Bytové doplňky v nordic stylu

30.05.2014 | PR článek | Rubrika - Dekorace

Pohráváte si s myšlenkou na změnu stylu výzdoby vašeho domova? Zdá se vám váš interiér už okoukaný? Nebo hledáte jen něco pro jeho oživení? Máme pro vás tip. Vyzkoušejte dekorace v nordic stylu, který se v posledních letech těší velké oblibě i u nás.

Bytové doplňky v nordic stylu
Reklama

FOTO ZDROJ: NordicDay

Nordic styl se vyznačuje dokonalým designem, střízlivými barvami a funkčností. Místnosti zařízené v tomto stylu působí upraveně, vzdušně, čistě a prostorně. Mezi barvami převládá bílá, krémová, šedá a černá. Z materiálů se používá především dřevo, ale také kov a sklo.

Bytové dekorace v nordic stylu jsou jednoduché a praktické, přitom však velice nápadité a elegantní. Vašemu domovu dodají to správné kouzlo. Nordic styl je inspirován překrásnou severskou přírodou a na doplňcích se často objevují právě přírodní motivy. Hodí se k dozdobení každé místnosti.

Nejen v severských zemích, ale i u nás hraje významnou roli osvětlení. Nejrůznější designové lampy, lustry a svícny doslova rozzáří váš dům či byt. Jsou praktické a současně velice dekorativní a designově dokonalé.

FOTO ZDROJ: NordicDay

Domov báječně oživí dekorační polštáře. Díky nim můžete během chvilky snadno změnit vzhled vašeho interiéru. Naprosto úžasné jsou polštáře s potiskem zvířat, stromů, krajiny či květin. Na své si přijdou i milovníci geometrických tvarů a také ručně batikovaných polštářů, kdy každý kus je originál.

V České republice se na nordic styl specializuje internetový obchod Nordic Day. Na stránkách najdete spoustu inspirace, fotografií, článků a výrobky těch nejlepších a nejoblíbenějších skandinávských značek.

Zútulněte si domov doplňky v severském stylu. Stačí troška fantazie a jistě budete mile překvapeni výsledkem.

FOTO ZDROJ: NordicDay
 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama