Reklama

Výsledky soutěže o nejhezčí vánoční stromeček 2009

21.01.2010 | Redakce | Rubrika - Soutěže

Od 23.12.2009 do 14.1.2010 probíhala na našich internetových stránkách soutěž o nejhezčí vánoční stomeček. Do soutěže nám přišlo velké množství fotografií a tak nebylo vůbec snadné vybrat ten nejhezčí. Hodnotili jsme nejenom vkusnost a originalitu zdobení, ale i kvalitu fotografie a dojem z ní.

Výsledky soutěže o nejhezčí vánoční stromeček 2009
Reklama

Vítězem soutěže se stala Pavlína Jarošová z Prahy, která od nás obdrží poukaz na jednorázový vstup do Wellness Centra v centru Babylon v Liberci pro dvě osoby. Vítězné fotografie uvádíme níže a vlevo.

Jako druhý se umístil Igor Petrov z Třince, který od nás obdrží poukaz na jednorázový vstup do Aquaparku v centru Babylon v Liberci pro dvě osoby. Fotografie uvádíme níže.

Jako třetí se umístila Dora Watson z Třince, která od nás obdrží poukaz na jednorázový vstup do Aquaparku v centru Babylon v Liberci pro jednu osobu. Fotografie uvádíme níže.

Výhercům gratulujeme! A Vy, co jste nevyhráli, můžete zkusit štěstí v další soutěži o poukázky do Wellness Centra a Aquaparku v centru Babylon v Liberci. Soutěž naleznete ZDE.

Reklama
Reklama

Související články

Soutěž o elektronický bidet

21.03.2011 | Soutěže

Vyhrajte elektronický bidet v hodnotě 14.900,- Kč od společnosti Ortoservis s.r.o. Celý článek

Soutěž o designové rohožky a osvěžovače vzduchu 2

21.03.2011 | Soutěže

Přinášíme vám novou soutěž, ve které můžete opět vyhrát designové rohožky a osvěžovače vzduchu od společnosti Komfort. Celý článek

Soutěž o nejhezčí dětský pokojíček 2011

17.03.2011 | Soutěže

Připravili jsme pro Vás novou soutěž o nejhezčí dětský pokoj, ve které můžete vyhrát samolepicí dekorace na zeď, dveře a nábytek nebo dekorativní… Celý článek

Jarní soutěž o samolepící dekorace s postavičkami z dětských Večerníčků!

04.03.2011 | Soutěže

Odpovězte správně na uvedenou otázku a vyhrajte jednu z 3 ks dekorací do dětských pokojíčků. Známými večerníkovými postavičkami si můžete ozdobit… Celý článek

Reklama
Reklama