JARNÍ STAVEBNÍ VELETRHY SPOLEČNOSTI TERINVEST

15.1.2012 | PR článek | Rubrika - Stavba

JARNÍ STAVEBNÍ VELETRHY SPOLEČNOSTI TERINVEST

Veletržní správa Terinvest připravuje již 7. rokem v únorovém termínu 23. – 26.2.2012 na Výstavišti Praha – Holešovice souběh stavebních veletrhů zaměřených na moderní a úsporné bydlení v čele s veletrhem Dřevostavby. Dále proběhnou veletrhy Moderní vytápění, Krby a kamna, Windoor expo, Floor expo a Zahradní nábytek. Souběh v loňském roce dosáhl počtu 473 vystavovatelů a navštívilo ho přes 43.000 návštěvníků z řad odborníků a koncových zákazníků.

Veletrhy na Výstavišti v Holešovicích doznaly zajímavých vylepšení pro vystavovatele i návštěvníky: nové a velmi rozsáhlé spodní parkoviště, spodní vstupy přes Křižíkovy pavilony, další vjezd do areálu, kvalitní gastronomie, aj. Hlavním zlepšením ročníku 2012 je však jasné oborové členění v jednotlivých prostorách. Stavební veletrhy budou největší v historii, zaujmou veškerou možnou výstavní plochu areálu, Průmyslový palác, přední halu, Křižíkovy pavilony a Malou sportovní halu.

DŘEVOSTAVBY - 7. ročník mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií
Tento veletrh má již nespornou tradici a kvalitu, podpořenou vzrůstající návštěvností. Jedinečný je také rozsah zaměření. Jeho hlavním cílem je popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství. Pouze v rámci doprovodného programu Salonu dřevostaveb, proběhne také slavnostní vyhlášení soutěže Dřevěná stavba roku 2011. Vítěz hlavní kategorie bude zveřejněn pouze na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2012 v Praze – Holešovicích.

www.drevostavby.eu

MODERNÍ VYTÁPĚNÍ - 7. ročník mezinárodního veletrhu moderního vytápění, geotermální a solární techniky

KRBY A KAMNA - 2. ročník odborného veletrhu krbů, kamen a designového vytápění
Oba veletrhy jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energií a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Veletrhu se zúčastní české ale i zahraniční firmy, které představí nové trendy ve vytápění, v tepelných úsporách a využití energií. V rámci veletrhu KRBY a KAMNA se návštěvníci mohou seznámit s trendy designu krbů a kamen a jejich využití pro praktické bydlení. Návštěvníky čeká řada novinek od prestižních výrobců krbů a kamen. Proběhne také hodnocení soutěže " O nejpřínosnější exponát veletrhu". Po celou dobu veletrhu se budou také konat odborné přednášky na aktuální témata: jak ušetřit za teplo, plyn, elektřinu a vodu.

www.modernivytapeni.cz

www.krbykamna.info

WINDOOR EXPO – 2. ročník veletrhu oken, dveří, stínění a příslušenství

Tento veletrh navazuje na úspěšnou 16-ti letou tradici veletrhu Nový byt a dům. Na veletrhu WINDOOR EXPO se představí především novinky z oblasti výroby oken, dveří, stínění, vrat a příslušenství. Letošní ročník veletrhu WINDOOR EXPO bude poprvé doplněn také o doprovodný program, který se ponese v duchu nízkoenergetického bydlení. Připravena je řada seminářů a přednášek, které připraví letošní partner veletrhu Sdružení výrobců stínící techniky (www.akcniceny.czwww.svst.cz). Přednášky připraví také společnost MSG holding, která je provozovatelem serveru www.stavebniforum.cz.

www.windoorexpo.cz

FLOOR EXPO – 3. ročník veletrhu podlah a podlahových krytin

Zaměření veletrhu FLOOR expo jsou podlahy a podlahové krytiny, sportovní povrchy, průmyslové podlahy i stále žádanější venkovní terasy z kompozitních materiálů dřevo/plast. Nebudou chybět ani stroje a nářadí sloužící konstrukci a údržbě podlah doplněné o potřebné materiály a doplňky. I v rámci veletrhu FLOOR EXPO bude připravena řada odborných přednášek a poradenství.

www.floorexpo.cz

ZAHRADNÍ NÁBYTEK – 3. ročník výstavy zahradního nábytku a vybavení zahrad

Cílem výstavy ZAHRADNÍ NÁBYTEK je představit vývoj a trendy, nové materiály, a to nejen zahradního nábytku, ale také dekorací a všech doplňků moderní zahrady. Na své si tam určitě přijdou návštěvníci nejen z řad odborníků, ale také laiků.

www.zahradninabytek.mo

Více informací se dozvíte na www.terinvest.com
Úvodní foto: Dům od společnosti Domesi, foto: Lina Németh

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Jinonická vyhlídka je to pravé pro pohodové bydlení v Praze

Jinonická vyhlídka je to pravé pro pohodové bydlení v Praze

30.1.2012 | PR článek | Stavba

Nechcete žít v centru Prahy, ale zároveň ho chcete mít na dosah stejně jako přírodní okolí? Láká vás výhled na pražské panorama? I v Praze můžete nají... Celý článek

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR WOOD

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR WOOD

18.1.2012 | Redakce | Stavba

oBydleni.cz si pro Vás připravilo soutěž o 30 volných vstupenek na veletrh, který se uskuteční v Praze ve dnech 8. – 11.2. Celý článek

Nový veletrh FOR PASIV představí aktuální problematiku nízkoenergetického stavění

Nový veletrh FOR PASIV představí aktuální problematiku nízkoenergetického stavění

7.1.2013 | Redakce | Stavba

Nízkoenergetické výstavbě a provozu pasivních a nulových budov se bude věnovat nový veletrh FOR PASIV. Svým zaměřením ojedinělý veletrh v ČR reaguje n... Celý článek

Sádrová omítka pro dokonalou hladkost stěn po rekonstrukci

Sádrová omítka pro dokonalou hladkost stěn po rekonstrukci

6.12.2011 | PR článek | Stavba

Každá rekonstrukce bytu končí omítkami. V jednom prostoru se potkají staré materiály s novými a stavební změny jsou na první pohled vidět. Pro dokonal... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii