Hravá abeceda

7.11.2012 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Dekorace

Sponzorované odkazy:

Písmena a číslice různých typů a velikostí jsou módní a zároveň vtipnou bytovou dekorací. Můžete je vyrobit ze dřeva, z překližky nebo z polystyrenu, skládat z nich nápisy podle libosti a zdobit jimi stěny či police.

Hravá abeceda

,,Mám ráda písmena v jakékoli podobě a velikosti – jsou pro mě tím nejlepším stylovým prvkem."


  

PÍSMENKA O, L a E nakreslete zrcadlově obráceně na nosný papír vliselinu, vystřihněte je a nažehlete na vzorovanou látku. Entlovacími nůžkami je kolem dokola vystřihněte. Stáhněte nosný papír, přišpendlete písmeno na povlak na polštářek a nažehlete.

NA MUFFINY se vzkazy budete potřebovat marcipánovou hmotu. Smícháte ji s potravinovou barvou, vyválíte ji na plát a vykrájíte písmena, která přilepíte cukrovou polevou.

 

TATO písmena můžete použít jednotlivě nebo z nich sestavovat nápisy. Recyklované dřevo, z nichž jsou vyrobena, pochází z výdřevy lodí. (Foto: Car)

 

  

INTERIÉR pro milovníka New Yorku: nástěnnou dekoraci doplňuje cedule s nápisem One Way, plán města a sochy Svobody. Tento nápad může být inspirací i pro obdivovatele jiných metropolí. (Písmena natřete barvami různých odstínů a pověste na zeď).

UMĚLECKÉ dílo nebo nástěnka – to záleží jen na vás. Obstarejte si desku (například z polystyrénu) v požadovaném rozměru. Ustřihněte kus látky s přídavkem 5 cm na všech stranách, položte ji lícem na pracovní podložku, doprostřed umístěte desku, látku přeložte kolem okrajů a upevněte ji oboustrannou lepicí páskou. Přes látku natáhněte libovolně křížem krážem saténovou stužku. Nástěnku upevněte pomocí obrazových závěsů na hmoždinky do zdi.

 

Zdroj: Náš útulný byt

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Svěží zeleň

Svěží zeleň

28.12.2012 | časopis Náš útulný byt | Dekorace

Barvy probouzející se přírody se mohou stát vítaným zdrojem inspirace pro vylepšení našeho domova Celý článek

Laděno v modré

Laděno v modré

22.11.2012 | časopis Náš útulný byt | Dekorace

Oblíbený způsob, jak do interiéru dostat paletu modrých tónů, jsou různé tapety. S některými kvalitními druhy se pracuje velmi snadno. Celý článek

Moudrá sova

Moudrá sova

25.10.2012 | časopis Náš útulný byt | Dekorace

Již ve starověku se stal tento pozoruhodný pták symbolem inteligence a vzdělanosti... Celý článek

Zábavná zrcadla

Zábavná zrcadla

13.9.2012 | časopis Bydlení | Dekorace

Vybírejte to, které je vašim očím nejmilejší. Kulaté, oválné, hranaté, s rámem, bez rámu, nebo zcela nevídaných tvarů? Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii