Vánoční trendy 2017, aneb návrat k matce přírodě

14.12.2017 | StanislavaV | Rubrika - Dekorace

Sponzorované odkazy:

Vánoce jsou už téměř za dveřmi a je nejvyšší čas připravit si vánoční ozdobičky, dekorace i stromeček. Vybrat ten nejpěknější dá totiž někdy docela hodně práce. Ale než se pustíte do samotného zdobení, představme si letošní trendy.

Vánoční trendy 2017, aneb návrat k matce přírodě

Ledová královna

Hitem letošního roku je bílá barva. Je to krásná neutrální barva, která nám v tomto počasí připomíná sníh, který ovšem není úplně všude a v takovém množství, v jakém si ho pamatujeme z dětství.  

 

Ozdobte svůj vánoční stromeček bílými ozdobami. Přidat můžete také další jako jsou jemné odstíny pistáciové nebo mátové.

 

vánoční strome, trendy

Dobrou volbou je také fialová  

Nejste zrovna milovníci bílé barvy? Nevadí. Tuhle sezónu ovládla také fialová, a to ve všech odstínech. Krásná barva plná tajemství, magie a melancholie. Číší z ní skromnost, pokání i láska k lidem. Zaplňte touhle barvou své domovy.  

 

vánoční strome, trendy

Stromeček jedině živý

Zapomeňte letos na umělé stromečky. Tou správnou volbou jsou živé borovice, smrky či jedle. Takové krásné stromečky ozdobené trendy barvičkami rozzáří i ty nejnudnější pokoje. Děti z nich budou mít velkou radost, a i vy si vzpomenete na své dětství.

 

vánoční strome, trendy

Zpátky k matce přírodě

Nechcete jít s dobou a raději dáváte přednost přírodním materiálům? Máme pro vás poslední hit letošních Vánoc. Přírodní dekorace! Ať už šišky, ozdoby ze slámy, mechu či sušené plody. Takové překrásné dekorace vás nebudou stát žádné investice a vykouzlí ten nekrásnější stromeček nebo věnec na dveře.  

vánoční strome, trendy

A jak zabalit vánoční dárky si můžete přečíst zde: “Jak zabalit vánoční dárky - 12 překrásných tipů

 

Zdroj fotografií: lovegrowswild.com, i.pinimg.com, apartmenttherapy.com, homeyohmy.com, pixabay.com

 

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

3 kroky k perfektní sváteční tabuli

3 kroky k perfektní sváteční tabuli

23.12.2017 | StanislavaV | Dekorace

Štědrý večer nastal...Tak se zpívá v jedné vánoční koledě. Možná u vás stejně jako u ostatních hrají vánoční koledy, obaluje se kapr, dozdobuje vánočn... Celý článek

Provoňte si o Vánocích domov aromatickou svíčkou

Provoňte si o Vánocích domov aromatickou svíčkou

21.12.2017 | StanislavaV | Dekorace

Každý náš krok provází světlo. Ve dne nám dává pocit bezpečí, našim očím možnost prozkoumávat fantastické kraje a jejich faunu a flóru. Jakmile se ale... Celý článek

Vánoce designově? S našimi tipy levou zadní!

Vánoce designově? S našimi tipy levou zadní!

13.12.2017 | StanislavaV | Dekorace

Vánoce se nám nezadržitelně blíží, a i když si to spousta z nás nedovede představit tak už příští neděli se můžeme těšit z dárečků a štědrovečerního k... Celý článek

8 tipů na vánoční dekorace, které vám vezmou dech

8 tipů na vánoční dekorace, které vám vezmou dech

11.12.2017 | StanislavaV | Dekorace

Vánoce jsou za dveřmi! Je nejvyšší čas dokončit co jsme zmeškali. Udělat velký vánoční úklid, pověsit vánoční ozdoby a světýlka po domě, a hlavně neza... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii