Reklama

Oblečte svůj domov do jarních barev

12.02.2017 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Jaro už se pomalu blíží a je nejvyšší čas připravit náš interiér na jeho příchod. Oblečte svůj interiér do krásných jarních barev. Připravte si nádherné jarní dekorace a doplňky v jarních barvách a dekorech. S našimi tipy vám to půjde snadno.

Oblečte svůj domov do jarních barev
Reklama

Zelená kam se podíváš

oblečte interiér do jarních barev

Vsaďte na zelenou a oživte její pomocí váš interiér. Krásné zelené tapety v tropickém stylu, či zeleně vymalovaná předsíň probudí jarní náladu ve vašem bytě. Krásné zelené polštáře či záclony pak všechno doladí.

Modrozelená kombinace

oblečte interiér do jarních barev

Letos je nejvíce oblíbená světle zelená barva. Zapomeňte na fám, že se zelená nemůže kombinovat s modrou. Naopak. Vsaďte na modrozelenou kombinaci a uvidíte, že budete mile překvapeni.

Tyrkysová je trendy

oblečte interiér do jarních barev

Oživit svůj interiér můžete také tyrkysovou, která je velmi moderní a hodí se do každého pokoje. Krásně vypadá jak na stěnách tak i na doplňcích, či kobercích, které se letos opět vracejí do módy.

Hebké a lehké látky

oblečte interiér do jarních barev

Svůj interiér oblečte do krásných hebkých a lehkých látek v použití na závěsech, polštářích, ubrusech či dekách.

Pokojové květiny

jarní pokojové květiny

Nezapomeňte také na nákup nových pokojových květin, které dodají pokoji útulný pocit i v blížícím se jaru. Krásné jsou africké fialky, bramboříky, fíkusy nebo různé druhy kaktusů. Nové květiny také nezapomeňte opatřit obalem v jarních barvách.

Bylinky do kuchyně

bylinky do kuchyně

Nezapomeňte také nasadit nové květináčky s bylinkami, abyste mohli již brzy připravovat chutné domácí pokrmy z čerstvých bylinek. Taková skvělá pomazánka z čerstvé pažitky je pro děti velmi skvělou svačinkou do školy.

Jarní dekorace do interiéru

jarní dekorace

Svůj byt vyzdobte nejenom barvami, květinami či textiliemi, ale také jarními dekoracemi. Krásně vypadají květinová aranžmá z jarních cibulovin, věnce na dveřích či barevné rámečky s vašimi fotografiemi na stěnách. Inspirujte se internetem i vašim okolím a připravte svůj domov na příchod jara.

 

Zdroj fotografií: pinterest.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Velikonoční výzdoba v provence stylu

07.04.2020 | Dekorace

Bílý dřevěný nábytek s náznakem patiny, poličky plné porcelánu po babičce a dalších květovaných dekorací, levandule na hrníčkách, polštářích i ve… Celý článek

Velikonoční dekorace, které oživí i váš jídelní stůl

07.04.2020 | Dekorace

Velikonoce jsou nejvíce oslavovaným křesťanským svátkem, který oslavuje zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mimo jiné, s Velikonoci jsou spojovány i… Celý článek

Jarní dekorace na dveře

07.04.2020 | Dekorace

S jarem a nadcházejícími Velikonocemi k nám přichází i záplava působivých dekorací, které umí během okamžiku změnit celkové působení daného místa. Ve… Celý článek

Díky galanterii zútulníte i vyzdobíte váš domov za pár korun

22.11.2019 | Dekorace

Nejen teď, v předvánočním čase, ale během celého roku, nacházíme spousty příležitostí, pro něž chceme své byty a domy krásně nazdobit. K dekoracím… Celý článek

Reklama
Reklama