Reklama

Jak se staví sen: Svěží ložnice pro zamilovaný pár

29.09.2011 | Redakce | Rubrika - Jak se staví sen

Eva a Jiří se seznámili přes internet a jejich vztah trvá už tři roky. Nedávno se sestěhovali a v bytě po babičce by si rádi vytvořili útulné hnízdečko lásky. Začít je třeba mimořádně prostornou ložnicí, která si žádá zásadní úpravu na moderní azyl lásky i odpočinku. S jakými nápady přijdou Karolína Reslerová a Petr Záluský?

Jak se staví sen: Svěží ložnice pro zamilovaný pár
Reklama

Jiří a Eva bydlí v bytě, který je součástí většího domu. Obývá jej ještě Evin strýc s rodinou. Třetí byt v domě rodina pronajímá. Mladý pár se těší na první společné bydlení, ale neví si rady s designem a chybí mu finance. Na splnění svého snu si proto pozval tým pořadu Jak se staví sen, který dokáže zázraky přes víkend!

Úkolem designérů tentokrát bude předělat poměrně velkou ložnici tak, aby se do ní vešlo v podstatě vše, co mladí potřebují: úložné prostory, spací, studijní a pracovní zóna. To vše samozřejmě ve svěžím a moderním designu. Jaké tipy dají designéři divákům na uspořádání úložného prostoru, aby nepůsobil těžkopádně? A jak lze originálně zakomponovat do interiéru televizi?
„Máme rádi moderní a svěží design, využívající originální, ale ne překombinované kreativní prvky, svěží barvy a inovativní pohled na věc,“ tvrdí svorně Jiří a Eva. Odborníci na krásné bydlení se jejich radami budou řídit, a navíc přidají inspiraci městem zamilovaných – Paříží. Zalíbí se novým majitelům francouzský nádech ložnice?

Držet palce mladým a zamilovaným při budování jejich hnízda můžete již v sobotu 1. října od 18.00 v pořadu Jak se staví sen!

Více informací naleznete na stránkách www.iprima.cz.

Další článek pořadu Jak se staví sen uveřejníme opět příští týden.

Reklama
Reklama

Související články

Jak se staví sen: proměna tří místností pro babičku s vnučkou

27.04.2017 | Jak se staví sen

Babička Marcela a dvanáctiletá vnučka Aneta bydlí samy v pražském paneláku. Babička je pro Anetu vším – mámou, tátou, dědou a babičkou v jednom.… Celý článek

Dětský pokoj a spousta překvapení pro velkou rodinku

14.06.2013 | Jak se staví sen

Vopelákovi jsou rozvětvená rodina a žijí pěkně postaru – tři generace pod jednou střechou. Pro své děti by si přáli pokojíček a pro dědečka Jana… Celý článek

Koupelna inspirovaná mořem

05.06.2013 | Jak se staví sen

Barbora a Honza s malým Davidem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba… Celý článek

Reklama
Reklama