Potřebujete vědět, kde se nachází prodejny nábytku v konkrétních městech?

19.08.2019 | PR článek | Rubrika - Bydlení čtenářů

Takřka každý den nakupujeme nějaké zboží. Ať už jde o předměty denní potřeby, jídlo, nebo něco, co používáme sezónně či ke zvláštní příležitosti. Ke zboží, které nenakupujeme příliš často, ale jehož výběr pečlivě zvažujeme, patří bezesporu nábytek. Jde o nákladnější investici, předměty, které nám budou sloužit řadu let, budou utvářet kouzlo domova… Proto je dobré, abychom mohli vybírat z dostatečného množství prodejců.

Potřebujete vědět, kde se nachází prodejny nábytku v konkrétních městech?
Reklama

I když se to možná nezdá, i v menších městech můžeme najít dvě, tři, čtyři prodejny nábytku. Jen o nich nevíme, protože v dané čtvrti příliš nejezdíme, neprocházíme. A právě tady přichází na řadu nápomocné webové stránky viame.cz, které vám během okamžiku prozradí, kde všude ve vašem městě najdete menší i velké prodejny nábytku, doplňků do domácnosti, dekorací a podobně.

Malá i větší města

Ať už hledáte možnost, kde všude koupit nábytek v Olomouci, Praze, nebo třeba nábytek v Brně, ale i v menších městech, stačí zadat konkrétní město do vyhledávače na internetových stránkách viame.cz. Ihned se vám zobrazí přehled prodejen nábytku, společně s jejich adresami, kontakty, otevíracími dobami a možností překliknout se do jejich internetových obchodů, či na internetové stránky prodejce. Z domova tak můžete prohlížet kompletní nabídku, ať už hledáte nábytek do koupelny, kuchyně, obývacího pokoje, pracovny, či kdekoli jinde.

Stejně tak se vám zobrazí prodejny, kde nakoupíte pouze zboží do koupelen, ať už jde o obklady, dlažby, vany, baterie a další, mezi něž patří kupříkladu známý prodejce Siko.

Ušetřete nákupem v e-shopu

Pokud patříte k těm, kdo raději nakupují v kamenných prodejnách, vězte, že nakupování v internetových obchodech je chytré. Můžete díky němu ušetřit více než v kamenné prodejně. Důvodů je několik. Uplatnit zde můžete nejrůznější slevové kódy, získat lze i první výhodnější nákup či slevu na opakovaný nákup. Často tady najdete dopravu zboží zdarma, ať už na vybraný nábytek, nebo na vše po dobu týdne. K nákupu od nějaké částky, kterou za zboží zaplatíte, je pak doprava zdarma téměř samozřejmostí.

V online obchodě ale nejen ušetříte, zároveň je tady nezřídka bohatější nabídka než v kamenné prodejně. Není divu, prodejny by tolik zboží, jako se vejde na internetové stránky, jednoduše nepojmuly. I tak je ale zboží rychle k dispozici, buď je skladem, nebo vám bude dodáno během pár dnů, maximálně týdnů.

Nechte si posílat akční nabídky

Jestliže na nábytek příliš nespěcháte, je ideální nechat si jejich akční letáky posílat do emailové schránky. Budete tak mít kompletní přehled zboží v akci, které prodejci z vašeho okolí aktuálně nabízí. Vybrat si můžete doma, do prodejny se pak zastavíte podívat na reálnou podobu.

Jestliže ale neradi nakupujete mezi davy lidí, do prodejny nemusíte. Všechny důležité informace o nábytku najdete v popisu zboží. Díky kvalitním fotografiím odpovídá v drtivé většině obrázek s reálným vzhledem. A pokud by vám některý údaj přece jen scházel, nebo jste potřebovali poradit, můžete využít chat, email nebo telefon a rychle zjistit, co vás zajímá.

Počkejte na sezónní výprodeje

Kvalitní nábytek můžete u mnoha prodejců pořídit velmi levně, zvláště když si počkáte na jeho sezónní výprodej. Kupříkladu zahradní nábytek mnozí prodejci nabízí již v průběhu letních prázdnin i se 70 % slevou z původní ceny. Ať už chcete nábytek z umělého ratanu, dřeva, kovu či umělé hmoty, všechny typy jsou k mání levněji. To stejné platí o vybavení k bazénům, jako jsou lehátka, stolky, slunečníky, stojany…

Nezbývá, než podívat se na stránky viame.cz a podívat se do e-shopu či kamenné prodejny vašeho oblíbeného prodejce. Anebo navštívit prodejnu, která je pro vás nová a nechat se překvapit její nabídkou. Malí prodejci mnohdy příjemně překvapí osobitým přístupem i ochotou dodat vám nábytek, který hledáte. Porovnávejte, vyhlížejte zajímavé ceny a vybavte váš dům levným, avšak kvalitním nábytkem.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Odpovídají současné ceny panelových bytů tomu, co nabízejí svým obyvatelům?

15.09.2020 | Bydlení čtenářů

Na našem území vznikala v dobách především 2. poloviny 20. století panelová sídliště, která se postupně stala velmi rozšířeným druhem bydlení. V… Celý článek

Bungalov na klíč: Nejžádanější typ rodinného domu?

29.05.2020 | Bydlení čtenářů

Rodinný dům typu bungalov si za poslední roky získal pevnou pozici mezi projekty rodinných domů. Když se podíváme na nejprodávanější projekty… Celý článek

Nové byty na Vackově slibují komfortní bydlení na Žižkově

13.05.2020 | Bydlení čtenářů

Mladé páry i rodiny s malými dětmi ocení developerské projekty Praha, protože si z nich mohou vybrat ideální bydlení v moderním kabátku. Zejména byty… Celý článek

Útulný interiér v orientálním duchu: Inspirujte se exotickými krajinami!

23.02.2020 | Bydlení čtenářů

Měli jste možnost zahlédnout v katalogu nábytku interiér laděný do orientálního vzhledu a padl vám do oka? Nebo jste jej možná viděli u známých či na… Celý článek

Reklama
Reklama