Dřevěná eurookna s perfektní ochranou

27.5.2013 | PR článek | Rubrika - Okna a dveře

Dřevěná eurookna jsou stále žádanější, a to zejména kvůli přírodnímu dřevu i dalším nesporným výhodám. Péče o ně bývá vnímána jako nevýhoda, s kvalitní povrchovou úpravou jsou však obavy zbytečné.

Dřevěná eurookna s perfektní ochranou

 

Povrchová úprava eurookna ochrání

Pokud vybíráte eurookna, je dobré se vedle tepelně izolačních vlastností zaměřit také na jejich povrchovou úpravu. Při pořízení kvalitního výrobku, jsou obavy z údržby eurooken liché.

Eurookna Otherm jsou vyráběna prověřenou dílcovou metodou. Ta zaručuje hloubkovou impregnaci jednotlivých dílů okna, po které následuje nanášení dalších barevných a ochranných vrstev již na kompletované eurookno. Pro zaručení kvalitního zpracování jednotlivých povrchových vrstev jsou eurookna sušena ve speciálních sušících tunelech.

Kvalitní povrchová úprava eurooken uživateli zaručuje prakticky neomezenou životnost s minimálními nároky na údržbu. Pouze 2x ročně stačí po běžném umytí přetřít dřevěné části oken houbičkou se speciálním roztokem pro ochranu krycí lazury.

Většina výrobců eurooken doporučuje ochranný nátěr eurooken obnovit nejpozději po 5 letech, u eurooken Otherm vás toto bude, při dodržení běžné údržby, čekat nejdříve za 10 let.

 

 

Výhody eurooken

Přírodní dřevo, ekologický, poctivý a masivní materiál, to jsou nejlákavější atributy eurooken. Eurookna mají ale i další velmi podstatné výhody, jsou snadno opravitelné, velmi stabilní nejenom z hlediska tvaru, ale i udržení barvy. Jejich životnost asi není třeba zdůrazňovat. Zvláště hospodyňky ocení fakt, že eurookna méně přitahují prach a nečistoty. Možná trochu paradoxně působí fakt, že ve srovnání s plastovými okny mají i lepší odolnost při požáru.

 

 

Dřevohliníková okna investice do budoucnosti

Dřevohliníková okna jsou určena těm, kteří chtějí mít doma přírodní materiál, ale nechtějí se zabývat jeho údržbou. Eurookna s odolným hliníkovým opláštěním jsou perfektně chráněna proti povětrnostním vlivům, není třeba pečovat o jejich povrch a vyrábějí se v nepřeberné škále dekorů a barev.

Dřevohliníková okna Otherm mají za základ kvalitní dřevěná eurookna. Hliníkové opláštění nabízí značka Otherm v pěti základních designových typech ve většině případů lze alternativně volit i tepelně izolační výplň v hliníkovém opláštění.

Eurookna a dřevohliníková okna Otherm to jsou kvalitní okna a dveře, z nichž si vybere každý i ten nejnáročnější zákazník. Pokud vybíráte okna a dveře do vašeho domu či bytu oslovte nabídkou i značku Otherm.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Stínění oken – stylově, levně, přívětivě

Stínění oken – stylově, levně, přívětivě

8.7.2013 | PR článek | Okna a dveře

Ačkoli sluneční energie patří mezi žádoucí a také prakticky využitelné, v současném bydlení nejsou intenzivní sluneční paprsky vždy vítané. Technik st... Celý článek

Dveřní kliky, které padnou každé domácnosti

Dveřní kliky, které padnou každé domácnosti

4.6.2013 | PR článek | Okna a dveře

Dveřní kliky jsou mechanická zařízení používaná k zavírání a otevírání dveří a dalších podobných záklopných mechanismů. Dveřní kliky jsou viditelně vy... Celý článek

Nepodceňujte výběr vhodného zasklení nových oken

Nepodceňujte výběr vhodného zasklení nových oken

16.4.2013 | PR článek | Okna a dveře

Výběr nových oken se často soustředí na parametry profilového systému, ale minimálně stejně důležité jsou i vlastnosti zasklení. Věnujme se podrobněji... Celý článek

3 + 3 x 8 … trochu matematiky kvalitních plastových oken

3 + 3 x 8 … trochu matematiky kvalitních plastových oken

9.4.2013 | PR článek | Okna a dveře

Plánujete pořízení nových oken a stále si nejste jisti, která jsou ta správná, komu máte věřit a komu ne? Tři, čtyři, pět, šest, sedm nebo dokonce osm... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii