Laminátové dveře a Laminátové podlahy od Mand CZ

03.03.2020 | PR článek | Rubrika - Podlahy a schody

Laminát má v našich interiérech své nezastupitelné místo. Mnozí na něj nedají dopustit, protože je takřka nezničitelný. Laminátové podlaze neublíží psí drápky, laminátové dveře zase neohrozí kdejaký rýpanec. Zkrátka ideální do domácností, kde je funkčnost na prvním místě. Je nutné však podotknout, že moderní laminátové podlahy a interiérové dveře bodují i po estetické stránce.

Laminátové dveře a Laminátové podlahy od Mand CZ
Reklama

Laminátové podlahy – každá vrstva má svoji funkci

Pod označením „laminátová podlaha“ si může laik představit vrstvenou podlahovou krytinu na vodotěsné lepené dřevotřísce, jejíž jednotlivé vrstvy se u každého výrobce liší. Každá z vrstev laminátové podlahy má svoji funkci. Spodní by měla podlahu chránit před vlhkostí. Stabilitu zajišťuje dále i již zmíněná dřevotřísková deska, která je složena z dřevěných vláken a melaminové pryskyřice. Na této vrstvě již máme vrstvu s dekorem, který imituje nejčastěji dřevo či dlažbu. Povrchová struktura u moderních laminátových podlah podtrhuje dezén a umocňuje ho – například kopíruje kresbu dřeva.

Naše laminátové podlahy Balterio jsou 100% voděodolné

 

V Mand CZ si potrpíme na to, že do svého sortimentu přijímáme jen to nejlepší, takový „výběr z hroznů“, a proto u nás najdete například i 100% voděodolné laminátové podlahy Balterio, které nejen, že dobře vypadají, ale jsou i maximálně funkční. Díky voděodolnosti najdou své uplatnění i v kuchyních a koupelnách, kde jsou podlahové krytiny dennodenně ohroženy zvýšenou vlhkostí a kontaktem s vodou.

Naše podlahy Balterio se mohou pochlubit i tím, že naprosto mistrně napodobují přírodní struktury dřeva – starají se o to patentované povrchové úpravy a technologie 3D Wood Effect®, True to nature touch® a Chromezone®. Tím to ale nekončí. Díky výjimečné technologii Panoramic design® je u některých dekorů docíleno dojmu napojování lamel, takže máte pocit, že podlahu tvoří nekonečně dlouhá prkna. Pro rustikální interiéry doporučujeme laminátová prkna s úpravou Saw Cut Raw®, která napodobuje surové řezy pilou. Hodí se tak typicky do industriálně zařízených interiérů, ale i na stylové chalupy.

Laminátové podlahy si rozumí i s podlahovým vytápěním

Laminátové podlahy se hodí i na podlahové vytápění. Kvalitní podložky, které mimo jiné tlumí kročejový hluk, zajistí, že nedochází k žádným tepelným ztrátám. A když je řeč o kročejovém hluku, který bývá u laminátových podlah vyšší než třeba u vinylových, kvalitní podložky Balterio se postarají i o to, aby byly hluku ušetřeni sousedé z bytu pod vámi.

Laminátové dveře = nejpraktičtější řešení do každé domácnosti

Když už máte laminátovou podlahu, možná se vám budou do interiéru hodit i laminátové dveře. Není divu – jsou snad nejpraktičtějším řešení do každé domácnosti. Kromě širokého výběru dekoru si je zákazníci nemohou vynachválit zejména díky praktičnosti – tedy odolnosti a snadné údržbě. Průmyslově tvrzené laminátové povrchy jsou velmi trvanlivé, nicméně pokud hledáte skutečné „držáky“ sáhněte po dveřích s povrchem z CPL laminátu. Ten se díky extrémně vysoké odolnosti hodí i do komerčních prostor.

Stejně jako u podlah jsou u laminátových dveří velmi oblíbené dřevěné dekory. Moderní laminátové dveře, respektive jejich výrobci, se předhání v tom, kdo přinese na trh produkt s co nejdokonalejším napodobením dřevěné struktury. V naší nabídce najdete tedy například laminátové dveře Solodoor pyšnící se velmi autentickou 3D strukturou, které se budou hodit k vámi vybrané laminátové podlaze.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Co je na podlahu lepší? PVC nebo raději vinyl?

30.09.2020 | Podlahy a schody

Vaše stará podlaha pomalu, ale jistě dosluhuje a nadešel čas pořídit si novou? Nevíte, zda sáhnout po PVC, nebo radši po vinylu? Pak čtěte dál. Celý článek

Podlahy Praha 4 – obrovský výběr na ploše 330m2 – dřevo, vinyl, laminát od Mand CZ

11.06.2020 | Podlahy a schody

Rozhodli jste se vzít rekonstrukci pěkně od podlahy? Dobře děláte! S moderní podlahovou krytinou dodáte svému interiéru nejen nevídaný šmrnc, ale i… Celý článek

S grácií vzhůru i dolů

04.05.2020 | Podlahy a schody

Schodiště je nedílnou součástí vícepodlažních rodinných domů a mezonetových bytů. Jeho hlavní funkcí je sice propojení jednotlivých podlaží, ale ve… Celý článek

Kusové koberce jako nový hit v domácnostech

16.04.2020 | Podlahy a schody

Plovoucí podlaha, linoleum, vinylové podlahy nebo parkety. Tyto podlahové krytiny dnes v domácnostech vedou. Koberce přes celou plochu místnosti se… Celý článek

Reklama
Reklama