Reklama

Jak se staví sen: Konec umakartu v Čechách

04.06.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

V dalším díle populárního pořadu Jak se staví sen vytvoří designéři Kamila Douděrová a Ladislav Rendl ze staré panelákové kuchyně a umakartového jádra moderní a svěží interiér. Jaké triky poradí divákům, kteří se chystají doma na rekonstrukcí bytového jádra? A jak lze efektivně využít a prosvětlit původně nehostinný prostor?

Jak se staví sen: Konec umakartu v Čechách
Reklama

Manželé Novákovi žijí se dvěma malými dcerkami v panelákovém bytě se všemi klasickými nešvary. I když se jim už podařilo leccos zrekonstruovat, na nový kabát kuchyně a koupelny s wc nezůstaly finance, ale ani odvaha.
„Naším snem je mít velikou a praktickou kuchyň a pro holky by se nám líbila prostorná vana, do které se společně všichni vejdeme.“ tvrdí paní Martina. Splní designéři její přání?

Hned po příchodu do kuchyně zaměří tým profesionálů první chybu: mladá rodina potřebuje ke svému životu spoustu spotřebičů, ale elektrické rozvody jsou poddimenzované a jističe často vypadávají. Dalším problémem je zcela odlišná podlaha v různých částech bytu. Jak vybrat takovou, kterou nepoškodí ani řádění malých dětí?

Původní koupelna a toaleta vyhlíží doslova odpudivě. Tmavé umakartové jádro je bez oken a všechny dveře se otevírají do chodby – jak si s tím designéři poradí? A jakým originálním řešením se dá ušetřit cenný prostor v malém bytě?

Světlý, čistý, moderní a elegantní sen stvoří designéři z původní umakartové a zastaralé výbavy již v pondělí 7. června od 21.20 hod na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Přinášíme Vám online videa pořadu Jak se staví sen!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama