affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Výhody a nevýhody kombinované sušičky a pračky

10.10.2018 | PR článek | Rubrika - Bílé zboží

Většina hospodyněk by si přála mít domácí spotřebiče, které jim co nejvíce usnadní běžné, ale často unavující práce spojené s péči o rodinu. Mezi ně bezesporu patří sušička prádla. Pračka nechybí v žádné domácnosti, ale se sušičkami je to horší. Někoho odrazuje vydání peněz, jiný se potýká s malým prostorem v bytě. Řešením však je koupě kombinované sušičky a pračky. Proč se pro ni rozhodnout?

Výhody a nevýhody kombinované sušičky a pračky
Reklama

Než vyrazíte na nákup, informujte se na možnosti sušiček

 

Před nákupem pračky většina z nás prochází recenze a testy praček, díky nimž pořídíme model, se kterým budeme po všech stránkách spokojeni a nezaskočí nás nevýhoda, závada, která nemile překvapila nakupující před námi. I před koupí samostatné nebo kombinované sušičky s pračkou bychom se na recenze a testy sušiček měli zaměřit. Najdete hodnocení nespočtu typů od nejznámějších výrobců z celého světa. A ať už chcete model samostatný či kombinovaný, pomůže vám s výběrem dostatek hodnocení, podle nichž se budete moci snáze rozhodnout.

Šetří čas, prostor a zlepšuje kvalitu bydlení

 

Jestliže je pro vás důležité „nezamořovat“ prostor interiéru spotřebiči z důvodu nedostatku místa, je kombinovaná pračka se sušičkou skvělou volbou. Má podobné rozměry, co se týče šířky a hloubky, jako pračka, pouze výška je vyšší, podobná, jako lednice. Místo ušetříte i tím, že nebudete potřebovat rozkládat sušáky, které často i ve dvou kusech „zdobí“ příbytky rodin s dětmi a velmi obyvatele omezují.

To, co vyperete, můžete rovnou usušit, což znamená úsporu času vyndáváním prádla i jeho věšením. Pokud prádlo složíte ihned po sušení, vyhnete se i žehlení prádla. Bude nadýchané, jemné a s použitím správné vůně i provoněné.

Důležité je i to, že se sníží vlhkost v bytě, což poznáte na stavu stěn, nábytku, eliminují se plísně, tím může dojít k výraznému zlepšení zdravotního stavu u alergiků i malých dětí všeobecně.

Na co si dát pozor

 

Výhody jsme si vyjmenovali, ale v čem být obezřetní? Tak, jako to bývá, čím víc funkcí spotřebič má, tím může být náchylnější k poruchám. A to platí i tady. Je lepší pořídit model s jednoduchým mechanismem od společnosti, která kombinované typy vyrábí řadu let a má dostatek zkušeností. Také je potřeba říci, že spotřebič 2 v 1 spotřebuje více vody, energie, je o něco náročnější na obsluhu a budete-li mít smůlu na poruchovost, vynaložíte finance na opravy.

I tak je však kombinovaná pračka se sušičkou výborným pomocníkem. Prohlédněte si zmiňované dostupné recenze a vyberte si typ, se kterým jsou uživatelé spokojeni. Budete mezi ně zajisté patřit také.

 

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Jak vybrat lednici? Zkuste postupovat podle těchto parametrů

31.08.2018 | Bílé zboží

Víte, bez kterého kuchyňského spotřebiče se v domácnosti nemáte šanci obejít? Ano, hádáte správně, bez lednice. Pokud máte doma starší model,… Celý článek

Znáte výhody kombinované pračky se sušičkou?

31.08.2018 | Bílé zboží

Když se mluví o výbavě bytu, rozhodně není řeč jenom o klasice v podobě nábytku. Řeč je také o spotřebičích. Ty patří jak do kuchyní, tak samozřejmě… Celý článek

Jak pečovat o pračku, aby nám co nejdéle vydržela

12.09.2013 | Bílé zboží

Každý chce spotřebiče, které mu budou dlouho a dobře sloužit. Proto jim musíme věnovat patřičnou péči. Přinášíme několik užitečných rad, jak se… Celý článek

Proč je dobré mít sušičku a co do ní rozhodně nedávejte

15.05.2013 | Bílé zboží

S příchodem deštivého jara začíná mnoho domácností řešit, jak nejlépe a nejrychleji usušit prádlo i při nepřízni počasí. Sušení na balkoně nebo na… Celý článek

Reklama
Reklama