3 důvody, proč je dobré investovat do značkové kuchyně

01.07.2014 | PR článek | Rubrika - Kuchyně

Zařizujete si domov? Dnes Vám řekneme, proč byste neměli při vybírání kuchyňské linky sledovat pouze cenu, ale také značku.

3 důvody, proč je dobré investovat do značkové kuchyně
Reklama

I v případě kuchyně totiž platí, že nejlevnější řešení nemusí být to nejlepší. Pojďme se tedy podívat na výhody značkových kuchyňských linek.

 

Bezpečí

Značková kuchyně je navrhována ve spolupráci s designéry a bere ohled na bezpečnost pohybu v kuchyni. Jednotlivé skříňky, pracovní deska, dřez apod. jsou umístěny tak, abyste při vaření museli vynakládat co možná nejméně pohybu a nejen si tak zpříjemnili vaření, ale také minimalizovali riziko úrazu.

To snižují i použité materiály a jejich rozměry. Kuchyňské skříňky jsou v případě značkové kuchyně navrženy tak, aby se do nich vešlo vše potřebné a zároveň aby poskytovaly vysokou míru pohodlí při vyndávání a zandávání nádobí, kuchyňských spotřebičů či mycích prostředků.

 

Vzhled

Jak jsme již zmínili výše, značkové kuchyně jsou navrhovány ve spolupráci s designéry, o jejich vzhledu tedy nerozhoduje pouze stolař. Díky tomu se mohou tyto kuchyně pyšnit moderním vzhledem, který se hned tak neokouká a Vy ji tak budete rádi dlouho ukazovat své návštěvě. Zejména, pokud máte doma kuchyni řešenou kuchyňským koutem, měli byste dbát na to, aby měla Vaše kuchyňská linka dokonalý vzhled

 

Životnost

Kvalita použitých materiálů předurčuje značkovou kuchyni k tomu, aby Vám spolehlivě sloužila desítky let. Koupí značkové kuchyně nejenže nezaplatíte, díky dlouhé životnosti, žádné peníze navíc, ale také si ušetříte stres, který by pro Vás znamenala nefunkční kuchyně, či v extrémním případě odstraňování staré a pořizování nové kuchyňské linky.

 

Závěr

Co říkáte, má tedy smysl investovat do značkové kuchyně, nebo je lepší pořídit si kuchyni zhotovenou někde na dvorku? Pokud preferujete první variantu, máme pro Vás tip na kuchyně, které splňují všechny 3 výše uvedené body (dokonalá ergonomie, moderní vzhled a dlouhá životnost) na 100 %. Najdete je v showroomech společnosti Sykora kuchyně.

Reklama
Reklama

Související články

Chladnička na víno? Ne, skutečná vinotéka!

22.10.2019 | Kuchyně

Dopřejte vínu to nejlepší prostředí! Skladujte jej ve vinotéce! Odmění se vám nejenom skvělou chutí! Celý článek

9 věcí, které by vám v nové kuchyni neměly chybět

17.09.2019 | Kuchyně

Konečně jste si zařídili nové bydlení a máte před sebou vybavování své první, zcela vlastní kuchyně? Tak to pochopitelně už víte, že se stoprocentně… Celý článek

Jak vybavit kuchyni v malém bytě?

02.09.2019 | Kuchyně

V kuchyni potřebujeme mít dostatek pracovního prostoru, dostatek úložného prostoru na nádobí a uskladnění potravin a samozřejmě také prostor na… Celý článek

Kuchyňské zóny aneb způsob, jak si usnadnit práci v kuchyni

02.07.2019 | Kuchyně

Kuchyň patří k jednoznačně nejnavštěvovanějším prostorům každé domácnosti. Abychom si čas strávený zde při vaření co nejvíce zpříjemnili, měli bychom… Celý článek

Reklama
Reklama