Reklama

Útulný a romantický pokoj

26.7.2010 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Bydlení čtenářů

Útulný a romantický pokoj

Pohodlná sedací souprava, flexibilní jídelní a pracovní stůl v jednom a především příjemná atmosféra! (Zdroj - Náš útulný byt)Nadčasový základ zařízení vytváří promyšlená kombinace šedého laminátu v barvě kamínků se světlým nábytkem, ostatní doplňky mohou být výraznější. Vzorovaná tapeta, nástěnná svítidla s akrylovým stínidlem vrhajícím působivé ornamenty na zeď, koberec s úponkovým vzorem i sametové závěsy v barvě malin by měly přitahovat pozornost.

Vinylovou tapetou je potažena pouze jedna stěna pokoje. Při výrazném ornamentu je to dostačující. Ze zbytků je vytvořena nástěnka.

NÁSTĚNKA
Dřevěnou desku potaženou tapetou zasaďte do rámu. Pomocí ozdobných napínáčků napněte přes plochu stuhu nebo gumu. Na ni pak můžete přikolíčkovat pohledy či lístky s poznámkami.

Když není právě čas k jídlu, slouží tento jídelní stůl k práci, a to jako konzolový stolek opřený úsporně o zeď.

Vodorovnou desku stolu lze vytáhnout pomocí teleskopických kolejnic, druhá deska se sklopí tak, aby s ní lícovala.

Konzolový stolek můžete sklopit a pootočit o 90 stupňů, rázem se tak promění na příhodné místo pro večeři ve dvou. Nástěnka nad stolem vytváří dojem téměř malířského plátna.

Každou z těchto pohovek lze podle vlastního přání doplnit polohovacími opěrkami. Umožňují tak příjemně relaxovat vleže s vyvýšenou polohou hlavy či nohou. Pohovku doplňuje několik barevných polštářů, které ladí s celkovou barevností interiéru.

PODNOS NA TABURETKU
Podle rozměrů taburetky stanovte míry podnosu (viz nákres) a ze silné dřevěné desky uřízněte tři díly. Vrchní díl přišroubujte k postranním deskám. Předvrtejte otvory a hlavičky vrutů zapusťte.

Podnos na taburetku je třeba pečlivě zatmelit, zabrousit a dvakrát přetřít bílou barvou. Spodní stranu polepte plstí, aby se nepoškodil potah.

Náš útulný byt

Související články

HORNSCHUCH  ve spolupráci s  WWW.OBYDLENI.CZ Vám přináší 5% slevu na veškerý sortiment!

HORNSCHUCH ve spolupráci s WWW.OBYDLENI.CZ Vám přináší 5% slevu na veškerý sortiment!

30.7.2010 | Redakce | Bydlení čtenářů

Máme pro Vás skvělou nabídku, která se zkrátka neodmítá! Celý srpen můžete díky naší spolupráci získat 5%ní slevu na veškerý sortiment, který společno... Celý článek

Domov plný pohody

Domov plný pohody

28.7.2010 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Paní Věra bydlí v bytě 3 + 1 ve staré zděné bytovce z padesátých let. Dispozice bytu má jednoduché, ale praktické členění. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

Přepychová úprava

Přepychová úprava

21.7.2010 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Na stěnách a na bytovém zařízení pokoje se představuje svět exotických ptáků na efektním barevném pozadí. (Zdroj - Náš útulný byt) Celý článek

Byt pro dva

Byt pro dva

16.7.2010 | časopis Náš útulný byt | Bydlení čtenářů

Dnešní návštěva u paní Ireny a jejího přítele je důkazem, že i novostavba pár let po dokončení potřebuje změny, které komfort bydlení zvýší, aby jeho ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii