Osvětlení dokáže v interiéru opravdové zázraky

17.2.2014 | PR článek | Rubrika - Osvětlení

Když jsme se nastěhovali do nového místa bydliště – do krásného domu blízko přírody, byla jsem nadšená už jen tím, když jsem si představila, jak dům vybavíme a jak to uvnitř bude vypadat útulně, až se zabydlíme. Měla jsem volnou ruku, co se týká vybírání barev, kterými se vymaluje, nábytku i volby správného osvětlení. Jak jsem zjistila, vybavování a zvelebování našeho obydlí se mi stalo vášní a moc mě bavilo. Zvláště při výběru svítidel jsem si dala záležet.

Osvětlení dokáže v interiéru opravdové zázraky

Svítidla navozují v interiéru atmosféru a ač se to nezdá, velmi ovlivňují naši náladu a přispívají k dobré pohodě například po těžkém dni v práci.

Vybavení do interiéru jsem mohla zvolit sama

Velmi mne bavilo vybírat krásné lustry do ložnice a obýváku, nástěnné osvětlení do haly a do předsíně i doplňková svítidla v podobě lamp a lampiček. Lampičky jsou k dostání i v podobě takzvaného pocitového osvětlení, jak jsem se dozvěděla, pomáhají totiž navodit atmosféru a vytvářejí úžasné hry se světlem. Zakomponovala jsem tedy doplňkové osvětlení do našeho interiéru a dodnes si nemůžu vynachválit pohodu, jakou u nás osvětlení vytváří. Pocitové osvětlení mě napadlo pořídit také proto, že se blížil při finálním vybavování našeho domu Valentýn a já jsem chtěla již Valentýna strávit v domě se svým manželem. Naplánovala jsem si, že udělám dobrou večeři a navodím příjemnou atmosféru za pomoci pocitových lampiček. Koupila jsem krásný pár LED lampiček. 

LED osvětlení se vyplatí a skvěle vypadá

LED lampičky mají možnost volby barvy, kterou svítí a také intenzity světla – dají se dálkovým ovladačem buď ztlumit na příjemné tlumené světlo anebo rozjasnit na jasné světlo, když potřebujete například dobře vidět na nějakou činnosti. Pocitové lampičky jsem upevnila pomocí držáku ke stolu v obývacím pokoji a jednu z nich na stěnu jako nástěnné svítidlo. I díky krásnému intimnímu osvětlení jsme si tak s manželem užili první romantický večer v našem domě a těšili se z příjemné atmosféry, která nás obklopovala všude kolem – v našem novém domově. 

Atmosféra je v interiéru velmi důležitá

Nedám na naše osvětlení dopustit, protože vím, že především díky němu si můžeme večer po návratu z práci dopřát odpočinek a pohodu anebo jen tak relaxovat ve volných dnech. Navíc LED zdroje jsou úsporné a velmi praktické, vydávají příjemné jasné i tlumené světlo a svítidla krásně vypadají. Byla jsem prostě nadšená a můj manžel se nechal příjemným a útulným prostředím strhnout také, viděla jsem na něm, jak je spokojený a jak dobře se cítí. Klasickému osvětlení již zkrátka odzvonilo a já mohu pocitové lampičky každému jen doporučit. Najdete je na této adrese: dekorativní osvětlení a s nimi i ostatní svítidla, ze kterých jsem vybavovala naši domácnost. Kvalita a cena jsou v příjemném poměru, a tak mám radost z výhodné a dobré investice. 

Počet komentářů (17) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Sviťte doma úsporněji, díky zářivkám!

Sviťte doma úsporněji, díky zářivkám!

26.5.2014 | PR článek | Osvětlení

Pokaždé když se podíváme na výpis odběru elektrické energie, protočí se nám panenky. A přitom existuje tak jednoduché řešení, které by nám každoročně ... Celý článek

Jak chytře naštvat manželku novinkou na OBZORU

Jak chytře naštvat manželku novinkou na OBZORU

10.3.2014 | PR článek | Osvětlení

Každý kluk či chlap miluje moderní technologie a různé vymoženosti. To se ale nedá říct o většině žen, které se těmto věcem chtějí zdárně vyhnout a mí... Celý článek

Vánoce jsou tady a co na stromek či dům - klasické žárovkové nebo moderní LED osvětlení?

Vánoce jsou tady a co na stromek či dům - klasické žárovkové nebo moderní LED osvětlení?

27.11.2013 | PR článek | Osvětlení

Vánoční osvětlení patří k vánocům po dlouhá léta zcela neodmyslitelně. Někde se lidé předhánějí v tom, kdo bude mít lépe vyzdobený dům, města a vesnic... Celý článek

Přisviťte si!

Přisviťte si!

25.10.2013 | časopis Náš útulný byt | Osvětlení

Dekorativní stojací svítidla doladí interiér a pomohou dotvořit požadovanou atmosféru. Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii