Reklama

Jak se staví sen: Obývací pokoj v koloniálním stylu

15.01.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

V dalším díle pořadu Jak se staví sen se divákům představí Klára a Zdeněk Šediví. Novomanželé se po nastěhování do nového bytu setkali s problémem: „Každý z nás si přinesl spoustu věcí z předchozích pronájmů a nějak to dohromady neladí…“ Designéři Ladislav Rendl s Ivanou Ludvíkovou se pokusí vytvořit styl, který by byl sympatický jak Kláře, tak Zdeňkovi. Zaměří se na prostor obývacího pokoje, který zařídí v koloniálním duchu.

Jak se staví sen: Obývací pokoj v koloniálním stylu
Reklama

Mladí manželé si jako první ve svém bytě upravili ložnici, kde v současné době tráví většinu času. Co nevidět ale budou potřebovat i jiné místnosti, a tak požádali odborníky z Jak se staví sen, aby jim pomohli s obývacím pokojem.

Kombinace nesourodých věcí z předchozích pronájmů je mimo jiné důsledkem faktu, že se manželé nedokážou dohodnout na stylu. Paní Šedivá má totiž ráda staré věci s kouzlem idylické minulosti. Její manžel naopak miluje věci moderní. Výsledkem jsou zajímavé kombinace – např. ultramoderní televize na starodávné komodě. Designéři poradí, jak lze vkusně skloubit staré s moderním a „holčičí“ s „klučičím“.

Do proměny se už tradičně zapojí i samotní majitelé. Pan Šedivý sice odjel na služební cestu, ale ruku k dílu přiloží nejen paní Klára, ale také její mladší bratr Marek. Jaké koloniální doplňky si Klára vybere do svého příbytku? V tomto díle pořadu Jak se staví sen se navíc zapojí jako speciální host herečka Sandra Pogodová z Velmi křehkých vztahů, která dostane na starost výrobu designových polštářků.

Design v koloniálním stylu, ale také další účastníky soutěže o nejlepší amatérskou proměnu interiéru diváci uvidí již v pondělí 18. ledna od 21.10 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Online streamované video Jak se staví sen

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama