Vyhrajte rodinný dům pro celou rodinu v hodnotě 3 000 000 Kč.

13.07.2011 | PR článek | Rubrika - Stavba

Společnost Countes Company, s.r.o., ve spolupráci se svými partnery připravila pro letní období velmi hodnotnou soutěž o rodinný dům v hodnotě 3 000 000 Kč. Této soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky. Formou SMS za cenu 20 korun odpoví na soutěžní otázku a otevře se mu tak možnost vyhrát dům pro svou rodinu.

Vyhrajte rodinný dům pro celou rodinu v hodnotě 3 000 000 Kč.
Reklama
O jaký dům se hraje?

Společnost Countes Company, s.r.o., společně s partnery KM BETA, VEKRA OKNA, Schiedel komíny, BASF a INTELO připravila do soutěže dům v hodnotě 3 000 000 Kč, který je koncipován jako nízkoenergetický inteligentní dům při použití nejmodernější stavebních technologií.

Soutěž probíhá od 15. 6. 2011. Výsledky soutěže budou vyhodnoceny za účasti notáře, kde bude vyhlášen výherce hlavní výhry a výherci vedlejších výher.

Více se o celé soutěži dozvíte na webové stránce www.dumzdarma.cz, kde si můžete nejen přečíst pravidla soutěže, ale také se podívat na vizuální podobu domu a jeho půdorysné vyobrazení. Zároveň zde máte možnost seznámit se s další nabídkou 560 projektových řešení domů v podobě zpracovaných projektů, které společnost nabízí.

Rodinný dům, který byl do soutěže věnován, je autorským dílem architektů divize Project Atelier. Vyznačuje se komfortním uživatelským standardem a energeticky přívětivými náklady na svůj provoz.

Prezentace celé soutěže je dostupná na připraveném videoklipu na portále YouTube. Každý uživatel může toto zajímavé video shlédnout a přidat hodnocení, zda je pro něj soutěž zajímavá, nebo ne.

Marketingovou kampaň spolu s veškerými komunikačními prostředky pro společnost Countes Company, s.r.o., zpracovala společnost SEO & PPC Solutions, s.r.o..

Reklama
Reklama

Související články

Střecha jako nová – čistíme střešní krytinu od mechu

25.09.2020 | Stavba

Mech nepůsobí na střešní krytině esteticky a navíc může být i dosti problematický. Odstranění mechu ze střechy je tedy žádoucí, otázkou ovšem zůstává… Celý článek

Lehké střešní krytiny značky Onduline

05.08.2019 | Stavba

Vybrat si střešní krytinu může být běh na dlouhou trať. Na trhu je tolik rozdílných možností. Po které ale sáhnout? Pokud hledáte lehkou střešní… Celý článek

Co stavitelům nabízí stavebniny PRO-DOMA?

25.04.2019 | Stavba

Jedním z nejdůležitějších předpokladů každé úspěšné stavby je přístup k dostatečně širokému sortimentu kvalitních a regionálně dostupných stavebnin.… Celý článek

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.06.2018 | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se… Celý článek

Reklama
Reklama