Reklama

Jak se staví sen: Malování po devatenácti letech

28.10.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Ostřílení designéři Jan Ranný a Anna Lacová navštíví v dalším díle nejsledovanější show o bydlení paní Denkovou z Roudnice nad Labem. Jakými triky změní optický dojem z příliš podlouhlé obývací místnosti?

Jak se staví sen: Malování po devatenácti letech
Reklama

Paní Denková a její dvě děti nemají v životě zrovna na růžích ustláno. Ani ve snu by je proto nenapadlo, že se na ně usměje štěstí a budou vybráni k zázračné proměně. Splní jim sehraný designérský tým tajná přání o krásném obýváku?

Stávající obývací pokoj působí tak trochu jako nudle nebo tunel a navíc se zde nemalovalo celých devatenáct let. Designéři se tedy rozhodnou tento nedostatek potlačit především promyšleným použitím různých barev. Jaká platí pravidla pro vliv odstínů a světla na celkový dojem z prostoru?

Paní Denková je vášnivá čtenářka a dosud neměla pro svůj koníček vyhrazené místo. Jak se designérům podaří vytvořit z jedné místnosti dvě oddělené zóny – pracovnu a obývák?

Společnost rodině Denkových dělají také tři kočičí mazlíčci. I ti potřebují vlastní místo pro svoje aktivity – od škrábání až po odpočinek. Může být kočičí škrabadlo vkusným designovým prvkem? A jak ochránit interiér před kočičími drápky?

Proměnu atypické místnosti v útulný obývák a pracovnu plnou domácích mazlíčků sledujte již v sobotu 30. října od 18.00 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama