Reklama

Vánoční trendy 2016, aneb jaké barvy budou letos v módě?

01.12.2016 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Myslíte si, že pastelové barvy patří pouze na stěny, doplňky nebo oblečení? Určitě vás potěší, že to není pravda, jelikož letošní Vánoce budou ve stylu pastelových barev.

Vánoční trendy 2016, aneb jaké barvy budou letos v módě?
Reklama

Módní trendy nejsou jenom v oblečení nebo účesech. Udávají také módní trendy vánočních dekorací a doplňků. Ty budou letos v dostání zvláště v pastelových barvách, které jsou pro letošní rok jako stvořené.

Barvy letošních Vánoc

vánoční trendy 2016

Vánoční dekorace a doplňky můžete volit v pastelových tónech, sáhnout po křišťálové fuchsiové nebo vsadit na jemnost hnědých a zlatých tónů. Na své si však přijdou milovníci klasiky, která je stále velmi oblíbená a populární. Barvy jako zelená nebo červená jsou symbolem Vánoc.

Novinky vánočních ozdob

vánoční trendy 2016

Designéři pro výrobu ozdobiček na stromeček sáhly po romantických pastelových barvách jako je modrá, růžová nebo mentolová. V obchodech však narazíte také na fuchsiovou nebo fialovou s růžovými podtóny. Hitem Vánoc budou křišťálové poloprůhledné dekorace. Elegance a luxus, to je mottem letošních vánočních svátků. Kombinace zlaté a bílé je velmi elegantní a hodí se opravdu kamkoliv. Ať už chcete vánočně vyzdobit předsíň, ložnici nebo obývací pokoj, určitě vás tato kombinace okouzlí a nadchne pocitem luxusu a elegance.

Jak tyto barvy zakomponovat do interiéru?

vánoční trendy 2016

Kombinace bílé a zlaté je neutrální, hodí se ke všem stylům domácnosti, ať už ke klasice nebo k modernímu bydlení. Pastelové vánoční dekorace se hodí k rustikálnímu stylu a milovníci klasiky si najdou své v každém stylu. Klasika rozzáří každý interiér, ať už je moderní nebo v jednoduché klasice.

 

vánoční trendy 2016

 

S doplňky to však nepřehánějte. Nejlepší je zvolit si kombinaci dvou barev, která se vám nejvíce líbí a do této kombinace ladit všechny vánoční dekorace a doplňky. Střídat jejich tóny nebo mixovat různé druhy textury dekorací. Například vánoční baňky nemusí být všechny matně červené, můžete je prostřídat s lesklou červenou a vytvořit tak krásnou sladěnou kombinaci jedné barvy, ale více textur vánočních ozdob.

 

Zdroj fotografií: https://cz.pinterest.com/

 

Reklama
Reklama

Související články

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Fotovoltaika slibuje nižší účet za elektřinu

18.08.2020 | Tipy a rady

Solárních kolektorů na střechách rodinných domů v posledních letech přibylo jako hub po dešti. Není se čemu divit, fotovoltaické systémy jsou mnohem… Celý článek

Reklama
Reklama