. Po rozvodu moc peněz na rekonstrukci nezbylo, a tak jim oběma chceme dát dárek. Zvládnou naši designéři novou výzvu?

Kuchyň a obývák pro staromládenecký život

Společenská místnost je vybavena starým použitým nábytkem – zničená a poškrábaná sedací souprava, starožitný kredenc, torzo kuchyňské linky, nehodící se jídelní stůl. Prostě vybavení místnosti, co mu zůstalo z předešlého manželství.

Co je špatně a jak na to?

- Absence funkční kuchyňské linky (pouze mikrovlnná trouba, dřez a varná deska na provizorním stole). My vytvoříme moderní kuchyňskou linku s novými spotřebiči a s dostatečnými úložnými prostory.

- Nesladěnost a neúplnost veškerých mobiliářů. Vytvoříme komplet mobiliáře na míru, které budou navzájem designově sladěny a plně funkční.

- Dekor laminátové podlahy – parkety přírodní dub, retro z 90. let. Vyměníme za moderní velkoformátovou plovoucí podlahu v designu světlého betonu.

- Vstupní dveře v dekoru fólie, design i provedení v nejlevnější možné variantě. Vytvoříme nadčasové moderní vstupní dveře se skrytými zárubněmi a nejnovějším kováním.

Vrhněme se na to a vytvořme vícegenerační hezký a funkční prostor!

Rady pro diváky:

- nebojte se nejmodernějších trendů a vývojů materiálů, které zajistí nadčasovost vašeho interiéru, použití revolučních technologií tvorby betonového nábytku, kde na klasické MDF desce je nanesena vrstva betonové stěrky.

- nebojte se vytvořit dominantu prostoru nebo místnosti, použít originální a dominantní nasvícení hlavních zón společenského prostoru.

- snažte se nábytek a doplňky v prostoru, kde je umístěno více zón, uspořádat logicky a pocitově tak, aby si navzájem nepřekážely, ale naopak se doplňovaly.

- a rada závěrem – při tvorbě jakéhokoliv interiéru v první řadě plánovat a zase plánovat.

Témata dílu: organická svítidla, která nepálí a dá se na nich i sedět; muzeum gastronomie – od kuchyně babiček až po kuchyň budoucnosti a další praktické rady k dveřním zárubním, výběru pohovky, podlahám nebo kuchyňským obkladům

Nenechte si ujít další díl nové série „Jak se staví sen“ již v neděli 26. května od 18.00 na Prima family!

 

Pred:

 

Po:

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Koupelna inspirovaná mořem

Koupelna inspirovaná mořem

5.6.2013 | Redakce | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba r... Celý článek

Vesnická inspirace ve stylu Provence

Vesnická inspirace ve stylu Provence

29.5.2013 | Redakce | Jak se staví sen

Ivona si koupila domek zprvu jako rekreační, ale jak šel čas, postupně přesídlila z pražského bytu na vesnici. Opravila střechu, ale na propadlou podl... Celý článek

Dětský pokojík pro chlapečka s velkým postižením

Dětský pokojík pro chlapečka s velkým postižením

14.5.2013 | Redakce | Jak se staví sen

Jassimovi mají dvouapůlletého Josífka, kterému se po očkování v půl roce zastavil psychomotorický vývoj a dnes je na úrovni pětiměsíčního dítěte. Příb... Celý článek

Proměna v duchu čistých linií

Proměna v duchu čistých linií

7.5.2013 | Redakce | Jak se staví sen

Mladý pár nemá plnohodnotnou kuchyni, ale ani obývací pokoj, přestože Radek a Petra bydlí v Praze už nějaký ten čas. Přišli oba z Moravy, Petra dokonc... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii