Výhody a nevýhody kombinované sušičky a pračky

10.10.2018 | PR článek | Rubrika - Bílé zboží

Většina hospodyněk by si přála mít domácí spotřebiče, které jim co nejvíce usnadní běžné, ale často unavující práce spojené s péči o rodinu. Mezi ně bezesporu patří sušička prádla. Pračka nechybí v žádné domácnosti, ale se sušičkami je to horší. Někoho odrazuje vydání peněz, jiný se potýká s malým prostorem v bytě. Řešením však je koupě kombinované sušičky a pračky. Proč se pro ni rozhodnout?

Výhody a nevýhody kombinované sušičky a pračky
Reklama

Než vyrazíte na nákup, informujte se na možnosti sušiček

 

Před nákupem pračky většina z nás prochází recenze a testy praček, díky nimž pořídíme model, se kterým budeme po všech stránkách spokojeni a nezaskočí nás nevýhoda, závada, která nemile překvapila nakupující před námi. I před koupí samostatné nebo kombinované sušičky s pračkou bychom se na recenze a testy sušiček měli zaměřit. Najdete hodnocení nespočtu typů od nejznámějších výrobců z celého světa. A ať už chcete model samostatný či kombinovaný, pomůže vám s výběrem dostatek hodnocení, podle nichž se budete moci snáze rozhodnout.

Šetří čas, prostor a zlepšuje kvalitu bydlení

 

Jestliže je pro vás důležité „nezamořovat“ prostor interiéru spotřebiči z důvodu nedostatku místa, je kombinovaná pračka se sušičkou skvělou volbou. Má podobné rozměry, co se týče šířky a hloubky, jako pračka, pouze výška je vyšší, podobná, jako lednice. Místo ušetříte i tím, že nebudete potřebovat rozkládat sušáky, které často i ve dvou kusech „zdobí“ příbytky rodin s dětmi a velmi obyvatele omezují.

To, co vyperete, můžete rovnou usušit, což znamená úsporu času vyndáváním prádla i jeho věšením. Pokud prádlo složíte ihned po sušení, vyhnete se i žehlení prádla. Bude nadýchané, jemné a s použitím správné vůně i provoněné.

Důležité je i to, že se sníží vlhkost v bytě, což poznáte na stavu stěn, nábytku, eliminují se plísně, tím může dojít k výraznému zlepšení zdravotního stavu u alergiků i malých dětí všeobecně.

Na co si dát pozor

 

Výhody jsme si vyjmenovali, ale v čem být obezřetní? Tak, jako to bývá, čím víc funkcí spotřebič má, tím může být náchylnější k poruchám. A to platí i tady. Je lepší pořídit model s jednoduchým mechanismem od společnosti, která kombinované typy vyrábí řadu let a má dostatek zkušeností. Také je potřeba říci, že spotřebič 2 v 1 spotřebuje více vody, energie, je o něco náročnější na obsluhu a budete-li mít smůlu na poruchovost, vynaložíte finance na opravy.

I tak je však kombinovaná pračka se sušičkou výborným pomocníkem. Prohlédněte si zmiňované dostupné recenze a vyberte si typ, se kterým jsou uživatelé spokojeni. Budete mezi ně zajisté patřit také.

 

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Vyměňte starou lednici za novou kvalitnější a hezčí

18.12.2019 | Bílé zboží

Dosloužila vám letitá lednice, nebo jste se rozhodli pro koupi nové, úspornější, tišší, s novými funkcemi, aby vám sloužila lépe, než ta stará? Možná… Celý článek

Jak vybrat pračku a na co si dát pozor?

01.11.2019 | Bílé zboží

Kdo by v dnešní době chtěl prát všechno prádlo v ruce? Shrbený nad lavorem nebo vanou a drhnout ho na valše? Určitě se shodneme na tom, že nikdo.… Celý článek

Levná sušička prádla - při troše skromnosti postačí

02.07.2019 | Bílé zboží

V současnosti si můžeme zakoupit různá zařízení a spotřebiče, které nám usnadní každodenní život. Mluvíme o inteligentní domácnosti, robotických… Celý článek

Jak vybrat lednici? Zkuste postupovat podle těchto parametrů

31.08.2018 | Bílé zboží

Víte, bez kterého kuchyňského spotřebiče se v domácnosti nemáte šanci obejít? Ano, hádáte správně, bez lednice. Pokud máte doma starší model,… Celý článek

Reklama
Reklama