Reklama

Designové kuchyně

14.11.2011 | časopis Náš útulný byt | Rubrika - Kuchyně

Designové kuchyně

Pokud premýšlíte o nové kuchyňské lince, jiste máte za sebou mnoho návštěv studií, která se tímto oborem zabývají. Podle čeho vybrat, jak se rozhodnout?

V první řadě by měla kuchyně zapadat do konceptu celého interiéru. Pokud budete menit pouze linku, snažte se ji zakomponovat do stávajícího zařízení. V případě, že plánujete rekonstrukci celého bytu, rozmyslete vše i s ostatními místnostmi dopředu, aby byl hotový interiér kompaktní a harmonický. Na lince za každou cenu nešetřete, je to investice na delší dobu, zvyšuje komfort bydlení a také cenu bytu. Při objednávání si dobre přečtěte smlouvu a ujistěte se, že v ceně je DPH, montáž i doprava, zeptejte se rovněž na cenu víceprací. Výrobce by si měl prostor přijet zaměřit a dodat vám podklady pro správný rozvod instalací. Poté by měla montáž proběhnout bez větších komplikací.

TIP:

Kdo rád varí a porádá party pro prátele, mel by zauvažovat nad tzv. komunikativní kuchyní, která má varné centrum otočené směrem k jídelnímu stolu a obývací části.

TATO LINKA je koncipována tak, aby nevypadala jako pracovní místo, ale spíše se stala součástí obývacího pokoje. Interiér se kompletně propojuje a sestavy se prolínají. (Kuchyne Hanák)

ODSTŘEDIVKA se bude hodit k přípravě jakéhokoli listového salátu. Na výběr je v mnoha barevných variantách. (949 Kc, Mobax)

SPOJENÍ kuchyně a obývacího pokoje by nemělo být jen prostorové, v ideálním případě by se měly sjednotit také barvy a materiály na všech prvcích. (Kuchyně Hanák)

RUSTIKÁLNÍ STYL či styl à la Provence? Všechny tyto směry jsou v módě a získávají si stále více příznivců. (Kuchyne Hanák)

JESTLIŽE máte rádi neutrální a jemné odstíny, a přitom se trochu bojíte fádnosti, můžete vnést do prostoru barvu pomocí bytových doplňků, textilií či čalounění židlí. (Kuchyně Hanák)

DO STYLOVÉ kuchyně patří originální doplˇňky. (Mlýnek na kávu, 435 Kc,www.novaline.cz)

ETAŽÉR Club značky WMF má v kuchyni všestranné využití. (1680 Kc, www.kulina. cz)

Příjemné stolování

TAKÉ barová židle musí být pohodlná a odpovídat ergonomickým požadavkům. (Foto: Alax)

MÍSA s ovocem je tou nejlepší dekorací jídelního stolu. (2493 Kc, www.devilshop.cz)

MENU DNE jednoduše napište na tabulku a hostina může zacít. (Revol, www.kulina. cz)

ŽIDLE Punton se stane favoritem všech milovníku oblých a netradičních tvarů. Lze ji objednat jak celodřěvenou, tak i čalouněnou. (Od 3095 Kc, Ton)

Dobrý tip

Výběr židle
Jídelní židli nevybírejte pouze podle vzhledu či současných hitu, dbejte především na pohodlné sezení a kvalitu zpracování. Ideální je ji před objednáním vyzkoušet naživo. (Židle Merano, od 3565 Kc, Ton)

Náš útulný byt

Související články

Nadčasová kolekce jemných odstínů

Nadčasová kolekce jemných odstínů

27.2.2012 | časopis Panel Plus | Kuchyně

Desítky tisíc můžeme při výběru kuchyně uspořit díky správnému výběru barvy, ale také díky odolnému ošetření nábytku. Moderní nebo rustikální, bílá ne... Celý článek

Pro chutnější vodu z kohoutku!

Pro chutnější vodu z kohoutku!

18.11.2011 | PR článek | Kuchyně

Nejcennějším zdrojem tekutin pro lidský organismus je kvalitní a čistá voda. Nejsnadnější způsob, jak ji získat je otočit kohoutkem vodovodu. Celý článek

K nové kuchyni Camelot vinylová podlaha FatraClick za 1,- Kč!

K nové kuchyni Camelot vinylová podlaha FatraClick za 1,- Kč!

9.9.2011 | PR článek | Kuchyně

Od září 2011 do konce prosince 2011 je ve spolupráci s největším českým výrobcem kuchyní, firmou SYKORA, spol.s r.o., připravena zákaznická soutěž: „ ... Celý článek

KUCHYNĚ – obytný komfort

KUCHYNĚ – obytný komfort

19.8.2011 | časopis Nové byty a domy | Kuchyně

Dnes už nerozlišujeme mezi kuchyní a obývacím pokojem: jednoduše máme doma obytný prostor se zónou věnovanou vaření. Proto si jeho vybavení zaslouží s... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii