Stella Ateliers, luxusní povlečení pro náročné

31.10.2017 | PR článek | Rubrika - Bytový textil

Že nejste žádní boháči, abyste si mohli dovolit luxusní povlečení? Omyl. Luxusní povlečení se totiž nenazývá luxusní podle toho, že stojí majlant, ale podle toho, že se v něm luxusně spí. A to si může, ba dokonce musí dovolit každý. Délka a kvalita spánku totiž přímo ovlivňuje délku života. A proto je důležité vybírat si takové povlečení, které vás spolehlivě ukolébá, jen co ulehnete do postele. Přesně takové vyrábí česká společnost Stella Ateliers.

Stella Ateliers, luxusní povlečení pro náročné
Reklama

Luxusní povlečení z pravé egyptské bavlny

Pro českého výrobce povlečení Stella Ateliers je kvalita vašeho spánku na prvním místě. A proto své luxusní povlečení vyrábí pouze z pravé egyptské bavlny, která je považována za jeden z nejlepších materiálů pro výrobu povlečení vůbec. Tu dále zpracovává do saténových tkanin a jerseyových pletenin. Bez povlečení Stella už neusnete. Je měkké, jemné a lesklé a zároveň i tvarově a barevně stálé, a tak vydrží jako nové mnoho let. Úprava Jersey dokonce nevyžaduje žehlení, což potěší hlavně pány a praktické hospodyňky.

Převlékněte postele celé rodině

Stella Ateliers svým povlečením zlepšuje kvalitu spánku nejen dospělým, ale také teenagerům a dětem, pro které má v nabídce nepřeberné množství moderních i dětských dekorů. Navíc dvakrát do roka vydává nové, jarní a zimní kolekce, a tak máte na výběr vždy z trendy bavlněného povlečení.

V nabídce Stella Ateliers najdete i kvalitní německé povlečení z egyptské bavlny značky Bauer a Estella, pro které je Stella Ateliers výhradním českým dovozcem, a také damaškové, batistové a perkálové povlečení pro náročné zákazníky.

 

Perkálové povlečení od Stella Ateliers

Perkálové povlečení se stalo velmi populární u náročných spáčů. Perfektně saje pot a přizpůsobí se teplotě vašeho těla, a tak se v něm nezpotíte a využijete ho po celý rok. S kolekcí JOY si navíc sami navrhnete, jak bude vaše nové perkálové povlečení vypadat. Vybírejte z 20 barev a vytvořte si takové povlečení, které se hodí do vaší ložnice.

Převlékněte své peřiny do luxusního povlečení Stella Ateliers a vstávejte nabití energií.  Vždyť i na kvalitě spánku závisí váš dlouhý a spokojený život.

Reklama
Reklama

Související články

Kvalitní bytový textil jedině z Petrovic

23.04.2019 | Bytový textil

Aby byl domov domovem, musíte se v něm dobře cítit. Celkovou atmosféru tvoří i zdánlivé drobnosti jako polštářky na pohovce, povlečení nebo přehoz na… Celý článek

Jak na čisté koberce bez kompromisů

17.03.2019 | Bytový textil

Asi nikoho nepřekvapíme, když napíšeme, že delší čas nečištěný koberec je plný prachu a koberec s dlouhým vlasem také plný mechanických nečistot.… Celý článek

4 tipy pro výběr bytového textilu do dětského pokoje

27.02.2019 | Bytový textil

Při výběru každého bytového textilu musíme brát v úvahu několik různých věcí, na kterých záleží. A pokud se jedná o vybavení do dětského pokoje, měl… Celý článek

Zahřejte se v teplém flanelovém povlečení

16.12.2018 | Bytový textil

V těchto mrazivých prosincových dnech není nic příjemnějšího, než se zachumlat do peřin a trávit v nich svůj volný čas. Mezi nejznámější materiál,… Celý článek

Reklama
Reklama