Reklama

Jak se staví sen: Princeznovský pokoj a ložnice pro rodiče

12.03.2010 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Populární pořad o designu a bydlení vstupuje již do sedmé série, ve které představí hned několik novinek. Jako první zavítá tým profesionálních designérů Anny Lacové a Jana Ranného k rodině Barteckých. Ta si neví rady s přestavbou pokoje pro malé dcerky, ale ani s ložnicí. Jaké překvapení je čeká hned na začátku?

Jak se staví sen: Princeznovský pokoj a ložnice pro rodiče
Reklama

Proměna se tentokrát proběhne v ložnici a přilehlém pokojíčku. Obě místnosti již dlouho nevyhovují požadavkům na kvalitní a funkční bydlení, a tak je nejvyšší čas dát jim úplně nový kabát.

Hlavní problém u Barteckých nastal, když se přestěhovali z malého bytu do většího. Původní nábytek je totiž dimenzován na podstatně menší prostor. Jaké efektivní zužitkování starých kousků designéři vymyslí?

Manželé Bartečtí i jejich dcerky už své představy mají. Hlavním požadavkem je dostatek úložného prostoru, a to jak v ložnici, tak v dětském pokojíčku, v němž se válí hromada hraček. Nechají designéři obyvatele bytu ovlivňovat proměnu, nebo je pošlou na dovolenou?

Designéři tentokrát nakouknou také do jiných místností a pomocí 3D modelace ukážou, jak by se daly v budoucnu vylepšit i tyto prostory. Se svými virtuálními nápady se pochlubí nejen divákům, ale i návštěvníkům webových stránek pořadu Jak se staví sen!

Diváci se mohou těšit na první díl nové série s řadou novinek již v pondělí 15. března od 21.20 na Primě!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Nově Vám přinášíme online videa pořadu Jak se staví sen!

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama